Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Клей для плитки - как армирующий слой на пенопласт

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Осталось у меня пару мешков плиточного клея для теплого пола. Можно ли его использовать на утепление фасада как защитный слой по пенопласту?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если хочите переделывать потом,то вперед.Сэкономив сейчас 100гр может потом вылиться в большую сумму на переделку!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему мы утюгом гвозди не забиваем, или ботинки на руках не носиим? Каждому свое предназначение.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а чем состав отличается? Если клей предназначен в т.ч. и для наружного применения для приклеивания плитки, то что с ним может случиться?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а чем состав отличается? Если клей предназначен в т.ч. и для наружного применения для приклеивания плитки, то что с ним может случиться?

 

потрещит! наружное применение наружным, но эластичность далеко не та...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Шпаклевал сосед себе плиточным клеем,вот уже года три наверное стоит,и ничего не случилось.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потрещит! наружное применение наружным, но эластичность далеко не та...

 

Не в точку. Клей для теплого пола содержит больше добавок, чем штукатурная смесь для фасада. И стоит существенно дороже, кстати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ризиковано використовувати такий клей.Склад клеїв на 80% практично одинаковий ,але 20% є різниця.У вашому клеї немає добавок які додають зчеплення з ППС.З часом він просто вам відстане разом з армосіткою.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И что же это за такая волшебная добавка именно для ППС? Есть просто добавки, повышающие "липкость" растворов. Так их, как раз, в продвинутых плиточных клеях куда больше. У меня плитку клали - попал кусочек на ППС - оторвал вместе с куском пенопласта.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И что же это за такая волшебная добавка именно для ППС? Есть просто добавки, повышающие "липкость" растворов. Так их, как раз, в продвинутых плиточных клеях куда больше. У меня плитку клали - попал кусочек на ППС - оторвал вместе с куском пенопласта.

Поясню більш зрозуміліше.Коли ваше взуття розклеялось ви його клеєте ризиновим клеєм ане ППА.Задумайтесь чому.Томушо ризиновий клей має більше споріднених елементів з матеріалом з якого виготовлене взуття.Те саме і з такими клеями.В клеї для ППС є елементи які поклащують зчеплення ППС з клеєм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невдалий приклад. Взіття я можу клеїти буд-яким клеєм, в якому є еластомерні сполуки, а буде він складатись із розчиненого в бензині каучуку (звичайний резиновий), або синтетичних хімічних сполук - різних уретанів, поліуретанів (типа ПУ, Момент) - то вже справа того, чи є гроші на дорожчий (кращий) або що є під рукою, коли виникла потреба.

Я ж не закликаю використовувати плиточні клеї для мурування ППС, дійсно, на те є дешевші суміші. Але вважати, що еластичні цементні суміші гірші за зчепними властивостями до будь-яких матеріалів, на які їх можна наносити, за штукатурні суміші - то є неправда. Тобто у клей для ППС додають рівно стільки добавок, щоб він не відпадав від ППС, а у дорогі плиточні для каменю та теплих полів - набагато більше, і до того ж різних. Іншими словами - клей для теплих полів можна використовувати для плитки не обов'язково тільки під теплий пол - інша справа, що це не завжди економічно обгрунтовано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невдалий приклад. Взіття я можу клеїти буд-яким клеєм, в якому є еластомерні сполуки, а буде він складатись із розчиненого в бензині каучуку (звичайний резиновий), або синтетичних хімічних сполук - різних уретанів, поліуретанів (типа ПУ, Момент) - то вже справа того, чи є гроші на дорожчий (кращий) або що є під рукою, коли виникла потреба.

Я ж не закликаю використовувати плиточні клеї для мурування ППС, дійсно, на те є дешевші суміші. Але вважати, що еластичні цементні суміші гірші за зчепними властивостями до будь-яких матеріалів, на які їх можна наносити, за штукатурні суміші - то є неправда. Тобто у клей для ППС додають рівно стільки добавок, щоб він не відпадав від ППС, а у дорогі плиточні для каменю та теплих полів - набагато більше, і до того ж різних. Іншими словами - клей для теплих полів можна використовувати для плитки не обов'язково тільки під теплий пол - інша справа, що це не завжди економічно обгрунтовано.

Якщо ви вважаєте що невдалий приклад ,тоді приклейте взуття на клей ПВА.Можливо я нетак зрозумівюАле я неписав що еластичні цементні суміші гірші за штукатурні.Я мав наувазі шо клей який призначиний скажем для плитки за своїми зчепними властивостями непідходить для приклейки ППС.Бо його зчепні властивості хороші з плиткою а з ППС набагато гірші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо слідувати Вашим прикладам, то треба порівнювати цементні клеї з вапняною штукатуркою.

Щодо міцності зчеплення я не просто так писав - у мене теж був залишок дорогого клею, і я такий експеримент (випадково) проводив. Різниці у міцності зчеплення клею Майстер супер для влаштування ППС та Майстер флекс, який я використовував для плитки я не виявив. Експеримент вийшов випадковий, просто залишок клею впав на ППС. Я потім просто змішав залишки з "правильним" клеєм. Утеплення вистояло вже 2 зими и в тій зоні, де була домішка "чужого" клею нічим не відрізняється від інших.

Повторюю, я не агітую за використання сумішів, не призначених для того чи іншого виду робіт. Але є певні ситуації, в яких можна опинитися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...