Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Непростий вибір топки. Мій досвід, потрібна порада

reslato

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня, вибачайте за "многабукв", але, провівши кілька тижнів на форумі і, відвідавши більше 10 салонів з камінами, мушу поділитись досвідом для тих, хто починає цей шлях, а заодно і спитати поради професіоналів у виборі топки.

Завершую оздоблення будинку, прийшов час каміну. Камін більше для краси планувався, і для підстраховки в зону вітальні і другого світла ( 70-80 м2 ), дизайнер накатав картинку, бокове скло, все як я хотів

1942538743_.thumb.jpg.d4fc1e7905bb7639a779226e4d593836.jpg 1684085196_1(1).thumb.jpg.773ccb6a33a6a6bcd1bd6858cc9873fe.jpg

Літом "бєгло" глянувши в неті топки, подумав, що за 1000 євро буде більш-менш непоганий варіант ( як же я помилявся))).

Тепер по етапах вибору:

1) Розпочав як і багато інших із Kratki Zibi/P/BS, Robi-ren Air Term 12 kW, Nordflam Voger II Right ( всі район 1000 євро з боковим склом) але перший ж візуально-тактильний контакт став і останнім. В технічні характеристики особливо не вдавався, але якість зборки і матеріалів в них не ахті. Нордфлам трохи кращий і дорожчий.

2) Тоді переключився на польську LehmaGreen SBJ PP-500 (1430Є) та український G&S С 740*375*440 ( 43000грн) з боковим склом. Вони акуратніші за своїх польських однокласників, добротніше виглядає Lehma, G&S сильно не відстає. Тішить, підхід G&S, можливо, поки не вистачає досвіду, але напрямок в хлопців однозначно правильний, за свої гроші непогані топки, бажаю їм удачі :flag1:.

3) Потім була вже топка вищого класу Hoxter ECKA 67/45/51 ( 2630Є з чавунним куполом без гільйотини). Це вже реально продукт, який хочеться купити, і технічно, і візуально. Але це вже було суттєво вище моїх першопочаткових 1000 Євро :o. Тому:

4) я вирішив відмовитись від кутового скла ( це реально 500-700 євро, які можна вкласти в якість топки, а не естетики) і зупинився на Austroflamm 75-39K 2.0 ( біля 2000 євро). Люблю широкоформатні.

А тепер, якщо хтось дочитав цей текст, в мене питання до професіоналів:

1) чи не помилився я десь в процесі вибору топки?

2) чи є краща топка ніж Астрофлам за 2000євро? або дешевша ніж Астрофлам зі схожими характеристиками? ( Jotul, Romotop, Dovre не пропонувати)

3) запропонуйте ціну на даний Астрофлам чи альтернативний варіант.

Загальні дані по розміщенню топки: вітальня ( 36 м2)+ друге свіло з балконом ( 20 м2)+ сходова і коридорчик ( 15м2). Ні водного контуру, ні повітряної розводки не буде, тільки скло і решітки над топкою.

Сподіваюсь цей текст буде комусь корисним.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Топку с панорамным стеклом не рассматривали? В углу она хорошо будет смотреться. И не нужно топки с 2 стеклами
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Топку с панорамным стеклом не рассматривали? В углу она хорошо будет смотреться. И не нужно топки с 2 стеклами

дякую за пораду, розглядав, але цей варіант не підходить.

по-перше, тому що димохід далекувато від кута, не хочеться короба на стіні в тому місці, а по-друге і основне дуже вже не подобаються кутові каміни чомусь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви вказали тонельний Аустрофламм. Все вірно?

Чи все ж таки цифра 2 зайва?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви вказали тонельний Аустрофламм. Все вірно?

Чи все ж таки цифра 2 зайва?

ніні не тонельний, я на кількох сайтах бачив таку назву із "2.0". в Аустрофлам багато таких топок, наприклад www.kaminin.ua/product/kaminna-topka-austroflamm-75x39-20-107.html

а тонельний це вже в них або "double", або римське "ІІ", наскіільки я зрозумів. тонельний такий на 600Євро дорожчий

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2) чи є краща топка ніж Астрофлам за 2000євро? або дешевша ніж Астрофлам зі схожими характеристиками? ( Jotul, Romotop, Dovre не пропонувати)

 

[/size]

 

Доброго дня!

