Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

porterlv

Пользователи
  • Публікації

    4 983
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Усі публікації користувача porterlv

  1. А хіба тут не так зараз? Складається враження що одних привили шмурдяком а інші різко почали карабітівку бухенвальдити Срам тай годі. Довбодятли...
  2. Сьогодні привезли інвертор в ремонт, брендяка, плавить дроти АКБ і сильно гріє самі АКБ. Розбор польотів - АКБ справні, інвертор справний. Дві батареї 12 підключили послідовно до пристрою на 48 вольт. Ото він їх і давай ім вдувати 40 А. 56 В. Отаке...
  3. Не знаю, куди це розмістити, а оминути не зміг. Чому у школі того не чув?! Той момент, коли ти на галичині менше українець ніж емігранти з Торонто...
  4. Якусь фігню навіть китайці так файно би не назвали. Ви краще зверніть увагу чи та напруга не міняється при розряді АКБ 😉
  5. На платі є джампер вибору струму зарядки. Переконайтесь, що у Вас вибрано максимальний. Або підключіть паралельно, додатковий розвяжіть діодом (шотки). Тоді зовн. зарядка додаткового не впливатиме на централь і зарядку основного.
  6. На підсосі він би по виходжу ніц не бав - оберти сильно менші і не стабільні.
  7. Залежить від техніки. Де ІБЖ - пофіг. Де мотори, трансформатори - можливі варіанти. Де БЖ на баластному конденсаторі (ліхтарики, радіоприймачі, усілякі таймери духовок, ватметри, програматори часу/температури ітд) - смерть за пару хв...
  8. на 100% не певен але зустрічне питання - як ви знаєте, що є підміс з мережі а АКб ніхто не рухає?
  9. Це класичний китаєць, безперебійник. Він не вміє підмішувати в мережу і компенсувати власне споживання Це, власне, приклад того, що я не хочу брати.
  10. "Імя, Зін?" Мну дуже цікавить перелік виробників/моделей пристроїв що так вміють.
  11. Це дуже правильне питання. Розвину його далі. Практично усі китайські інвертори сонячні та не дуже працюють як безперебійник. Тобто, поки є мережа - байпас + зарядка АКБ. Сонце виступає як додаткова опція, котра через ДС/ДС заряджає АКБ (поки в байпасі) та підмішується до АКБ при відсутності мережі. Як є мережа 220 і АКБ заряджені сонце не використовується. АБО, якщо є кніпка приорітету, то використовується сонце+АКБ. Мене таке не гріє... Підкажіть конкретні моделі, котрі вміють покривати власне (будинку) споживання від мережі за рахунок сонця. А АКб (+сонце) використовувати лише при відсутності мережі (однофазні, 2 - 6 кВт). Я вам буду в ноги кланятись. Це вочевидь, онгрід гібридні інвертори, вірно? Тобто, за наявної мережі інвертор заряджає АКБ та живить будинок. Піки покриває від мережі (а не АКБ) а при пропаданні мережі працює від АКБ + сонце. Чи існує теке?
  12. Місто закільцьоване оптикою. А наявні технології працюють без дрібних проміжних вузлів (оптичних активних свічів). * не всі перейшли на такий тип оптики. Тому, як у великого провайдера є УПС + генератор, то інтернет не пропадає по оптиці навіть як нема лєтрики більше доби. У мене так. Тому резервування живлення роутера має сенс.
  13. Глобальна мережа ніколи не падає. В глобалці, дрібніші поштучно входять в синхронізм під мережу діючих. СЕС синхронізуються під діючу мережу. І, без неї на генерацію не стають. Навіть як організувати локальне джерело і стартанути альтернативку під нього - нема механізму попізже то ввести в глобалку (синхронізувати без повної зупинки району з альтернативкою)
  14. Це фантастика... Як щикне щось велике, як і хто з того дріб'язку буде синхронізуватись в мережі чи задавати синхронізм?
  15. Насправді вони є як повільні так і швидкі. Про це є в даташитах. Різні кола захищають по різному.
  16. Хз як у Протерма а у себе з кривою півроку бавився, щоб виставити. При цьому, сама крива то вершина айсберга. Ще є наклон, зміщення, точки відліку,час реакції (затримка) ітд. Зате тепер котла взагалі не трогаю, температура у будинку завжди стала. Автору - читайте інструкцію уважно і не забудьте за інерційність системи.
  17. Але ж ви не спеціаліст і не знаєте, що виробник не вгадує, або налаштування з віком може "пливти". І мені піxyй налаштування виробника, якщо мій котел відмовляється працювати з помилкою по частоті а після підстройки погоджується і не викобелюється.
  18. Для початку настроїти генератор на стандартні 50 Гц
  19. Коли собаці робити нічого - вона собі яйця лиже. Люди придумують інші способи проведення часу. У вас щось конкретно не працює на тій некрасівій синусоїді?
  20. Тримайте: Тільки воно не маленьке буде і в терло 40- 50% ресурсу АКБ піде... Воно вам треба?
  21. Сперичатись не стану. На вході любого ІБЖ діодний міст і конденсатор 😉 Зовсім китайські зарядки автогенераторні теоретично могли б викобелюватись. Але уже забув коли такі бачив... А от усіляка дрібнота з БЖ на баластному конденсаторі таки горить від меандру. Факт.
  22. У сучастих ТВ ІБЖ - їм монопенісуальна форма напруги, хоч постійну подавай.
  23. Сильно. Побільше би таких виступів і таких виступаючих.
  24. я не розбираюсь в цій логістиці,але якщо по вашому діло в передачі, то якого світло 4 голини є ,а 8 немає, потім знову є. якщо пожкоджена тп?? якщо потужносты вистачає, леп цілі і підстанції, то воно посчтійно повино бути чи не так?) Не так... Уявіть собі, що вам в кінці саду тре заживити електрозварку. розетка в гаражі за 50 метрі а подовжувача у вас нема і замісь нього вам треба використати ялинкові гірлянди (тоненькі їх дротики китаййські.) Отак дротиками заживляють через сраку. Як дати всім - згорить дротик кєбеням... від перевантаження.
  25. Як я вас розумію... А на додаток, ще й транзисторів не є, ніде... * перемарк не рахуємо.
×
×
  • Створити...