Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Я у 20-ті не стикнувся з ним, бо мені було вже байдуже на 73% співгромадян і я не збирався їх рятувати від самих себе. Я просто заробляв гроші, щоб мати більше можливостей для дій, на той час, коли прийде пи3дець. Трошки прорахувався з часом, і формою самого пи3деця Як розумію, сам проєкт нормально не зміг розпочатись. Одну з вагомих причин я озвучував у своєму пості: "Далі буде найцікавіше: з імовірністю 101% це не сподобається тим, хто технічно збовтує гівно в головах українців (влада, політсили, західні партнери тощо). Протидія буде жорсткою. Питання просте: чи готові ті, хто за це візьметься, тримати удар?" А потім повномасштабне вторгнення, вважаю, теж внесло корективи в задуми та розвиток проекту. Поважні люди, які залюбки давали дівчині Оксані гроші на купівлю на ринку пари пучків "котє" під свої проєкти, вважаю, не горіли бажанням дати грошей на контрпроєкт) Запит пошуку: "Українська вірусмейкерка, а потім письменниця Оксана Мороз. Етапи її проєкту відродження інформаційного імунітету українців, описаного в книзі "Нація овочів". У ЗМІ: ms.detector.media/trendi/post/25235/2020-08-10-lyudy-ne-idioty-z-nymy-prosto-ne-pratsyuyut-intervyu-z-oksanoyu-moroz-yaka-khoche-navchyty-informatsiynoi-gigiieny-milyony-ukraintsiv/ armyinform.com.ua/2021/02/23/yak-ne-staty-nacziyeyu-ovochiv-nasampered-usvidomyty-bezkoshtovnoyi-informacziyi-ne-isnuye-−-oksana-moroz/ varosh.com.ua/life/yak-ne-staty-ovochem-ta-ne-vestysya-na-dezinformacziyu-interv-yu-z-oksanoyu-moroz/ До речі, книжки непогані, хоч це формат "досвід+компіляція авторитетів". В програмі освіти для дитини стоять як бажані для читання, і вона вже працює з однією з них.
  3. А сммщиків чи блогерів для чого?
  4. та ясно що там дембеля всім командують, міністрів оборони для краси приймають
  5. Сьогодні
  6. Где-то похожее я уже слышал года 4 назад : "Затем Наполеон заверил животных, что слухи о готовящемся нападении на скотский хутор не имели под собой никаких реальных оснований и что истории о жестоком обращении Фредерика с животными значительно преувеличены. Все эти сплетни скорее всего распускались Сноуболлом и его агентами.". Д.Оруэлл.
  7. Ніколи не чув щоб ті хто дійсно щось вирішує, якусь публічну посаду займали. А номіналів завжди вистачає. В крайньому випадку по клубах пройдуться, стендаперів куплять недорого як і Україні
  8. гарячі вакансії на топ-позиції
  9. ))) В телеге написали что новый министр обороны Ирана, тоже уже всё🤣 Не знаю правда или нет, но ржачно будет, и 2 дня не покомандовал🤣
  10. Изначально , у Оруэлла в " Скотном дворе" , тоже была совместная выгода и тоже держалось на идеологии. Что стало дальше напоминать нет смысла.
