Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Застрял Водолей с обрывом шланга

МаТраС

Рекомендовані повідомлення

Господа, форс-массажер: в скважине, на скрутке оборвался гибкий дешевый зеленый шланг, из-за этого не вытягивается насос. Глубина застревания приблизительно 15 метров. Вниз не опускается ни капли.

Кто, как достает? Из ответов находил только силовые.

Отдельно вопрос к дилерам, покупал на Окружной в фирменном магазине: насколько надежно вытягивать силой?

Трос мощный, прибл 0,5 см, зажимы тоже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если нормально привязали - можно вытягивать за шнурок...

 

Хотя, других вариантов попроще и так нету...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если нормально привязали - можно вытягивать за шнурок...

 

Хотя, других вариантов попроще и так нету...

да слава Богу 2 зажима по 4 гайки:) еще там и как бы слалом идет внутри зажима;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа, форс-массажер: в скважине, на скрутке оборвался гибкий дешевый зеленый шланг, из-за этого не вытягивается насос. Глубина застревания приблизительно 15 метров. Вниз не опускается ни капли.

Кто, как достает? Из ответов находил только силовые.

Отдельно вопрос к дилерам, покупал на Окружной в фирменном магазине: насколько надежно вытягивать силой?

Трос мощный, прибл 0,5 см, зажимы тоже.

 

очень вероятно, что между стенкой трубы и насосом попал электрический кабель, вот и застряло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто, как достает? Из ответов находил только силовые.

Отдельно вопрос к дилерам, покупал на Окружной в фирменном магазине: насколько надежно вытягивать силой?

Трос мощный, прибл 0,5 см, зажимы тоже.

Тут вам никто гарантий не даст.

 

Кабель был примотан к шлангу? Если нет то скорее всего при подьеме ослабили кабель и его зажало между насосом и трубой.

 

Дергайте насос в момент включения - кто-то включает насос, остальные в этот момент дергают. Включать буквально на пару секунд и с небольшой частотой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моих буровиков при прокачке скважины случилась такая же гадость. Только насос был не на тросе а на веревке.

 

Проблема в том что шланг складывается в скважине и не дает вытянуть насос. Нужно подцепить шланг крючком и подтягивать его одновременно с насосом.

 

Опускали в скважину крючок на другой веревке, с большими матами и прокленами всетаки зацепили шланг и все вместе вытащили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

очень вероятно, что между стенкой трубы и насосом попал электрический кабель, вот и застряло

ну кусок шланга "валяется" так точно сверху, кабель тоже возможно :(

 

Добавлено через 7 минут

Тут вам никто гарантий не даст.

 

Кабель был примотан к шлангу? Если нет то скорее всего при подьеме ослабили кабель и его зажало между насосом и трубой.

 

Дергайте насос в момент включения - кто-то включает насос, остальные в этот момент дергают. Включать буквально на пару секунд и с небольшой частотой.

нет, шланг по средине не примотан, только возле насоса. сейчас он не в воде, как бы не сгорел;-) а в воздухе что-то дадут эти движения?

 

Добавлено через 2 минуты

У моих буровиков при прокачке скважины случилась такая же гадость. Только насос был не на тросе а на веревке.

 

Проблема в том что шланг складывается в скважине и не дает вытянуть насос. Нужно подцепить шланг крючком и подтягивать его одновременно с насосом.

 

Опускали в скважину крючок на другой веревке, с большими матами и прокленами всетаки зацепили шланг и все вместе вытащили.

))) представляю сколько нервов. так у меня так еще и небольшой кусок оборванного шланга - метров 10, а застряло где-то на 20:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

была такая же ситуация. Когда били скважину - на одном из стыков труб была ступенечка. Так же застрял. Но аккуратными расшатываниями все-таки повезло вытащить этот Водолей.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нет, шланг по средине не примотан, только возле насоса. сейчас он не в воде, как бы не сгорел;-) а в воздухе что-то дадут эти движения?

Я не про шланг я про кабель питания - он должен либо приматыватся к трубе/шлангу либо при подьеме/опуске его нужно пускать не допуская больших ослаблений.

 

Если на насосе осталось много шланга(трубы), то как тут уже говорили делаете из троса что-то наподобие удавки и пытаетесь захватить обрывок вашего шланга.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не про шланг я про кабель питания - он должен либо приматыватся к трубе/шлангу либо при подьеме/опуске его нужно пускать не допуская больших ослаблений.