Можна питання?)

Розумію, що Ви не бажаєте зв'язуватися з чавуном, але чому не розглядаєте Romotop, це ж сталеві топки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2) чи є краща топка ніж Астрофлам за 2000євро? або дешевша ніж Астрофлам зі схожими характеристиками? ( Jotul, Romotop, Dovre не пропонувати)

[/size]

 

Доброго дня! Сподіваюсь, що це не звучатиме зухвало....не маю такого наміру :) але за 2000 євро кращої топки, ніж Austroflamm немає.... особливо якщо не розглядати Jotul, Romotop, Dovre!!! Але почекаю, може щось новеньке для себе почую.

 

Добавлено через 1 минуту

Ви вказали тонельний Аустрофламм. Все вірно?

Чи все ж таки цифра 2 зайва?

 

2,0 це нова версія топок - інший механізм регулювання подачі повітря.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

( Jotul, Romotop, Dovre не пропонувати)

 

Тоже стало интересно причина

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Можна питання?)

Розумію, що Ви не бажаєте зв'язуватися з чавуном, але чому не розглядаєте Romotop, це ж сталеві топки?

ПО чавунних - не хочу брати, тому що мети такої нема обігрівати постійно приміщення, інакше б брав Jotul напевно.

По Romotop - це суб'єктивна думка, більше навіть емоційна. Вживу не бачив, не можу оцінити. Але так втомився кататись дивитись на польські варіанти, що відразу і Чехію пропустив)). Можливо і незаслужено, якщо буде обгрунтоване порівняння і адекватний варіант, то може поцікавлюсь і ними.

Дякую, що звернули увагу. Наразі бачу одну пристойну альтернативу Spartherm Varia AS-2-4S. Буду вдячний за об'єктивне порівняня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПО чавунних - не хочу брати, тому що мети такої нема обігрівати постійно приміщення, інакше б брав Jotul напевно.

По Romotop - це суб'єктивна думка, більше навіть емоційна. Вживу не бачив, не можу оцінити. Але так втомився кататись дивитись на польські варіанти, що відразу і Чехію пропустив)). Можливо і незаслужено, якщо буде обгрунтоване порівняння і адекватний варіант, то може поцікавлюсь і ними.

Дякую, що звернули увагу. Наразі бачу одну пристойну альтернативу Spartherm Varia AS-2-4S. Буду вдячний за об'єктивне порівняня.

 

 

Spartherm точно будет не хуже Austroflamm называется она Spartherm Varia AS-4S-2

Как минимум разница в весе Немец 171 кг. против Австрийца 108 кг. топок является уже показателем теплоаккумуляционных свойств.

Герметичность,качество материалов и системы горения на одном уровне

 

_vcfhmc-vcfh__spartherm_varia_as-4s-2_-_2013.9.2__29_.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2,0 це нова версія топок - інший механізм регулювання подачі повітря.

Не объясните, каковы изменения?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

kratki nadia тоже весит 170 кг, а оригинал austroflamm всего 120 кг, я всерьез думаю сэкономить 1000 евро и взять надю или может jotul i570...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наразі бачу одну пристойну альтернативу Spartherm Varia AS-2-4S. Буду вдячний за об'єктивне порівняня.

 

Топки Spartherm Varia AS-2 -4S и Austroflamm 75-39К 2.0 одного уровня и обе премиум-класса.

Из очевидной разницы, существенной или нет, решать Вам:

1) Внутрянка. У Шпартерма шамот, у Аустрофламма керамотт. Да, керамотт существенно легче по весу, потому и общий вес топки ниже. НО! Это разработка Austroflamm, они годами над этим работали, чтобы материал накапливал и отражал максимум тепла при минимальном весе. То что этот материал при определенной температуре очищается, является его эстетическим преимуществом.

2) У Austroflamm чугунный дымосборник сверху, а у Spartherma вроде бы был металлический (не утверждаю, так как продавали и устанавливали их пару раз)

3) Глубина. У Austroflamm она больше - внутри камеры (если судить с чертежей). Это плюс.

4) Мощность номинальная у Аустрофламм - 10 кВт, у Шпартерм - 7 кВт.

