Строим Дом

Партнер раздела: Metrotile
Перезагрузить страницу

полімерпіщана черепиця та її надійність

Ответ

Опции темы
Старый 08.11.2009, 14:27   #1
majki
Начинающий форумчанин

Вы сказали Спасибо: 9
Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении
По умолчанию полімерпіщана черепиця та її надійність

привіт от вирішив перекрити будинок , після ознайомлення зі всіма можливими матеріалами схиляюсь до варіанту з полімерпіщаною черепицею житомирського виробництва , за ціною 60 гр.за метр квадратний . Хто має такий дах чи інформацію підкажіть, як він взагалі ?

- продавці блях, натуральної, цем.піщаної та бітумної черепиці , ондуліну та єврошиферу прошу не за...райте тему рекламою своєї продукції

мене цікавить думка приватних забудовників ТАКИХ ЯК я або людей які накрили будинок полімерпіщаною черепицею, бажано кілька років тому назад.
majki вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.11.2009, 14:35   #2
VillaDeLux (ex Акро)
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 417
Поблагодарили 1,637 раз(а) в 1,043 сообщениях
Отправить сообщение для VillaDeLux (ex Акро) с помощью AIM
Нарушение: Бан

Цитата:
Сообщение от majki Посмотреть сообщение
за ціною 60 гр.за метр квадратний . .
Однозначно фуфло! С у\ф стабилизатором должно быть не менее 85 грн\м кв в розницу. Ну со скидками 70 минимум.
VillaDeLux (ex Акро) вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.11.2009, 14:55   #3
majki
Начинающий форумчанин

то не фуфло то я просто напряму на заводі беру а не в магазині , УФ покриття змивається терез 2 роки полюбому . на те воно й називається - "покриттям" . Я спецом дуже темного мкольору черепицю беру бо мені так і сказали що блиск зникне і посвітліє через кілька років .

а я ціную правду...
голосувавби навіть за Єгора Лупана наприклад

От в Росії нею вже давніше хати криють може хтось підкаже як вона років так через 10 - 15 виглядає ?
Старый 08.11.2009, 14:56   #4
majki
Начинающий форумчанин

Цитата:
Сообщение от Акро Посмотреть сообщение
Однозначно фуфло! С у\ф стабилизатором должно быть не менее 85 грн\м кв в розницу. Ну со скидками 70 минимум.
ну просив жеж БЕЗ РЕКЛАМИ *
Старый 08.11.2009, 15:34   #5
VillaDeLux (ex Акро)
Старожил форума

рекламой бы было если бы я назвал бренд или координаты продавца. О меня звучало всего лишь мнение. Причём мною названы цены производителя. про житомирскую ничего не знаю. да и вообще, для нас это не проверенная новинка. пару объектов накрыли в течении года, посмотрим.

Насчёт у\ф стабилизации. Это не покрытие а добавка в состав, насколько я знаю.
Старый 08.11.2009, 16:04   #6
majki
Начинающий форумчанин

Цитата:
рекламой бы было если бы я назвал бренд или координаты продавца. О меня звучало всего лишь мнение. Причём мною названы цены производителя. про житомирскую ничего не знаю. да и вообще, для нас это не проверенная новинка. пару объектов накрыли в течении года, посмотрим.

Насчёт у\ф стабилизации. Это не покрытие а добавка в состав, насколько я знаю.
Реклама - це про ваш аватар - АКРО. Я ПЕРЕПРОШУЮ ЩО НЕ ПРОКОНСУЛЬТУВАВСЯ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ У ВАШІЙ ФІРМІ

я в курсі що виробників в Україні кілька . В кожного з них різна ціна . Переважно коливається від 60 до 80 гривень за метр. Є навіть такі що штампують рядову та конькову а на бокову ще станок не встигли закупити так навіть ті хочуть по 75 за метр ! та мене менше цікавить в кого купляти , аппетити в кожного різні ...

Знаю що і в Росії і в нас склад тієї черепиці приблизно такий самий , бо кварцовий пісок і полімери однаково дешева сировина а в міфи про якійсьтам супердобавки та супербарвники я не вірю - то все є розкруткою для.

