Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

porterlv

Пользователи
  • Публікації

    4 983
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Усі публікації користувача porterlv

  1. От щойно на столі вмикав Xantrex ongrid, без АКБ - живиться з обох боків, як від мережі так і від сонця. До речі, хтось може пригостити мене софтом для його конфігурації? Собака не стає на генерацію з повідомленням "відключений ззовні".
  2. За Deye та його клони не скажу, а у дешевших китайцях є реле прямого байпасу. Але то не заваджає інвертору бути в "гарячому запасі", тобто постійно працювати на ХХ. Але то не точно.
  3. Тут може бути момент 😉 інвертор при наявності мережі іде байпасом від мережі АЛЕ инвертор тримає увімкнутим (DCV450) - для миттєвого переходу на АКБ чи зарядки АКБ.
  4. Дурня якась... По перше Чи дійсно ХХ аж 100 Вт? І в якому режимі? 😉 По друге, як не крути а власні потреби ніхто не відміняв і абсолютно усі будуть щось тай споживати. І ви на то не вплинете ніяк, бо то залежить від схемотехніки і режимів роботи. Ті брендові гібриди, що мав у ремонті, мали трійний ІБЖ. Тобто паралельно і одночасно заживлялись з трьох джерел: акб, 220 та сонце. Тобто, споживання розпреділялось по Кіргофу, автоматично
  5. В расчлєнінграді поставили патріотичні паркомати. Цікаво, як скоро органи вазбудятся?
  6. А десь нервово плаче цуценюк
  7. Головне руки не сувати за межі балкону Здоров'я воно не додасть але й не від того помрете. Перспектива на фото може викривлювати сприйняття відстані. По факту там норми можуть бути витримані. Знайомий живе практично під самою опорою від народження і нічо. Хоча... Спивається потроху Думаєте, це вплив високої напруги?
  8. Якщо до самих активних сирунів, 3,14здунів, учасників цієї теми підключити генератори - то різнофазні всплески накладуться так, що навіть не потрібні будуть штабілізатори а самої енергії стане, щоб компенсувати її подорожчання на рік вперід для всієї столиці. Ех, цю енергетику би та в правильне русло...
  9. 11 ребер. Подейкують, що 6 - 9 ребер = 110 кВ. 10 - 14 ребер = 220 кВ. То ж яка там? 110 чи 150 кВ?
  10. А ви помітили який ляп з одним заміром там запердолено? Лише двоє людей помітити з 3к+... 😉
  11. Це що, магнітні бурі якісь, що великим хлопчикам замикає і вони прагнуть бійки? Але таки факт, поки Сергій картинки постить в сусідній темі, в інтернеті всякі олені його стабілізаторам транзистори хитають А цяцька виявилася справді крутою!
  12. А коли ще таке побачиш? Цікавість страшна штука...
  13. Поїхав цирк, а клоуни зостались, Напилися, і гучно матюкались.
  14. Але ж чи хоч один придурок визнав себе таким?
  15. Складається враження, що ви тут у нас групу підтримки збираєте і від того як ви там нарозказуєте залежатиме як ми заптра усім форумом поїдемо сусіду аяяй робити. Уже з ваших розповідей зрозуміло, не всіх тараканів нам показують
  16. Запросіть сюди сусіда. Цікаво послухати другу сторону медалі
  17. Раніше писано, свердловина на його території і заживлена від його лічильника. Точніше, географічно поряд його котеджу (за парканом на умовно його території) але документів на землю не має жодна з сторін.
  18. Та байдуже, хай сцуть в штани і паніку розводять. Нам то на руку, чи не так?
  19. Не знав, що ви теж там були
  20. Ов-ва! Я щось пропустив? То ті приколи про двіжуху в Бєлгороді таки не є приколами?! Невже щось велике в лісі на сосії здохло? Чи то черговий випадково спалахнувший поодинокий сірник на вітрі?
  21. Колгосп навіть у наш час і у вигляді дуплексів/тріплексів є колгоспом зі всіми витікаючими...
  22. Вам тут зараз накидають варіантів від пробачити і зробити свою свердловину до нещасного випадку... Якщо ви хочете щось робити - ідіть на консультацію до юриста з усіма документами. Тоді стане зрозуміло, що як коли і кому можна зробити. Також, варто чітко визначитись, що саме ви хочете зробити.
  23. Cхоже, вас життя нічому не вчить... Не пройшло і року і ви знову. От нафіга хизуватися? Тут купа людей залишились без роботи, майна, домівки, родини. А ви хвастаєтеся як доїте систему і як вам добре. Розумна людина так не робить... Тіштеся собі життям не гласно, не притягуйте собі у карму буруду. В тім, яка мені різниця - кожна людина сама песець свого щастя.
×
×
  • Створити...