5) Ну и на мой взгляд.....не хочу разводить дебаты из ряда "с пустого в порожнє", но Austroflamm таки герметичнее Spartherma!!! Это основное преимущество....и основан вывод сугубо на моих и мастеров наблюдениях.

6) и как аргумент Spartherm дороже Austroflamm на 300 евро.

 

А в целом конечно это из серии кому-то нравится Volvo, кому-то Audi!!! Хорошо когда есть выбор. У каждого он свой! Не всегда обоснованный.....из серии "увидел и влюбился".

P9140475.JPG.6835e32eb284a81ed4d5ff7b01db5058.JPG

1136234905_1083.jpg.80f48f7b10d6838f34f617e53ee4acda.jpg

634592661_1065.jpg.4c195db6bc9ed29dc95db0a528367c8a.jpg

262724098_Frankfurt2011002.thumb.jpg.1f3d5944e66fc243edf116dba6fe26d2.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

kratki nadia тоже весит 170 кг, а оригинал austroflamm всего 120 кг, я всерьез думаю сэкономить 1000 евро и взять надю или может jotul i570...

 

Рекомендую, экономя, взять Jotul 570....потому как kratki nadia может нравится сугубо продавцам кратки....большинство каминщиков и монтажников Украины (мы в том числе) видели ее после небольшого периода эксплуатации (когда делали облицовку) и скажу Вам неутешительная экономия!

 

Вспомнился пример сравнения Кратки Нади и Austroflamm:

"Китайский бренд Jinbei, который принадлежит Brilliance, выпустил новый внедорожник под названием Diazi. Автомобиль внешне полностью повторяет дизайн японского Acura MDX" :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Топки Spartherm Varia AS-2 -4S и Austroflamm 75-39К 2.0 одного уровня и обе премиум-класса.

Из очевидной разницы, существенной или нет, решать Вам:

1) Внутрянка. У Шпартерма шамот, у Аустрофламма керамотт. Да, керамотт существенно легче по весу, потому и общий вес топки ниже. НО! Это разработка Austroflamm, они годами над этим работали, чтобы материал накапливал и отражал максимум тепла при минимальном весе. То что этот материал при определенной температуре очищается, является его эстетическим преимуществом.

2) У Austroflamm чугунный дымосборник сверху, а у Spartherma вроде бы был металлический (не утверждаю, так как продавали и устанавливали их пару раз)

3) Глубина. У Austroflamm она больше - внутри камеры (если судить с чертежей). Это плюс.

4) Мощность номинальная у Аустрофламм - 10 кВт, у Шпартерм - 7 кВт.

5) Ну и на мой взгляд.....не хочу разводить дебаты из ряда "с пустого в порожнє", но Austroflamm таки герметичнее Spartherma!!! Это основное преимущество....и основан вывод сугубо на моих и мастеров наблюдениях.

6) и как аргумент Spartherm дороже Austroflamm на 300 евро.

 

А в целом конечно это из серии кому-то нравится Volvo, кому-то Audi!!! Хорошо когда есть выбор. У каждого он свой! Не всегда обоснованный.....из серии "увидел и влюбился".

 

дякую за розгорнуте порівняння. дійсно зі всіма з ким спілкувався, стверджують, що топки плюсмінус одинаково якісні, тому не переживаю за свій вибір)).

 

kratki nadia тоже весит 170 кг, а оригинал austroflamm всего 120 кг, я всерьез думаю сэкономить 1000 евро и взять надю или может jotul i570...

як на мене, це не економія, це просто дешевший продукт ( я про Краткі ), який по певним критеріям однозначно поступається дорожчому, і ці мінуса себе проявлять в процесі експлуатації. щодо Йотул, то теж не економія, а просто інший якісний продукт з трохи іншими задачами і нагрузками. це мої висновки, зроблені за місяць форумів і відвідин салонів.

 

и как аргумент Spartherm дороже Austroflamm на 300 евро.

ну не знаю, Spartherm Varia AS-4S-2 я знайшов кілька варіантів район 1700-1800 Євро, а Austroflamm 75-39K 2.0 зі знижкою дешевше 1950Є не бачив ( я не говорю зараз про офіційність, гарантію і т.д., просто ціна). Більше, після того як я перейшов психологічний бар"єр в 1500 Євро, різниця в 50-100 Євро не буде визначальною, можливо хіба, як приємний бонус.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не объясните, каковы изменения?

