Активність
- Остання година
-
Да хоть десять, главное чтобы напряжение максимальное было похоже.
-
Та хто ж вам забороняє, ковтайте зеленого лайна скіки хоч.
-
denis-k підписався на DIY збірка LiFePO4 батареї
-
если одинаковые железки с одинаковыми настройками то можно, в телекомах везде стойки натыканы по 5-10 зарядных
-
Розумію, що запитання дивне, але чи можна заряджати батарею одночасно двома зарядними пристроями? Це запасна система - залишки апгрейдів, на 12В інвертор-коробочку, але акумулятори в конфігурації 2P4S, і відповідно ємність 560АГ, а зарядні є на 40 і на 60 А, довго заряджає, сильно гудить. З одного боку це наче просто постійна напруга, але ж є якийсь механізм зворотного зв'язку завдяки якому зменшується струм в кінці зарядки.
-
hromadske.ua/svit/256092-syzranskyy-npz-zupynyv-robotu-pislia-neshchodavnyoyi-ataky-ukrayinskykh-droniv-reuters
-
ахаха...глотая от своего кумира, не нужно думать что это нектар и рекламить его всем)))
-
Там хлопець вже наговорив на себе. Але з "перевищенням самооборони" ви не в курсі (як і 95% громадян нашої країни), бо якщо напад скоєно "групою осіб", то ... Звісно, в нашій країні, все вирішить суд і якість адвоката (і не тре без адвоката патякати), але про всяк випадок, може стане сміливим у пригоді: Самооборона та її межі: як захистити своє життя і не потрапити за грати. Прецеденти були, і з травматичною зброєю (в рівних руках вона ефективна), і повноцінною. Воно потім хоч довго і муторно, але справи проти хуліганів та бандитів вигравались, навіть дозвіл на зброю не скасовувався. Звісно це не системні випадки, але шанси є.
-
Достатньо 4 хвилин. Гидота передбачувана.
-
Не переймайтеся інформаційною дурнею подібних статей, бо зазвичай вони пишуться для зовнішнього (закордонного) вживання. І не для спеціалістів, а для політиків. І ще, скажімо, для таких же строімдомовських експертів по всьому, але і закордонних 😉 Радує, що "Нептуни" несподівано(для мене) швидко прогресують. Той же "довгий Нептун" для бойового застосовання потребував і іншого пускового контейнера, і модернізованого шасі, і все це зробили у короткі терміни - молодці (і наші й помічники). Якщо пам'ятаєте, після гучної реклами ОПою "українська балістика завтра полетить бити русню", на початку літа, росіяни нанесли(і відрапортували в інфопросторі) низку ударів по всьому ланцюжку основних критичних підприємств виробничого циклу: Шостка, Харків, Павлоград, Дніпро. Масованих обстрілів і контрольні(або щось знають) обстріли зараз теж проводять. Тож я не знаю, чи то в ОП було зроблено навмисно, і зрада серед перших осіб, або як завжди - з дурної голови ... але маємо, що маємо. Про фламіндічі треба в інфопросторі або гарно або нічого ... а то можна повторити шлях Касьянова. Пральна контора, але дах має титановий, ну і дрони непогані й літають-влучають, хоч і не так густо, як в рекламних статтях, але корисноє, най буде (поки що).
- Сьогодні
-
Ну, дякувати богу, ви знайшли те, що шукали. ))
-
після доппи , науківця , дмитрука та кілі каклети , героя сосії деркача ...... вже навіть не дивує
-
а нужно судить и садить раз виновен, а не увольнять Слава Украине! Ганьба парашенкам реформировавшим судебную систему, прокуратуру и мвд! хотя друзья деркача по другому и не умеют-ни хотят:
-
Слуги народу вміють балакати зі своїми виборцями на одній мові... З.і. до посту з мемчиком про шоколадного баригу залишилось 10, 9, 8.... хвилин
-
Дорога до Буковелю: керівник Служби відновлення написав заяву на звільнення
-
vadimv змінив свій аватар
-
кто там переживал, что вернутся после войны СЗЧешники и придется сидеть
-
этот? если да то нет смысла его читать и слушать...
-
У нас в опросах по поводу теоретических президентских выборов в качестве кандидата появился Александр Усик. Его рейтинг сейчас чуть-чуть не дотягивает до Порошенко. Вы понимаете, что нам п***а? Что мы народ-суицидник? Нам надо варягов звать, срочно, финнов, шведов, датчан, надо что-то делать, нам нельзя самим, мы не умеем, мы отравлены советской властью на поколения, демократия это не наше, как и стратегическое планирование — например, не лизать розетку, или не совать вторую руку в мясорубку чтобы проверить, не будет ли другого результата. В. Завгородний
-
Всем спасибо за советы и участие. Остановил свой выбор на таком девайсе "Сигнализатор отключения и включения напряжения в сети TOPVICO" Громкость сигнализатора: 118 дБ. Генератор по звуку перекроет.
-
Обовязки закупівлі туалетного паперу може виконувати і заступник.
-
И вообще без головы - разницы не будет...
-
-У мене тільки що закінчилися тривалі стосунки, я маю взяти перерву і пожити для себе, - додав президент не на камеру. Я вот удівляюся. Багато років посада голови ОП була ключовою в державі з незамінним керманичем на посту. Богдана я не рахую, то помилки молодості, хто про них пам'ятає.. А зараз, з'ясувалося, що можна взагалі без голови ОП жити. Не президент, а "разбітная развєдьонка")))) (С)
-
Не у всех 10к зелени в заначке.
