Активність
- Остання година
-
ага - ага uk.wikipedia.org/wiki/Альбігойці
-
та да, лжехристиане))) ну ладно крестовые походы против сарацинов разных...сколько жизней загублено между собой в спорах как креститься - двумя или тремя пальцами...получается бох кровожадный в которого они верят или просто какой то демон занял место бога...тогда все сходится
-
Ты- лжец ! И сам это знаешь. И сам же это подтверждал тут. Человек придерживающийся учения Христового- христианин- не позволяет себе преступить сказанного Христом , старается следовать и придерживаться учения . Убивать человека -большой грех по христианской морали и не только по христианской , и не только по морали. Те сожжения совершали лжехристиане .
-
https://www.facebook.com/share/r/18TM5S6ZJL/
-
Хто як може і хоче websdr.org/
-
християни палили ворогів живцем або вбивайте всі , Господ розбере своїх (с)
-
"Когда ты, например , попадешь в руки тех , кому делал зло, то предпочтешь чтобы как с тобой поступили: по христиански или по справедливости ?"-- Не вижу ответа на этот вопрос. Пусть общество и каждый ставит себе лично такой вопрос , когда взывает к справедливости или суду законодательному., "Каким судом судите , таким и вас судить будут ". с. !! .."Кто из вас без греха, пусть первый бросит камень '.
- Сьогодні
-
Вчора Володимир Олександрович вирішив нагадати, що росіяни багато разів готували на нього замах, але йому вже зовсім не страшно. Мабуть, в Україні та світі про це почали забувати, бо Офіс Президента давно про це не нагадував. У травні 2024 року було затримано двох полковників УДО, які за версією слідства "планували викрадення та вбивство Зеленського, Буданова та Малюка". Пройшов майже рік – інформації про хід слідства "0". Власне і сам арешт не був показаний і П.І.Б. полковників залишилися засекречені. Звичайно, найбільше особисто мені подобається версія із десантом чеченців в урядовому кварталі. Явно бачу цю картину: борсаються на парашутах, заплутавшись у проводах зв'язку та електрики чеченські десантники в урядовому кварталі. Потім бігають вузькими вуличками з криками "Игде тут прячется БЕндер і Зеленський, я их счас резать буду, мамою клянуся"! І Татаров із гострим кинджалом на варті входу на Банковій, до речі поряд з ним Малюк. "І море крові та вбиті в моєму офісі", як розповідав Володимир Олександрович пізніше, у лютому 2025 року. Но, ще більш заплутують повідомлення про кількість замахів: травень 2022 - Зеленський заявив, що замахів на нього було 10. Михайло Подоляк у березні 2022 року заявляв про більш ніж 10 спроб ліквідації Зеленського. У січні 2023 року - Зеленський заявив, що замахів було понад 12. А в інтерв'ю для The Sun, в листопаді 2023 року, Зеленський заявив, що вижив щонайменше після 5-6 спроб замаху. 18 червня 2023 р. Олексій Данілов заявив, що з початку повномасштабного вторгнення було здійснено п'ять спроб замаху на Зеленського. 23 червня 2024 року тодішній голова СБУ Василь Малюк говорив про 2 спроби вбивства президента України. За його словами, першу спробу здійснити під час пересування президента через територію Офісу Глави держави, інша — в польському аеропорту. Квітень 2024 - Офіс Президента заявив: замахів було понад 10. Потім якось потік замахів знизився. Про них перестали говорити та писати. Мабуть, росіяни втомилися втрачати своїх агентів. . А як ви думаєте? Сергій Погребецький''
-
Бахнуть еще сотку, стакан пива и постараться заснуть..
-
Valentin Nov змінив свій аватар
-
Если труба выполнена из тонкостенного теплопроводящего материала то в холодной зоне (на улице или чердаке) вероятно образование конденсата и его соответственно стекание вниз Если на чердаке +6 зимой то он, мягко говоря, очень плохо теплоизолирован от помещения и/или не имеет надлежащей вентиляции подкровельного пространства. Не факт что это как-то связано с основной проблемой, просто к слову. На чердаке должно быть холодно почти как на улице
-
Було би правильно повну модель називати. Але раз ви вгадуєте то і я спробую. Має вона два не залежних входи по одному стрінгу кожен. 9 точно без питань. Зараз маю 10. минулої зими, при -10 бачив 528,7 Вольт. Інвертор в аварію не йшов. Цієї зими дахове поле уже 2 тиждень під снігом. Тому навіть при -20 і сонці напруга була смішна а генерації нема. Наблюдаю... Короче, 9 норм, 10 забагато.
- Вчора
-
1. Нахіба? 2. Хоч би перев'язку нормальну зробили. 3. А шо по чём? Можно глянуть смету?)
-
що робити якщо перебрав? ні заснути ні бодрствувати, жестяк нє нє нє
-
Може в них Старлінк є? До речі, як вони його до ЦНАПу віднесуть? 😉 А зараз радіоаматори в ефірі як перемовляються: морзе чи голосом?
-
Nadiia Kolos зареєструвався на сайті
-
нет...про то как немерено злых зеков на нас идет с севера, хотят Владимира нашего центрального захватить там так и поется - Владимирвцентревстал, ветерсеверный, этапом из твери зла прет немерено)))
-
як обстановка? про що пісня "владімєрскій цєнтрал"?
-
Эдуард1234 зареєструвався на сайті
-
Ні, це сам Бездомний. Пише тут під цим ніком.
-
Вас там кацапи вже окупували ?
-
Аня, ну хіба так можна? Я тут зайшла про персик почитати, а тут понімаєш агрономічний експеримент, ще і під грифом "цілком таємно". Ну усьо, тепер і я не думаю про персик, а про те, щоб спитати у ШІ, що ж такого він міг порадити цікавого 😂