 

Версия топок 2.0 имеет не шибер с силиконовым уплотнителем, а систему зубчатых колес. Благодаря этому происходит более плавная регулировка подачи воздуха.

58.jpg.14b69d947a7a2183d88e7c36e9393ff3.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Благодаря этому происходит более плавная регулировка подачи воздуха.

А я думав, що тросиковий механізм з прокладками і каналами з пластику просто не дозволений до використання у гіпокаустах і довелось міняти систему регулятора. :sorry:

1) Внутрянка. У Шпартерма шамот, у Аустрофламма керамотт.

У обидвох жаростійкий бетон. Звідки Ви взяли щось інше?

2) У Austroflamm чугунный дымосборник сверху, а у Spartherma вроде бы был металлический

Чавун у обидвох. Це нічого не означає. Я б для конвекції обирав сталевий, спеціалізований під це, а не чавунний для передачі тепла на акумулятор. Ви збираєтесь ставити акумуляцію?

4) Мощность номинальная у Аустрофламм - 10 кВт, у Шпартерм - 7 кВт.

Це добре, чи погано?

Да, керамотт существенно легче по весу, потому и общий вес топки ниже. НО! Это разработка Austroflamm, они годами над этим работали, чтобы материал накапливал и отражал максимум тепла при минимальном весе. То что этот материал при определенной температуре очищается, является его эстетическим преимуществом.

Міша вже пробував то діло штовхати, і не тільки на наших форумах, з передбачуваним результатом, тому перемкнув увагу на Hoxter. Щоб таке говорити, треба знати це напевне, зокрема характеристики. Звичайно, в салоні дилеру це ні до чого, але для чого тоді на навчаннях Вам такого понарозповідали - загадка. При температурі понад 400С в камері все очищається і у всіх.

kratki nadia

Копія Астрофлама 1:1. З усіма +/-, крім маржі, звичайно.

 

reslato, я не проводжу тут реклами свого продукту, оскільки Ви вже згадали, що у нас не достатньо досвіду, щоб задовільнити Ваші вимоги, це я приймаю і дякую за відгук, тому не спекулюймо на цьому і не повертаймось.

 

Хороші топки часто важкі, легкі часто касети, але там інші задачі. До речі, не задумувались над Стоваксом? Вам ж не для обігріву чи акумуляції.

Це міряння піпіськами, без сумніву, цікаве. Зокрема й мені, адже спливає багато міфів та легенд. Чи воно Вам щось дасть - не думаю: у салонах і на форумах сидять ті самі люди (буквально). Краще підійдіть до вибору системно, бо з мого досвіду, топку, яку беруть по вигляду/габаритам/пафосу/ціні, щоб запалити 2 рази на рік, часто потім пакують щодня 10кг закладками, бо треба не вмикати газ, а потім топка погана. А ще беруть велике одинарне сцікло і потім маринують в топці дрова доки сажа нафтою по стінкам не потече, бо гАряче і швидко згоряє, а треба, щоб тепло повільно виходило (яка крива горіння?).

До речі, заради лулзів, я б на місці представників Брюнера накидав на оригінальну гілку старих фоток Хокстера і тролив, що то копія, як Астрофлам-Краткі.:lol:

Вдалого Вам вибору!:flag1:

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я думав, що тросиковий механізм з прокладками і каналами з пластику просто не дозволений до використання у гіпокаустах і довелось міняти систему регулятора. :sorry:

 

У обидвох жаростійкий бетон. Звідки Ви взяли щось інше?

 

Чавун у обидвох. Це нічого не означає. Я б для конвекції обирав сталевий, спеціалізований під це, а не чавунний для передачі тепла на акумулятор. Ви збираєтесь ставити акумуляцію?

 

Це добре, чи погано?

 

Міша вже пробував то діло штовхати, і не тільки на наших форумах, з передбачуваним результатом, тому перемкнув увагу на Hoxter. Щоб таке говорити, треба знати це напевне, зокрема характеристики. Звичайно, в салоні дилеру це ні до чого, але для чого тоді на навчаннях Вам такого понарозповідали - загадка. При температурі понад 400С в камері все очищається і у всіх.

