Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Критика плана участка

bogdansmc

Рекомендовані повідомлення

Всем добрый день.

Просьба помочь выбрать для себя оптимальный вариант зонирования участка 16 соток (44х36).

На участке планируется одноэтажный дом + гараж (совмещенный с хозблоком, может с комнаткой для гостей, строиться будет когда-то в будущем), стоянка на 3 авто и плодовые деревья. Все остальное пока - газон и клумбы с цветами.

 

Ориентация участка по сторонам света - как на фото (вверху - север). Северо-запад и юго-запад выходят на улицу, северо-восток и юго-восток - к соседям.

 

Вот несколько вариантов, которые мы придумали.

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

(ссылка устарела)

 

PS. Масштаб 1 клетка = 2 метра :)

PPS. Гараж планируется в основном для мотоциклов/квадроциклов/мастерской + склад (хозблок). Машины чудесно живут на улице (максимум - навес).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіант 3 найбільш підходить до ваших вимог.

Але є ще сенс "погратися" з формою самого будинку та більш точніше

прорахувати стоянку та гараж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіант 3 найбільш підходить до ваших вимог.

Але є ще сенс "погратися" з формою самого будинку та більш точніше

прорахувати стоянку та гараж.

 

Будинок поки планується щось типу польського проекту z10.

Правда для 3го варіанта вхідна група знаходиться як на мене в зовсім не підходящому місці :(

Для 3го варіанту прийдеться шукати інший проект.

 

PS. А чим веранда повернута на південний захід краще за південний схід?

А також чи не будуть сильно затіняти будинок дерева, які будуть рости на півдні (вірніше на південному заході, але на півдні сусід думаю теж щось посадить).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажу Вам так...

для більш-менш професійної відповіді в мене немає вдосталь інфи.

 

завжди при проектуванні звертаю увагу своїх замовників, що правильний ген.план ділянки є слідством аналізу дуже багатьох вимог до будинку та інше...

Більш того, в першу чергу я Вам рекомендую прийняти рішення що до самого будинку - якій він буде, планування, фасади...

І тоді вже, коли стане все по місцях, прийде розуміння який буде двір та садиба взагалі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Більш того, в першу чергу я Вам рекомендую прийняти рішення що до самого будинку - якій він буде, планування, фасади...

І тоді вже, коли стане все по місцях, прийде розуміння який буде двір та садиба взагалі.

 

Дякую за відповідь. В принципі зараз як раз займаюся читанням форуму на цю тему, а саме шукаю архітектора :)

Ще до кінця тему не вивчив, але поки схиляюся до пошуку архітектора з Києва (або києвської області), щоб можна було обговорювати хотючки особисто, а також щоб можна було при потребі здійснювати авторський надзор безпосередньо під час будівництва.

 

Ви випадково не в київському регіоні послуги надаєте? Було б цікаво обговорити цю задачу, якщо Вам це цікаво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви випадково не в київському регіоні послуги надаєте? Було б цікаво обговорити цю задачу, якщо Вам це цікаво.

 

саме в київському, але мешкаю в другому...

"слава його величності інтернету та його височеству скайпу" )))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просьба помочь выбрать для себя оптимальный вариант зонирования участка 16 соток (44х36).

С какой стороны будет въезд на участок? Если ли перепад на нем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С какой стороны будет въезд на участок? Если ли перепад на нем?

 

Як я писав в першому повідомленні - участок виходить на дорогу з 2х сторін (він кутовий) - північний-захід чи південний-захід.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я писав в першому повідомленні - участок виходить на дорогу з 2х сторін (він кутовий) - північний-захід чи південний-захід.

Желательно сделать септик и скважину возле дороги, что бы не было проблем с выкачивание ямы и обслуживанием скважины.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Куди орієнтувати веранду?

Якось по форуму частина рекомендує орієнтувати на південь (там більше сонця, взимку легше опалювати і тд), інша частина каже що на північ (влітку не так жарко)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якось по форуму частина рекомендує орієнтувати на південь (там більше сонця, взимку легше опалювати і тд), інша частина каже що на північ (влітку не так жарко)...

