Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. У нас для машины купленной в житомирской обл, а ставишь на учет в одесской, так же растаможки нет. Посему не понимаю почему бы не согласится, что растаможка, если купил в Молдове и хочешь растаможить в Испании, есть и она не маленькая. Оно то понятно, что зрады много не бывает, но растаможка все же, есть во многих странах . И потому лучше искать ущемление со зрадой в другом месте украинских реалий, найти не сложно.
  3. Сьогодні
  4. навіщо ? краще вже Махабхарата - про генгбенг Драупаді з братами Пандавами
  5. Це на жаль не завжди допомогає. В мене як виявилось пошкодилась прокладка в американці. Вставив нову і теж кілька днів радів несамовито, що все працює як треба. Але потім раптом при відкритті вуличного крану тиск води став на око біля 0,8-1 бара, хоча реле дозволяє насосу як мінімум вдвічі більший. Такий тиск навіть не підіймає штанги в форсунках автополиву. І що тепер винно в цьому вже зовсім незрозуміло. Бо насос качає - декілька відер наповнив, але чомусь не виходить на рабочий режим. І в сервіс такий насос не відвести, бо навіть я його легко запущу на потрібному рівні...
  6. в оригинале конечно иначе какой смысл
  7. Не впевнений. Я не пам'ятаю де вона там повинна стояти. Якщо стояла при заводських налаштуваннях, то я точно не вимикав.
  8. В оригіналі? 😉 Чи в перекладі?
  9. А галочка стоит что бы из сети брал равномерно? Мне правда она не помогает, так как сеть просажена еще до трансформатора, не то что бы я ее просаживал или соседи, а еще на 10ке
  10. Можно ще по модному, спец-сіліконом заповнити, якщо це не передбачається обслуговування, типу такого (перше що наггулив) siloplast.prom.ua/ua/p2203404542-silikon-dlya-germetizatsiyi.html
  11. РКН не спрацьовують, бо мережа в мене не погана, а ось інвертор іноді відрубає мережу. Наприклад коли заряджається автівка по однієї фазі (і відчутно просаджує її скажемо з 230 до 200) і працює електрокотел на всю потужність, то трапляється через різницю напруги по фазах більшу за максимально допустиму інвертор це все припиняє на пару хвилин.
  12. В тому то і справа, що користувався я тим за два літа зовсім мало через забудьковість та іноді дуже теплі ночі. Дуже не хочу везти ПВУ в сервіс не стільки через можливо неочікувано вартість ремонту, а саме через побоювання, що вона там лежатиме тижнями.
  13. двигуни захищені тими модулями, з ладу можуть вийти тільки редуктори, а це не швидко.
  14. Гадаю у пана Дея налаштована таким чином, що при піднятті напруги через експорт інвертор знижує віддачу, тим самим не дозволяючи перейти через раніше визначений поріг напруги
  15. А часто вообще срабатывает? У вас вроде три отдельных? Интересно как у тех у кого стоит трехфазный, настроен ли там перекос?
  16. А який альтернативний варіант? Це в Києві РКН під пломбою не вимагають при ЗТ, а в регіоні пана volomoto як і в моєму без цього ЗТ не оформити. В мене окремий бокс з РКН встановлений і опломбований в будинку, але так само якщо зубр раптом зіпсується, то сидітиму без електрики з мережі до приїзду представників РЕСу.
  17. Всім дуже дякую. У неділю були проведені роботи з трубою, сьогодні (у четвер) поїхав перевірити чи запуститься насос і він запустився. Раніш навіть у вівторок не запускався, тобто прогрес точно є. Оскільки я буваю там тільки на вихідних, то мені достатньо, щоб насос тримав неділю. Думаю тепер він буде тримати. Що ж було зроблено? Всі старі деталі були замінено і всі з'єднання перепаковано. Старі ПНД фітінги замінені на Unidelta, в старих фітінгах Unidelta було замінено гумове кільце (вони продаються окремо), ПНД фітінги збирались як дехто каже на ютюбі - вставляємо до упора трубу, потім на 5 мм виймаємо і закручуємо. Ну так робив просто через те, щоб щось змінити. Бо раніш вставляв до упора і не працювало. Різьбові ж зєднання (це зворотній клапан до муфти і муфта до насоса) збирав як радив Сергей 31 - фумка скручувалась в нитку, потім наматувалась в кожну різьбову канавку. А далі вже розправлена фумка наматувалась "як звичайно". Коли все було зібрано, труба була повішена на дерево, наповнена водою, витерта насухо і провисіла декілька годин - ніде ніяких крапель не знайдено. Ну і після цього труба спущена в колодязь і підключена до насоса. Довжина вертикальної ділянки труби 8 метрів. Обійшлося без додаткових зворотних клапанів, без кранів, без перестановки компонентів. Схиляюсь до того, що скоріш за все допомогла більш якісна паковка з'єднань, зокрема скручування фумки в нитку. Бо на мій погляд в ПНД фітінгах важко щось зробити не так. То ж хто доливає воду, можливо є сенс перепакувати з'єднання. У мене ще був варіант купити Permatex Thread Sealant, який радив Сергей 31, (250 грн за найменший об'єм), але не хотілось чекати доки він застигне. Обійшлося і без нього. Опресовщик хоча і є у сусіда, але сусід у відрядженні і на цих вихідних взяти не вдалося. Обійшлося також без нього. Герметичності, схоже, вдялося досягти! Ще раз всім дякую 👍
  18. То як реле під пломбами гавкне, то будуть сидіти без світла тиждень. Поки з РЕС люди подумають собі прийти і пломби зрізати, щоб його замінити була можливість)
  19. Заміряв вихідну напругу на одному з модулів. В стані On 16,4v, а в стані OFF неочікувані 15,4v. Хіба так має бути? Так, так має бути, бо керування зміною полярності. І полярність змінюється. Невже одразу 2 двигуни вилетіли?(( upd: та ні, як би ви тоді керували заслінкою з кінконі?) Поки ви відповісте я тут напридумую теорій))) я такий)))
  20. volomoto, з усією повагою, але це повна нісенітниця! Незалежно від того чи домовитесь ви з ДТЕКом про таку заміну та ще й без проекту, але опору ставиться лічильник з авто вимикачем на струм згідно ТУ. Решта в будинку в розподільчому щитку, або біля будинка. (Принаймі мені так порадили і я так зробив та й проект на це не потрібен)
  21. Якщо у вас є актуальний військово-обліковий документ, пройдене ВЛК і ви не в розшуку-то сріть собі скільки хочете,навіть без дозволу. У посадках під Покровськом. До речі,пару років тому звичайно писали "під Бахмутом". Географія сарказму йде на Захід.
  22. рабів в стойло! скоро і не посрати без дозволу зупиняє ухилянт цивільного - і одразу бачить, багатий раб чи ні. варто викрадати за викуп, чи ні.
  23. не скажу, що вона улюблена. так потягав би трохи. вона ж й обнута,що не видно навіть по моделі поведінки?) хто ж з нею вживеться? активістка, блогерка, акторка, феміністка.HeForShe — движение солидарности за равенство полов, созданное организацией «ООН-Женщины». Цель движения — привлечение мужчин и мальчиков для деятельности в качестве защитников и поборников равноправия поло
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...