Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Очистка септика

teleport

Рекомендовані повідомлення

Так там всі приклади про людей-ідіотів.

 

У наведених прикладах, практично всі люди загинули. Будь ласка, не треба судити когось, тим паче мертвих наділяти такими образами, перш за все відповідаємо за себе і все буде добре.

З повагою, копай.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як казали давні римляни: "Про ментрвих або добре, або нічого, крім правди". Всі померлі там - ідіоти і їх смерть цілком закономірна.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як казали давні римляни: "Про ментрвих або добре, або нічого, крім правди". Всі померлі там - ідіоти і їх смерть цілком закономірна.

 

В нас різне виховання.

З повагою, копай.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тепер подивіться

.

тут

тут

тут

тут

тут

тут

З повагою, копай.

 

Причому бактерії до вищенаведених посилань? Людина може втратити свідомість навіть в водопровідному колодязі, не говорячи уже за септик.

На рахунок взривів, так метан дійсно виділяється, але це також не повинно "лікуватися" бактеріями, а правильною вентиляцією септика. Бо це теж саме що людині в якої "травить" газова плита рекомендувати на період не використання просто перекривати газовий вентиль. Рано чи пізно вона це забуде зробити і буде вибух.

Змінено користувачем Ded_M03ay
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Причому бактерії до вищенаведених посилань? Людина може втратити свідомість навіть в водопровідному колодязі, не говорячи уже за септик.

На рахунок взривів, так метан дійсно виділяється, але це також не повинно "лікуватися" бактеріями, а правильною вентиляцією септика. Бо це теж саме що людині в якої "травить" газова плита рекомендувати на період не використання просто перекривати газовий вентиль. Рано чи пізно вона це забуде зробити і буде вибух.

 

Шановний Ded_M03ay, я вже писав, що гнильні кишкові анаеробні бактерії, які з екскрементами потрапили до каналізаційних стоків, в результаті метаболізму виділяють велику кількість метану, сірководню та інших отруйних газів, тому загибель людей є слідством виникнення сприятливих умов для розвитку дії вищезгаданих шкідливих мікроорганізмів. Для забезпечення чистоти довкілля та мінімізації шкідливих викидів у повітря, прискореної сучасної, визнаної всім світом мікробіологічної технології деструкції органіки, а разом с тим, фізичного витіснення диких бактерій - отруйників застосовуються призначені для цього паспортизовані штами мікроорганізмів - асенізаторів. Крім того обладнання вентиляцією септика - це важлива річ.

Працюючи в цій сфері з 1987 р., я бачу позитивну тенденцію і маю надію, що в решті решт більшість споживачів приватного сектору, яких не об'єднує загальна мережа каналізації, визнають пріоритет досконалого мікробіологічного очищення брудних каналізаційних стоків, тим паче, що наша країна інтегрується у Європу.

З повагою, копай.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний Ded_M03ay, я вже писав, що гнильні кишкові анаеробні бактерії, які з екскрементами потрапили до каналізаційних стоків, в результаті метаболізму виділяють велику кількість метану, сірководню та інших отруйних газів, тому загибель людей є слідством виникнення сприятливих умов для розвитку дії вищезгаданих шкідливих мікроорганізмів. Для забезпечення чистоти довкілля та мінімізації шкідливих викидів у повітря, прискореної сучасної, визнаної всім світом мікробіологічної технології деструкції органіки, а разом с тим, фізичного витіснення диких бактерій - отруйників застосовуються призначені для цього паспортизовані штами мікроорганізмів - асенізаторів. Крім того обладнання вентиляцією септика - це важлива річ.

Працюючи в цій сфері з 1987 р., я бачу позитивну тенденцію і маю надію, що в решті решт більшість споживачів приватного сектору, яких не об'єднує загальна мережа каналізації, визнають пріоритет досконалого мікробіологічного очищення брудних каналізаційних стоків, тим паче, що наша країна інтегрується у Європу.

З повагою, копай.

 

Шановний "копай" в більшості наведених Вами посиланнях люди самі залізли в середину септика. Від цього не врятують жодні бактерії, так як в середині септику просто напросто бракує кисню (ніякі бактерії в результаті метаболізму виділити цей кисень не можуть). Такі речі трапляються навіть в сухих водопровідних колодязях (особисто мій друг знепритомнів коли поліз перекривати вентиль водопроводу до будинку). Якщо Ви працюєте з 87 року, то напевно знаєте як повинні проводитися такі роботи згідно техніки безпеки (троє людей, двоє зверху - один в середині, при цьому той, що в середині повинен мати пояс безпеки з мотузками).