 

Если на насосе осталось много шланга(трубы), то как тут уже говорили делаете из троса что-то наподобие удавки и пытаетесь захватить обрывок вашего шланга.

да облажался я с привязыванием кабеля. послушался кого-то из соседей:fool:

шланга действительно осталось много над насосом. не знаю, как по поводу удавки, обещали некий тройной крючок сделать. буду рыбалить)

Спасибо всем неравнодушным господа. уж очень тяжело летом без воды. да и капуста вянет))))

по финалу доложусь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

он сильно глубоко? его обратно ничем не протолкнуть чтобы шнур 220в вышел?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

он сильно глубоко? его обратно ничем не протолкнуть чтобы шнур 220в вышел?

где-то метров 15-20. как уже писалось там и кабель может быть и сверху куча шланга

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если нормально привязали - можно вытягивать за шнурок.....

Дергайте насос в момент включения - кто-то включает насос, остальные в этот момент дергают. Включать буквально на пару секунд и с небольшой частотой.

Нужно подцепить шланг крючком и подтягивать его одновременно с насосом.

Опускали в скважину крючок на другой веревке, с большими матами и прокленами всетаки зацепили шланг и все вместе вытащили.

....делаете из троса что-то наподобие удавки и пытаетесь захватить обрывок вашего шланга.

 

На те, що ви тут говорили, - наплювати і забути. Тепер слухай, чого я буду командувати.©:D

 

За допомогою бурової у свердловину опускаємо обережненько на підвісі бурильні труби з гачком на кінці. Підганяємо водовозку, заливаємо по вінця свердловину чистою водою, витримуючи натяг кабелю/тросу/шлангу, збиваємо, по можливості, насос нижче, звільняючи його від клину. Обережно тягнемо всю конструкцію з легким прокручуванням. Підлив чистої води ~ 5 кубів - обов'язковий. По-перше, зменшуємо вагу всієї зануреної конструкції; по-друге - зменшуємо тертя.

Якщо спроби підняти все разом - безнадійні, то доведеться гачком рвати шланг, кабель і трос шматками, а насос накривати ловильною трубою.

 

Можете самостійно експерементувати на удачу і без залучення бурової, але не забувайте ретельно записувати всі ці канати з гачками (форму, кількість) на випадок, якщо удача не Ваша.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На те, що ви тут говорили, - наплювати і забути. Тепер слухай, чого я буду командувати.©:D

 

Вибачте але ваші рекомендації з буровою і заливанням води в скважину для зменшення ваги конструкції викликають тільки :lol::lol::lol:

Нетреба ніякої бурової і нетреба нічого рвати.

 

1. Треба спокійно за допомогою невеликого, гострого і міцного гачка (я робив з катанки) зачепити шланг і максимально його підтягнути до гори. Це найскладніша і довготривала операція, але без даної операції все написане нижче можна не читати.

2. Тільки після виконання п.1 можна послабити трос на якому висить насос і одночасно спробувати підтягнути кабель живлення. Якщо все вийде то плавно все витягати із скважини.

 

Якщо кабель дійсно зажало між стінкою і насосом то можна по тросу опустити до насоса тяжкий відцеп, тільки на своєму надійному шнурі, (так як роблять рибалки) і спробувати невеликими ударами "осадити" насос але тримаючи при цьому кабель живлення натягнутим.

 

Не панікуйте, у Вас все вийде.

 

P.S.

У мене на таку операцію пішло 40-45 хв.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте але ваші рекомендації з буровою і заливанням води в скважину для зменшення ваги конструкції викликають тільки :lol::lol::lol:

Порада повинна бути надана за принципом "не нашкодь".

Якщо кабель дійсно зажало між стінкою і насосом то можна по тросу опустити до насоса тяжкий відцеп, тільки на своєму надійному шнурі, (так як роблять рибалки) і спробувати невеликими ударами "осадити" насос але тримаючи при цьому кабель живлення натягнутим.

Не панікуйте, у Вас все вийде.

Не завжди і не у всіх випадках. Якщо взяти люстерко і в сонячний день присвітити "зайчиком" у свердловину - Ви переконаєтесь, що вона має кривизну. Чим більше кривизна, тим більше буде відхилятися тяжкий відцеп (працює в кривуватій свердловині як відвіс), чим більше глибина свердловини, тим більше шансів заплутати відцеп навколо труб. В одному випадку з десяти - Ваша порада може допомогти. У дев'яти випадках з десяти - Ваша порада погіршать ситуацію.

