Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ДОРОГО - участок 15 соток, с.Мила, Житомирська траса

Yuriy11

Рекомендовані повідомлення

Вирішив виставити на продаж власний участок 15 соток під будівництво. Є можливість купити 30 соток тобто 2 участка по 15 соток поряд (сусідній участок мого товариша). Розмір 1 участка по фасаду 30 метрів, довжина 50 метрів.

 

Розташування: с.Мила Києво-Святошинський р-н (Житомирська траса), 6 км від Києва.

 

Комунікації: підключена електрика 3 фази на 12кВт-220/380кВт при необхідності можу додатково продати ще кіловати (власна ел.лінія і ТП на 160кВт), газ середнього тиску перед участком - при необхідності підключаю за окрему плату.

 

З правої сторони участок огороджений, по всьому периметру участка зроблено капітальний залізобетонний фундамент-основу під огорожу.

 

Прописка, асфальтована дорога, вуличне освітлення на стовпах з автоматичним включенням/виключенням в режимі день/ніч, можна підключити прямий київський телефон, є інтернет-оптоволокно 100мегаБіт/сек.

 

Поряд 300м сосновий ліс, 800 метрів до озер з пляжем в ресторанному комплексі "Два Бобри" вхід для місцевих безкоштовний, при бажанні можна ловити рибу в озері - послуга платна, в кінці вулиці є озеро з безкоштовною рибалкою, поряд комплекс "Бабушкин Сад" з 25м басейном і тренажерним залом, 5хв на авто школа і дитсадок, поряд є магазини/шиномонтаж/автомийка, церква.

 

Примітка: можливі варіанти обміну будинку на квартиру + доплата або декілька квартир в Києві.

 

Ціна=100 000у.е./за участок 15соток. Власник. Без комісії.:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цена обрадовала. Это как же Житомирская трасса наша подорожала.

 

Я розумію що ціна не дешева, тому і написав що ДОРОГО, але на кожен товар завжди у всі часи є свій покупець. Житомирська траса ніколи дешевою і не була, але ж Ви знаєте все залежить від місця розташування участка та комунікацій.

Особливої спішки в продажі немає, я займаюсь будівництвом, але на сьогодні вже є готові побудовані будинки поряд, а нових починати пока не планую, отже якщо знайдеться не бідний покупець то продам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

трапляються різні

 

ну не здесь же, на строительном форуме...

хотя...можно продублировать обьяву на политической ветке :D

 

з.ы. сцылка в подписи не рабочая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Примітка: можливі варіанти обміну будинку на квартиру + доплата або декілька квартир в Києві.

 

 

так это с домом цена?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не просто так написал. Несколько лет уже мониторю цены на участки в своем районе, а он чуть поближе к Киеву, даже городской маршрут имеет. Годами продаются участки с "ценами на своего покупателя".
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це помилка - без будинку, з будинком трошки буде дорожче, але як виправити помилку в тексті я на форумі не знайшов
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив виставити на продаж власний участок 15 соток під будівництво.

Цена-прерогатива продавца.

Хотя чуть не подавился,если честно.

я собственно,чего хотел?

Вы б уже,если на мові,то хоть "ділянка" писали..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цена-прерогатива продавца.

Хотя чуть не подавился,если честно.

я собственно,чего хотел?

Вы б уже,если на мові,то хоть "ділянка" писали..

 

Стосовно ціни немає чого дивуватись, кому ціна не підходить - хай проходить мимо. Українська мова - моя рідна, дякую Вам за підказку, я знаю що маю в своєму лексиконі багато слів русифікованих, намагаюсь фільтрувати розмову і не вживати цих слів, але роки спілкування в такому середовищі де вживали російські слова та суржик чи діалекти беруть своє. :flag1::beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цена обрадовала. Это как же Житомирская трасса наша подорожала.

 

Ну это стадия неприятия-злости, когда пациент думает, что истерика поможет изменить окружающую реальность. Тут такой-же продает в Жулянах участок, но там процесс перешел в хроническую вялую клинику...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но там процесс перешел в хроническую вялую клинику...

По большому счету,сейчас очень много таких клиник.

То,что оценивается адекватно реалиям,продается очень быстро.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звертаюсь до модератора, якщо можна видаліть мою тему, так як в мене немає бажання читати ахінею яку несуть форумчани в моїй темі, я всього лише запропонував свій товар за ту ціну яку вважаю мій товар вартий. Бажаю всім здоров'я і мирного неба над головою. :flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну это стадия неприятия-злости, когда пациент думает, что истерика поможет изменить окружающую реальность.

 

якщо можна видаліть мою тему, так як в мене немає бажання читати ахінею яку несуть форумчани

 

М-да.

Хотите-могу закрыть.

Удалять нет повода.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я думал закрыть тему потому что продано, цена ведь действительно хороша

 

:D:D:DЯ так понимаю,что это ирония?!)

За такую цену участок должен быть с залежами золота,ну или как минимум янтаря :o;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на участку дійсно є золото, але його потрібно шукати:D

 

А взагалі в назві теми зрозуміло написано що участок не для нищебродів - читайте назву теми: "ДОРОГО - участок 15 соток, с.Мила, Житомирська траса"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на участку дійсно є золото, але його потрібно шукати:D

 

А взагалі в назві теми зрозуміло написано що участок не для нищебродів - читайте назву теми: "ДОРОГО - участок 15 соток, с.Мила, Житомирська траса"

 

:D:Dда куда на нам "нищебродам":D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По большому счету,сейчас очень много таких клиник.

То,что оценивается адекватно реалиям,продается очень быстро.

Это точно.

Слава Богу, моя клиника с Логаном завершилась выздоровлением. =)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автор, найдите деньги в другом месте. Лет через 5-7-10-12, как повезет, продадите за желаемую сумму.

 

Сейчас время покупать, а не продавать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас время покупать, а не продавать.

Аргументируйте, плз, почему именно покупать? Я думаю, что сейчас пока еще есть время продать, ибо позже будет дешевле.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, что сейчас пока еще есть время продать, ибо позже будет дешевле.

Тут вопрос стоит в том,что будет дальше с экономикой.

Если подъем-будет дорожать.

Если хуже-дешеветь.

Лично я предполагаю фиксирование цен на нынешнем уровне лет пять.

Дальше неведомо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Круто и нереально. Место хорошее, но слышно шум от трассы. Мы живем за лесочком от Милы, трасса от нашего дома 1 км и иногда, когда ветер в нашу сторону, слышим шум от Житомирской трассы. У нас участки за 40 000 у.е продаются. И у нас не хуже. Прошли те времена , когда участки были по 150000 и купить было невозможно. Даже лет через 10 такая цена вряд ли будет. Времена не те.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...