І взагалі не зрозумілою є фраза - "фізичного витіснення диких бактерій - отруйників застосовуються призначені для цього паспортизовані штами мікроорганізмів - асенізаторів". Тобто Ви рахуєте, що природній процес гниття "дикими" бактеріями відбувається неправильно і саме паспортизовані штами повинні брати в цьому участь?. Але він відбувається постійно і саме завдяки цим "диким" бактеріям відбувається процес самоочищення водойм, лісів і т.п.

Я розумію що Ви займаєтесь саме цими бактеріями і з Вами можна буде дискутувати до безкінечності, але напевно варто визнати, що при нормальній, правильній конструкції септика (маю на увазі повний комплекс - (відстійна частина + дренаж), бактерії не потрібні.

Я теж свого часу працював в чеській компанії (вказую країну, так як Ви згадали європейський досвід). І коли ми розробляли маленькі очисні споруди (ЛОС для 1 жилого будинку), то технолог (в якого стаж був на той час більше ніж 20 років) в приватній розмові визнав, що маючи гарні гідрогеологічні умови ділянки (низький РГВ, добрий коефіцієнт водопроникнення ґрунту і т.п.) септик виграє в будь якого ЛОС (в плані енергонезалежності, легкості експлуатації і навіть інколи якості очистки (але вже при грамотному підході до системи дренажу)). Але маркетинг є маркетинг і офіційно про це ніколи ніхто не скаже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний "копай" в більшості наведених Вами посиланнях люди самі залізли в середину септика. Від цього не врятують жодні бактерії, так як в середині септику просто напросто бракує кисню (ніякі бактерії в результаті метаболізму виділити цей кисень не можуть). Такі речі трапляються навіть в сухих водопровідних колодязях (особисто мій друг знепритомнів коли поліз перекривати вентиль водопроводу до будинку). Якщо Ви працюєте з 87 року, то напевно знаєте як повинні проводитися такі роботи згідно техніки безпеки (троє людей, двоє зверху - один в середині, при цьому той, що в середині повинен мати пояс безпеки з мотузками).

І взагалі не зрозумілою є фраза - "фізичного витіснення диких бактерій - отруйників застосовуються призначені для цього паспортизовані штами мікроорганізмів - асенізаторів". Тобто Ви рахуєте, що природній процес гниття "дикими" бактеріями відбувається неправильно і саме паспортизовані штами повинні брати в цьому участь?. Але він відбувається постійно і саме завдяки цим "диким" бактеріям відбувається процес самоочищення водойм, лісів і т.п.

Я розумію що Ви займаєтесь саме цими бактеріями і з Вами можна буде дискутувати до безкінечності, але напевно варто визнати, що при нормальній, правильній конструкції септика (маю на увазі повний комплекс - (відстійна частина + дренаж), бактерії не потрібні.

Я теж свого часу працював в чеській компанії (вказую країну, так як Ви згадали європейський досвід). І коли ми розробляли маленькі очисні споруди (ЛОС для 1 жилого будинку), то технолог (в якого стаж був на той час більше ніж 20 років) в приватній розмові визнав, що маючи гарні гідрогеологічні умови ділянки (низький РГВ, добрий коефіцієнт водопроникнення ґрунту і т.п.) септик виграє в будь якого ЛОС (в плані енергонезалежності, легкості експлуатації і навіть інколи якості очистки (але вже при грамотному підході до системи дренажу)). Але маркетинг є маркетинг і офіційно про це ніколи ніхто не скаже.

 

Шановний Ded_M03ay, відносно тези про те, що в природі все гармонійно і не треба втручатися в природний механізм розкладу органіки у септику, дам обґрунтовану відповідь. Уявимо собі дику природу, де кожна тварина, птах, людина живе своїм життям, рухаючись у часі і просторі. Природа не передбачає такого, щоб птахи, тварини, риби або люди відправляли свої екскременти в одне й те саме місце. Напроти, доісторична людина, сучасні заєць, мавпа, лев, вовк, слон, бик, сокіл, горобець, або карась рухаються у своєму природньому ареалі і по мірі необхідності вносять свої екскременти на грунт або у воду зовсім не концентровано, а навпаки розосереджено, кожний окремий раз в новому місці. За рахунок того, що в природі дійсно все гармонійно задумано, в ґрунті чи у воді є необхідні бактерії для розкладу тої органіки. Але УВАГА!!! Титр (кількість живих мікробіологічних культур на міліграм грунту, у даному випадку) відповідає природньому явищу попадання екскрементів на поверхню землі або у воду, тобто не в одне й те саме місто, як на склад екскрементів. Коли сучасна людина створила вигрібну яму або ЛОС, тої кількості (природного титру) бактерій на поверхні землі або у водоймі катастрофічно недостатньо, тому і виникає необхідність культивувати промисловим засобом природні специфічні штами мікробіологічних культур для прискореного розкладу накопичених у відведених місцях екскрементів (Вигрібних ямах, ЛОС і т.п). Концентровані біопрепарати дозволяють завдяки перевазі у кількості і відносній стійкості спеціально відібраних штамів бактерій витіснити з об'єму речовини накопичених екскрементів небажані гнильні кишкові мікроорганізми, які до того ще є джерелом виникнення та розповсюдження сморідних та отруйних газів. Фізичне витіснення - це природне явище, коли більш численні мікроколонії одноклітинних істот у боротьбі за середовище проживання витісняють іншу, меншу по численності та відносно слабку популяцію мікробіологічних істот. Не треба вірити казкарям в їх балачки про те, що при очищенні стоків "все само по собі переробиться або розсмокчиться".

