Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

полімерпіщана черепиця та її надійність

majki

Рекомендовані повідомлення

оо золоті слова !

нахай би назвали хоч би один такий покрівельний матеріал... :lol:

 

Я можу назвати такі матеріали, але після пожежі вони все одно будуть лежати на землі, а не на даху :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я можу назвати такі матеріали, але після пожежі вони все одно будуть лежати на землі, а не на даху :D

 

так я теж можу назвати - це керамічна черепиця

 

о :razz: це можуть менеджери які займаються керамічною черепицею єффективно використати у своїй рекламі - мол -"єслі ві планіруєтє что ваш дом можеть гореть в будущум тагда пакупайте у нас натуральную черепіцу за мноооооого долларов і ві сможете єйо после пожара пособирать пошкрєбать саорудіть себе із неє временній шалаш і всє опять будет гут ":D

 

2 бістот - ні на тому форумі той чувак однозначно робить антирекламу для полімерпіщаної черепиці. видно він продає керамічну або бляху і від нього клієнт або й кілька в останній момент перебігли на полімерпіщану - видно сільно человєка задєло...:lol:

 

2 Акро - вчіться поводитись з клієнтами як з нормальними думаючими людьми а не як з чорною массою лохів якими можна маніпулювати , тоді ваш бізнес почне розцвітати !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 Акро - вчіться поводитись з клієнтами як з нормальними думаючими людьми а не як з чорною массою лохів якими можна маніпулювати , тоді ваш бізнес почне розцвітати !

 

Сказав би, що і клієнтам не завадило б толерантніше розмовляти з продавцями.

Не всі ж вони намагаються "тупо напарить" -- багато хто (про мене, ясно, не йдеться :D) все ж таки нормально розповідають, пояснюють...

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сказав би, що і клієнтам треба толерантніше розмовляти з продавцями.

Не всі ж вони намагаються "тупо напарить" -- деякі (себе, ясно, не маю на увазі) все ж таки нормально розповідають, пояснюють... :D

 

:) бачу що у вас всетаки нормальна фірма і продавці не бики поголовно- BISTOT можна читати по різному - один варіант це -"до смерті" інший-"ти мертвий"

варіант із -"до смерті" викликає звичайнож розвиток думок у руслі- ":rolleyes:от куплю черепичку в цій фірмі і буде вона в мене до смерті:rolleyes:" - це звичайно кльовий хід думок, тільки за вийнятком ситуації коли у вашого покупця вік - скажімо 70 років:D а цке вже нє харашо :fool:

а на рахунок ціни то теж до вас ніяких претензій- в мене склалося враження що ви просто любите дати завищену ціну щоб потім було куди торгуватися- ХВАЛЮ:) хороший підхід...:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:) бачу що у вас всетаки нормальна фірма і продавці не бики поголовно- BISTOT можна читати по різному - один варіант це -"до смерті" інший-"ти мертвий"

варіант із -"до смерті" викликає звичайнож розвиток думок у руслі- ":rolleyes:от куплю черепичку в цій фірмі і буде вона в мене до смерті:rolleyes:" - це звичайно кльовий хід думок, тільки за вийнятком ситуації коли у вашого покупця вік - скажімо 70 років:D а цке вже нє харашо :fool:

а на рахунок ціни то теж до вас ніяких претензій- в мене склалося враження що ви просто любите дати завищену ціну щоб потім було куди торгуватися- ХВАЛЮ:) хороший підхід...:beer:

 

Дайте гроші комусь молодшому, нехай він купить :D

У нас середня київська ціна... Якщо хочете завищену - можу підказати місця :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже есть мысль перекрыть ППЧ крышу 200 м.кв. Договорился за 110-115 грн м.кв. без утепления. Ну и разброс цен я вам скажу. Не понятно к кому бежать. НА форуме монопольно ( к сожалению и не в обиду) есть только БИСТОТ и ему в помощь АКРО, начитаешся так больше и некуда идти. может кто подкинет идею (с ценами) или предложат реальную цену Монополисты. Готов уже покупать, зря голову н морочить. Спасибо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже есть мысль перекрыть ППЧ крышу 200 м.кв. Договорился за 110-115 грн м.кв. без утепления. Ну и разброс цен я вам скажу. Не понятно к кому бежать. НА форуме монопольно ( к сожалению и не в обиду) есть только БИСТОТ и ему в помощь АКРО, начитаешся так больше и некуда идти. может кто подкинет идею (с ценами) или предложат реальную цену Монополисты. Готов уже покупать, зря голову н морочить. Спасибо

 

Мы в Киеве, Акро - в Крыму... Так шо помощь только в моральном плане :D

Насчет монопольности - так никто ж не мешает и другим производителям находиться на форуме. Ну да это их дело.

З.Ы. Что для вас "реальная цена"? Сколько грн. за м2?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дайте гроші комусь молодшому, нехай він купить :D

У нас середня київська ціна... Якщо хочете завищену - можу підказати місця :beer:

 

самі ж запропонували - ану підкажіть будьласка - назви фірм - списочок

-...

-...

- ...

