Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дерево для крыши

lese

Рекомендовані повідомлення

Научите, как правильно приобрести дерево для крыши.Где,стройка в Ирпене?Что для этого надо знать?С чем могу столкнуться?И как его сложить на участке,чтоб немного посохло и не испортилось?Может еще какие советы по этому вопросу,буду благодарна!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після просушки потрібно обробити дерево хім.речовиною "древосан"

 

Хотілося б сухе купити,у Вас на сайті не видно дерева на несучі елементи даху,хоча може я не побачила.Бригаду поки не знайшли,але вже є на приміті,Вас будемо мати на увазі.Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Научите, как правильно приобрести дерево для крыши.Где,стройка в Ирпене?Что для этого надо знать?С чем могу столкнуться?И как его сложить на участке,чтоб немного посохло и не испортилось?Может еще какие советы по этому вопросу,буду благодарна!!!

Скажу как кровельщик: на крышу пиломатериал беру только свежего пила. Причина в том, что:

 

Свежий пил:

+1, Податливое при монтаже

+2, Не требует долгосрочного места для его хранения (за частую минимум половину при разгрузке краном сразу подают на место монтажа (будущую крышу/мансарду))

+3, При приемке проще проконтролировать качество материала (не впарят гнилой сухостой под видом сухого :D)

 

Сухое дерево

-1, Сухое дерево никогда не будет ровным (ни разу не встречал кроме клееного бруса);

-2, Сухую стропилу не натянешь/не выгнешь/не подравняешь. По обрешетке - та же фигня... Факт...

-3, Пусть даже пиломатериал 20 раз нормально переложен и размещен в месте с постоянной вентиляции, нижние ряды посинеют/почернеют и опять таки - их покрутит, да и не факт, что не подгниют...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
И у меня вопрос по дереву на крышу: есть возможность "недорого" взять ольху, ее можно использовать для строительства крыши, как она себя поведет? монтаж будет сложнее?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И у меня вопрос по дереву на крышу: есть возможность "недорого" взять ольху, ее можно использовать для строительства крыши, как она себя поведет? монтаж будет сложнее?

 

гы, спросите у кровельщиков :D, в нее гвоздь забить невозможно

 

нет, ольха для крыши - плохой материал

1) Трещит

2) Ее любят мошки-какашки

3) Гвозь не забьете

 

а "недорого" - это сколько, если не секрет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самий нормальний варіант - брати кругляком в лісництві (в ідеалі - через знайомого лісника), брати бажано ЗИМОВИЙ різ, а тоді на любу пилораму (той же лісник може зразу підказати 2-3) і сохнути. про те що як не складай - покрутить і почорніє - брехня! якщо ліс зимовий (без соку) - якщо він пошкуряний і зложаний високо від грунта (хоч на 50 см. підняти - щоб під ним вітер гуляв) - якщо кожен ряд перекладений в 3-4 місцях брусом - то буде він рівненький і сухенький!

Як правильно сушити - Припідняти на 50-60 см від грунта, перекладка кожного ряду брусками (щоб між рядами вітер ходив), ОБОВЯЗКОВО перед складуванням пиловник обмести добре деркачом від тирси (під тирсою дерево пріє і чорніє), обов"язково перед складуванням облупити кору з озелів, накрити бажано шифером - І НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ НАКРИВАЙТЕ ПЛІВКОЮ - запріє стане синім.

Собі брав через лісника сосновий кругляк різаний зимою - обійшлося, соромно сказати - з порізкою і доставкою під хату - по 500 гр. за куб!!! Жодна кроква, жодна балка не скрутилась і не посиніла!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Собі брав через лісника сосновий кругляк різаний зимою - обійшлося, соромно сказати - з порізкою і доставкою під хату - по 500 гр. за куб!!! Жодна кроква, жодна балка не скрутилась і не посиніла!

Прекрасный вариант. Это цена самого кругляка. А итоговая стоимость - прикидывали??

Да и не каждому под силу затратить уйму времени на заготовку зимнего повала, его коронацию и дальнейшие транспортировки, сушки, распилы, ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самий нормальний варіант - брати кругляком в лісництві (в ідеалі - через знайомого лісника), брати бажано ЗИМОВИЙ різ, а тоді на любу пилораму (той же лісник може зразу підказати 2-3) і сохнути. про те що як не складай - покрутить і почорніє - брехня! якщо ліс зимовий (без соку) - якщо він пошкуряний і зложаний високо від грунта (хоч на 50 см. підняти - щоб під ним вітер гуляв) - якщо кожен ряд перекладений в 3-4 місцях брусом - то буде він рівненький і сухенький!

