Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Ого нічого собі тема росте..

Тема по активності мабуть поступається тільки політичним холіварам. Та і то не всім. :lol: Донбас (на літо відписався, є чим себе зайняти без цієї теми) так само активно ріс. Навіть ті самі покращення і то не так ростуть.

 

Саш. Що б радили з складчини на виноград інфо. А то розбиратись з усім спектром немає часу, 5 днів залишилось. А те чим користувався там не помічено. Значиться треба нову хімію підбирати. А там стільки всього......

В першу чергу цікавить виноград.

І може ще на щось варто звернути увагу? Добрива, чи інші вкусняшки для саду.

Зберегти

Змінено користувачем -electron-
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саш. Що б радили з складчини на виноград інфо. А то розбиратись з усім спектром немає часу, 5 днів залишилось. А те чим користувався там не помічено. Значиться треба нову хімію підбирати. А там стільки всього......

В першу чергу цікавить виноград.

І може ще на щось варто звернути увагу? Добрива, чи інші вкусняшки для саду.

Зберегти

Все мы задаемся этим вопросом....

Нужен Танос и Ревус, Топаз и коллоидная сера ( я так понимаю будете покупать со складчины, не знаю что там из серы будет Тивит Джет или Кумулюс).

Может Вам что-то надо от определенных болезней - выберите еще то, что нельзя купить будет в свободной продаже в маленьких упаковках.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлю...

Виктор плохих препаратов в скадчину не берет. Все хорошие, просто, что кому больше нравится и кто чем привык работать. Смотрите на сроки ожидания (разные чтобы были), системники и контактники (я прошлый раз контактников набрала, а системники упустила...тоже глаза разбегались)) и из разных хим.групп для чередования.

Ну и, глядя на погоду, наверное, что то из этого списка

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

с виноградом у меня пока печалька, раза 3 пробовал прививать - ничего не вышло ))

Зеленое в зеленое,выход практично 100%

Делал первый раз в жизни :)

 

 

18952924_1329871713729496_7639987999609729343_n.jpg?oh=a7fc0980d7d5733f109b9cc2b9969db9&oe=59D14C3B

 

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В першу чергу цікавить виноград.

І може ще на щось варто звернути увагу? Добрива, чи інші вкусняшки для саду.

Зберегти

 

Добрива в нас дешевше виходять. А хімія вся там заточена під виноград, так що вибирайте по хворобах, шкідниках та термінах очікування.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрива в нас дешевше виходять. А хімія вся там заточена під виноград, так що вибирайте по хворобах, шкідниках та термінах очікування.

Так может пора нам и химию не там брать? Ж-)Думаю, тут немало желающих найдется... А если еще и дешевле получится...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так может пора нам и химию не там брать? Ж-)Думаю, тут немало желающих найдется... А если еще и дешевле получится...

 

Не уверен, что найдется достаточное количество желающих даже разобрать профупаковку в 1 кг по 50 г, не говоря уже за 5 кг или 20 кг.

 

Добавлено через 1 час 37 минут

Зеленое в зеленое,выход практично 100%

Делал первый раз в жизни :)

 

 

Сань, что ты перепрививал и чем?

Я уже начитался про Ландыш, еще расти не начал, а я уже жалею, что 3 куста высадил:rolleyes:

Прививки черным в зеленое планирую начать 15 числа, вчера вытянул черенки с холодильника, поставил на замачивание.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раз тут за химию разговоры ведут, спрошу :)

 

Системные, типа Актары, будут работать на зелени которая выросла на дереве после обработки?

 

Ввиду отсутствия нагрузки на яблонях она прет шо дурная, и контакник конечно тлю убирает, но через неделю на свежей поросли пытаются селиться новые колонии :o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Системные, типа Актары, будут работать на зелени которая выросла на дереве после обработки?

 

Ввиду отсутствия нагрузки на яблонях она прет шо дурная, и контакник конечно тлю убирает, но через неделю на свежей поросли пытаются селиться новые колонии :o

 

В зависимости от препарата должен держать от 5 до 20 дней.

Системник проникает внутрь и работает оттуда, изнутри против вредителей. Погода ему не страшна.

В отличие от контактника, который смывается, сдувается, а зачастую, в силу того, что не везде он попадает и задуть его во все щели довольно проблемно, не работает.

Идеально использовать системник с контактником.

Как и против болезней, так и против вредителей.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раз тут за химию разговоры ведут, спрошу :)

 

Системные, типа Актары, будут работать на зелени которая выросла на дереве после обработки?

