Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

[Електрокотел+таймер]-->[газовий парапетний котел]-->[радіатори з термост. головками]

Ноф-Ноф

Рекомендовані повідомлення

Планую наступну систему опалення.

 

Послідовно підключено:

0) Циркуляційний насос (мінімальної потужності, наприклад Grundfos UPS 25-40 - 25 ватт)

1) Електрокотел 6 кВт (найпримітивніша модель, без електроніки, механічний термостат) + таймер (щось на зразок Auraton 2030)

2) Газовий парапетний котел 10 кВт (найпримітивніша модель, взагалі без електрики, наприклад Данко 10-У)

3) Радіатори опалення з термостатичними головками

 

========================================

Як це все має працювати:

 

Насос працює безупинно. (Витрачає 128 кВт-годин електрики за 7 місяців безупинної роботи).

 

Електрокотел працює вночі з 23:00 до 07:00 по таймеру. Крім того, розумний таймер увімкне електрокотел також і вдень, якщо температура в приміщенні опуститься нижче 7 градусів (цей захист від промерзання потрібен, бо теплоносієм буде вода). Механічний термостат на електрокотлі налаштований так, щоб котел нагрів теплоносій до температури 60 градусів (або, якщо стоять морози -30, щоб нагрів наскільки його сил вистачить).

 

Механічний термостат газового котла налаштований так, щоб гріти теплоносій до температури 50 градусів. Вночі вода нагрівається електрокотлом до 60 градусів, і тому газовий котел не вмикається. Вдень електрокотел не працює - і газовий котел вмикає і вимикає горілку за потреби, і підтримує температуру теплоносія 50 градусів.

 

========================

Покритикуйте, будь-ласка!

========================

 

Виникли такі питання:

 

Як підключити примітивний електрокотел через таймер? Адже таймер може комутувати тільки 8 ампер. Будь ласка, чи може хтось порадити конкретну схему (з конкретними назвами деталей/пристроїв)?

 

Мене турбують втрати тепла вночі через теплообмінник вимкненого газового котла. Гарячий теплоносій, що його нагрів електрокотел, проходить через теплообмінник газового котла (який вночі не горить). А котел парапетний - тобто там коротенький коаксільний димоход на вулицю крізь стіну. І, мені здається, що можуть бути великі втрати тепла через цей димохід. Коли газовий котел працює - то ці втрати не є проблемою (точніше, вони вже враховані в КПД парапетного котла, і я з ними змирився). Але вночі газовий котел не працює, і ці втрати тепла "немає куди списати", і важко з ними змиритись. Чи треба зробити байпас газового котла? Але тоді треба робити якусь автоматику, яка б цей байпас відкривала вночі і зачиняла вдень. А мені не хочеться ускладнювати систему зайвою автоматикою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи треба зробити байпас газового котла? Але тоді треба робити якусь автоматику, яка б цей байпас відкривала вночі і зачиняла вдень. А мені не хочеться ускладнювати систему зайвою автоматикою.

Знаєте, маючи в розпорядженні зараз тільки парапетник, за 3 копійки хочете зробити повний феншуй. так не буває. байпас потрібен, теплообмінник буде забирати тепло. Нема грошей на трьхходовий, робіть простий кран, на ніч перекрив і все працює. Але у парапетника здоровий димохід, у люті морози на лусне ваший теплообмінник у ночі? Зазвичай у самих простих котлах без зайвої автоматики, усі термостати можна підключати на циркуляційні помпи.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як підключити примітивний електрокотел через таймер? Адже таймер може комутувати тільки 8 ампер. Будь ласка, чи може хтось порадити конкретну схему (з конкретними назвами деталей/пристроїв)?

 

Якщо ваш котел має регулювання температури, то там є слаботочний ланцюг, який керує включенням котла через реле, яке вже є в котлі.

В розрив цього ланцюга ви можете і включити реле Ауратона.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дуже примитивний газовий котел буде вихолоджувати те що нагріє електричний, а в морози замерзне. Також часто замерзають газові колонки від зворотньої тяги.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Якщо ваш котел має регулювання температури, то там є слаботочний ланцюг, який керує включенням котла через реле, яке вже є в котлі.

В розрив цього ланцюга ви можете і включити реле Ауратона.

 

Не підскажете яке саме маркування реле?? Чи можливо краще взяти котел під програматор, можливо порадите якусь модель у межах 9 квт на 380в, але нашу і найпростішу, щоб меньше мороки??

 

Добавлено через 4 минуты

дуже примитивний газовий котел буде вихолоджувати те що нагріє електричний, а в морози замерзне. Також часто замерзають газові колонки від зворотньої тяги.

 

Хм, у мене котел парапетний на 12 квт Барський, працюючи на фітілі жодно разу на замерзав))) не думаю що будуть значні втрати, наразі сам думаю про такий варіант системи, запропонуйте інший варіант??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як підключити примітивний електрокотел через таймер? Адже таймер може комутувати тільки 8 ампер. .

 

подключается на контакты термостата котла, там и 2А хватит с головой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подключается на контакты термостата котла, там и 2А хватит с головой.

тобто просто потрібно розірвати ланцюг з допомогою реле часу ??? таким чином можна підключити і програматор ???? цікавить можливість такого підключення для котла TENKO економ 10,5 кВт 380V (КЕ 10,5-380) або наприклад Котел электрический DNIPRO Mini 12 кВт 380B, по тенко наприклад є інформація що є можливість для підключення програматора, але щось я не впевнений, можливо ви стикались з ним і можете точніше сказати?? дякую за відповідь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто просто потрібно розірвати ланцюг з допомогою реле часу ??? таким чином можна підключити і програматор ???? цікавить можливість такого підключення для котла TENKO економ 10,5 кВт 380V (КЕ 10,5-380) або наприклад Котел электрический DNIPRO Mini 12 кВт 380B, по тенко наприклад є інформація що є можливість для підключення програматора, але щось я не впевнений, можливо ви стикались з ним і можете точніше сказати?? дякую за відповідь

 

У мене ось такий таймерsvetotehnika.kh.ua/p195335203-tajmer-rele-vremeni.htmlвключає електрокотел з 23 00 до 7 00год.через магнітний пускач www.proelectro.info/content/detail/4354 разом прбл 500гр.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...