Поясню на прикладі.

Нещодавно до нас звернувся один неборак. Коли впала напруга і насос став поганенько качати, йому здалося, що впав рівень води. Він вирішив доточити шланг, щоб поглибити насос, але впустив його з трубою та кабелем на дно. Далі він вирішив пересвідчитися, що рівень води дійсно знизився і тому в свердловину пустив молоток на мотузці. Молоток заплутався навколо водопідйомної труби, мотузок обірвав. Далі зробив з арматури гарпун, запустив його в свердловину на сталевому канаті, зачепився за труби, під'єднав канат до автівки і йорзав нею до тих пір, доки не перетер канат на ребрі люка. Знову все загуркотіло вниз. Далі зробив ще один гарпун. Запустив його через блок триноги, яку змайстрував над свердловиною. Зачепив гарпуном весь цей жах, натягнув, згадав назву північного лиса і з лементом "рятуйте" приїхав до нас.

Оце я думаю, щоб Вам надалі уникати шкідпивих порад, які ґрунтуються на одному (нехай вдалому) прикладі, може Вам зі своїм чарівним гачком з катанки і кваліфікацією взятися за ліквідацію аварії в цій 90 метровій свердловині? Га?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нещодавно до нас звернувся один неборак. Коли впала напруга і насос став поганенько качати, йому здалося, що впав рівень води. Він вирішив доточити шланг, щоб поглибити насос, але впустив його з трубою та кабелем на дно. Далі він вирішив пересвідчитися, що рівень води дійсно знизився і тому в свердловину пустив молоток на мотузці. Молоток заплутався навколо водопідйомної труби, мотузок обірвав. Далі зробив з арматури гарпун, запустив його в свердловину на сталевому канаті, зачепився за труби, під'єднав канат до автівки і йорзав нею до тих пір, доки не перетер канат на ребрі люка. Знову все загуркотіло вниз. Далі зробив ще один гарпун. Запустив його через блок триноги, яку змайстрував над свердловиною. Зачепив гарпуном весь цей жах, натягнув, згадав назву північного лиса і з лементом "рятуйте" приїхав до нас.

Га?

 

:lol::lol::lol: супеер :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим більше кривизна, тим більше буде відхилятися тяжкий відцеп (працює в кривуватій свердловині як відвіс), чим більше глибина свердловини, тим більше шансів заплутати відцеп навколо труб.

 

Я ж сказав відцеп по принципу риболовного.

Якщо описати то це циліндричний груз з отвором в який пропускається трос насоса. По цьому тросу груз як по напрямляючій опускається до самого насоса і якщо треба то витягається назад своїм шнурком. Так що кривизна свердловини такому відцепу не перешкода.

666582743_.thumb.JPG.673e24a20ecc2e3a583e8a1ebb5fa3d6.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оце так Історія ) зосереджено спостерігаю , тремтячими руками смикая сталевий трос, куплений нещодавно, але не для цих цілей, дивлячись на свою скважину з думкою "а як мені перестрахуватися щоб і в мене такого не виникло"? насос закріплений надійно, трос гарний, труба гарна, але ТОЙ САМИЙ СТИК не дає тепер спати. Ці шаманські Водоліі часто горять із практики, підскажіть, будьласка.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ці шаманські Водоліі часто горять із практики

Зависит от того какой шаман его монтировал :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol: весело

Порада повинна бути надана за принципом "не нашкодь".

Не завжди і не у всіх випадках. Якщо взяти люстерко і в сонячний день присвітити "зайчиком" у свердловину - Ви переконаєтесь, що вона має кривизну. Чим більше кривизна, тим більше буде відхилятися тяжкий відцеп (працює в кривуватій свердловині як відвіс), чим більше глибина свердловини, тим більше шансів заплутати відцеп навколо труб. В одному випадку з десяти - Ваша порада може допомогти. У дев'яти випадках з десяти - Ваша порада погіршать ситуацію.

Поясню на прикладі.

