Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Мамкіни всі на картонковому майдані стоять
  3. Мені також тіло заявляло, що буде як воно сказало і я аж у вересні отримаю підключення, але після звернення до офісу за тиждень все стояло. ) У мене вийшло інакше, зателефонував з приводу того, що незважаючи на підключення чомусь і досі не зʼявився лічильник у особистому кабінеті. Пообіцяли розібратись, через день дзвінок, ви дома? я майстер, приїхав до вас з лічильником, хочу встановити. Посміявся, але разом з тим в черговий раз пересвідчився у ефективності звернення до офісу і навіть кол-центру. Можливо у вас таке керівництво на місці, що не навело ладу у відділенні бо у нас по ДТЕК інакше, а от незважаючи на численні реорганізації така ж паскудна ситуація і відношення до людей у газконторі.
  4. Ті, хто найбільше від цього постраждали.
  5. Вместо мутной "справедливости" лучше использовать прозрачную "симметрию".
  6. А вешать кто будет , невинные ?
  7. Та хоч з якої. Невинних там нема, тому все рівно як вішать, за мораллю чи за правом.
  8. как что? - получают писты от украинцев
  9. Для начала , наверное, нужно определить , что мы будем называть справедливостью . Это с точки зрения права или с моральной ?
  10. я ведь не с Павлика, там близких кому мог бы доверять к сожалению нет
  11. що кацапські військові роблять на міжнародних змаганнях та ще й з олімпійських видів спорту ?
  12. с этим вопросом Вам лучше к мерам Киева Черновецкому и Кличку которых нарид выбрал и возможно что и при Вашем участии
  13. Існує ще більш пізніша інфа - за павлоградський хімічний завод. Навіть вікіпедія згадувала: "Керівництво скаржилось Кабінету міністрів на відсутність фінансування, ігнорування Міністерством оборони указу президента щодо створення нових видів ракетного озброєння та боєприпасів. Зокрема, Міноборони затягнуло з рішенням замовити виробництво ракетних комплексів «Вільха», «Вільха-М», «Грім» та інших. Через неможливість отримати фінансування від міністерства виробничі потужності підприємства простоюють, а фаховий персонал звільнений[21]." Але у вас в "ісландії" ще туди видно фокус уваги не навели, або й не збираються.
  14. Сьогодні
  15. Посему вы решили , что "вішати корупціонерів і можновладців" будет справедливо ? Может есть другие , не менее справедливые , предложения .
  16. Так, бува й така цегла, слабовипалена. Як правило місцевого, кустарного виробництва. У грунті, за багато років, вона перетворюється на крекерне печиво. Це легко визначити, виколупавши з десяток цеглин з різних ділянок печери Аладіна, і побити їх молотком. Там ще видно блоки, більші за цеглу, білуватого кольору. Цікаво, що то за місцевий матерьял ? Або, взагалі, в якому регіоні це знаходиться ? Винниця, Одещина, Закарпаття ? Але цегла - це додатковий бонус, можливий. Основна задача (як би робив особисто я) - видалити підземну будівлю-сюрприз повністю, та залишити цю територію з чистим грунтом, щоби нащадки не колупались. Навіть, якщо замість цегли отримаю сміття.
  17. А межгалактических кораблей?
  18. Вот Вам и генерал лет через 18 будет...с таким именем грех этот план не привести в исполнение
  19. и минирование баксом и взятие в заложники возможностью дерибанить...
  20. Вы где были ? до грибочков добрались уже или не?
  21. Я брежу))) это общедоступная информация...до 14 года Украина была в пятерке лидеров по производству и продажам вооружений в мире (иногда опускалась и чуть поднималась, но в среднем в пятерке лидеров) Сколько новых современных танков получило ВСУ с 15-19 год?................................. вот так и выглядит демилитаризация на которую согласился порох на минских...
  22. Тобто проти того факту, що в Палестину/Їзраїль понаїхало 4 млн. євреїв, вам сказати нічого. Але оскільки вони нікуди не лізли, то дуже скоро у них опигнилося 78%
  23. За прокурорскую пенсию по инвалидности.
  24. Захват руководства вражеским спецназом
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...