Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи можлива така ГІ?

Conductor-25

Рекомендовані повідомлення

Всім вітання!!! коротко опишу ситуацію. хочу зробити (як на вкладенні) гідроізоляцію цокольного поверху такого типу: під несучими стінами у траншею під "пятку" (замість підбетонки) на вирівняну і втрамбовану землю (супісок твердий карбонатизований сірувато-жовтий клас ІГЕ-2а) кладеться будівельна фундаментна плівка і після заливання "підошви" обгортається наверх десь на 30 см. потім поверх неї на всю висоту цоколю бітумна обмазочна ГІ. наверх всього цього 50 мм ЕППС на спец піну і можливо промажу мастикою шви ЕППС.

Питання до спеців: чи здатна до життя така схема?

чи потрібно додатковий слой ЕППС 50 мм на глибину 1 метр під землю і до верху фундаментної стіни?

чи не руйнує з часом бітумна мастика ЕППС?

чи можна робити засипку шаром землі яка вирита після вирівнюванні дна з самого низу котлована

тепер про умови. котлован глибиною 2 метри (пятка на глибині 2.2 метри) висота пятки 350 мм. висота стіни фундаменту 2.15 поверх нього армопояс 250 мм. наверх плити.

Всім дякую!!!!:beer:

281220920_.jpg.dfb1201b7a90e46d1b0aba4e0fdec400.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можливо не зовсім гарний малюнок.... вибачте,

там всередині центральна несуча стіна, я на всякий випадок її намалював.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно и так,только учтите,что фундаментная пленка для гидроизоляции стен и пола подвала не совсем подходит,она быстро придет в негодность,а вот мастика ABISOL как раз и предназначена для этого,и кроме того, на нее можно клеить ЭППС без какой-либо пены,только бетонные поверхности предварительно нужно прогрунтовать праймером.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я використовував Abizol ST для гідроізоляції і приклеювання ЕППС цокольного поверху, плівку під підошву не клав, закрив плівкою і асбестоцементним листом пінопласт від землі.

Photo-0009.thumb.jpg.bf4d1c2ae0d49bb51d6bd443cc5402b2.jpg

Photo-0018.thumb.jpg.6215a2cfea6899df8db24c61415fc07b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно и так,только учтите,что фундаментная пленка для гидроизоляции стен и пола подвала не совсем подходит,она быстро придет в негодность,а вот мастика ABISOL как раз и предназначена для этого,и кроме того, на нее можно клеить ЭППС без какой-либо пены,только бетонные поверхности предварительно нужно прогрунтовать праймером.

 

Дякую. просто мені в епіцентрі сказали, що звичайний поліетилен дійсно скоро зіпсується, і порекомендували спец фундаментну плівку... я нею "обгорну" пятку і виведу приблизно на 10 см вгору по стіні. але всю площу стіни буду обмазувати. про праймер я просто забув написати))) буду його використовувати обов'язково. Питання до Вас як до практика:

1. чи обов'язково обробляти мастикою 2 рази, як пише в рекомендаціях, чи можна 1 раз?

2. чи не псує мастика сам ЕППС? (я десь читав, що вона його руйнує...)

3. чи можна зробити таку підлогу у підвалі: (висоту слою не пишу) земля, щебінь, бетон В-7.5, фундаментна плівка, ЕППС, ЦП стяжка, плитка. мучаюсь з розташуванням плівки, щоб камінці бетону її не пошкодили, але так написано в проекті...

але сьогодні у мене виникла інша думка про стіну, обробити стіну мастикою, наклеїти ЕППС і обгорнути суцільно профільованою мембраною. так я захищу від гризунів, і додаткова ГІ?

грунтові води у мене дуже далеко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вот некрасивая у Вас получилась гидроизоляция.

И сложно ей будет оставаться гидроизоляцией.

Для начала не оборачивайте ничего бетонное и подземное пленкой.

Это для галочки, а не для эффекта.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. чи обов'язково обробляти мастикою 2 рази, як пише в рекомендаціях, чи можна 1 раз?- рекомендаций производителей желательно придерживаться...

2. чи не псує мастика сам ЕППС? (я десь читав, що вона його руйнує...) - нет,эта мастика не содержит растворителей,опасных для ЭППС

3. чи можна зробити таку підлогу у підвалі: (висоту слою не пишу) земля, щебінь, бетон В-7.5, фундаментна плівка, ЕППС, ЦП стяжка, плитка. мучаюсь з розташуванням плівки, щоб камінці бетону її не пошкодили, але так написано в проекті...-не будем повторяться...:(

але сьогодні у мене виникла інша думка про стіну, обробити стіну мастикою, наклеїти ЕППС і обгорнути суцільно профільованою мембраною. так я захищу від гризунів, і додаткова ГІ?