  11. Поки не знищать будь яку можливість Ірану виробляти збагачений уран не заспокояться. Ну і паралельно зрівняють з землею виробничі потужності А ще створять коаліцію проти Ірану тих країн, які він активно обстрілює Фактично все лише починається
  12. В моей четырёхлетней судебной практике был аналогичный случай, только жена собственноручно минусовала мужа, муж соответственно в гробу червей кормит, а жену признали невменяемой и после полу года принудительного лечения она на свободе. Посвящается Аленям, которые думают, что если они будут вкидывать бабло в девушку, покупать ей 101 розу, оплачивать ей такси, и закрывать её кредиты, то она будет их ценить.😜
  13. Putin Is the Iran War’s One Sure Winner www.bloomberg.com/opinion/articles/2026-03-03/putin-is-the-iran-war-s-one-sure-winner
  14. Та там і не треба було дуже дбати, вони і самі непогана справлялись з такими рутинними задачами. Батько сімейства десь вміло (досить прибутково) продавав газовану воду біля зупинок міського транспорту. А матері сімейств, їх ще називали апашками рашаколонізатори, несли із хлібного магазину по 10 2-ох кілограмових продовгастих хлібин. І вони це все уминали за один день. Це було в Баку і ніби не пов'язано з Іраном. Але одного разу я вертався з Баку до Львова, вертався через москву, бо рейс Баку-Львів був тільки пару раз на тиждень. Поряд сиділа дівчина, слов'янської зовнішности. Було помітно, що й дуже тоскно перебувати у тому Баку. То Баку тепер перетворили на солідне європейське - пальмочок насадили, а тоді це був місцями просто жах. Вони п'ють там тільки чай, а чай найбільший ворог каналізац; через деякий час в туалетах з'являються озера, що потім запросто проходять крізь стіни гуртожитків. Може дівчина була там після інститута на практиці, але швидше ні - місцева, бо розмовляла з противнючим місцевим расейским акцентом. Так ось переходжу до іранської боку цієї коротенької історії. Це був може вже рік 84-85-ий. Вже пару років пройшло, як в Ірані нагнали шаха Резу. І ось утікачи з Ірану переходили совкові кордони і тут комуняки давали ім квартири поза всякими чергами. І що вони в перший справу робили - у типовому багатоквартирному будинку виставляли звичайного розміру вікна і натомість вставляли дуже маленечки. Другою улюбленою фішкою у тих репатріантів, розповідала ця дівчина-сусідка, була ліквідація унітаза, як незамінного приладу, а натомість на підлогу вкладався стальний лист із проріззю. Функція не мінялась, а функціональність страждала.
  15. Не зрозумів питання, що означає "зібрався"? Я займаюсь реальними речами у реальному світі. Якщо захочеться віртуальних, які зараз неначасі, то якусь іграшку запущу на компі - Сталкер 2, наприклад, або ще щось)
  16. Сучасні кузови та інше посиплються раніше, я так вважаю) Навряд хто зараз захоче мати єдиним авто Крузак 70-ку з рядним атмосферником 4.2L 1HZ. В який можна залити дизель з під будь-якого трактора в полі, і який пройде ... а хз скільки сотень тисяч він пройде, хазяї вмирають раніше 😉
  17. Ніфіга. З ким ви кооперуватися зібралися?
  18. Зеленський вірить в нормалізацію відносин з Угорщиною після програшу Орбана на виборах Кто допустил этого придурка в политику? Такие же придурки.
  19. Експерименти проводять над усіма нами. Питання лише одне: хто в них статист, а хто відмовляється бути піддослідним. "Об'єднуймося" звучить як правильна мантра. Але об'єднання працює там, де є спільні інтереси й правила гри. У нас цього бракує, тому "об'єднання" часто стає словом, яким прикривають порожнечу. Натомість нам більше підходить кооперація: не про любов, а про взаємну вигоду. Вона простіша й чесніша: тримається не на ідеології, а на домовленості "тобі вигідно, і мені вигідно". Розмови про альтруїзм відкладаються до часів, коли все буде добре. Якщо зробити це мейнстримом органічної пропаганди, ядро з'явиться. Йдеться не про технічну, нав’язану політичними гравцями, а про людську, що розходиться "від серця до серця" і "від розуму до розуму". А за ядром підтягнуться й "конформісти з обставинами" (та частина, яка зараз не бачить іншого виходу, окрім як підтримувати режим тубільних вождів-людожерів). Бо людям не потрібна велика ідея. Їм потрібна робоча схема. Далі буде найцікавіше: з імовірністю 101% це не сподобається тим, хто технічно збовтує гівно в головах українців (влада, політсили, західні партнери тощо). Протидія буде жорсткою. Питання просте: чи готові ті, хто за це візьметься, тримати удар? Проєкти лікування українців за подібною схемою намагалися запускати не раз. Остання спроба (із відомих мені) була у 20-му році. Але то окремі історії ...
  20. www.cnn.com/2026/03/03/politics/analysis-trump-iran-war-outcomes Або або )
  21. в мене адаптована система охолодження, через це інвертор самий тихий прилад в котельні. Перегрів відсутній.
  22. Та Дніпро теж можна викреслювати, його стійкість в надійних руках
  23. Мене точно б посадили. Цілий день сидить у підвалі, бо на вулиці холодно. Гуляє лише вечері, коли добираюся з роботи, їсть у хаті . Коли тепло приходить лише їсти.
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...