Мене цікавить наскільки реально вона надійна .
Гарантіям типу "на 100 років" зрозуміло не повіриш але якщо вона в когось стоїть років 15 і всьо ок то вона для мене саме те що треба по співвідношенню -ціна*якість
Старый 09.11.2009, 15:31   #7
Yark
Опытный форумчанин

Вы сказали Спасибо: 10
Поблагодарили 51 раз(а) в 41 сообщениях

Цитата:
Но-но, паааапрашу без грубостей, товарищ!
Стоить должно столько, сколько за сколько посчитает нужным продать продавец.

Цитата:
то не фуфло то я просто напряму на заводі беру а не в магазині , УФ покриття змивається терез 2 роки полюбому...
От в Росії нею вже давніше хати криють може хтось підкаже як вона років так через 10 - 15 виглядає ?
Дядьку, шо ви таке кажете? Яке покриття ЗМИВАЄТЬСЯ? Якщо таку х*йню вам розповідає ВИРОБНИК - біжіть від нього негайно.
УФ-стабілізатор - це такий собі порошок (гранули), який додається до МАСИ термопласту під час виготовлення черепиці. Змитися він не може ніяк.
А взагалі заходьте на наш сайт, ознайомтеся.
У нас із стабілізатором буде в районі 74-78 грн. за квадрат залежно від обсягу.

Цитата:
Гарантіям типу "на 100 років" зрозуміло не повіриш але якщо вона в когось стоїть років 15 і всьо ок то вона для мене саме те що треба по співвідношенню -ціна*якість
Я б теж не вірив "гарантіям" у 100 років, навіть у 50. За цей час крайніх не знайдеш -- або емір помре, або Насреддін, або віслюк
Фірми зі стажем роботи на Українському ринку дають гарантію 10-20 років.
Якщо казати взагалі, то у нас ППЧ з"явилася 6-7 років тому, і статистики більше цього часу немає.
Термін служби полімерки становить десь 50 років.

Последний раз редактировалось Yark; 09.11.2009 в 17:37.
Yark вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.11.2009, 23:03   #8
VillaDeLux (ex Акро)
Старожил форума

Цитата:
Сообщение от Yark Посмотреть сообщение
Но-но, паааапрашу без грубостей, товарищ!
Стоить должно столько, сколько за сколько посчитает нужным продать продавец.
Прошу прощения за эмоции Просто раздражают "производители" дескредетирующие марку демпингуя ценой ради минутной наживы.
В любом случае, определённые ценовые рамки в Украине всё таки существуют в которых можно с 90% уверенностью выявить недобросоветных изготовителей ППЧ ИМХО. Ваши ценовые предложения тому подтверждение
Старый 10.11.2009, 09:08   #9
Yark
Опытный форумчанин

Цитата:
Прошу прощения за эмоции Просто раздражают "производители" дескредетирующие марку демпингуя ценой ради минутной наживы.
В любом случае, определённые ценовые рамки в Украине всё таки существуют в которых можно с 90% уверенностью выявить недобросоветных изготовителей ППЧ ИМХО. Ваши ценовые предложения тому подтверждение
И я того же мнения
Старый 10.11.2009, 10:12   #10
majki
Начинающий форумчанин

шановні дядьки продавці

мені цікаво головним чином скільки простоїть моя черепиця не тріскаючись від морозу , СВІЙ новий ВИГЛЯД ВОНА ВТРАТИТЬ через років так 10 ВСЕОДНО а звідси і не вірю казкам менеджерів продавців про уфаудобавки та супербарвники . - знаю що тонна полімеру коштує десь 400 долларів а пісок в нашій країні бесплатний а значить продукт є дешевим в собівартості . Відносно того що демпінгують - так давайте і ви нормальну ціну І ЛЮДІ К ВАМ ПОТЯНУТСЯ

Я й сам працюю в торгівлі і тому вибрав виробника черепиці який не гониться за надприбутками а дає нормальну ціну і виграє на обємі

а взагалі може ви і праві може візьму і переплачу у ваших фірмах зі скуки

пс- просив же ж без реклами

пс- треба буде у москалів на форумах подивитись у них там хати вже точно років з десять полімеркою криють...