грунтові води у мене дуже далеко.-так уже теплее :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вот некрасивая у Вас получилась гидроизоляция.

И сложно ей будет оставаться гидроизоляцией.

Для начала не оборачивайте ничего бетонное и подземное пленкой.

Это для галочки, а не для эффекта.

 

Чому не гарна?

по суті, я в цей набор додав тільки плівку під "пятку". але це зроблено для економії, бо мені в проекті написали бетонну підготовку, але знайомий молодий прораб сказав, що можна зробити дешевше і краще, якщо прикласти трішки зусиль і гарно вирівняти і протрамбувати дно траншеї (див. фото мого котловану), можна зекономити гарну сумму на бетонній підгтовці, і простелити на дно спец. фундаментну плівку, яка утримає бетонне молочко, і прослужить (певний час) ізоляцією. а в проекті у мене написана ця плівка тільки на підлозі, як захист від радону а бітумна гідроізоляція тільки вертикально на стіні. я по суті нічого не змінив або прибрав, я навпаки додав...

і я доречі вже думаю над тим, щоб замінити її (горизонтально на підлозі підвалу) на обмазку бітумною мастикою, але сумніваюсь, що вона втримає радон.

і чому нічого не можна обгортати плівками в землі? і чим тоді можна її замінити, щоб не робити підготовку? просто я вже купив плівку...

IMG_0205sdfff.thumb.jpg.980a05d6273b2b9bfdb8408fc05a49f0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні старожили, порадьте як робити, бо приступаю до заливки.

Напишіть будь-ласка чим шкодить простелювання спеціальної фундаментної плівки під "підошву" фундаменту?

скоріше всього я схиляюсь до думки, що основна її функція - під час заливання утримати цементне молочко в бетоні, і деякий час бути додатковою гідроізоляцією. основною ГІ буде обмазочна бітумна ГІ + приклеєна на неї ЕППС і обгорнуто профільованою мембраною.

тиску води знизу не буде, грунтові води у мене нижче 20 метрів.

Моя логіка така, підбетонка використовується для вирівнювання землі під "підошвою" і для утримування молочка. але якщо у мене основа і так ідеально вирівняна, (див фото) протрамбована і дуже рясно пролита дощами та зливами за останній тиждень, чому не можна простелити цю плівку і на неї встановати пластикові підпорки для арматури і встановлювати армосітку?

Прошу дуже озвучити свої думки і сказати в чому я не правий.

Дякую!!!

IMG_0275made.thumb.jpg.c7da1bbd6e9a53451fdb275e220fd478.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да стелите уж быстрее,раз купили - ничего ужасного не произойдет, просто она порвется при установке арматуры,вот и все...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да стелите уж быстрее,раз купили - ничего ужасного не произойдет, просто она порвется при установке арматуры,вот и все...

 

Я це передбачив, і тому під такі фіксатори (%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

нарізав полоси з жорсткої підстилки під ламінат з дзеркальною фольгою l2_283616-7699.jpg

шириною 8 см. Тобто спочатку простелюється плівка, потім полоски підкладки, на них фіксатори і потім обережно встановити всі повздовжні прутки арматури, виміряти відстані, і потім приступити до зв'язування поперечної арматури.:crazy:

пошкодитись нічого не повинно. просто я намагався її різати лезом ножа, так вона одразу не піддалась, а порвати її руками взагалі важко...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу прощения у ТС. но чтобы не плодить тем.

Вопрос тоже по ГИ. Хочу делать деревянный пол на лагах по столбиках.Фундамент заливали без ГИ просто в канаву.Результат-капилярный подъем влаги в цокольную часть фундамента ну а затем естественно ее испарение в подполье. Подскажите пож. кто знает-как оградить подполье от влажного цоколя?

При изготовлении пирога укладывалась фундаментная пленка-можно ли ее завести на цоколь?(со стороны помещения) Но сам при этом побаиваюсь не будет ли за ней образовываться грибок.Или между цоколем и подпольем соорудить фальшстенку а пространство между ней и цоколем заполнить листами пеностекла. Будет и гидроизоляция и утепление цоколя. Или все это бред и есть какие то материалы после нанесения которых испарения влаги цоколя не будут попадать в подполье? Что можете присоветовать?

Змінено користувачем АЛЕКСАНДР66
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я це передбачив, і тому під такі фіксатори

нарізав полоси з жорсткої підстилки під ламінат з дзеркальною фольгою

шириною 8 см. Тобто спочатку простелюється плівка, потім полоски підкладки, на них фіксатори і потім обережно встановити всі повздовжні прутки арматури, виміряти відстані, і потім приступити до зв'язування поперечної арматури.:crazy:

пошкодитись нічого не повинно. просто я намагався її різати лезом ножа, так вона одразу не піддалась, а порвати її руками взагалі важко...