 

Ввиду отсутствия нагрузки на яблонях она прет шо дурная, и контакник конечно тлю убирает, но через неделю на свежей поросли пытаются селиться новые колонии :o

 

Из личного опыта. Если снимать урожай в ближайшие 30-40 дней не планируете, тлю отлично и надолго бьют комплексные протравители типа Престижа или Антихруща. Они содержат несколько активных компонентов, контактных и системных. Минус - длительный срок ожидания. На деревьях до 40 дней.

Из неопасных "биопрепаратов" - Актофит. Но он работает только при прямом попадании на тлю и лучше в жаркую погоду. Зато срок ожидания минимальный.

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саня без цитирования бо с телефона.Прививку делал на Восторг чисто ради интереса,кинул Ландыш,км 342,Лорку,еще что то.За Ландыш подожди делать выводы,дождись урожая.У меня щас сигналка цветет.Вдруг пролет,под прививку пойдет.Я Велику тоже разное читал.

 

Добавлено через 5 минут

Еще сделал на Аркадию2 черным в зелёный. Под. Несветая.который попал под 0,но все равно проскочил.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Может Вам что-то надо от определенных болезней - выберите еще то, что нельзя купить будет в свободной продаже в маленьких упаковках.

Ні мені для обробки винограда від мілдью іодіума (хоча ні в кого з сусідів їх не помічено. Поки.:D

І приглядаюсь до стимуляторів. Розмовляв з сусідами в усіх виноград перший і другий рік майже не ростуть. Відносний ріст починається на 3 рік. В мене ями з перегноєм, суперфосфатом і тд і тп, плівка є як парник щоб коріння гріти. І я бачу що таки дууууже тупо росте. Я вже раз на зворотній ріст обрізав і є шанси що ще раз піде. Водорозчинні, фіточай і тд не дуже допомагають. Думаю чим простимулювати ріст лози, щоб хоч ті що вже 2 роки ростуть не різати знову.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Змінено користувачем -electron-
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Антихруща. Они содержат несколько активных компонентов, контактных и системных. Минус - длительный срок ожидания. На деревьях до 40 дней.

а как готовить раствор для обработки деревьев по листу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а как готовить раствор для обработки деревьев по листу?

 

 

Я исходил из концентрации имидаклоприда в препарате. Для Престижа - 5 мл на 10 л воды, для Антихруща - 7 мл на 10 л воды.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні мені для обробки винограда від мілдью іодіума (хоча ні в кого з сусідів їх не помічено. Поки.:D

 

 

1) Блу Бордо (сучасний мідний препарат) 350 г/10 л по голій лозі та дерева без бруньок. 50 г на відро в період вегетації. Мідь має гуляти в садку та на винограднику хоча б раз у рік. Добриво та фунгіцид.

2) Полірам (дітіокарбамат) для перших 2 обробітків до цвітіння від мілдью, антракноз, фомопсісу та гнилів) Йде також по кісточковим від моноліозу в період цвітіння)

3. Танос - проти мілдью після цвітіння, 30 днів до збирання.

4. Ревус - проти мілдью період очікування 14 днів.

Ревус+Танос на сьогодні вкупі мають самий крутий вплив на фітофтору, мілдью.

5. Курзат - Дюпонтовський аналог Рідомілу від мілдью та фомопсісу, 60 днів. До цвітіння.

6. Топаз - перевірений часом препарат від оідіуму. 21 день. Застосовуюсь в парі із Курзатом, Полірамом або зі зв'язкою Танос+Ревус.

7. Тіовіт Джет (коліїдна сірка) - препарат-казка від оідіуму. 1 день очікування на столових, 30 на технічних. Працює, парами пригнічуючи оідіум та кліщів, тоді, коли вже із-за очікування не можна застосовувати будь-який інший препарат.

8. Дюпонтовська Абруста - оідіум на винограді, моноліози та кучерявість на кісточкових, парша та гнилі на зерняткових.

9. Хорус+Скор - відома зв'язка від грибкових хвороб на деревах, застосовується після цвітіння 2 рази.

10. Фалькон - Баеровський препарат від оідіуму, 40 днів. Чудовий препарат, що тримає різноманітні пятнистості на ягідниках. Початок квітня - єдина обробка.

11. Квадріс ТОП - якийсь крутий препарат, судячи з опису, що тримає всі виноградні болячки в кулаці. Насправді, нічого не тримає:D Але для профілактики піде аж бігом. Бо чудово працює на томатах (1-2 рази профілактика) та на ягідниках послі збору хвилі ремонтатних ягід перед цвітінням слідуючої хвилі (бо Фалькон із 40 днями не піде вже). 14 днів. На томатах ніби 5 днів.

12. Якщо у вас не гниють ягоди, то Свіч або Топсін-М можете не купувати. Але Топсін - крутий препарат по гнилям, ще оідіуму дістається та фомопсису. Чудово працює по ягодах, деревах та кущах. Гнилі яблука довго не лежать.

