Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 802
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. У тому то і справа, такі і нахрен не потрібні, бо їх замістив ші. А нових критеріїв поки що не виробили.
  2. Їй богу, краще вже би неграм мити туалети, аніж кацапом вродитися😂
  3. Ти не вловив суті питання: не існує на даний момент критеріїв відбору таких людей.
  4. Якщо логічно прикинути, то ти , бо я точно їх не мию🤣🤣🤣
  5. Перший раз чую, щоби кацап кращий за негра був 🤣
  6. Типу ти чимось від негра кращий?😂
  7. Типовий аргумент типового про чи просто кацапа 😂
  8. Та я знаю що ти любитель херню погородити)), але якщо серйозно, то ніхто не може чітко сформулювати вимоги до людей, які залишаються в айті попри наявність ші.
  9. При чому тут атомна бомба?
  10. Звичайно же, Путін це просто цар і бог, а як на мене, то чмо звичайне.
  11. В айті залишаться люди, але тут на зараз навіть важко спрогнозувати критерії, яким вони повинні відповідати. Все настільки незрозуміло через цей ші.
  12. Тут все на підсвідомості, Путіна кавеенщик опустив, ось і нагодує))
  13. Ахаха КГБ тобі більше імпонує 🤣
  14. Вона небезпечна тим, що організм взагалі ніяк не обмежує її прийом, насичення не наступає, тож їсти їх можна безкінечно, і це все під оплески абсолютно неграмотної публіки про користь фруктів.
  15. Чувак, ти не шпак, ти дятел 🤣
  16. Ти же вояка 🤣 скільки втрачає наступаюча сторона у цій кілзоні сьогодні по відношенню до окопаних в норах, які вичислити надзвичайно важко?
  17. Достатньо того що стримують наступ
  18. Копали би ложкою, якби платили, як за дрони зараз))) Тут нібито негативна національна риса дуже успішно вбиває кацапів))
  19. На одному патріотизмі далеко не заїдеш
  20. І саме завдяки жадності х о хлів цих дронів виробляється більше ніж Росія це робить 🤣
  21. Шкодить надлишок фруктози, він вбиває усе живе, це той самий цукор у безмежній кількості.
  22. Віру втрачають у царя, табакеркою запахло
  23. Фруктоза у мільйон разів небезпечніша за цукор, бо організм ніяк не обмежує їх споживання, не існує рівня насиченості, так спеціально задумано природою, щоби в сезон споживати її максимальну кількість задля виживання в суворих умовах. Але нині не ті умови... Фрукти були доступними буквально декілька тижнів на рік, а зараз кожен день на столі.
  24. Ось якої заспівали)) VID_20260508_045428_855.mp4
  25. Також не дуже розумно з цими рекордами у не належному віці)) Я ніколи не займався жимом лежачи, але 220 на три рази присідав. Це у мої 25. Біцепс просто людині не потрібен у великому розмірі, жим штанги лежачи просто шкідлива вправа, бо вбиває функціональність плечових суглобів назавжди, якщо цим займатися довго.
×
×
  • Створити...