Нещодавно до нас звернувся один неборак. Коли впала напруга і насос став поганенько качати, йому здалося, що впав рівень води. Він вирішив доточити шланг, щоб поглибити насос, але впустив його з трубою та кабелем на дно. Далі він вирішив пересвідчитися, що рівень води дійсно знизився і тому в свердловину пустив молоток на мотузці. Молоток заплутався навколо водопідйомної труби, мотузок обірвав. Далі зробив з арматури гарпун, запустив його в свердловину на сталевому канаті, зачепився за труби, під'єднав канат до автівки і йорзав нею до тих пір, доки не перетер канат на ребрі люка. Знову все загуркотіло вниз. Далі зробив ще один гарпун. Запустив його через блок триноги, яку змайстрував над свердловиною. Зачепив гарпуном весь цей жах, натягнув, згадав назву північного лиса і з лементом "рятуйте" приїхав до нас.

Оце я думаю, щоб Вам надалі уникати шкідпивих порад, які ґрунтуються на одному (нехай вдалому) прикладі, може Вам зі своїм чарівним гачком з катанки і кваліфікацією взятися за ліквідацію аварії в цій 90 метровій свердловині? Га?

 

Добавлено через 2 минуты

Зависит от того какой шаман его монтировал :D

больше года служит. без запаса воды в емкости напрямую, жалоб нет. Перепады напряжения часто. :beer: Цена - 2000 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смонтировано нормально. Работает уже с 1995 года где-то. Единственное что случилось недавно - разрыв шланга в месте крепления к насосу. Поэтому вода уходила обратно в скважину. Достали - устранили - опустили. Имеется ввиду сколько лет (из практики) работают эти насосы?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порада повинна бути надана за принципом "не нашкодь".

Не завжди і не у всіх випадках. Якщо взяти люстерко і в сонячний день присвітити "зайчиком" у свердловину - Ви переконаєтесь, що вона має кривизну. Чим більше кривизна, тим більше буде відхилятися тяжкий відцеп (працює в кривуватій свердловині як відвіс), чим більше глибина свердловини, тим більше шансів заплутати відцеп навколо труб. В одному випадку з десяти - Ваша порада може допомогти. У дев'яти випадках з десяти - Ваша порада погіршать ситуацію.

на буровую пока финансово не готов, да и кажись не так страшно все,будем завтра руками. Глубина тоже не 90 , а метров 10-12

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нещодавно до нас звернувся один неборак. Коли впала напруга і насос став поганенько качати, йому здалося, що впав рівень води. Він вирішив доточити шланг, щоб поглибити насос, але впустив його з трубою та кабелем на дно. Далі він вирішив пересвідчитися, що рівень води дійсно знизився і тому в свердловину пустив молоток на мотузці. Молоток заплутався навколо водопідйомної труби, мотузок обірвав. Далі зробив з арматури гарпун, запустив його в свердловину на сталевому канаті, зачепився за труби, під'єднав канат до автівки і йорзав нею до тих пір, доки не перетер канат на ребрі люка. Знову все загуркотіло вниз. Далі зробив ще один гарпун. Запустив його через блок триноги, яку змайстрував над свердловиною. Зачепив гарпуном весь цей жах, натягнув, згадав назву північного лиса і з лементом "рятуйте" приїхав до нас. Ми приїхали та опустили до свердловини на підвісі бурильні труби з гачком на кінці. Після часу мороки труби теж застряли в свердловині....

Пробурили нову свердловину....

Га?

 

Вибачте не зміг втриматись, фантазія розгулялась, але так ще страшніше. В житті всяке буває.

Взагалі я Вас поважаю як професіонала і поради у Вас завжди хороші, але на жаль не всі гаманці це витримують.:beer:

 

А по суті, потрібно підстрахуватись від вище вказаного, ніякі гарпуни в свердловину не кидати (китів та акул там нема), крючок та трос перевірити на надійність до опускання в свердловину, кінець тросу про всяк випадок закріпити на поверхні, помічник теж не завадить (притримати, піт витерти, мошку відігнати і т.п.), і якщо не йде не спішити приміняти грубу силу.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....поради ...... хороші, але на жаль не всі гаманці це витримують....

 

З моїм знайомим була схожа історія. Молодий ще чоловік переохолодився та захворів, здається, на простатит. Проштудіювавши інтернет, призначив собі курс лікування. "При сечовипусканні в мене більше не болить пеніс,- довірився він мені,- але є побічний ефект - страшенно печуть яйця!"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З моїм знайомим була схожа історія. Молодий ще чоловік переохолодився та захворів, здається, на простатит. Проштудіювавши інтернет, призначив собі курс лікування. "При сечовипусканні в мене більше не болить пеніс,- довірився він мені,- але є побічний ефект - страшенно печуть яйця!"

 

Тобто, нехай людина сидить без води поки не назбирає коштів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...