13. Нью-Філм-17 - прилипач. Якщо не хочете додавати кожного разу мило. Контактні препарати довше тримаються, розчин при обробітку не так розходиться бистро. Можна взяти.

14. Мегафоли, радіфарми виходять дорожче, ніж в ТД Лето. Круто. Якщо брати на трьох в Леті, вийде взагалі пестня:beer: Я б пішов в долю, але тільки-но взял 1 л Мегафолу розганяти свою виноградні кущі.

15. Максікроп-Крем. Бімба. Якщо Ви ще не знаєте, що таке гормони і як вони впливають на рослину, це перший простий та складний препарат, який тре взяти на пробу. Різноманітні гормони та амінокислоти, що входять до його складу, впливають на прискорення росту, цвітіння, завязування, ріст ягід, зникання кісточок та, навіть, на кращий вихід із скрутних стресових ситуації. У рослин, я маю на увазі.

16. Добрива у нас дешевші:beer:

17. Бор, цинк покращують результати цвітіння та сприяють доброму утворенню зав'язі.

18. Очки та маска додадуть Вам пару років додаткового життя та радості від споглядання власноруч вирощеного;)

  • Лайк 36
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Поки обрав Ревус топ 500, Тіовіт джет і Мегафол. Придивляюсь до Віва.

До речі в темі бувають модератори.;)

Чи не можна закріпити пост з посиланнями на корисні поради зверху теми? Як в Василя мастерка в темі з стяжкою, і про банки яким приснився пушна тваринка також таке було. Можна список сховати під спойлер. А то це питання обговорювалось на моїй пам'яті раз 10 але я не зробив закладку, а зараз найти.....

Тепер потягнув в гугл докс.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из личного опыта. Если снимать урожай в ближайшие 30-40 дней не планируете, тлю отлично и надолго бьют комплексные протравители типа Престижа или Антихруща.

 

Антихрущь люкс , наверно тоже самое

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Антихрущь люкс , наверно тоже самое

 

Почти. Добавлено третье активное вещество (системник) к двум прежним. Ацетамиприд (д.в. Моспилана) отлично работает по трипсам, всяким бабочкам и их гусеницам, включая отложенные яйца, цветоедам и долгоносикам.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) Блу Бордо (сучасний мідний препарат) 350 г/10 л по голій лозі та дерева без бруньок. 50 г на відро в період вегетації. Мідь має гуляти в садку та на винограднику хоча б раз у рік. Добриво та фунгіцид.

2) Полірам (дітіокарбамат) для перших 2 обробітків до цвітіння від мілдью, антракноз, фомопсісу та гнилів) Йде також по кісточковим від моноліозу в період цвітіння)

3. Танос - проти мілдью після цвітіння, 30 днів до збирання.

4. Ревус - проти мілдью період очікування 14 днів.

Ревус+Танос на сьогодні вкупі мають самий крутий вплив на фітофтору, мілдью.

5. Курзат - Дюпонтовський аналог Рідомілу від мілдью та фомопсісу, 60 днів. До цвітіння.

6. Топаз - перевірений часом препарат від оідіуму. 21 день. Застосовуюсь в парі із Курзатом, Полірамом або зі зв'язкою Танос+Ревус.

7. Тіовіт Джет (коліїдна сірка) - препарат-казка від оідіуму. 1 день очікування на столових, 30 на технічних. Працює, парами пригнічуючи оідіум та кліщів, тоді, коли вже із-за очікування не можна застосовувати будь-який інший препарат.

8. Дюпонтовська Абруста - оідіум на винограді, моноліози та кучерявість на кісточкових, парша та гнилі на зерняткових.

9. Хорус+Скор - відома зв'язка від грибкових хвороб на деревах, застосовується після цвітіння 2 рази.

10. Фалькон - Баеровський препарат від оідіуму, 40 днів. Чудовий препарат, що тримає різноманітні пятнистості на ягідниках. Початок квітня - єдина обробка.

11. Квадріс ТОП - якийсь крутий препарат, судячи з опису, що тримає всі виноградні болячки в кулаці. Насправді, нічого не тримає:D Але для профілактики піде аж бігом. Бо чудово працює на томатах (1-2 рази профілактика) та на ягідниках послі збору хвилі ремонтатних ягід перед цвітінням слідуючої хвилі (бо Фалькон із 40 днями не піде вже). 14 днів. На томатах ніби 5 днів.

12. Якщо у вас не гниють ягоди, то Свіч або Топсін-М можете не купувати. Але Топсін - крутий препарат по гнилям, ще оідіуму дістається та фомопсису. Чудово працює по ягодах, деревах та кущах. Гнилі яблука довго не лежать.