Як правильно сушити - Припідняти на 50-60 см від грунта, перекладка кожного ряду брусками (щоб між рядами вітер ходив), ОБОВЯЗКОВО перед складуванням пиловник обмести добре деркачом від тирси (під тирсою дерево пріє і чорніє), обов"язково перед складуванням облупити кору з озелів, накрити бажано шифером - І НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ НАКРИВАЙТЕ ПЛІВКОЮ - запріє стане синім.

Собі брав через лісника сосновий кругляк різаний зимою - обійшлося, соромно сказати - з порізкою і доставкою під хату - по 500 гр. за куб!!! Жодна кроква, жодна балка не скрутилась і не посиніла!

 

так можно делать, когда Вам заняться нечем ;). А в реале - не морочьте себе голову, берите свежепил, сразу монтируйте и забывайте о вопросе - нормально смонтированная стропильная система не имеет шансов, что ее поведет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прекрасный вариант. Это цена самого кругляка. А итоговая стоимость - прикидывали??

Да и не каждому под силу затратить уйму времени на заготовку зимнего повала, его коронацию и дальнейшие транспортировки, сушки, распилы, ...

 

Ви не зрозуміли - 500 за куб це з ПОРІЗКОЮ І ДОСТАВКОЮ! брав зимою кругляк цілком офіційно , ціна кругляка до 30 см діаметром була порядка 350 гр на корню (скажу одразу - привезли мені не 30 сант-ві колодкі, але то такоє... :D) + 100 гр за куб порізка + 250гр. за все доставка = 8 кубів доскі 40-кі середньою шириною 40-60 см - 4000 гр. Крокив і балки брав так само але ще дешевше - бо 2-3 роки тому.

Ось така система... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не зрозуміли - 500 за куб це з ПОРІЗКОЮ І ДОСТАВКОЮ! брав зимою кругляк цілком офіційно , ціна кругляка до 30 см діаметром була порядка 350 гр на корню (скажу одразу - привезли мені не 30 сант-ві колодкі, але то такоє... :D) + 100 гр за куб порізка + 250гр. за все доставка = 8 кубів доскі 40-кі середньою шириною 40-60 см - 4000 гр. Крокив і балки брав так само але ще дешевше - бо 2-3 роки тому.

Ось така система... :)

 

цена кругляка под Киевом - 420-450-470 грн за м3 в кругляке, распил - 120 грн за м3 кругляка, выход обрезного материала в самом лучшем случае - коэфициент 0,65, в среднем - 0,6. Считайте цену такой доски.

 

По поводу "8 кубів доскі 40-кі середньою шириною 40-60 см" - зачем Вам нужна была доска с шириною 600 мм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гы, спросите у кровельщиков :D, в нее гвоздь забить невозможно

 

нет, ольха для крыши - плохой материал

1) Трещит

2) Ее любят мошки-какашки

3) Гвозь не забьете

 

а "недорого" - это сколько, если не секрет?

 

 

по 350 грн куб кругляка

 

Спасибо за ответ, скорее всего уйдет на забор:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по 350 грн куб кругляка

 

Спасибо за ответ, скорее всего уйдет на забор:)

 

на забор - самое оно, на крышу - плохая идея

когда будете резат в размер, попросите отдельно отложить доски из сердцевины - они вряд ли вообще пригодятся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не зрозуміли - 500 за куб це з ПОРІЗКОЮ І ДОСТАВКОЮ! брав зимою кругляк цілком офіційно , ціна кругляка до 30 см діаметром була порядка 350 гр на корню (скажу одразу - привезли мені не 30 сант-ві колодкі, але то такоє... :D) + 100 гр за куб порізка + 250гр. за все доставка = 8 кубів доскі 40-кі середньою шириною 40-60 см - 4000 гр. Крокив і балки брав так само але ще дешевше - бо 2-3 роки тому.

Ось така система... :)

Сейчас сам кругляк по 600-750 грн. А его заготовка в "зиму", хранение и распил, доставка... - по денежке это всё в плюс ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цена кругляка под Киевом - 420-450-470 грн за м3 в кругляке, распил - 120 грн за м3 кругляка, выход обрезного материала в самом лучшем случае - коэфициент 0,65, в среднем - 0,6. Считайте цену такой доски.

 

По поводу "8 кубів доскі 40-кі середньою шириною 40-60 см" - зачем Вам нужна была доска с шириною 600 мм?