Лучше на север, летом будет немного прохладнее, чем на южной стороне. А еще лучше установить там кондиционер или климат контроль, будет еще лучше.=) Отапливать оно зимой одинаково, Вы выставили котел на определенную мощность и он работает равномерно в независимости на какую сторону повернут дом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше на север, летом будет немного прохладнее, чем на южной стороне. А еще лучше установить там кондиционер или климат контроль, будет еще лучше.=) Отапливать оно зимой одинаково, Вы выставили котел на определенную мощность и он работает равномерно в независимости на какую сторону повернут дом.

 

Ну, в сторону веранди будуть великі вікна до підлоги.

Читав, що такі якщо робити то обов"язково на південь і ні в якому випадку не робити такі вікна на північ.

Якось так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, в сторону веранди будуть великі вікна до підлоги.

Читав, що такі якщо робити то обов"язково на південь і ні в якому випадку не робити такі вікна на північ.

Якось так

Вы лучше определились бы с приблизительной стоимостью строительства на которую Вы можете рассчитывать. Такие окна стоит не малых денег. Надо рассматривать общую картину, это очень важно при строительстве, так как кто бы Вам не строил, строительство тянет очень много финансовых затрат. Лучше подумать о том или направить проектировщика в русло тому, что бы запроектировать экономичный дом, с выделением некоторых моментов для красоты, удобства в доме или функционал помещений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы лучше определились бы с приблизительной стоимостью строительства на которую Вы можете рассчитывать. Такие окна стоит не малых денег. Надо рассматривать общую картину, это очень важно при строительстве, так как кто бы Вам не строил, строительство тянет очень много финансовых затрат. Лучше подумать о том или направить проектировщика в русло тому, что бы запроектировать экономичный дом, с выделением некоторых моментов для красоты, удобства в доме или функционал помещений.

 

Вот навіщо відразу так? Ну не вартують ті вікна і 5% від будівництва, то чому всі так відразу на кожному кроці економлять?

 

Я вибираю архітектора. Просто це теж не панацея, треба людині розказати що хочеться. А якщо я сам ще толком не знаю точно що я хочу, то що робити?

Я думаю в 100тис$ можна вкластися на будівництво і облаштування (до варіанту заїхав і живи) такого плану будинок як я вибираю. А на такій ціні +/- 5-10тис вже аж такої ролі не грають щоб будувати сарай задля такої економії (там дорого, тут дорого, давайте зробимо сарайчи з вікнами-дотами і будемо там дровами опалювати, бо це дешево). Навіщо тоді взагалі будувати за такі гроші будинок - купив собі за цю суму квартиру і живи.

 

PS. Я поки не торкався ціни, я поки "про високе". З грошима якось розберемося, ще поки молоді і час є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот навіщо відразу так? Ну не вартують ті вікна і 5% від будівництва, то чому всі так відразу на кожному кроці економлять?

Да не нужно сараи строить. Просто надо понимать всю картинку, эти окна на фоне всего строительства стоят свои 1-0,5%.

 

Я думаю в 100тис$ можна вкластися на будівництво і облаштування (до варіанту заїхав і живи)

За такие деньги можно сделать. Сейчас народ экономит, потому я решил и напомнить вам это.

 

Навіщо тоді взагалі будувати за такі гроші будинок - купив собі за цю суму квартиру і живи.

Я живу 15 лет в панельном доме и 15 лет параллельно отдыхаю в своей дачи из кирпича площадью 80 м2. Скоро планирую её реконструировать и переезжать туда. Я хочу Вам этим сказать, что можно поставить хоть золотой унитаз но дом нужно строить с рациональным подбором материалов, функциональности, пожеланий и живой дом ( например стены из кирпича, стены дышат, из газоблока это бетонная будка, которая похожа на мой панельный дом). С какой стороны поставить окна это все решается когда архитектор разрабатывает концепцию дома, есть более важные вещи (уровень грунтовых вод на участке), или сколько у вас людей в семьи, если маленькие дети, построить дом так, что когда они станут подростками, для них было нужное пространство, может подумать о сауне, сделать дом так, что бы был экономичный в эксплуатации, не было мостиков холода. Можно писать целый день главное расширяйте свой кругозор.=)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно писать целый день