почніть по наростаючій від пропозиції з найнищою ціною і до найвищої

 

пс - люди будуть вдячні що зекономили час на гугленні-вам клієнтів може прибавиться:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже есть мысль перекрыть ППЧ крышу 200 м.кв. Договорился за 110-115 грн м.кв. без утепления. Ну и разброс цен я вам скажу. Не понятно к кому бежать. НА форуме монопольно ( к сожалению и не в обиду) есть только БИСТОТ и ему в помощь АКРО, начитаешся так больше и некуда идти. может кто подкинет идею (с ценами) или предложат реальную цену Монополисты. Готов уже покупать, зря голову н морочить. Спасибо

 

також полімерку братиму її самому легко можна положити - ну чи там з сусідами - за магарич:) зекономите солідно8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

самі ж запропонували - ану підкажіть будьласка - назви фірм - списочок

-...

-...

- ...

почніть по наростаючій від пропозиції з найнищою ціною і до найвищої

 

пс - люди будуть вдячні що зекономили час на гугленні-вам клієнтів може прибавиться:)

 

Харошьий у вас ПЛАН, таварищь Жюков! :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К теме о монопольности. Вчера закончили объект. ППЧ. Смотрим тут:www.stroimdom.com.ua/forum/album.php?albumid=462

 

Рекордный для нас свес: 1300 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К теме о монопольности. Вчера закончили объект. ППЧ. Смотрим тут:www.stroimdom.com.ua/forum/album.php?albumid=462

 

Рекордный для нас свес: 1300 мм.

 

Гарна хатынка.

Как та ППЧ в плане геометрии и геморройности?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы в Киеве, Акро - в Крыму... Так шо помощь только в моральном плане :D

Насчет монопольности - так никто ж не мешает и другим производителям находиться на форуме. Ну да это их дело.

З.Ы. Что для вас "реальная цена"? Сколько грн. за м2?

 

Готов ехать заключать договор по 63-62 грн. (по крайней мере ТОКАДО готовы говорить о такой цене) скажу Вам по секрету. Хотя реальная цена для меня это 61 грн.:) но понимаю что она нереальна для Вас. Давайте искать компромис

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Готов ехать заключать договор по 63-62 грн. (по крайней мере ТОКАДО готовы говорить о такой цене) скажу Вам по секрету. Хотя реальная цена для меня это 61 грн.:) но понимаю что она нереальна для Вас. Давайте искать компромис

 

Тут надо посоветоваться со старшими товарищами...

Скиньте для оперативности свой тел. в личку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут надо посоветоваться со старшими товарищами...

Скиньте для оперативности свой тел. в личку...

 

ну от бачите недаром цю тему обговорюєм - і ціна з 90 до 60 впала і нового багато кожен для себе відкрив про черепицю

 

пс - я весною крити буду - шота холодно тепер по даху лазити:)

 

питання - а ви що полімерчик хіба купуєте ? що свій не робите таваріщ троцкій ? :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу прощения за эмоции:pardon::oops: Просто раздражают "производители" дескредетирующие марку демпингуя ценой ради минутной наживы.

В любом случае, определённые ценовые рамки в Украине всё таки существуют в которых можно с 90% уверенностью выявить недобросоветных изготовителей ППЧ ИМХО. Ваши ценовые предложения тому подтверждение:beer:

 

Вопрос спорный, особенно в нашей стране. Основная позиция украинского менеджера: лучше не заработать 100 единиц, чем заработать 10. Поэтому показатель цены- иногда показатель жадности изготовителя или дилера. И сидят себе на полных складах своей продукции, и рассказывают о ее преимуществе, перед более дешевой.

Здесь как в анекдоте: "А почему бедный, а потому ....."

 

А вообще человек мнения юзеров хотел узнать, а на него "дикие менагеры"

набросились:D:D:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну от бачите недаром цю тему обговорюєм - і ціна з 90 до 60 впала і нового багато кожен для себе відкрив про черепицю

 

пс - я весною крити буду - шота холодно тепер по даху лазити:)

 

питання - а ви що полімерчик хіба купуєте ? що свій не робите таваріщ троцкій ? :beer:

 

Ну щодо "впала" до 60 - це питання суперечливе. До речі, у нас і 90 на сайті не було.

З.І. Цікаво ще було б знати, як можна "робити полімерчик" тонами, таваріщь жюков? Підкажіть, будь ласка, тонкощі технології :D

 

...И сидят себе на полных складах своей продукции, и рассказывают о ее преимуществе, перед более дешевой.

Здесь как в анекдоте: "А почему бедный, а потому ....."

 

К сведению: мы не дилеры, а непосредственный производитель.

Цена у нас средняя, живем за счет оборота.

Если вы хотите - берите подешевле, никто не запрещает. Вот только настолько ли вы богаты, чтобы покупать дешевые вещи? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну щодо "впала" до 60 - це питання суперечливе. До речі, у нас і 90 на сайті не було.

З.І. Цікаво ще було б знати, як можна "робити полімерчик" тонами, таваріщь жюков? Підкажіть, будь ласка, тонкощі технології :D

 

 

 

К сведению: мы не дилеры, а непосредственный производитель.