 

Копія Астрофлама 1:1. З усіма +/-, крім маржі, звичайно.

 

reslato, я не проводжу тут реклами свого продукту, оскільки Ви вже згадали, що у нас не достатньо досвіду, щоб задовільнити Ваші вимоги, це я приймаю і дякую за відгук, тому не спекулюймо на цьому і не повертаймось.

 

Хороші топки часто важкі, легкі часто касети, але там інші задачі. До речі, не задумувались над Стоваксом? Вам ж не для обігріву чи акумуляції.

Це міряння піпіськами, без сумніву, цікаве. Зокрема й мені, адже спливає багато міфів та легенд. Чи воно Вам щось дасть - не думаю: у салонах і на форумах сидять ті самі люди (буквально). Краще підійдіть до вибору системно, бо з мого досвіду, топку, яку беруть по вигляду/габаритам/пафосу/ціні, щоб запалити 2 рази на рік, часто потім пакують щодня 10кг закладками, бо треба не вмикати газ, а потім топка погана. А ще беруть велике одинарне сцікло і потім маринують в топці дрова доки сажа нафтою по стінкам не потече, бо гАряче і швидко згоряє, а треба, щоб тепло повільно виходило (яка крива горіння?).

До речі, заради лулзів, я б на місці представників Брюнера накидав на оригінальну гілку старих фоток Хокстера і тролив, що то копія, як Астрофлам-Краткі.:lol:

Вдалого Вам вибору!:flag1:

 

Вот мне интересно чего же Вам так кратки по душе?

Что Вы прировняли Austroflamm и Kratki.

C таким подходом давайте форум закроем вовсе.....все равны!!!

Как Вы говорите в салонах и на форумах сидят одни и те же люди....мы с Вами тому пример!!! Но разве это плохо?

Я почти 11 лет в каминах и продаем и монтируем разные бренды, подаем рекламации, ремонтируем если надо и по Вашему я сижу и тролю Кратки просто так?

Я за то, чтобы каждому человеку подбирали лучший продукт исходя из ситуации на обьекте и финансовых возможностей. А не так как Вы гребсти всех под одну гременку, говоря что зачем платить больше.

Это из серии когда покупателю дорого на отопление Jotul, а ему вместо Dovre предлагают кратки зузю, унифлам и т.д. - зачем платить больше, греть будет и то, и другое.

Я бы с радостью предлагал людям Brunner, но увы реалии сейчас таковы, что хорошие топки как Austroflamm, Spartherm, Hoxter доступны не многим....увы!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую Sheridan за допис, з чимось згідний з чимось ні, над дечим ще подумаю. про Стовакс не чув поки, гляну, ну і обов"язково тепер поїду подивлюсь, що це за НАДЯ)) така в Краткі, бо я їх по моделям не розділяв, хоча сумніваюсь, що моя думка зміниться, але відпишусь, коли вживу побачу.

я вірю в культуру виробництва того чи іншого продукту, і, якщо хтось тупо копіює, навіть вдало, то це вже мінус в моїх очах. я розумію, що створити повністю оригінальний продукт в даний час практично неможливо, і будуть схожі речі, але запозичити можна елементи, а не культуру.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую Sheridan за допис, з чимось згідний з чимось ні, над дечим ще подумаю. про Стовакс не чув поки, гляну, ну і обов"язково тепер поїду подивлюсь, що це за НАДЯ)) така в Краткі, бо я їх по моделям не розділяв, хоча сумніваюсь, що моя думка зміниться, але відпишусь, коли вживу побачу.

я вірю в культуру виробництва того чи іншого продукту, і, якщо хтось тупо копіює, навіть вдало, то це вже мінус в моїх очах. я розумію, що створити повністю оригінальний продукт в даний час практично неможливо, і будуть схожі речі, але запозичити можна елементи, а не культуру.

 

Полностью поддерживаю. Посмотрите Надя полная копия Austroflamm 75*57k.

Мое мнение я уже сказал.