Взагалі мене дивує цей спір. Ну скажіть, чому, знаючи про те, що в грунті є кисень людина, засипана землею вмирає. Відповідь ясна, тому що там недостатньо тої кількості кисню, щоб вільно дихати. А чому антибіотик або інші ліки дозують відносно ваги або віку людини чи тварини? Чому дозування добрив для рослин передбачається по інструкції і т.і. Вся справа в концентрації необхідної речовини для запуску тих чи інших процесів.

У своїй тезі про смерть від отруї і від вибухів я наголошував саме на цьому явищі, а не смерті від кисневого голоду. Ваші заперечення недоречні, бо йшлося про отруєння або про ураження від вибухів, саме це констатували фахівці це зазначено у тих висновках, що довелося бачити у подібних випадках.

Відносно септику, дам посилання: яке розтлумачує необхідність застосування у септику біоферментних препаратів для очищення.

З повагою, копай.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заєць, мавпа, лев, вовк, слон, бик, сокіл, горобець, або карась рухаються у своєму природньому ареалі і по мірі необхідності вносять свої екскременти на грунт.

Пан має рацію.

Оце і я кажу своїй тещі, що замість теплого нужника у хаті, нехай бігає по городу з лопатою, і вносить у природній баланс свою "лєпту" квадратно-гніздовим розташуванням:lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З повагою, копай.

 

Шановний "копай", щоб не поглиблювати нашу дискусію дайте будь-ласка відповідь на наступні два питання. Якщо регулярно (згідно інструкції) використовувати бактерії котрі Ви продаєте:

1. Чи можна не влаштовувати вентиляцію в септику.

2. Чи можна одному (без підстраховки) залазити в середину свіжовідкачаного септика без засобів захисту органів дихання?

Буду вдячний за відповідь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний "копай", щоб не поглиблювати нашу дискусію дайте будь-ласка відповідь на наступні два питання. Якщо регулярно (згідно інструкції) використовувати бактерії котрі Ви продаєте:

1. Чи можна не влаштовувати вентиляцію в септику.

2. Чи можна одному (без підстраховки) залазити в середину свіжовідкачаного септика без засобів захисту органів дихання?

Буду вдячний за відповідь.

 

Шановний Ded_M03ay, відповідаю.

1. Вентиляція в септику обов'язково потрібна, не зважаючи на те, чи застосовуються мікробіологічні культури для деструкції органіки, чи ні. Необхідність доступу свіжого повітря при використанні "правильного" біопрепарату пояснюється тим, що аеробні бактерії споживають кисень, розчинений у воді, який потрапляє у стоки шляхом фізичного ефекту дифузії за рахунок дотику поверхні стоків з повітрям.

Прискорення ферментації та мікробіологічного очищення досягається обладнанням у септику примусової аерації.

2. Проводити роботи в очисних спорудах або накопичувальних резервуарах для каналізаційних стоків потрібно у відповідності до правил ТБ групою робітників, звичайно, з використанням засобів захисту органів дихання та спеціальному одягу з засобами страховки - це, так би мовити, протокольна норма.

В той самий час відповідально стверджую, що у тих септиках, де регулярно діє внесена "правильна" мікробіологічна флора, рівень небезпеки вибуху або задухи зменшується до мінімуму.