 

Можливо зараз подорожчало (власне я вхопив перед самим подорожчанням) - а ціна залежить від діаметру колодок. Але якщо домовитись за ліс по ціні дров.... :rolleyes: Знову ж таки, про вихід доскі згоден, але не вдаючись в подробиці скажу так - у мене з 8-ми кубів не було жодної озельної дошкі :). Повторю ще раз, правильно домовляйтесь з лісником.... :rolleyes:

40-ку брав на підлогу другого поверху.

В любому разі, навіть якщо зараз колодка на корню в середньому 450 грю куб - 120 гр. різ - 570 гр. куб на виході, якщо вам теж погодяться поміняти озельні доскі на доскі з серцевини - виходить дуже навіть нормальний варіант....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо зараз подорожчало (власне я вхопив перед самим подорожчанням) - а ціна залежить від діаметру колодок. Але якщо домовитись за ліс по ціні дров.... :rolleyes: Знову ж таки, про вихід доскі згоден, але не вдаючись в подробиці скажу так - у мене з 8-ми кубів не було жодної озельної дошкі :). Повторю ще раз, правильно домовляйтесь з лісником.... :rolleyes:

40-ку брав на підлогу другого поверху.

В любому разі, навіть якщо зараз колодка на корню в середньому 450 грю куб - 120 гр. різ - 570 гр. куб на виході, якщо вам теж погодяться поміняти озельні доскі на доскі з серцевини - виходить дуже навіть нормальний варіант....

 

Лес до 22 диаметра = 420 грн за 1 м3 кругляка

22-36 = 450 грн

36 и выше - 470 грн

 

570 грн * 1,65 (коэф выхода) = 940 грн без доставки

скорее всего Вы или неправильно считаете или Вы очень далеко от Киева, где можно договориться с лесниками. Под Киевом договориться с лесником малореально, ему Ваши 8 кубов - как капля в море, на фоне объемов тех, кто "договорился" ранее

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лес до 22 диаметра = 420 грн за 1 м3 кругляка

22-36 = 450 грн

36 и выше - 470 грн

 

570 грн * 1,65 (коэф выхода) = 940 грн без доставки

скорее всего Вы или неправильно считаете или Вы очень далеко от Киева, где можно договориться с лесниками. Под Киевом договориться с лесником малореально, ему Ваши 8 кубов - как капля в море, на фоне объемов тех, кто "договорился" ранее

 

Ищите жадного лесника, ему даже ваша "капля в море" будет "как бальзам на душу"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так можно делать, когда Вам заняться нечем ;). А в реале - не морочьте себе голову, берите свежепил, сразу монтируйте и забывайте о вопросе - нормально смонтированная стропильная система не имеет шансов, что ее поведет

 

Ви неправі. навіть якщо не брати до уваги те що ваша порада суперечить всім будівельним нормам - одразу видно що вам ті колоди носити не доводилось :). Вологе дерево важче на порядок, уявіть дві 6-ти метрові крокви збиті по шаблону на землі 5-ти метровою затяжкою, і цю раму треба підняти і поставити на місце. з сухого дерева таку раму піднімає на рівень мурлату 6 чоловік. з сирого - однозначно треба брати кран.

До того ж це на порядок більше навантаження на свіжу кладку, що не є добре, до того ж - а ви впевнені що по тих кроквах на даху гриби не поростуть? Ви звичайно скажете що є різні антисептикі, пропіткі і тд. а я вам скажу що я будую не на продаж - а для себе, і хочу щоб мої діти спали під нормальним дахом, не просоченим різною гидотою від якої мухі падають. Що не кажіть та ніякі хімікалії не замінять нормальної природної просушкі. Може я поставив дах не так швидко як хтось - та я знаю що моя сім"я під ним буде здоровіша! :) ИМХО

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо одразу поганого і жадного? краще просто доброго знайомого....

навіть якщо взяти на увагу вашу цифру на виході 940 за куб (я доречі по вваших цифрах прикинув - вийшло так само) - та не підкажете - а почім зараз дерево якщо брати через фірми посередники?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви неправі. навіть якщо не брати до уваги те що ваша порада суперечить всім будівельним нормам - одразу видно що вам ті колоди носити не доводилось :). Вологе дерево важче на порядок, уявіть дві 6-ти метрові крокви збиті по шаблону на землі 5-ти метровою затяжкою, і цю раму треба підняти і поставити на місце. з сухого дерева таку раму піднімає на рівень мурлату 6 чоловік. з сирого - однозначно треба брати кран.

