Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Грибники Ау! Или когда и где собирать грибы в лесу.

Shadow Lord

Рекомендовані повідомлення

Сенс в збиранні був поки їх не продавали на кожному кроці за більш, аніж доступною ціною. Тоді вбивали півдня, щоби пару десятків грибів принести додому. Зараз на тихе полювання варто виходити хіба що ради самої прогулянки.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сенс в збиранні був поки їх не продавали на кожному кроці за більш, аніж доступною ціною. Тоді вбивали півдня, щоби пару десятків грибів принести додому. Зараз на тихе полювання варто виходити хіба що ради самої прогулянки.

 

А вы ходили за грибами ради того, чтобы сэкономить на покупке? Сочувствую.

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы ходили за грибами ради того, чтобы сэкономить на покупке? Сочувствую.

 

Я ходив для того, щоби грибів назбирати. Як і абсолютна більшість. Грибів тоді в продажі не було, та і з грошима теж не густо. А люди в селі і без прогулянок лісом достатньо рухались.

Передбачаю, що власну жадібність будуть деякі обставляти романтикою))

Виловили всю риби, перестріляли всю звірину. Те саме і з грибами би зробили, та вони прокляті самі ростуть))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы ходили за грибами ради того, чтобы сэкономить на покупке? Сочувствую.

 

ну, -это охота. ты идешь с тесаком,как Рэмбо и валишь их:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот нейтральная тема, казалось бы, и опять ненависть, негатив

karbo логика мне не понятна, грибы продаются...

Никогда! Не покупаю лесные грибы с рук...чтоб потом виноватых не искать

Это же очевидно

 

Добавлено через 2 минуты

Человек вообще самый главный вредитель, паразит, раковая опухоль на планете:shock:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот нейтральная тема, казалось бы, и опять ненависть, негатив

karbo логика мне не понятна, грибы продаются...

Никогда! Не покупаю лесные грибы с рук...чтоб потом виноватых не искать

Это же очевидно

 

Негативно відношусь до знищення природи. Не бачу потреби в збиранні грибів відрами та мішками, якщо вони вільно продаються в магазинах навіть найменших сіл. Грибами в природі повинні харчуватись звірі. І радувати наше око. Перше враження від закордонної поїздки - сотні зайців на полях, косулі десятками, білочки майже на кожному дереві в населених пунктах, і риби повно в потічках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перше враження від закордонної поїздки - сотні зайців на полях, косулі десятками, білочки майже на кожному дереві в населених пунктах, і риби повно в потічках.

Який народ, така і природа) На рахунок тварин і риби згоден 100% - вибили все і скрізь. І всі ліси сміттям засрали.

А от щодо грибів згоден не повністю, бо не думаю, що їх збір аж надто шкодить лісовим мешканцям. Якщо ж звичайно це не "промислові" масштаби з мішками і причепами... Хоча в нас і чимало уродів(завжди голодних), які саме так і гребуть.

Вот нейтральная тема, казалось бы, и опять ненависть, негатив

така вже в нас країна.. з переважаючим негативом і ненавистю

Человек вообще самый главный вредитель, паразит, раковая опухоль на планете

дивно тільки, що природа досі не урегулювала цей недолік, хоча нові віруси - непоганий метод і ефективний.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який народ, така і природа) На рахунок тварин і риби згоден 100% - вибили все і скрізь. І всі ліси сміттям засрали.

А от щодо грибів згоден не повністю, бо не думаю, що їх збір аж надто шкодить лісовим мешканцям. Якщо ж звичайно це не "промислові" масштаби з мішками і причепами... Хоча в нас і чимало уродів(завжди голодних), які саме так і гребуть.

 

 

Все місто у вихідні в маленький лісок виїжджало. А у нашому селі навіть відкрили підприємство по обробці грибів та ягід. Диких. І все це добро за бугор. Капіталісти своє ж не збирають. А покуштувати хочеться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Негативно відношусь до знищення природи. Не бачу потреби в збиранні грибів відрами та мішками, якщо вони вільно продаються в магазинах навіть найменших сіл. Грибами в природі повинні харчуватись звірі. І радувати наше око. Перше враження від закордонної поїздки - сотні зайців на полях, косулі десятками, білочки майже на кожному дереві в населених пунктах, і риби повно в потічках.

 

:lol: капец,грибы собирать знищення природы)) зверям и так хватает хавера.

а людям тоже нужны белки и вообще до картошки что-то есть.

не все могу себе покупать 10 кг мяса в месяц. а может кто-т и не может мясо есть..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol: капец,грибы собирать знищення природы)) зверям и так хватает хавера.

а людям тоже нужны белки и вообще до картошки что-то есть.

не все могу себе покупать 10 кг мяса в месяц. а может кто-т и не может мясо есть..

 

Білки до картоплі в магазинах. Природу нищити зовсім не обов'язково для цього. А ще такі походи загаджують ліси. Щодо білків - в грибах їх достатньо, але в зеленому горошку більше. При тому, що дітям та людям старше 60 гриби не рекомендується вживати. А ще вони засвоюються десь процентів на 30. При тому довго і важко.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І все це добро за бугор

Без місцевих царьків і всіх хто "помельче" біля їх кормушки - НІЧОГО "за бугор" не їде! Все роблять свої.

 

Це ж все із затертої опери: "я проти корупції, але якщо що, то кум порішає", або "я хочу хорошу зарплату, але із заводу треба трохи кабелю додому принести"". :twisted:

 

А "за бугром" дурні чи що, не купувати дешевий і відносно якісний товар?