2Yark-дякую за інфо
Старый 10.11.2009, 11:14   #11
Yark
Опытный форумчанин

Цитата:
шановні дядьки продавці

мені цікаво головним чином скільки простоїть моя черепиця не тріскаючись від морозу , СВІЙ новий ВИГЛЯД ВОНА ВТРАТИТЬ через років так 10 ВСЕОДНО а звідси і не вірю казкам менеджерів продавців про уфаудобавки та супербарвники . - знаю що тонна полімеру коштує десь 400 долларів а пісок в нашій країні бесплатний а значить продукт є дешевим в собівартості . Відносно того що демпінгують - так давайте і ви нормальну ціну І ЛЮДІ К ВАМ ПОТЯНУТСЯ

Я й сам працюю в торгівлі і тому вибрав виробника черепиці який не гониться за надприбутками а дає нормальну ціну і виграє на обємі

а взагалі може ви і праві може візьму і переплачу у ваших фірмах зі скуки

пс- просив же ж без реклами

пс- треба буде у москалів на форумах подивитись у них там хати вже точно років з десять полімеркою криють...

2Yark-дякую за інфо

Доброго дня, дядьку!

Полімерна черепиця від морозу не тріскається, оскільки практично не має водопоглинання.
15 років відстоїть як діти у школу.

Про пісок - безкоштовного у наші часи не буває, але те, що він не дуже дорогий, це правда.

Не слід забувати про електрику -- виробництво ППЧ дуже енергоємне, а для промисловості вона коштує десь 75 коп./кВт. До речі, і пісок теж треба чимось сушити.

А це вам приклад стабілізатора. І не кажіть, що нічого не зрозуміли у формулах

Richvin 783
Синергичная смесь олигомерных напряжённых аминных стабилизаторов (ХАЛС)

Описание: Richvin 783 является смесью синергично действующих светостабилизаторов Richvin 944 и Richvin 622.
Он является эффективным УФ-стабилизатором с высокой устойчивостью к экстракции, низкой летучестью и низким взаимодействием с пигментами.
Richvin 783 в особенности рекомендуется для производства плёнок из полиэтиленов – ПВД, ПНД, линейного ПНД, деталей и толстых секций, а также изделий из полипропилена – плёнок и волокон.
Он также рекомендуектся в тех случаях, когда требуется контакт с пищевыми продуктами.

Внешний вид: белый порошок с желтоватым оттенком.

Химическое наименование: Смесь 1:1 Richvin 944 и Richvin 622

Richvin 944: поли/ /6-/(1,1,3,3-тетраметилбутил)амино/ - 1,3,5,-триазин-2,4-диил (2,2,6,6-тетраметил-4-пиперидинил)имино/ -1,6-гександиил (2,2,6,6-тетраметил-4-пиперидинил) имино//)
Мол. масса – М = 2000-3000

Richvin 622: бутандионовой кислоты, диметиловый эфир, полимер с 4-гидрокси-2,2,6,6- тетраметил-1-пиперидин этанол.
Мол.масса –М = 3100-4000

Применение:
Richvin 783 может применяться как для стабилизации полиолефинов (ПЭ, ПП) , так и для сополимеров, таких как этилен винилацетат и композиций полипропилена с эластомерами.

Рекомендуемые концентрации:
Для стабилизации полиолефинов 0,1-0,8%;
В толстых слоях и 0,1-1,0% для плёнок и волокон из ПП.

Этот пользователь сказал Спасибо Yark за это полезное сообщение:
gokostik (27.05.2011)
Старый 10.11.2009, 13:24   #12
majki
Начинающий форумчанин

ой дядьку як ви мене гарно переконуєте
та напевне не судилося відбутися порозумінню між продавцем та покупцем цього разу ...
за електрику я не забув - зрозуміло що ви її (черепицю) не на дровах плавите , також ясно що пісок не є АБСОЛЮТНО дармовим і за станком повинна людина стояти на зарплаті і документи треба оформити то все зрозуміло , але навіщо рівняти роздрібну ціну черепиці на ціну - бляхи ? Адже і їжачку зрозуміло що ЧЕРЕПИЦЯ ДЕШЕВША у виробництві !

