Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

loader

Пользователи
 • Публікації

  5 622
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  2

Усі публікації користувача loader

 1. Я не виборець Зеленського, але станом на зараз це вже неважливо. Так, думаю що цей вибір збільшив шанси отримати те що отримали, але сказати, що в іншому випадку було б не +- те саме - об'єктивно не можна. Бо рішення приймало ***ло. Тільки він відповідає за воєнні злочини. Але коли він буде вже в Гаазі, то можете допитати його) Все інше демагогія.
 2. Треба розбиратись, але в нього мотив був не збагачення, а ухилення від служби. Вони це прямим текстом пишуть.
 3. Там немає тієї статті. Бо відсутня суб'єктивна сторона. Просто тупі журналісти для тупих людей написали інфу від тупих ментів.
 4. Немає складу злочину про який мова. Звісно наша крива правоохоронні система з купою ідіотів, ківаловських суддів, адвокатів не може це осягнути сходу.
 5. https://www.google.com/search?q=Сколько+лет+***у Між пересидіти і здати ще кілька областей є різниця. Крім того основна проблема, що ***ло ще не дотримався жодного договору. Петро вже намагався пересидіти з мінськими, Зеленський заглядав в очі і відводив війська, і ось ми тут. Тобто фактично всі розуміють, що їх гарантовано наїбуть. От просто гарантовано. Вони завжди атакували під час переговорів і "всеосяжного припинення", завжди знищували "зелені коридори". Тому вибору як такого немає. І ***ло ще легенько може прожити років 15-20. Тому і стратегія має бути на років 15-20 мінімум.
 6. Згоден з чим? Дрони почали застосовувати ще з 2015. Звісно клеїти до цього імена президентів - тупо. Як і держави вцілому. Це заслуга ентузіастів і військових з волонтерами. Якби Зеленський чи Порошенко розуміли це - хід війни був би іншим ще на старті.
 7. Ті хто там 2 роки не повернуться. Зараз питання скоріше про тих хто лишились чи виїхали недавно. Про студентів майбутніх, їх батьків і тп.
 8. Кримінал до лампади? Ви спитайте тих хто купив білі білети чи шлях чи готові вони на кримінал, Інтерпол і тп. Гроші платились щоб виїхати через оф шляхи. Тому відсоток тих хто на це заб'є не дуже що дуже великий.
 9. Кожен може віддати 10-20к за шлях? Малоймовірно. Крім того хтять виїхати в білу а не за хабарі. Інша справа - дійсно частина людей повернеться. Скоріш за все при відкритих кордонах ми б тільки виграли. І дуже просто можна було ввести кримінал за неповернення через 90 днів наприклад. Але дуже важливо тримати схематози видно.
 10. Заслуга по дронам точно не у Зеленського. А що казав про мавіки попередній міністр - навіть цитувати соромно. Саме волонтери і військові змінили армію. Армія бюрократів і кадрових товстожопіків цьому тільки заважала - можете почитати історії про списання дронів і комплектуха. По боєприпасам - кожен хто займається дронами знає про що мова. В нас є виробники приватні як компонентів, так і боєприпасів, полуфабрикати, куди військові додають вибухівку. Під абсолютно різні цілі. З позитиву - зміни є і багато штатних підрозділів почали отримувати дрони закуплені державою. Все частіше ми відправляємо тим кому "не положено" за штаткою. Прикордонники, ССО і тп.
 11. Так тут навіть затравки для переговорів немає. Та і не схоже, що зараз їм прямо дуже важко. Тому це просто вкид на лоха.
 12. В даному випадку я не думаю, що вони готові до переговорів. Просто виходить так, що Україна говорить про мир, захід говорить, Китай говорить по свому, а кацапи нічого, тому китайці їм сказали щось ригнути для картинки. Ну ось він і ригнув. Тому можете розходитись.
 13. Ну ні про які переговори все ж таки не йдеться. Це просто вкид.
 14. Хуйло блефує. Не переконав.
 15. От з написаним важко не погодитись. Проблема більшості старперів в тому що мозок атрофувався років 30 тому, але хочеться зробити розумне їбало. Ти просто дід подумай що ти пишеш, форум зобов'язав.... Це платформа для контактів і дипломатії і зараз це точно потрібно. Підари і китайці тому і підривають це. І ти разом з ними. Ти побачив слово Зеленський і ссишся вже на автоматі. Про те скільки роботи дипломатів закладено в таких подіях подумати вже немає чим.
 16. Пропонуєте ніхуя не робити?) Як саме звязує цей форум? Пан Данінг здається у вас живе.
 17. Чомусь думаю що ***іти не мішки ворочати. Хто такий розумний - нехай зробить форум так щоб кацапи забрались через 3 дні, чи принаймі перестали воювати. Очевидно, що це надзадача, де такі форуми це просто крапля, без якої тим не менш не обійдешся. Тому в цьому аспекті бігати обливати гівном владу - кретинизм.
 18. Ну так, ніхто не каже що це неможливо чи вони це не використають, водночас це наша реальність вже 2.5 роки. Тому оці розповіді як ***лу вже пофіг не діють.
 19. Ці лякалки вже не працюють.
 20. Ну я здогадуюсь, що зливний бачок працює. Особливо гадати сенсу не бачу.
 21. Так там цитата з її ФБ,тому достовірність очевидна.
 22. censor.net/ua/news/3493587/robotyne_i_krynky_ne_nashi_bezugla безмозгла вже топить Сирського )
 23. Слухай, ти вже заїбав. Тебе всі почули, пиши своїм босам-***лосам щоб ішли на***.
 24. Як саме йому важко, не може порнхаб дивитись в зручний час?
×
×
 • Створити...