karbo
Пользователи-
Публікації
11 802 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
У тому то і справа, такі і нахрен не потрібні, бо їх замістив ші. А нових критеріїв поки що не виробили.
-
Їй богу, краще вже би неграм мити туалети, аніж кацапом вродитися😂
-
Ти не вловив суті питання: не існує на даний момент критеріїв відбору таких людей.
-
Якщо логічно прикинути, то ти , бо я точно їх не мию🤣🤣🤣
-
Перший раз чую, щоби кацап кращий за негра був 🤣
-
Типу ти чимось від негра кращий?😂
-
Типовий аргумент типового про чи просто кацапа 😂
-
Та я знаю що ти любитель херню погородити)), але якщо серйозно, то ніхто не може чітко сформулювати вимоги до людей, які залишаються в айті попри наявність ші.
-
При чому тут атомна бомба?
-
Звичайно же, Путін це просто цар і бог, а як на мене, то чмо звичайне.
-
В айті залишаться люди, але тут на зараз навіть важко спрогнозувати критерії, яким вони повинні відповідати. Все настільки незрозуміло через цей ші.
-
Тут все на підсвідомості, Путіна кавеенщик опустив, ось і нагодує))
-
Ахаха КГБ тобі більше імпонує 🤣
-
Вона небезпечна тим, що організм взагалі ніяк не обмежує її прийом, насичення не наступає, тож їсти їх можна безкінечно, і це все під оплески абсолютно неграмотної публіки про користь фруктів.
-
Чувак, ти не шпак, ти дятел 🤣
-
Ти же вояка 🤣 скільки втрачає наступаюча сторона у цій кілзоні сьогодні по відношенню до окопаних в норах, які вичислити надзвичайно важко?
-
Достатньо того що стримують наступ
-
Копали би ложкою, якби платили, як за дрони зараз))) Тут нібито негативна національна риса дуже успішно вбиває кацапів))
-
На одному патріотизмі далеко не заїдеш
-
І саме завдяки жадності х о хлів цих дронів виробляється більше ніж Росія це робить 🤣
-
Шкодить надлишок фруктози, він вбиває усе живе, це той самий цукор у безмежній кількості.
-
Віру втрачають у царя, табакеркою запахло
-
Фруктоза у мільйон разів небезпечніша за цукор, бо організм ніяк не обмежує їх споживання, не існує рівня насиченості, так спеціально задумано природою, щоби в сезон споживати її максимальну кількість задля виживання в суворих умовах. Але нині не ті умови... Фрукти були доступними буквально декілька тижнів на рік, а зараз кожен день на столі.
-
Ось якої заспівали)) VID_20260508_045428_855.mp4
-
Також не дуже розумно з цими рекордами у не належному віці)) Я ніколи не займався жимом лежачи, але 220 на три рази присідав. Це у мої 25. Біцепс просто людині не потрібен у великому розмірі, жим штанги лежачи просто шкідлива вправа, бо вбиває функціональність плечових суглобів назавжди, якщо цим займатися довго.