13. Нью-Філм-17 - прилипач. Якщо не хочете додавати кожного разу мило. Контактні препарати довше тримаються, розчин при обробітку не так розходиться бистро. Можна взяти.

14. Мегафоли, радіфарми виходять дорожче, ніж в ТД Лето. Круто. Якщо брати на трьох в Леті, вийде взагалі пестня:beer: Я б пішов в долю, але тільки-но взял 1 л Мегафолу розганяти свою виноградні кущі.

15. Максікроп-Крем. Бімба. Якщо Ви ще не знаєте, що таке гормони і як вони впливають на рослину, це перший простий та складний препарат, який тре взяти на пробу. Різноманітні гормони та амінокислоти, що входять до його складу, впливають на прискорення росту, цвітіння, завязування, ріст ягід, зникання кісточок та, навіть, на кращий вихід із скрутних стресових ситуації. У рослин, я маю на увазі.

16. Добрива у нас дешевші:beer:

17. Бор, цинк покращують результати цвітіння та сприяють доброму утворенню зав'язі.

18. Очки та маска додадуть Вам пару років додаткового життя та радості від споглядання власноруч вирощеного;)

 

ОГРОМНОЕ спасибо от чайника по вашей заметке. очень полезно и очень вовремя...

но для меня как для нюба-чайника-новичка-ламера не хватает еще одного поля, кол-во препарата на 10л. Его нет ни у вас ни в той табличке. Вот попытался поискать по полираму в интернете - и там тоже не нашел... Как же его "бадяжить"

 

 

Мегафоли, радіфарми виходять дорожче, ніж в ТД Лето. Круто. Якщо брати на трьох в Леті, вийде взагалі пестня:beer: Я б пішов в долю, але тільки-но взял 1 л Мегафолу розганяти свою виноградні кущі.

кто третим будет? пошли искать второго! (с) афоня + немного отсебятины

в тд есть типа СП?

 

знаю что уже писали, но не могли бы вы напомнить какой бы "намордник" вы посоветовали.

 

сипасибо за бимбовый пост!

 

Добавлено через 13 минут

еще обратил внимание что есть препараты и помечены от вишневой мухи (для тех кто не знает, червяки в черешне - это оно) . что посоветуют специалисты, в частности Саша!

 

Добавлено через 1 минуту

Родные обрабатывают всякой хр.нью (ту что продают в магазинах) картошку, актофит хоть я и собираюсь заказать в этот раз, они раньше забраковали, что бы из списка СЗР было бы не плохо использовать от колорадского жука?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Поки обрав Ревус топ 500, Тіовіт джет і Мегафол. Придивляюсь до Віва.

До речі в темі бувають модератори.;)

Чи не можна закріпити пост з посиланнями на корисні поради зверху теми? Як в Василя мастерка в темі з стяжкою, і про банки яким приснився пушна тваринка також таке було. Можна список сховати під спойлер. А то це питання обговорювалось на моїй пам'яті раз 10 але я не зробив закладку, а зараз найти.....

Тепер потягнув в гугл докс.

 

Якщо автор не проти, то зробив у першому пості.

Якщо допоможете скласти "каталог" самих корисних порад - розширю список

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

радіфарми виходять дорожче, ніж в ТД Лето

мне кажется не только это дороже чем там, например Актофит )) практически та же цена

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне кажется не только это дороже чем там, например Актофит )) практически та же цена

Так никто ж не заставляет участвовать в складчине. Да, там не все дешевле. По своему списку я сравнивала цену и оценивала свою личную возможность купить в других местах в малом объеме. Если тд лето далеко - то мне явно надо доставку приплюсовывать. Плюс не все там есть.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне кажется не только это дороже чем там, например Актофит )) практически та же цена

 

В нас актофіт онлі в 10 мл баночках і здасться в 40 мл пакетах. Великих упаковок немає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так никто ж не заставляет участвовать в складчине.

я вас случайно укусил? Извините! )) Я просто акцентировал внимание!

 

Добавлено через 4 минуты

1) Блу Бордо (сучасний мідний препарат) 350 г/10 л по голій лозі та дерева без бруньок. 50 г на відро в період вегетації. Мідь має гуляти в садку та на винограднику хоча б раз у рік. Добриво та фунгіцид.

Медный купорос в раз 5 дешевле блю бордо (замечу - просто уточняю для себя, что бы не возникали вопросы и пожелания типа "вас никто не заставляет покупать" :)) . Неужеле последний раз в 5 лучше МК?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вас случайно укусил? Извините! )) Я просто акцентировал внимание!

Нет, Вы меня не кусали точно :D

Это я к тому, что да, не всё там выгодно покупать. Но для кого-то проще и дешевле в одном месте купить и качественное, чем рисковать купить подделку или метаться в поисках нужного препарата когда гром грянет..

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...