Вспомнился пример сравнения Кратки Нади и Austroflamm:

"Китайский бренд Jinbei, который принадлежит Brilliance, выпустил новый внедорожник под названием Diazi. Автомобиль внешне полностью повторяет дизайн японского Acura MDX"

После эксплуатации разница очень большая.

 

Добавлено через 8 минут

Міша вже пробував то діло штовхати, і не тільки на наших форумах, з передбачуваним результатом, тому перемкнув увагу на Hoxter.

 

Я очень уважаю Мишу_К, как человека, который много работы сделал на просторах каминного бизнеса в интернете. Как просто интересного, харизматичного и умного человека. Человека, который многим помог советом, когда в нем нуждались.

То что он сейчас занят не Austroflamm и не Jotul - это его выбор, решение....вовсе не значащее, что эти продукты продвигаемые им ранее плохи. Это бизнес. Времена меняются.

Почему Дима Дымоход уже не продает Austroflamm и Jotul???

Тоже товар плохой или другие причины?

Еще примеры Вам привести или Вы сами знаете?

Вроде же всех знаете на форуме и в салонах))))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго дня, вибачайте за "многабукв"...

 

ув. reslato

Удивительно просто, какой у Вас долгий путь и разброс вариантов для выбора :) Если не секрет, сколько времени Вы потратили на все этапы?

Меня совсем не смущает, что в контексте Вы не рассматриваете Romotop, ведь каждый имеет право на свой выбор и очень хорошо, когда он осознанный. Ведь на самом деле не так уж важно, какой продукт Вы купите, главное чтобы он оправдал Ваши ожидания! И даже нелюбимые всеми здесь Kratki имеют право на «существование» в среде Вашего «непростого» выбора. Нельзя исключать и возможно, разница в цене перекроет Вам все возможные риски с Вашим выбором и Вам чертовски повезёт и очень за «недорого» Вы будете сказочно довольны, а вдруг! А если нет, то что ? Да ничего, ведь Вы и с этим смиритесь, это же был Ваш осознанный выбор! ;)

Подвергайте сомнениям всё сказанное, слушайте только себя и вероятнее всего Вы будете удовлетворены результатом. Желаю удачи!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ув. reslato

Удивительно просто, какой у Вас долгий путь и разброс вариантов для выбора :) Если не секрет, сколько времени Вы потратили на все этапы?

Меня совсем не смущает, что в контексте Вы не рассматриваете Romotop, ведь каждый имеет право на свой выбор и очень хорошо, когда он осознанный. Ведь на самом деле не так уж важно, какой продукт Вы купите, главное чтобы он оправдал Ваши ожидания! И даже нелюбимые всеми здесь Kratki имеют право на «существование» в среде Вашего «непростого» выбора. Нельзя исключать и возможно, разница в цене перекроет Вам все возможные риски с Вашим выбором и Вам чертовски повезёт и очень за «недорого» Вы будете сказочно довольны, а вдруг! А если нет, то что ? Да ничего, ведь Вы и с этим смиритесь, это же был Ваш осознанный выбор! ;)

Подвергайте сомнениям всё сказанное, слушайте только себя и вероятнее всего Вы будете удовлетворены результатом. Желаю удачи!

Дякую за пораду, часу дійсно немало, більше місяця активного пошуку))

Напевно це все любов до мангалу барбекю і стейків)))), я будував будинок з нуля і це перший продукт, який я так довго і скурпульозно вибираю. я отримую задоволення від цього процесу ну і дуже багато корисної інформації, тому дякую всім форумчанам.

Наприклад, від часу мого першого поста вже є певні результати, я не відмовився від Астрофлам, але тепер знаю про класні топки Шпатерм, більше того я вже цікавився Ромотопом. Наскільки зрозумів є різні по ціні і якості серії, і непоганою альтернативою може бути для мене Romotop Angle 66.44.44 з цільним боковими склом, яке ідеально вписується в мій інтер'єр. Ще б вживу глянути, а то у Львові з цим проблема, може підкажете?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

reslato

Насправді Ваше припущення стосовно «різної» якості не відповідає дійсності хоча би тому, що всі серії продукції виготовляються на одному заводі і за однією й тією ж технологією і на одному й тому ж обладнанні, тому, виходячи з цього всі результати можна оцінювати лише або якісні, або – неякісні :)

