Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

фасад деревяного будинку

boris150782

Рекомендовані повідомлення

думаєм з тестем чим облаштувати фасад.будинок з деревяних чурок (дров) покладених на глиносоломоцементний розчин. схиляємось до того щоб мінвату прикріпити до стін зонтіками для пінопласту з допомогою саморізів,потім сітка клей і мінеральний короїд. думали спочатку рейка -мінвата- блокхаус,але потім передумали.чи буде така конструкція дихати ,чи є ще якісь підводні камені. може є ще якісь варіанти.буду вдячний за конструктив!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаєм з тестем чим облаштувати фасад.будинок з деревяних чурок (дров) покладених на глиносоломоцементний розчин. схиляємось до того щоб мінвату прикріпити до стін зонтіками для пінопласту з допомогою саморізів,потім сітка клей і мінеральний короїд. думали спочатку рейка -мінвата- блокхаус,але потім передумали.чи буде така конструкція дихати ,чи є ще якісь підводні камені. може є ще якісь варіанти.буду вдячний за конструктив!

Варіант непоганий.Але цікавить одне питання.Зазвичай у деревяних будинках фундамент ширший за стіну його ше закривають відливами.Увас теж так чи ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...
Варіант непоганий.Але цікавить одне питання.Зазвичай у деревяних будинках фундамент ширший за стіну його ше закривають відливами.Увас теж так чи ні?

 

Хочу утеплити деревяний будинок ззовні. Підскажіть чим краще

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго времени суток, форумчане.

Также вопрос по данной теме - имеем фронтон мансандры обшитый ОСБ плитой.

Планирую сделать вертикальную обрешетку под сайдинг из бруска 50*40, пространство утеплить пенопластом 50 мм 15-25 плотности. Нужен ли вентзазор в данном случае и нужна ли гидроизоляция?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деревянные дома, а также " каркасники" или просто стены обшитые ОСБ можно и нужно утеплять. Только нужно знать что за стена и что там внутри еще за отделка планируется после, для того чтобы выбрать правильный вид утеплителя.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планирую сделать вертикальную обрешетку под сайдинг из бруска 50*40, пространство утеплить пенопластом 50 мм 15-25 плотности.

 

теплорасчет.рф

Вставьте ваши данные и посмотрите,будет ли точка росы.Все советуют утепление от 100 мм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю сделать следующим образом:

изнутри плита ОСБ 10 мм под покраску, 100 мм пенопласт, 12 мм плита ОСБ, 50 мм пенопласт, сайдинг. На данный момент есть каркас с нашитым ОСБ 12 мм.

Благодарю за сайт с расчетом точки росы, но что-то не получается рассчитать, подвисает после внесения моих параметров

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...