Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

полімерпіщана черепиця та її надійність

majki

Рекомендовані повідомлення

Дядьку, вам же чорним по білому писано, що в Україні ППЧ існує десь 6-7 років, про 10 не йдеться. :D

Ціну вам, звичайно, вишлю, але поміркуйте ще раз: може накриєте бляхою? Там же і відомі світові виробники, і гарантії, і собівартість...

 

я в курсі що в нас вона 6 років але тут і з Росії люди є а там вона довше

 

доречі - дайте хтось лінк на нормальний російський форум ПЛІЗЗ:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому не розглядаєте ЧПЦ, трохи важча, але набагато довше прослужить Вам, збережете свої затрати на можливий ремонт покрівлі......

 

В мене 2 варіанти або полімер або натуральна

Стара дідівська хата покрита натуральною німецькою товщина 2.5 см купленою ще зза Австроугорщини-так от її міняти, а їй вже понад 100 років, ще не потрібно а от нова хата в мене під натуральною теж -але вже совєтського виробництва 1 см товщини прожила всього 30 років її і хочу поміняти на полімерку

 

Погуглив і зрозумів що нормальна натуральна для мене задорого а полімерка думаю років 50 постоїть а там видно буде

 

Цементнопіщану однозначно - не хочеться чомусь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стара дідівська хата покрита натуральною німецькою товщина 2.5 см купленою ще зза Австроугорщини

 

Гут! Її від моху відшкрябати - і буде як нова!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гут! Її від моху відшкрябати - і буде як нова!

 

її не треба шкрябати то ви не зрозуміли то совєтську треба викидати :D бо потріскала

полімерка думаю скоро не потріскає

ну хібащо якщо її там купити де її тобі аж дуже сильно розхвалюють...:lol:

 

доречі чому у вашої фірми така дурнувата назва- bistot ? Ви в курсі що це на німецькій означає - "ти є мертвий" аж мурашки пошкірі коли на ваш аватар дивлюся ...

може то прозорий натяк що у вас полімерчик з пісочком з Чарнобиля :o ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

її не треба шкрябати то ви не зрозуміли то совєтську треба викидати :D бо потріскала

полімерка думаю скоро не потріскає

ну хібащо якщо її там купити де її тобі аж дуже сильно розхвалюють...:lol:

 

доречі чому у вашої фірми така дурнувата назва- bistot ? Ви в курсі що це на німецькій означає - "ти є мертвий" аж мурашки пошкірі коли на ваш аватар дивлюся ...

може то прозорий натяк що у вас полімерчик з пісочком з Чарнобиля :o ?

 

Дядьку, я ж кажу, накривайтеся краще бляхою. Може, для здоров"ячка буде краще, екрануватиме нездорові ("унгезунд" німецькою) думки... :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дядьку, я ж кажу, накривайтеся краще бляхою. Може, для здоров"ячка буде краще, екрануватиме нездорові думки... :D

 

і хто це вас так навчив з клієнтами поводитись...:lol: тааак класна у вас фірмочка нічого не скажеш - бажаю море клієнтів і процвітання;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і хто це вас так навчив з клієнтами поводитись...:lol: тааак класна у вас фірмочка нічого не скажеш - бажаю море клієнтів і процвітання;)

 

Якщо чесно: клієнти бувають дуже різнопланові, а здоров"я на усіх явно не вистачить.

Тому і підхід різниться залежно від ситуації :D

Отже, і вам зичу здоров"я і усіляких гараздів.

:beer:

 

З.І. Ціни вислав на мило.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо чесно: клієнти бувають дуже різнопланові, а здоров"я на усіх явно не вистачить.

Тому і підхід різниться залежно від ситуації :D

Отже, і вам зичу здоров"я і усіляких гараздів.

:beer:

 

З.І. Ціни вислав на мило.