Стосовно різних серій топок, то різниця насправді є і полягає вона в першу чергу у функціональних можливостях продукту, а також – запасу міцності (це не актуально, якщо Ви не будете намагатись "вичавити всі соки" з топки;)). Якщо конкретно, то топки серії HEAT також як і DESIGN виготовляються з одного й того ж типу якісної котельної сталі, різниця лише у товщині матеріалу, який використовується у виробництві. Для Heat це 3 мм, а для Design – 4. Окрім того, верхня сталева плита корпусу топок Design виготовлена зі сталі товщиною 10 мм, яка додає додаткової міцності корпусу і скажімо так «тримає його в купі». Заповнення камери згорання у всіх топках – шамот, який так само залишається світленьким і радує око :). Ефективна система відведення продуктів згоряння (double spin) реалізована в обох варіантах. У Design є можливість використовувати апарат без решітки та попільника (шамотна вкладка, яка закриває отвір для збору попілу йде в комплекті поставки). Гадаю Вам це не принципово, так само як і різниця у додаткових опціях для акумуляції та подовження часу охолодження обладнання. Але можу помилятися...:)

Виходячи з умов Вашої задачі Вам достатньо моделі з лінійки Heat, наприклад: Romotop Heat R 2g S 70.44.33.13. Від зазначеної Вами моделі ця відрізняється розмірами вбудовування, розмірами камери та діаметром отвору для відведення продуктів згоряння. Докладно:

 

HEAT R 2g S 70.44.33.13

розміри вбудовування (ШхВхГ) – 70х44х33 см, камера (ВхШхГ) 44х56х21 см, діаметр 150 мм

ANGLE R/L 2g S 66.44.44.01

розміри вбудовування (ШхВхГ) – 66х44х44 см, камера (ВхШхГ) 47х50х33 см, діаметр 200 мм

 

Зауважу, що виробник (Romotop) поступово виводить з виробничої програми моделі серії Design (Angle), тому що за наявності у пропозиції більш дешевої серії кутових топок Heat (з боковим відкриванням), замовлень на топки Angle (з боковим відкриванням) дуже мало і їх поодиноке виробництво не вигідне потужному виробнику. Топка серії Heat на 330 європейських рублів дешевша від Design. У Львові даної моделі Ви не побачите, як і з рештою будь-якої. Такий «специфічний» Ваш регіончик, не буду пояснювати чому.

 

Виходить так: якщо хочете наживо – приїздіть до Києва, тут побачите все, що Ви розглядали за весь час і навіть більше ;) Серед наших київських партнерів топка, якою Ви цікавитесь представлена у салоні “Kaminoff”. Бажаю успіху!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виходить так: якщо хочете наживо – приїздіть до Києва, тут побачите все, що Ви розглядали за весь час і навіть більше Серед наших київських партнерів топка, якою Ви цікавитесь представлена у салоні “Kaminoff”. Бажаю успіху!

дякую, якраз так і планую, в грудні маю бути в Києві, хочу побачити Астрофлам, Ромотоп і Шпатерм. А на Вашу думку "естетичновізуально" Heat і Design відрізняються? В мене є фото живих, там і шамот інший і рамка здається не така акуратна в хіт. Тому що бажання мати бокове скло це поки єдине, що мене зупиняє від покупки Астрофламу чи Шпатерму з прямим склом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую, якраз так і планую, в грудні маю бути в Києві, хочу побачити Астрофлам, Ромотоп і Шпатерм. А на Вашу думку "естетичновізуально" Heat і Design відрізняються? В мене є фото живих, там і шамот інший і рамка здається не така акуратна в хіт. Тому що бажання мати бокове скло це поки єдине, що мене зупиняє від покупки Астрофламу чи Шпатерму з прямим склом.

 

На моє особисте переконання я не бачу суттєвої "естетичновізуальної" різниці між цими моделями і в рамках також. Як би я був на Вашому місці, то ці 330 європейських рублів різниці я би конвертував у акумуляцію і мав би собі кожного разу додаткові години тепла без дров :)

2278fccdb985t.jpg

або поклав у кишеню і дивився на такий само якісний, але на відміну від Design «гладкий» шамот ;)

Я лиш про свою думку, а рішення приймаєте Ви!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...