 

З повагою, копай.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оце я все почитав, та прийшов до висновку! (не в образу шановному копаю)

Від вибухів та отруєнь у пожежах гине людей у рази більше ніж от каналізаційних систем. Тому думаю, вигідніше перейти на продаж вогнегасників, ніж бактерій:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оце я все почитав, та прийшов до висновку! (не в образу шановному копаю)

Від вибухів та отруєнь у пожежах гине людей у рази більше ніж от каналізаційних систем. Тому думаю, вигідніше перейти на продаж вогнегасників, ніж бактерій:)

 

Шановний naupv, Ви достатньо кваліфікована та освічена людина, я читаю Ваши дописи та коментарі, дуже вдячний Вам за гідний рівень дискусії на форумі. В той же час, наведені вище посилання про отруєння та вибухи саме в каналізації не повинні буди об'єктами жарту. Якщо б ставлення до питань конструкції та обслуговування ЛОС не було таким поверхневим та легковажним, українці жили б в екологічно чистій та безпечній країні. Дуже часто ми вважаємо доречним жартувати над дуже серйозними проблемами.

З повагою, копай.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Вернемся к теме, а то она чуток не туда ушла :)

 

Очистка пластикового септика от ила

 

Септику скоро 10 лет. Двухкамерный, закрытый (входная труба ниже уровня), насос гонит со второй камеры воду по трубе метров 30 в распредколодец, далее дренажное поле. Бактерии сыплю. Ухудшения в работе нет. Все пучком. Раз открутилась крышка на насосе Керхер, стала сразу плохо сходить вода в туалете 1 этажа, т.к. поднялся уровень. Вызвал машину, откачали с двух камер, снял насос, просушил, герметиком хорошо обмазал, затянул шурупы, год уже работает дальше.

Но вижу что твердый ил потихоньку прибавляется. Раньше пару лет сыпал Робик, сейчас Эпарсил.

 

Какие есть варианты очистки ила? Напоминаю что пластик.

Илосос? Пластик септика не повредит??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Какие есть варианты очистки ила? Напоминаю что пластик.

Илосос? Пластик септика не повредит??

Чищу эколайны илососом. Соседский - раз в 1-2 месяца, свой пару раз в год.

закачать-и-плюхуть_обратно-опять_закачать.

 

Весь ил убирать нежелательно - там бактерии

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чищу эколайны илососом. Соседский - раз в 1-2 месяца, свой пару раз в год.

Ого как часто! Зачем? Илососы намного дороже обычных ассенизаторов. Я могу еще лет пять не чистить илососом, обьема вполне хватит. Вопрос только в твердости ила, чтобы потом илосос смог его разбить/размыть. Бумагу не кидаю.

Еще пугают возможным повреждением септика. Никогда не сталкивался, вот и спрашиваю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..Илососы намного дороже обычных ассенизаторов...

Чищу ассенизатором, да.

Фото

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрел фото. Да, септик у меня похож по принципу, только не гравий в корзине, а ячеистый фильтр, и он обычно чистый. Вы что-то сыпите из препаратов?

 

Вопрос всем: илососом кто-то пользовался?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я малим ввів правило - кидати в коробку поруч. Бо вони ТАКІ рулони використовують для підтирання поп - унітаз постійно після них забивався і доводилося колупатися. Те ще задоволення. Тепер геть не естетично, але хоч не доводится в гівнах колупатися і пробивати.

Да, дітей вчу як то робити з меншою кількістю паперу. Але все одно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:o

А куда, в ведерко рядом?

Ну, да. Ведерко с педалью и крышкой. Внутри кулек, раз в три дня вместе с кульком из мусорного ведра выбрасывается в личную мусорку возле ворот, а раз в неделю от туда кульки забирает мусорная машина. Все чисто и аккуратно. Ребенка сразу приучил. Для гостей заготовлена табличка куда надо кидать бумагу :good:

Бумагой трубу забить можно как два пальца. В септиках где труба под водой заходит, бумагу лучше не использовать

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фу гадость :) Не знаю, я за 7 лет ничего не забивал бумагой. Кидаю только в унитаз. Один раз жена прокладками забила, после краткого ликбеза и втыка такое больше не повторялось :)

 

А бумагу в ведерко... У меня даже в деревне такого в домашнем туалете нет, только в уличном. Это либо из области мифов, либо из области каких-то старых непроходимых унитазов. А табличка для гостей это :lol: мне было бы реально стыдно.

 

ЗЫ бумагой себя никогда не ограничеваю, либлю чисто подтирать жопу :) Правда пользуюсь не обуховской а мягкой (опять же, люблю свою жопу), может в этом проблема?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрел фото. Да, септик у меня похож по принципу, только не гравий в корзине, а ячеистый фильтр, и он обычно чистый. Вы что-то сыпите из препаратов? ...

На фото не мой септик.

 

Мы тоже используем ведерки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы тоже используем ведерки.

 

А зачем, в чем смысл? Не, ну может мне тоже надо начать с какахами возиться, если в этом есть какой-то глубинный смысл.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...