 

бажаю й вам здоровя :beer:

От подивився на forum.ivd.ru там багато цікавого пишуть по темі8)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зайдите к Nik на ветку,к него 2 года такая кровля(конечно не 10 лет , но все же)

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=1866&page=3

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на vashdom.ru теж цікава розмова по темі 8-)- в основному добрі відгуки, ті що погані дають-видно що не розуміються
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на vashdom.ru теж цікава розмова по темі 8-)- в основному добрі відгуки, ті що погані дають-видно що не розуміються

 

Гыыы. Особенно как один чувак летом рвал полимерку руками :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дядьку, я ж кажу, накривайтеся краще бляхою. Може, для здоров"ячка буде краще, екрануватиме нездорові ("унгезунд" німецькою) думки... :D

 

бляхою на мою думку ,як неспеціаліста, можна накривати і сміло - господарські будівлі , гараж іт там де не проводять багато часу. Хороша оцинкована бляха і буде ляля :) а от житловий будинок не хочеться накривати бляхою- тому що вона дійсно є магнітом для єлектрики і по ній дійсно дощ сильно барабанить:beer:

 

а назву фірми я б на вашому місті дійсно змінив , бо негатив притягує негатив

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дядьку, шо ви таке кажете? Яке покриття ЗМИВАЄТЬСЯ? Якщо таку х*йню вам розповідає ВИРОБНИК - біжіть від нього негайно.

УФ-стабілізатор - це такий собі порошок (гранули), який додається до МАСИ термопласту під час виготовлення черепиці. Змитися він не може ніяк.

А взагалі заходьте на наш сайт, ознайомтеся.

У нас із стабілізатором буде в районі 74-78 грн. за квадрат залежно від обсягу.

 

 

А ви не думали над тим щоб туди крім порошочку стабілізатора ще і порошочку АРОМАТИЗАТОРУ насипати :D ? Прикидаєте в усіх виробників літом в жару нагріта черепиця пластиком смердітиме а у вас буде хвойним лісом або маріхуанкою або мятою пахнути !

 

Це буде дійсно ноу гау - зможете полімерку як пити дати заганяти по 100 гриваків за метр ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от знайшов сайт виробництва під Києвом - там теж виробляють полімерпіщану черепицю по всіх правилах

 

imbrex

ЦІНА - 60 гривень за метр квадратний

- це вже друга фірма що я знайшов яка продає за такою ціною

 

man sollte dabei sicher noch verhandeln...

 

пс - BISTOT з AKRO мене ж закопають :sorry:

:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

majki у вас автомобиль случайно не китайский? :lol:

 

хто не вміє рахувати дах не перекриває і пішкарусом їздить:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от знайшов сайт виробництва під Києвом - там теж виробляють полімерпіщану черепицю по всіх правилах

ЦІНА - 60 гривень за метр квадратний

 

Дядьку! Я можу вам дати ще декілька таких фірм... Але не дам :D

Інформацію маєте, ціни маєте - то ж вирішуйте.

 

А ви не думали над тим щоб туди крім порошочку стабілізатора ще і порошочку АРОМАТИЗАТОРУ насипати :D ? Прикидаєте в усіх виробників літом в жару нагріта черепиця пластиком смердітиме а у вас буде хвойним лісом або маріхуанкою або мятою пахнути!

 

Була така думка, але відмовилися від цього. Хтозна як воно буде - може, у сусідів якась алергія на пахощі. Тут же не вгадаєш... :)

 

багато негативної інфи про полімерпіщану черепицю на - forumhouse.ru номер 6

:sorry:

 

Тээкс. В этом случае товарищ, видимо, повелся на красоту, "гарантию 100 лет" и "срок службы 200 лет" :D

Это еще один довод в пользу того, что материал надо брать у проверенных производителей.

И не вестись на разные рекламные уловки.

На том же форуме есть отзывы о том, что ППЧ нормальных производителей стоИт уже по 7 лет и все ОК.

Змінено користувачем Yark
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дядьку! Я можу вам дати ще декілька таких фірм... Але не дам :D

Інформацію маєте, ціни маєте - то ж вирішуйте.

 

 

 

Була така думка, але відмовилися від цього. Хтозна як воно буде - може, у сусідів якась алергія на пахощі. Тут же не вгадаєш... :)

 

 

 

Тээкс. В этом случае товарищ, видимо, повелся на красоту, "гарантию 100 лет" и "срок службы 200 лет" :D

Это еще один довод в пользу того, что материал надо брать у проверенных производителей.

И не вестись на разные рекламные уловки.

На том же форуме есть отзывы о том, что ППЧ нормальных производителей стоИт уже по 7 лет и все ОК.