До того ж це на порядок більше навантаження на свіжу кладку, що не є добре, до того ж - а ви впевнені що по тих кроквах на даху гриби не поростуть? Ви звичайно скажете що є різні антисептикі, пропіткі і тд. а я вам скажу що я будую не на продаж - а для себе, і хочу щоб мої діти спали під нормальним дахом, не просоченим різною гидотою від якої мухі падають. Що не кажіть та ніякі хімікалії не замінять нормальної природної просушкі. Може я поставив дах не так швидко як хтось - та я знаю що моя сім"я під ним буде здоровіша! :) ИМХО

 

Не моя задача носить колоды, для этого есть специально обученные люди ;). Относительно будивельных норм - то тут не правы Вы. Относительно того, что сухое дерево не нуждается в пропитке - опять же, Вы не правы. Грамотный крышник в 99% определяется тем, какие длины и сечения он использует для крокв, в спецификации действительно профессионала дерева длиною 6 метров не будет априори, могу долго объяснять почему - но не буду.

 

Хотя о чем мы спорим? :beer: Каждый сам для себя решает как ему поступать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо одразу поганого і жадного? краще просто доброго знайомого....

навіть якщо взяти на увагу вашу цифру на виході 940 за куб (я доречі по вваших цифрах прикинув - вийшло так само) - та не підкажете - а почім зараз дерево якщо брати через фірми посередники?

 

а зачем Вам фирмы-посредники? берите непостредственно на пилорамах, 1 м3 будет от 1000 до 1200 грн за м3, в зависимости от сечения и длины.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грамотный крышник в 99% определяется тем, какие длины и сечения он использует для крокв, в спецификации действительно профессионала дерева длиною 6 метров не будет априори, могу долго объяснять почему - но не буду.

 

Власне кажучи, кришник це не проектат - а лише виконавець, і дерево використовує таке яке дозволяє використовувати конфігарація стін! прошу вибачення, та якщо потрібно зробити мансарду на прольоті 9-10 метрів без єдиної внутрішньої несучої стіни - ні один спец не зробить це 3-х метровими кроквами! в моїй особисто практиці з зустрічались 13-тиметрові крокви!!! це був повний п...ць....

Для справикі "Крокви виконати з пиленого лісоматекріалу хвойних порід деревини -2-ї категоріїта вологістю не більше 23%" ну то такоє...

Про те що сухе дерево всерівно обов"язково потребує пропіткі, - знаєте, я на разі живу в дерев"яному будинку 50-х років побудови - бачили б ви ЯКЕ ТАМ ДЕРЕВО (60 років пройшло - а на сонці досі живиця виступає)!!! балкі від смоли аж прозорі як янтар і НІХТО ЙОГО НІЧИМ НЕ ПРОПІТУВАВ.

Але ви праві, кожному своє :beer:, по нормах треба його кропити і антисептиками і антипіренами і т.д. і т.п. а робити це чи не робити кожен вирішує сам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наиболее подходящий вариант для кровли - сосна. Она должна быть высушена хотя бы до 30% влажности и обработана от шашеля, грибка и т.д.Если нужны пиломатериалы из Закарпатья, пишите в личку.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та якщо потрібно зробити мансарду на прольоті 9-10 метрів без єдиної внутрішньої несучої стіни - ні один спец не зробить це 3-х метровими кроквами! в моїй особисто практиці з зустрічались 13-тиметрові крокви!!! це був повний п...ць....

 

Не один нормальный проектант не будет делать мансарду из сосны на пролете 9-10 метров без единой несущей стены.

13 метровая кроква прогнется под своим личным весом.

Извините за прямоту, но именно по такой "практике" и делается вывод о профессионализме специалиста.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 метровая кроква прогнется под своим личным весом.

Извините за прямоту, но именно по такой "практике" и делается вывод о профессионализме специалиста.

 

нема чого вибачатись - ці крокви робив не я і закладав не я :D, для справкі - вони не прогнулись а потріскали від власної ваги коли їх кран підняв....

до речі - мансарда з прольотом у стінах 9 метрів - це абсолютно нормальний варіант :rolleyes:, кроква 5-6 метрів це теж абсолютно нормальний варіант, у всякому разі - рідко у кого виходять меньші...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не один нормальный проектант не будет делать мансарду из сосны на пролете 9-10 метров без единой несущей стены.

до этого момента считал, что Олег Сницар нормальный проектант ;)

13 метровая кроква прогнется под своим личным весом.

Тань, ты у меня была - что-то прогнулось? Мало того,мансарда даже зиму 2010 пережила8-)

 

по теме: когда стройки не размазаны по времени на два-три-пять лет, не заморачиваются сушкой древесины. Позавчера нарезали, вчера обработали, сегодня монтируют. В жесткой связки вести практически никакие элементы не будет. Да, со временем (через сезон) стануть появляться продольные трещины - но на прочность конструкции они не влияют. (неоднократно обсуждалось и здесь - на форуме)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...