В народе это называется "стрельбой из пушек по воробьям"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу прощения у ТС. но чтобы не плодить тем.

Вопрос тоже по ГИ. Хочу делать деревянный пол на лагах по столбиках.Фундамент заливали без ГИ просто в канаву.Результат-капилярный подъем влаги в цокольную часть фундамента ну а затем естественно ее испарение в подполье. Подскажите пож. кто знает-как оградить подполье от влажного цоколя?

При изготовлении пирога укладывалась фундаментная пленка-можно ли ее завести на цоколь?(со стороны помещения) Но сам при этом побаиваюсь не будет ли за ней образовываться грибок.Или между цоколем и подпольем соорудить фальшстенку а пространство между ней и цоколем заполнить листами пеностекла. Будет и гидроизоляция и утепление цоколя. Или все это бред и есть какие то материалы после нанесения которых испарения влаги цоколя не будут попадать в подполье? Что можете присоветовать?

 

Єдине, що я можу порадити на перший погляд, що б Ви не робили, волога всерівно буде...

Потрібно просто організувати гарну вентиляцію всього що вище землі і нижче дерев'яної підлоги. Можливо зробити вент.отвори і захистити їх від доступу гризунів. І бажано гарненько утеплити підлогу мінватою високої щільності. і буде Вам добре ї тепло)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас что-то в этом роде?

 

Совершенно верно. С той разницей что лаги не будут соприкасаться с цоколем. Подскажите пож. какой из вариантов по п.13 мне бы подошел.

 

Добавлено через 11 минут

Єдине, що я можу порадити на перший погляд, що б Ви не робили, волога всерівно буде...

Потрібно просто організувати гарну вентиляцію всього що вище землі і нижче дерев'яної підлоги. Можливо зробити вент.отвори і захистити їх від доступу гризунів. І бажано гарненько утеплити підлогу мінватою високої щільності. і буде Вам добре ї тепло)))

 

Вент.отв. в цоколе делать планирую. Вату укладывать мне кажется просто некуда.Высота подполья 22см. Если уложить вату останется сантиметров 10. Вент. отв. окажутся у самой земли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Совершенно верно. С той разницей что лаги не будут соприкасаться с цоколем. Подскажите пож. какой из вариантов по п.13 мне бы подошел.

 

Еще один вопрос.

Как вы заметили, что ваш щелевой (так называется тот фундамент, что просто заливается в траншею) бетонный фундамент тянет воду.

Бетон влажный от грунта и выше ?

Какой возраст фундамента?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возраст фундамента 4 года. Пирог сверху вниз-стяжка 5см, ЭППС,пленка фундаментная, стяжка 7см. песок 10см. щебень 10см.

Вот эту пленку я выпустил из под ЭППС на высоту цоколя. Пока что она просто валяется на верхней стяжке. И вот в местах где она соприкасается с цоколем и обнаружил весной сырость. Выше пленки -сухо.Очевидно влага просто испарялась в помещение. Сейчас жара-сухо везде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возраст фундамента 4 года. Пирог сверху вниз-стяжка 5см, ЭППС,пленка фундаментная, стяжка 7см. песок 10см. щебень 10см.

Вот эту пленку я выпустил из под ЭППС на высоту цоколя. Пока что она просто валяется на верхней стяжке. И вот в местах где она соприкасается с цоколем и обнаружил весной сырость. Выше пленки -сухо.Очевидно влага просто испарялась в помещение. Сейчас жара-сухо везде.

 

Извините, я полностью запутался.

У Вас уже есть цементно-песчаный пол и по нем вы хотите еще делать деревянный на столбиках?

Сделайте рисунок. Покажите, что у Вас есть и что Вы хотите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините, я полностью запутался.

У Вас уже есть цементно-песчаный пол и по нем вы хотите еще делать деревянный на столбиках?

Сделайте рисунок. Покажите, что у Вас есть и что Вы хотите.

 

Рисунок попытаюсь сделать,но врядли Вы запутались.Скорее всего это я перемудрил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В народе это называется "стрельбой из пушек по воробьям"...

 

напевне я не все написав... я цю підкладку нарізав на прямокутники розміром 5х10 см. і вже на них ставив фіксатори.

а Ви напевне подумали, що я її постелив на всю протяжність стін:lol::lol::lol:

аж самому стало смішно!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По просьбе Propeller. Вот такой рис получился. С надписями что-то плохо на думаю можно понять.(Рисовал впервые и видимо что-то неправильно) Уточнение-синяя линия -фундаментная пленка в данный момент просто валяется на полу.Впрочем я об этом писал в пост 13.

229561363_3.jpg.866c66eb30289647f01a41542a946a88.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята! Да ведь так и лето закончиться пока дождусь ответа по посту 13. Какие варианты кто может предложить. Уже и рисунок дал по просьбе Propeller а воз и ныне там.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...