Цена у нас средняя, живем за счет оборота.

Если вы хотите - берите подешевле, никто не запрещает. Вот только настолько ли вы богаты, чтобы покупать дешевые вещи? :D

 

замість того щоб напрягатися так :bad:з рекламою bistot та Акро по форумах - напишіть на вебсторінці імя фамілію та побатькові вашого шефа ;) народу цікаво буде дізнатися... Бо про надійність фірми важко судити по вебсторінці яку толковий студент може за кількасот долларів зтяпати для будького... а шість років приблизно то ви всі на Українському ринку і це теж я б не подавав як (показник надійності фірми)8-)

 

для мене показником надійності та серйозності фірми являються інфа про те чим данний підприємець займався на протязі кількох останніх років , наскільки серрйозні обсяги його бізнесу були і є , різні там відзнаки нагороди які мали місце ітд. Тобто трохи поцікавитись В КОГО купляєш;)

 

і + фірмі яка сама займається виробництвом та переробкою полімерів-ціна черепиці від цього трохи залежить ;) думаю на полімерах там не економлять:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

замість того щоб напрягатися так :bad:з рекламою bistot та Акро по форумах - напишіть на вебсторінці імя фамілію та побатькові вашого шефа ;) народу цікаво буде дізнатися... Бо про надійність фірми важко судити по вебсторінці яку толковий студент може за кількасот долларів зтяпати для будького... а шість років приблизно то ви всі на Українському ринку і це теж я б не подавав як (показник надійності фірми)8-)

 

для мене показником надійності та серйозності фірми являються інфа про те чим данний підприємець займався на протязі кількох останніх років , наскільки серрйозні обсяги його бізнесу були і є , різні там відзнаки нагороди які мали місце ітд. Тобто трохи поцікавитись В КОГО купляєш;)

 

і + фірмі яка сама займається виробництвом та переробкою полімерів-ціна черепиці від цього трохи залежить ;) думаю на полімерах там не економлять:D

 

Дядьку, а ви проведіть власне маркетингове дослідження, щоб усе для себе з"ясувати. Заодно буде чим зайнятися до весни :D

Викладете, людям корисне зробите.

Можу лише сказати, що підприємець з "фамілією" останні 6 років займався виробництвом ППЧ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дядьку, а ви проведіть власне маркетингове дослідження, щоб усе для себе з"ясувати. Заодно буде чим зайнятися до весни :D

Викладете, людям корисне зробите.

Можу лише сказати, що підприємець з "фамілією" останні 6 років займався виробництвом ППЧ.

 

"маркетингове..." це занадто але всеж трохи розібратися в сцені ,коли людина вирішла потратити уругленьку сумму на купівлю покриття на дах, ніколи не завадить . От мені наприклад в останній час справді - дуже цікаво все що звязане з ремонтом , не подумайте що людині просто подобається дратувати менеджерів :D ...

 

А от щодо назви фірми - то І"мя чи фамілія шефа показують що людина стоїть за свій товар власним ім"ям - це просто додатковий плюс, один з чинників котрі мене переконали зробити вибір на користь конкретного виробника полімерпіщаної черепиці:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви не думали над тим щоб туди крім порошочку стабілізатора ще і порошочку АРОМАТИЗАТОРУ насипати :D ? Прикидаєте в усіх виробників літом в жару нагріта черепиця пластиком смердітиме а у вас буде хвойним лісом або маріхуанкою або мятою пахнути !

 

Це буде дійсно ноу гау - зможете полімерку як пити дати заганяти по 100 гриваків за метр ;)

Долго бился сам в истерике, а потом мои коллеги :lol::lol::lol:

Так идея возникла в зависимости от цвета и запах подбирать:

Красная, Зеленая, Черная... как дошли до Терракотового и Коричневого всех порвало! :lol::lol::lol:

 

Наверное сказался конец трудовой недели...

Сори за флуд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- ассоціації пішли з шоколадом та глиною напевно ? не з г....м же ?:D

 

- прошу заср...ть або похваліть полімерпіщану черепицю хтонебуть !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- ассоціації пішли з шоколадом та глиною напевно ? не з г....м же ?:D

 

- прошу заср...ть або похваліть полімерпіщану черепицю хтонебуть !

 

Як на мене нормальна штука. Комусь гі...но, комусь ні, я наприклад, якщо до вечора ніхто не запропонує адекватну ціну їду замовляти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене нормальна штука. Комусь гі...но, комусь ні, я наприклад, якщо до вечора ніхто не запропонує адекватну ціну їду замовляти.

 

На этой неделе привезли мне ППЧ из Житомира по цене 62 грн., цвет темная вишня. Крышу уже накрыли. Редкий случай, когда строители не жаловались, что качество материало плохое. А ведь могли бы. Фото крыши сделаю завтра.

Змінено користувачем Надежда
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На этой неделе привезли мне ППЧ из Житомира по цене 62 грн., цвет темная вишня. Крышу уже накрыли. Редкий случай, когда строители не жаловались, что качесво материало плохое. А ведь могли бы. Фото крыши сделаю завтра.

 

:) :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...