(щоправда я не знаю, яка якість грибів може бути зараз у наших лісах серед тих гір сміття)

 

не все могу себе покупать 10 кг мяса в месяц. а может кто-т и не может мясо есть..

Більшість захисників природи їдять м'ясо, за вуха не відтягнеш)

 

Щодо білків - в грибах їх достатньо, але в зеленому горошку більше.

Щодо білків, то вегетеріанці споживають більше білка, ніж м'ясоїди, але пожирачам м'яса щось доказувати безтолку :lol:

п.с. Сам не веган, зізнаюсь, але стараюсь зменшувати к-кть м'яса і суттєво. Не вірив, але дійсно краще себе почуваєш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без місцевих царьків і всіх хто "помельче" біля їх кормушки - НІЧОГО "за бугор" не їде! Все роблять свої.

 

Це ж все із затертої опери: "я проти корупції, але якщо що, то кум порішає", або "я хочу хорошу зарплату, але із заводу треба трохи кабелю додому принести"".

 

 

Самознищення. Але тут головне вчасно прикритись благородними гаслами. Романтика в збиранні грибів відрами, чи риби наловити мішками. Зима довга, родина велика. Всім їсти хочеться))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виловили всю риби, перестріляли всю звірину. Те саме і з грибами би зробили, та вони прокляті самі ростуть))

 

:spam: )))

 

я б тоже с удовольствием совместила прогулки по лесу с собиранием грибов, только у нас лесов нет и сухо (

 

Но в убийцы грибов меня тоже можете записать )), я их на газоне выращиваю и знищую/поедаю )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:spam: )))

 

я б тоже с удовольствием совместила прогулки по лесу с собиранием грибов, только у нас лесов нет и сухо (

 

Но в убийцы грибов меня тоже можете записать )), я их на газоне выращиваю и знищую/поедаю )))

 

Я теж вмістився за компом і знищую. Поки переписувався, то згадав, що придбав гриби минулого тижня. Приготував і нищу))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Білки до картоплі в магазинах. Природу нищити зовсім не обов'язково для цього. А ще такі походи загаджують ліси. Щодо білків - в грибах їх достатньо, але в зеленому горошку більше. При тому, що дітям та людям старше 60 гриби не рекомендується вживати. А ще вони засвоюються десь процентів на 30. При тому довго і важко.

 

что про это скажите?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після грибів на слимаки не тягне))

 

ну ничего,что мы уничтожаем улиток,которые портят грибы,которые должен ест какой-то зверек типа мыши ,ибо хер кто те грибы есть.

таким способом уменьшаем мышиную популяцию-губим природу:pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну ничего,что мы уничтожаем улиток,которые портят грибы,которые должен ест какой-то зверек типа мыши ,ибо хер кто те грибы есть.

таким способом уменьшаем мышиную популяцию-губим природу:pozor:

 

Цепочка дает сбой. Увеличиваем популяцию мышей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну ничего,что мы уничтожаем улиток,которые портят грибы,которые должен ест какой-то зверек типа мыши ,ибо хер кто те грибы есть.

таким способом уменьшаем мышиную популяцию-губим природу:pozor:

 

Китайці вже горобців знищували.

 

Добавлено через 4 минуты

Цепочка дает сбой. Увеличиваем популяцию мышей

Природознавство. Конспекти уроків 3 клас

 

Search Results

Web results

books.google.com › books

- Translate this page

Розповідь з метою формування уявлення про значення грибів у природі і ... Їх споживають звірі (білки, миші, борсуки, кабани, козулі), комахи, молюски, ..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что про это скажите?

Тут ще справа у тому які гриби і слимаки споживаються, якщо вирощені на фермі, то шкода природному ланцюгу наноситься набагато менша, ніж зібрані у дикій природі.

Людство має жити так, щоб природа цього майже не помічала, і звичайно ж людство у першу чергу має знизити свою популяцію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Природознавство. Конспекти уроків 3 клас

 

А я о чем. Чем больше улиток съест человек, тем больше грибов достанется мышам. Ну при условии, что человек не решит улиток грибным соусом приправить

 

Народ, ну реально, вот что за бред со всеми этими знищеннями природи?

Та мы тем самым производством всех этих продуктов и их упаковкой, в разы больший урон окружающей среде наносим

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не понимаю, почему у некоторых подгорают пуканы по поводу сбора грибов. Неоднократно наблюдал картину, когда находишь место, где люди не добрались до грибов, а там десятки здоровенных грибов переростков, которые превратились в кучи гнилья и цвели. Никто из людей их не нашел, но и из зверей никто не съел тоже...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не понимаю, почему у некоторых подгорают пуканы по поводу сбора грибов. Неоднократно наблюдал картину, когда находишь место, где люди не добрались до грибов, а там десятки здоровенных грибов переростков, которые превратились в кучи гнилья и цвели. Никто из людей их не нашел, но и из зверей никто не съел тоже...

 

это может понять только Грэтта:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, дуже смішно, але років 50-70 назад у нас люди дуже часто бачили диких звірів - зайців, вовків, кабанів тощо.

А зараз тільки на картинках, ну і в звіриних концлагерях (зоопарках)

:good:

Хоча це не скрізь так навіть зараз, у Європі у багатьох країнах заборонене мисливство як таке повністю... у Фінляндії над автострадами мости для міграції тварин... ну то таке, нам про це навіть і не мріяти, у нас для людей надземний перехід - це вже подія, на яку ледь не презік прикатує перерізати червону стрічку. :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...