Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фото комбинированных фасадов кухни

Игорь&Ира

Рекомендовані повідомлення

Пытаюсь решить дизайнерскую задачу по кухне в современном дизайне (но не техно), в частности подбор фасадов.

Обращаюсь к форумчанам с просьбой выкладывать в теме фотографии готовых кухонь с фасадами тумб из ДСП и однотонными фасадами шкафчиков без рисунка (пластик, краска, плёнка).

Начинаю танцевать от вариантов, как на рисунках.

kitchen_iPbeH.jpg.49145e0ae38b6d88304c1546abe53569.jpg

kitchen_Th3i1.jpg.11e4f18e37c80565a0e9f427c94ee188.jpg

36.jpg.2f6ede6d87043f2beccaf0f650f5da85.jpg

160.jpg.a37d3f13f24be2732af59d70260d8c44.jpg

727558801_6.jpg.3492d7014eaa475636b5c71e13b67caa.jpg

727614601_6.jpg.ed8127ff375b3e4c9609dbd28264eb11.jpg

727718201_6.jpg.8820b78ec70d36ac1229c3817cadea72.jpg

727575601_6.jpg.ec963b29b4affabe9ba407a0f4908d68.jpg

727533801_6.jpg.4d67a6519c94d84bd8f56fbbe836efee.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рішаю таку ж задачу.

 

Знайшов в неті таке фото.

1220805820_.jpg.e61fcd2edac792903212cae90a216db7.jpg

 

Фартух в мене такого ж кольору як нижні фасади (антрацит).

а верхні хочу зробити білі.

 

або і нижні і верхні білі. корпуса або білі або під алюміній.

плитка ледь сіра на підлозі.

 

неможу рішитись і оприділитись :(

 

ще таке подобається

56.jpg

 

і трошки таке (крім червоних фасадів):

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

 

 

а таке щось недуже

52.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов в неті таке фото.

 

В мене проблема, що домашні категорично проти скла в алюмінієвих рамкам, не дуже сприймають складні дверці (авентоси) на шкафчиках, а в тумбах немає місця для ящиків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене проблема, що домашні категорично проти скла в алюмінієвих рамкам, не дуже сприймають складні дверці (авентоси) на шкафчиках, а в тумбах немає місця для ящиків.

на першій фото просто по кольорах взірець. білий і антрацит ніби як непогано поєднуються. або білий і чорний.

 

а так то я теж проти скла в алюм рамі і проти довгих ящиків з авентосами. ті авентоси ще й купу грошей коштують, а в користуванні заскладні (перепробував на стендах.. неможу до них привикнути).

 

скло IMHO гарніше виглядає в такій рамі:

CMm1-L2F6.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на першій фото просто по кольорах взірець. білий і антрацит ніби як непогано поєднуються. або білий і чорний.

 

На білому добре видно грязюку, на чорному - пилюку.

 

а так то я теж проти скла в алюм рамі і проти довгих ящиків з авентосами. ті авентоси ще й купу грошей коштують, а в користуванні заскладні (перепробував на стендах.. неможу до них привикнути).

 

В Інтернеті ціна самого потужного Авентоса близько 800 грн.; в салонах правлять по 1300-1600 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Інтернеті ціна самого потужного Авентоса близько 800 грн.; в салонах правлять по 1300-1600 грн.

Странно, а почему вы считаете что еб__$$__ ля по установке Авентоса ничего не стоит?

В салоне правильно говорят - сам авентос бесплатно, а установка его 1300 грн! )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Странно, а почему вы считаете что еб__$$__ ля по установке Авентоса ничего не стоит?

В салоне правильно говорят - сам авентос бесплатно, а установка его 1300 грн! )))

 

Я исхожу из своих условий: дружественный мастер по монтажу кухни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вы же косвенно обвинили мебельные салоны в мошенничестве )))

Если у нас покупают мебельные выдвижные ящики сами заказчики мебели ,то мебельщики заслуженно говорят заказчикам чтоб они тогда их (ящики) сами и ставили, в этом я мебельшиков понимаю и поддерживаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вы же косвенно обвинили мебельные салоны в мошенничестве )))

Если у нас покупают мебельные выдвижные ящики сами заказчики мебели ,то мебельщики заслуженно говорят заказчикам чтоб они тогда их (ящики) сами и ставили, в этом я мебельшиков понимаю и поддерживаю.

 

Я сказал то, что сказал: накрутка в мебельных салонах меня не устраивает, поэтому я сотрудничаю с мастером-одиночкой, который выставляет мне счёт за сборку кухни и только рад, если я сам бегаю по городу в поисках комплектующих.

P.S. max_13! К Вам забежать можно? Кухня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сказал то, что сказал: накрутка в мебельных салонах меня не устраивает, поэтому я сотрудничаю с мастером-одиночкой, который выставляет мне счёт за сборку кухни и только рад, если я сам бегаю по городу в поисках комплектующих.

P.S. max_13! К Вам забежать можно? Кухня.

 

конечно заходите! милости просим!

Автозаводская 18

428-25-36 понед - пятница с 9 до 17-30

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как стекло? Чьё производство? Или Вы прикалываетесь? :)

є в них сайт svstudio.ua (і бачив взірці у Львові). фасади кстаті нічого такі. калене скло, зі згладженими торцями. но цінник відповідний. від 1500 грн/м.кв.

 

альтернатив їхньому каленому склу я особисто поки що не знайшов (наразі для мене ідеальний варіант :) але по ціні не стягую :)) ну то вже таке питання філософське ), але от в них є по тій же ціні варіант

(ссылка устарела)

Стекло крашенное в алюминиевом профиле

 

ну так тут вже є альтернатива BRW Vetro по вдвічі дешевшій ціні (290 злотих м.кв).

та сама технологія (дсп+фарбоване скло+алюм. профіль)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
  • 1 місяць потому...

сочетание цветов

 

Очень круто, интересно сколько сейчас стоит такой интерьер обустроить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я думаю это всего лишь компьютерная графика , но с другой стороны чего то очень дорого го и необычно на этой картинке нет. обратитесь в мебельную компанию пусть посчитают. полы стены плюс минус понятно, ну а декор - это дело индивидуальное
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Очень круто, интересно сколько сейчас стоит такой интерьер обустроить.

Это фото мебели и ассесуаров Maison du Monde www.maisonsdumonde.com/IT/it. Извиняюсь за качество, так как снимала телефоном в спешке.

758739e6-013a-4de2-ba9c-cd99c7bab014.jpg.33948116fc37bdccc57db198689b69b0.jpg

fc0823d9-013c-4abb-a98d-a103a39d5ec1.jpg.32239a21e598df86a78cb42a0d5c014a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это фото мебели и ассесуаров Maison du Monde www.maisonsdumonde.com/IT/it. Извиняюсь за качество, так как снимала телефоном в спешке.

 

хорошая фирма был и покупал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хорошая фирма был и покупал

Хорошими, если о цене-качество, я бы их изделия не назвала, особенно касается мебели. Хорошо брать за основу интересные дизайнерские решения и изготавливать у наших мебельщиков, работа которых будет на порядок выше по качеству за меньшие деньги. Такой себе массовый Китай под французским соусом по сумасшедшим ценам. Правда, есть много оптимальных по цене-качеству мелочей для интерьера. Я, к примеру, там прикупила белое зеркало в необарокко за смешную цену в малый сан.узел - 50 евро. Если не присматриваться к деталям и не вдаваться в те самые детали, то вполне приличное зеркало как альтернатива дорогущим итальянским брендам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брал светильники, коврик планирую , ассортимент хороший. Сделать также у наших мастеров это из области сказок
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...