Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Игорь&Ира

Пользователи
  • Публікації

    27 347
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Игорь&Ира

  1. Маю питання хочу до газового опалення додати чавунну піч Краткі Коза 8 або 12 під трубу 13 см. Маю цегляний стояк з 2 каналами 27*13 і 2 каналами 13*13 см. Шукаю інформацію з цього питання: за і проти та як правильно.
  2. Боязко. Це впритул до будинку: зимою сніг сповзає, може камінчик впасти, ще якась напасть станеться. Найближчим часом накидаю схему і повернуся. До речі, Ви мене колись консультували.
  3. Вітаю! Чи можна оживити тему?
  4. В планах засклити ганок та зробити над ним дах. Без опалення.
  5. А чому тема немає продовження? Всі профі досяжні для консультацій?
  6. Сумніваюся, що в будинку менші витрати. Газ взимку, витрати на обслуговування, ремонт і заміну всього, що потребує; в квартирі плата управителю покриває базові потреби.
  7. Ви просто заангажовані проти мене, але варіант з Зубром є оптимальним. Повторю переваги: 1) напруга на станцію піде тільки при досягненні бажаних значень; 2) виключений фальш-старт при непередбачуваній затримці нормалізації напруги; 3) зарядка станції буде відключена при падінні напруги.
  8. Хіба мова йшла про трьохфазну систему? Яким чином це впливає на вирішення задачі?
  9. Не в бровь, а в глаз. Все именно так. Попросили реализовать задачу, которая в конечном итоге приведет к искомому результату. Но посыпались предложения, как получить сразу оптимальный вариант. Т.е., задача не выполнена.
  10. yur43? До чого це? Як на мене, Ви запропонували оптимальне рішення - виставити Зубр на 210: стартовий пік пройде, напруга стабілізується і почнеться заряд станції; якщо по ходу напруга впаде, зарядка припиниться.
  11. В мене стара модель Zubr D340t заглючила, сервіс не працює. Десь можна ще знайти таку ж саму, аби не чіпати проводку?
  12. Мій косяк, що не вивчив питання до того: 1. Працює - це значить, що струм подається на насос, і не більше. 2. Знижує пусковий струм на 25% - це можливо тільки з вимірювальною апаратурою. Тобто, якщо стандартний пуск +200% (разом 3 кВт), то з Далласом +150% (2,5 кВт). Я ж думав, що там полога крива наростання потужності.
  13. Це відповідь дилера: Наскільки я знаю, то насоси Водолій працюють з нашим плавним пуском! Головне, щоб було механічне реле тиску (пружинка)! І якщо від генератора, то щоб потужності генератора вистачило на пусковий струм насоса, враховуючи що плавний пуск знижує пусковий струм насоса на 25%
  14. Замовляв на е-ten.com.ua. Передзвонив менеджер і уточнив, що це не для електроінструмента. На приладі написано: для глибинних насосів. Хочу сьогодні перевірити. Що може статися, якщо все ж Ви праві?
×
×
  • Створити...