От я так дивлюся, що основне навантаження в заливанні баків нетямущим клієнтам, йде на різні СУПЕРПОРОШОЧКИ. та я проста людина і ніяк не можу осягнути одне- ТОЖ СКІЛЬКИ ТРЕБА ТИХ ПОРОШОЧКІВ НАСИПАТИ ЩОБ ВОНИ В ТІЇ ЧЕРЕПИЦІ БУЛИ ВИДИМІ
-ви може тих барвників та уфавгранул ще більше як піску та полімеру в форми сипете га ?

/omdat het is graapig/
Старый 10.11.2009, 13:33   #13
Yark
Опытный форумчанин

Цитата:
ой дядьку як ви мене гарно переконуєте
та напевне не судилося відбутися порозумінню між продавцем та покупцем цього разу ...
за електрику я не забув - зрозуміло що ви її (черепицю) не на дровах плавите , також ясно що пісок не є АБСОЛЮТНО дармовим і за станком повинна людина стояти на зарплаті і документи треба оформити то все зрозуміло , але навіщо рівняти роздрібну ціну черепиці на ціну - бляхи ? Адже і їжачку зрозуміло що ЧЕРЕПИЦЯ ДЕШЕВША у виробництві !

От я так дивлюся, що основне навантаження в заливанні баків нетямущим клієнтам, йде на різні СУПЕРПОРОШОЧКИ. та я проста людина і ніяк не можу осягнути одне- ТОЖ СКІЛЬКИ ТРЕБА ТИХ ПОРОШОЧКІВ НАСИПАТИ ЩОБ ВОНИ В ТІЇ ЧЕРЕПИЦІ БУЛИ ВИДИМІ
-ви може тих барвників та уфавгранул ще більше як піску та полімеру в форми сипете га ?
Я не переконую, а інформую. Далі висновки робіть самостійно і незалежно
Стабілізатора кладеться десь 1% від маси полімера.
Пісок, як ви розумієте, не піддається впливу УФ-випромінювання.
Якщо хочете, насиплемо вам стабілізатора втричі більше, але коштувати буде під 100 грн. за квадрат
За ваші гроші -- будь-яка забаганка. У розумних межах, звичайно...
Якщо хочете без "суперпорошочків" - відмінусуйте 8 грн. від вказаних мною раніше цін.

А от відносно "їжачку зрозуміло що ЧЕРЕПИЦЯ ДЕШЕВША у виробництві" -- мало не впав зі стільця...
До нас приходить фарбований метал у рулонах, і вся "складність виробництва металочерепиці" полягає у тому, щоб ляпнути по блясі штампом а потім рубонути різаком
Этот пользователь сказал Спасибо Yark за это полезное сообщение:
gokostik (27.05.2011)
Старый 10.11.2009, 13:54   #14
akhavr
Опытный форумчанин

Вы сказали Спасибо: 242
Поблагодарили 141 раз(а) в 100 сообщениях

Цитата:
а пісок в нашій країні бесплатний а значить продукт є дешевим в собівартості
Дядьку, дайте тон 30-40 безкоштовного піску мені на ділянку? %)
akhavr вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.11.2009, 14:22   #15
majki
Начинающий форумчанин

Цитата:
Сообщение от akhavr Посмотреть сообщение
Дядьку, дайте тон 30-40 безкоштовного піску мені на ділянку? %)
а ви з лопатою знайомі ? ... ну от і робіть висновки , бажаю успіху
Старый 10.11.2009, 14:44   #16
majki
Начинающий форумчанин

Цитата:
Сообщение от Yark Посмотреть сообщение
Я не переконую, а інформую. Далі висновки робіть самостійно і незалежно
Стабілізатора кладеться десь 1% від маси полімера.
Пісок, як ви розумієте, не піддається впливу УФ-випромінювання.
Якщо хочете, насиплемо вам стабілізатора втричі більше, але коштувати буде під 100 грн. за квадрат
За ваші гроші -- будь-яка забаганка. У розумних межах, звичайно...
Якщо хочете без "суперпорошочків" - відмінусуйте 8 грн. від вказаних мною раніше цін.