верно. можно и всю жизнь. -

правильний ген.план ділянки є слідством аналізу дуже багатьох вимог до будинку та інше...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дом на 2 взрослых+2детей (3 спальни). В родительской хотелось бы гардероб. Большая ванная, 2 санузла, кухня-гостинная студио, один этаж, гараж отдельно, камин скорее нет чем да, большая терасса, невидимая или 4х скатная крыша, баня - нет
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, что Вариант 4 "имеет право на жизнь"! Не плохое расположение с возможностью достройки к гаражу хозблока, гостевых комнат(автономного жилья),зоны беседки, барбекю и тд.. В итоге дом становиться комплексным и имеет удобное сообщение
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на мой взгляд 2-ой или 5-ый. Наиболее четкое разделение пространства на общественную и личную зоны, со стороны дороги посадка высокорослых деревьев даст шумо/пыле защиту. Такое зонирование позволит оптимизировать площадь мощения.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на мой взгляд 2-ой или 5-ый. Наиболее четкое разделение пространства на общественную и личную зоны, со стороны дороги посадка высокорослых деревьев даст шумо/пыле защиту. Такое зонирование позволит оптимизировать площадь мощения.

 

При таком расположении мы увеличиваем ежедневный риск и опасность выезда-заезда на свой участок. Ворота будут практически на повороте дороги,не важно какой ожевленности движения машин.

Если разговор идет о непересекаемости с общественной зоной,то есть гараж-мастерская-магазин будет использоваться в комерческих целях, тогда его место в правом нижнем углу участка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дом на 2 взрослых+2детей (3 спальни). В родительской хотелось бы гардероб. Большая ванная, 2 санузла, кухня-гостинная студио, один этаж, гараж отдельно, камин скорее нет чем да, большая терасса, невидимая или 4х скатная крыша, баня - нет

Где тут "веранда"?

Видимо, речь о террасе. Нет?

Если да, то то на север или северо-восток. Тень в летний период +все растюхи будут повернуты к террасе "лицом".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где тут "веранда"?

Видимо, речь о террасе. Нет?

Если да, то то на север или северо-восток. Тень в летний период +все растюхи будут повернуты к террасе "лицом".

 

Так, дійсно мова йде про терасу

 

Я вже зрозумів що є 2 види "релігій" про тераси - одні кажуть що обов"язково повинна виходити на південь, інші що куди завгодно тільки не на південь. А як правильно - не зрозуміло.

 

Якщо орієнтація на північ чи північний схід, то будинок тоді получається потрібно будувати "знизу" і в"їзд робити з південного заходу, а зону відпочинку виносити на південь? Бо робити терасу з виглядом на забор якось мені не подобається

 

Добавлено через 1 минуту

При таком расположении мы увеличиваем ежедневный риск и опасность выезда-заезда на свой участок. Ворота будут практически на повороте дороги,не важно какой ожевленности движения машин.

Если разговор идет о непересекаемости с общественной зоной,то есть гараж-мастерская-магазин будет использоваться в комерческих целях, тогда его место в правом нижнем углу участка.

 

Не зрозумів про які ризики йде мова.

Ніякої комерційної діяльності не передбачається. Це будинок для проживання

 

Добавлено через 2 минуты

А на мой взгляд 2-ой или 5-ый. Наиболее четкое разделение пространства на общественную и личную зоны, со стороны дороги посадка высокорослых деревьев даст шумо/пыле защиту. Такое зонирование позволит оптимизировать площадь мощения.

 

Щоб посадити дерева зі сторони дороги (тієї яка на північному заході) потрібно відступити будинком набагато далі ніж 4 метри від забору?

Дерева ж теж садити високорослі ближче ніж 4 метри від межі не дозволено наскільки я знаю ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб посадити дерева зі сторони дороги (тієї яка на північному заході) потрібно відступити будинком набагато далі ніж 4 метри від забору?

Дерева ж теж садити високорослі ближче ніж 4 метри від межі не дозволено наскільки я знаю ...

 

Рассмотрим основные нормы посадки деревьев на участке:

 

Расстояние древесного столба от стен – не менее 5-ти метров. Если цель насаждения – защита от солнечных лучей, стоит выбрать растение с раскидистой кроной или посадить кустарники – их можно приблизить к стенам (минимальное расстояние – 1,5 м до дома).

Нормы посадки деревьев и кустарников вблизи проезжей части гласят: куст находится не менее, чем в 1,5 м от дороги, дерево – 2,5-3 м. Этими правилами стоит воспользоваться во дворе. Дорогой будет служить подъезд к дому. В случае пожара (тьфу-тьфу) или других экстренных ситуаций такое расположение зелени поможет избежать массы негативных последствий.

Деревья отдаляются от газопровода, теплопровода и электрокабеля на 2 м.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...