Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Це типу електрик обісрався, а сантехнік теж вирішив не працювати? www.slovoidilo.ua/2025/11/19/novyna/polityka/radi-oholosyly-zakonodavchu-pauzu-tli-korupcziyi-enerhetyczi-ta-vidstavok-ministriv
  3. Ну бажано АВ, дроти та кільцеві наконечники) але й бажано ті комірки зтиснути. Тим паче без корпусу, де це передбачено.
  4. І це ж явно не кацапи роблять...
  5. коли не поділили фізрука На Дніпропетровщині 44-річна вчителька напала з ножем на 30-річну колегу у приміщенні Новопокровського ліцею. Постраждалу госпіталізували з пораненнями грудної клітки, а нападницю затримали та повідомили про підозру у замаху на умисне вбивство, що загрожує їй до 10 років позбавлення волі. За словами свідків, конфлікт міг виникнути через ревнощі до чоловіка однієї з вчительок, з яким нападниця живе у цивільному шлюбі.
  6. По-перше несамовито вами пишаюся. Ось оцим самим фактом що така видатна людина спустилася до спілкування з нами - дрібними збирачами власних акб з купи дротів та комірок невідомого походження. По-друге - питання з користю від ваших порад таки досі залишається не розкритим. З того що пам'ятаю - переконували в існуванні видатних кислотних акб, які краще за будь-які ліфери, але в продажу їх немає тому ви просто про це розповідали. Далі виставляли скріни з інверторами з вбудованими ліферними акб (два в одному по ціні двох). Пам'ятаю що нонейм і відносно недорого, але знов таки на запитання дописувачів чи можна їх придбати була стандартна відповідь, що це виключно замовлення для якогось мега користувача, який їх теж не продає, а ви все це монтуєте і в процесі монтажу відчуваєте причетність до величі, яку просто не в змозі не донести до іншіх. Нічого не пропустив? Тож яка користь від подібних одкровінь?
  7. Я так зрозумів щось з елементами насипають, що ще крім дротів потрібно? Та колись щось контейнерами возили то можна було трохи собі закинути
  8. Полтавщина теж саме - ближній ліс (ландшафтний заказник "Пелехі") на європіддони вирубують, там сосна в більшості. А влітку заказав тут, у Дніпрі, на спортбазу машину дуба (дрова) - так теж полтавські документи на деревину, і дубок гарний, сортовий. З водієм трошки побалакав - не біля мене, але теж місця гарні. Отаке.
  9. Я мав на увазі виносити з теплої котельні і заводити. Але 60 кг тягати... На те воно і хонда щоб на холодну заводитися.
  10. для "наших" норм, алік не брав до уваги. Ще обв'язка жеж - так +/- вийде, якщо в країні купляти.
  11. Ну, Энергоатом тоже там по электрике поставщиков надежных имел, сертификаты и все дела)) большая контора не значит, что все делает правильно. Скорее даже на оборог, за счет огромности и бюрократии. Кроме того сравнивать пром и домашнее использование - некорректно, мягко говоря
  12. А це дозволило стиснути їх без зазору? Я розумію що це проти правіл, але у вас же навіс і напевно дощ під навісом не потрібний. І задню стінку чимось зашієте? І ще запитання - чому підключення саме через мікроінвертори? Всі мппт порти в інверторі зайняті?
  13. Хлопче, моя "міфічна" фірма то майже весь твій Інтернет у Дніпрі, Кам'янському та багато ще де. Моя фірма не локальний Інтернет провайдер, скоріше "провайдер для провайдерів". Я експлуатую тисячі батарей різних типів та ємностей на сотнях вузлів, десятки ДГУ потужністю від одиниць кВт до 1 мВт, в тому числі і найбільший в Україні датацентр. Тому інколи розповідаю тут про щось не від "любові до..." а користі заради. Бо пройдений шлях та велика мережа з тисячами ключових установ та підприємств дозволяє щось розповісти не просто так, від нічого робити, а спираючись на конкретний досвід експлуатації десятків типів обладнання.
  14. Здається щось було таке в перші холодні блекаути.
  15. к тому же они все равно не имеют смысл так как ограничение в 25 кг на посылку..
  16. В мене друзі питають чому я чорного кота Коксом називаю. Наркомани довбані. Бо кокс він чорний, він з вугілля ( с)
  17. Я щось пропустив - а коли ми тут робили групові замовлення на нконі?
  18. Ви ж наче на природі буваєте... Ви реально бачили що в останні роки засаджено більше ніж вирубано? Де ці чудові місця? Я по Житомирській і Київській області бачу тільки вирубку. Причому часто варварську, де садити точно нереально через закинуті корчі. Іноді під сільхозугіддя вирубки починають використовувати.
  19. Додав фотозвіт і деталі свого навісу в тему про СЕС - Але якщо є питання по функціоналу Деє, то краще обговорювати тут.
  20. Якщо приставити відвіс з протилежної сторони, буде зрозуміло чи так збудовано було чи просадка плити. Чи варто робити такий комплекс робіт з очікуваними витратами. Варіанти підсилення пізанської вежі були, але нічого не вирішили
  21. Сьогодні
  22. Там інших варіантів не було. Або в поле ,або в автобус. Добре що зранку мороз був. Ну, таке.
  23. У меня на бойлере одна смарт-розетка уже поплавилась, еле выдрал вилку из нее. 1.5кВт тэн. Так что желательно понаблюдать за этим. А так рабочая схема, только я в smart life (которое использую) в автоматизации не нашел условия - "устройство оффлайн" И да, это через облако китайское может повиснуть! Нужен по хорошему хаб zegbee и локальная сеть.
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...