А от відносно "їжачку зрозуміло що ЧЕРЕПИЦЯ ДЕШЕВША у виробництві" -- мало не впав зі стільця...
До нас приходить фарбований метал у рулонах, і вся "складність виробництва металочерепиці" полягає у тому, щоб ляпнути по блясі штампом а потім рубонути різаком
та ні переконуєте - я от порахував що у вас навіть без порошочків вийде набагато дорожче ніж там де я братиму
звісно у вас сайт класний і ви грамотно свій товар пропихаєте але в мене склалося враження що от приходиться і крутитись і розриватись з рекламою бо западло продавати дешевше. Певно бо відбою від покупців не буде ?

Та дайте людям дешевше 8-) будете у виграші в кінцевому результаті

пс -А Їжачку зрозуміло що ЯКІСНА металочерепиця дорожча в собівартості ніж полімерпіщана-тут нічого додати-пропустив одне слово тшульдігунг

однозначно одне-полімерпіщана, треба шукати на Московських будфорумах бо тут покищо -0
Старый 10.11.2009, 16:30   #17
VillaDeLux (ex Акро)
Старожил форума

majki, вы конечно извините за аналогию но ваша позиция похожа на щенка провалившегося в яму - ему помоч хотят, достать а он гавкает и кусается. Вам люди опытные советуют, обосновывают а вы всё уличаете нас непонятно в чём. Зачем же вы тогда вообще вопросы задаёте если у вас уже есть свой ответ? Ну берите уже вы черепицею житомирського виробництва и не сомневайтесь!
Старый 10.11.2009, 16:57   #18
Yark
Опытный форумчанин

Цитата:
... Вам люди опытные советуют, обосновывают а вы всё уличаете нас непонятно в чём. Зачем же вы тогда вообще вопросы задаёте если у вас уже есть свой ответ? Ну берите уже вы черепицею житомирського виробництва и не сомневайтесь!
Эт точно!
Работа у нас тяжелая, а молоко за вредность начальство не дает
Старый 10.11.2009, 17:07   #19
Yark
Опытный форумчанин

Цитата:
Та дайте людям дешевше 8-) будете у виграші в кінцевому результаті
Розумієте, дядьку, немає дорогих або дешевих речей. Є те, що ви собі можете дозволити, і те, що не можете.
Наша якість, бачу, вам не по кишені.
Що ж, удачі вам у пошуках, і, як то кажуть альпіністи, вітер у рюкзак!
Старый 10.11.2009, 17:25   #20
LeoStar
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 431
Поблагодарили 717 раз(а) в 435 сообщениях

Цитата:
majki, вы конечно извините за аналогию но ваша позиция похожа на щенка провалившегося в яму - ему помоч хотят, достать а он гавкает и кусается. Вам люди опытные советуют, обосновывают а вы всё уличаете нас непонятно в чём. Зачем же вы тогда вообще вопросы задаёте если у вас уже есть свой ответ? Ну берите уже вы черепицею житомирського виробництва и не сомневайтесь!
+1
Из практики, кроме УФ стабилизатора нужно обратить внимание на геометрию. Две черепички положенные рядом должны иметь люфт в замке, желательно не менее 3 мм. Ряд черепичек разложенный на плоскости , должен лежать на прямой, то есть замки черепичек должны быть параллельны. Заранее нужно оговорить возврат брака, потому что часть черепичек может быть выгнута винтом или по цилиндрической плоскости. Ну и размеры черепичек должны быть одинаковыми, длинна от упора до низа черепички, ширина по замку. Неплохо если отверстия под гвозди сквозные.
LeoStar вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Этот пользователь сказал Спасибо LeoStar за это полезное сообщение:
majki (10.11.2009)
Ответ

Опции темы

Текущее время: 13:03. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании