Игорь&Ира
Пользователи-
Публікації
27 347 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Игорь&Ира
-
Маю питання хочу до газового опалення додати чавунну піч Краткі Коза 8 або 12 під трубу 13 см. Маю цегляний стояк з 2 каналами 27*13 і 2 каналами 13*13 см. Шукаю інформацію з цього питання: за і проти та як правильно.
-
Боязко. Це впритул до будинку: зимою сніг сповзає, може камінчик впасти, ще якась напасть станеться. Найближчим часом накидаю схему і повернуся. До речі, Ви мене колись консультували.
-
Вітаю! Чи можна оживити тему?
-
В планах засклити ганок та зробити над ним дах. Без опалення.
-
А чому тема немає продовження? Всі профі досяжні для консультацій?
-
Мені колись і Жигуль подобався.
-
Сумніваюся, що в будинку менші витрати. Газ взимку, витрати на обслуговування, ремонт і заміну всього, що потребує; в квартирі плата управителю покриває базові потреби.
-
Мій косяк, що не вивчив питання до того: 1. Працює - це значить, що струм подається на насос, і не більше. 2. Знижує пусковий струм на 25% - це можливо тільки з вимірювальною апаратурою. Тобто, якщо стандартний пуск +200% (разом 3 кВт), то з Далласом +150% (2,5 кВт). Я ж думав, що там полога крива наростання потужності.