 

vielleicht ist Bistot schon laengst TOT wenn ich meine Klage in ein paar Jahre vorleg :lol:

 

в мене СКЛАЛОСЬ ВРАЖЕННЯ що ви просто в меншості а не в більшості зі своїми завищеними цінами і що ціна деякими ділками формується не реальними обставинами( попит+пропозиція+собівартість+інвестиційна політика+якість) а такими для України характерними недолугими чинниками як блиськість до Києва, Переконувальною здатністю+кількістю:D менеджерів та розказуванням казок%)

 

пс - А ті фотки на тому Білоруському форумі ( до речі ваша реакція на них була з Початку-пааняятна) вони трохи не грають-там перша фотка з темною черепицею а дві наступні з червоною поламаною:fool: - щось трохи на антирекламу тхне

 

пс - менеджери з бляхою+бітумкою ітп видно теж не сплять:lol:

 

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vielleicht ist Bistot schon laengst TOT wenn ich meine Klage in ein paar Jahre vorleg :lol:

 

в мене СКЛАЛОСЬ ВРАЖЕННЯ що ви просто в меншості а не в більшості зі своїми завищеними цінами і що ціна деякими ділками формується не реальними обставинами( попит+пропозиція+собівартість+інвестиційна політика+якість) а такими для України характерними недолугими чинниками як блиськість до Києва, Переконувальною здатністю+кількістю:D менеджерів та розказуванням казок%)

 

пс - А ті фотки на тому Білоруському форумі ( до речі ваша реакція на них була з Початку-пааняятна) вони трохи не грають-там перша фотка з темною черепицею а дві наступні з червоною поламаною:fool: - щось трохи на антирекламу тхне

 

пс - менеджери з бляхою+бітумкою ітп видно теж не сплять:lol:

 

:beer:

 

Тю... Дядьку, то крийтеся бляхою - які проблеми?

Або, якщо хочете, почекайте до лютого :D

Може, пластики впадуть у ціні, і черепиця відповідно теж... Не виключено, що взимку буде близько 60 грн. за квадрат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

majki! Вам совет нужен или об...рать кого нибудь? Вы дом строите или промоушеном занимаетесь? Вы что самовыражаетесь таким образом? Ну не хотите брать ну не берите бистот! Ёпт! Да и вообще, полимерку не берите. Положите себе шифер и кирпичами его прижмите. Будет вам счастье!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на (ссылка устарела) на СТРОИТЕЛЬСТВО ДОМА КОТТЕДЖА И ДАЧИ теж негативна інфа про полімерпіщану черепицю шо горить але від того самого типошка - схиляюсь до думки що це всетаки антиреклама - бо як то -пісок горить а дерево ні :( напрягаюсь:crazy: але не можу уявити

 

- во дають братки ! Хати для антиреклами людям підпалюють :fool:

 

прокоментуйте плізз специ

 

ibud мав на увазі

 

2 акро- шановний це ви тут непонятно чим займаєтесь - хочете реклами- не жлобіться є бігборди сайти рекламні радіо газети і телебачення а ви тут на форумі на халяву все хочете :razz:

 

народж поправте мене якщо я помиляюсь - якщо людина хоче докопатися до істини та розібратися в якомусь питанні то хіба осьтакий форум це вронгплейс ? бо дядьки продавці дуже моц утомляють

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на (ссылка устарела) на СТРОИТЕЛЬСТВО ДОМА КОТТЕДЖА И ДАЧИ теж негативна інфа про полімерпіщану черепицю шо горить але від того самого типошка - схиляюсь до думки що це всетаки антиреклама - бо як то -пісок горить а дерево ні :( напрягаюсь:crazy: але не можу уявити

 

- во дають братки ! Хати для антиреклами людям підпалюють :fool:

 

прокоментуйте плізз специ

 

Дядьку, не напрягайтесь так! :)

Если, не дай Бог, будет пожар, то никакая крыша целой не останется.

Независимо от вида кровельного материала.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если, не дай Бог, будет пожар, то никакая крыша целой не останется.

Независимо от вида кровельного материала :)

 

оо золоті слова !

нахай би назвали хоч би один такий покрівельний матеріал... :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...