Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Накладна vs підвісна ринва

Ihorko

Рекомендовані повідомлення

Будую хатинку і саме дійшов до даху. Загальні параметри: двохскатний дах, кут 30 градусів, довжина скату 9 м.

Виникло питання, які ринви закладати. Одні кажуть, що накладна ринва краща тим, що ніколи не переливається, сосульки зимою не звисають над головами і т.п. Інші рекомендують підвісні. Основна причина, невідомо куди виводити конденсат з гідроізоляційної плівки у випадку накладних ринв.

 

Прошу поради у форумчан на рахунок вибори типу ринви. Які переваги і недоліки існують? Зокрема, у випадку накладної ринви, куди виводиться конденсат з гідроізоляційної плівки?

 

Питання для мене дуже актуальне.

Буду вдячний за будь-які роздуми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В плане отвода конденсата никаких сложностей нет: узел с двойным капельником как раз Ваш случай.

karniz2.jpg

Типа такого.

 

Подключив логику и интуицию я постарался догадаться о каком покрытии идет речь. Первое и единственное, что пришло в голову - фальц. Или я ошибся??? Это я к тому, что данная немало важная информация не указана.

 

По теме какой из вариантов принять? - навесной водосток уже стал общепринятым решением. С фальцем и интегрированными водостоками давненько не сталкивался, по сему вряд ли что смогу посоветовать :beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які переваги і недоліки існують?

Не совсем поня Вашу терминологию, напишу более привычными терминами.

Кронштейн на лобовую доску - преимущества, более легкий монтаж, думаю по этой причине его и используют в 90% случаев. Основной недостаток -это при высокой обрешетке, бывает очень низко расположен очень низки и вода не попадает в желоб.

Кронштей на обрешетку лучше всего справляется со сбором воды, но для его монтажа нужно выгибать кронштейны каждый на разную высоту. Без специального инструмента сделать это не так то и просто.

Я для черепицы и шифера использую только кронштейны на обрешетку, для металлочерепицы и битумки чаще на лобовую доску.

Зокрема, у випадку накладної ринви, куди виводиться конденсат з гідроізоляційної плівки?

Тут вариантов два или в желоб или под него, от водосточной системы мало зависит.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У випадку накладної ринви (зображеної на мал. в прикріпленому файлі), як випускати конденсат з гідроізоляції (плівка позначена червоним кольором, сірий колір - підшивка)?

1809665065_Nakladnarynva.jpg.30cf65a040c84082e5a21d16bbe188d1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Например, сделать подшивку из двух частей. Файл во вложении.

Еще посмотрите узлы Тондаха у них очень много решений с таким желобом.

rynva.jpg.fa7db9f69058e258df8009c9809bd047.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У випадку накладної ринви (зображеної на мал. в прикріпленому файлі), як випускати конденсат з гідроізоляції (плівка позначена червоним кольором, сірий колір - підшивка)?

сницар правильно предложил

 

но у меня вопрос: а вы в целом, представляете как будет выглядеть ваша крыша с такой пеленой\юбкой\лежачим желобом?

ИМХО он только уродует крышу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сосульки зимою не звисають над головами

 

брехня.

 

так само замерзають, як і підвісні, і тече через верх, і замерзає потім.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...
Послухав Ваших порад і зробив підвісні ринви d150 від Rukki. Брав в офіційного дилера Rukki - по ціні із хорошою знижкою вийшло як (Struga + 150уо). Якістю задоволений. Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Послухав Ваших порад і зробив підвісні ринви d150 від Rukki.

Просим в студию результат!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...