Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 810
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Я вважаю що 90 відсотків людей не мають критичного мислення по замовчуванню і жодне навчання цього не виправить. Кон'юнктура ринку сприяла пробиванню тупих джунів у мідли та сеньйори. Цей час закінчився. Вхід у сферу айті був відкритим та з постійним дефіцитом Тепер практично кожного кандидата розглядають під мікроскопом
  2. В штатах роботу втрачають масово, твої поки що демпінгують, але це тимчасове явище, відсіють і твоїх
  3. Якщо ти бачиш, що ші турить, то ти бачиш себе в дзеркалі))
  4. 90 процентів айтішної маси не в стані пояснити ші, що вона хоче від нього і від цього усі ці наїзди на ші, через власну тупість 😂
  5. Ші прекрасний співбесідник у першу чергу. Дуже гарний консультант в усіх практично сферах, але це працює лише у випадку ерудованості його користувача. Якщо користувач не в темі, то ші це граната в руках мавпи 🤣
  6. 90% айті втратили роботу і це практично офіційні дані. Я не знаю, що в наявності на тому смітнику, але це явно не для людей з університетською айтішною освітою.
  7. На якому фрілансі? Немає таких запитів.
  8. В айті залишаться мідлів трохи та сеньйори в більшості, джуни взагалі практично вибувають із гонки. І це призведе до провалу через короткий час, бо невостребовані сьогодні джуни не виростуть до рівня мідлів та сеньйорів. Айті сьогодні це як економісти та юристи в 90-х Все, вони ніколи більше не будуть потрібні у таких захмарних кількостях
  9. У тому то і справа, такі і нахрен не потрібні, бо їх замістив ші. А нових критеріїв поки що не виробили.
  10. Їй богу, краще вже би неграм мити туалети, аніж кацапом вродитися😂
  11. Ти не вловив суті питання: не існує на даний момент критеріїв відбору таких людей.
  12. Якщо логічно прикинути, то ти , бо я точно їх не мию🤣🤣🤣
  13. Перший раз чую, щоби кацап кращий за негра був 🤣
  14. Типу ти чимось від негра кращий?😂
  15. Типовий аргумент типового про чи просто кацапа 😂
  16. Та я знаю що ти любитель херню погородити)), але якщо серйозно, то ніхто не може чітко сформулювати вимоги до людей, які залишаються в айті попри наявність ші.
  17. При чому тут атомна бомба?
  18. Звичайно же, Путін це просто цар і бог, а як на мене, то чмо звичайне.
  19. В айті залишаться люди, але тут на зараз навіть важко спрогнозувати критерії, яким вони повинні відповідати. Все настільки незрозуміло через цей ші.
  20. Тут все на підсвідомості, Путіна кавеенщик опустив, ось і нагодує))
  21. Ахаха КГБ тобі більше імпонує 🤣
  22. Вона небезпечна тим, що організм взагалі ніяк не обмежує її прийом, насичення не наступає, тож їсти їх можна безкінечно, і це все під оплески абсолютно неграмотної публіки про користь фруктів.
  23. Чувак, ти не шпак, ти дятел 🤣
  24. Ти же вояка 🤣 скільки втрачає наступаюча сторона у цій кілзоні сьогодні по відношенню до окопаних в норах, які вичислити надзвичайно важко?
  25. Достатньо того що стримують наступ
×
×
  • Створити...