karbo
Пользователи-
Публікації
11 802 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Формально Україна законно вступила у СРСР, це визнало міжнародне законодавство і мабуть всі країни світу.
-
Зрозумів, косячи від армії ти зміцнював українську державність 😂 І саме тому ти цим постійно нахваляєшся))
-
Ага, тобто, ти косив спеціально, щоби Україну перетворити у мальтійський орден 😂
-
Держава — це суверенна політико-територіальна організація суспільства, що має спеціальний апарат управління, публічну владу та правову систему. Основні ознаки включають наявність території та кордонів, публічної влади, суверенітету, податкової та правової систем. Також держава має зовнішні атрибути (символіку) та здійснює управління населенням.Основні ознаки держави:Територія та територіальний поділ: Держава поширює владу на певну територію, обмежену державним кордоном, та поділяє її на адміністративні одиниці для управління.Публічна влада: Наявність відокремленого від суспільства апарату управління (чиновники, армія, поліція, суди), який здійснює владні повноваження.Суверенітет: Незалежність у внутрішніх справах та зовнішніх відносинах, верховенство влади на своїй території.Правова система (законодавство): Держава видає загальнообов'язкові норми права (закони), які регулюють суспільні відносини.Податкова та фінансова система: Збір обов'язкових податків і зборів для утримання державного апарату та реалізації функцій.Населення: Держава об'єднує людей, що проживають на її території, за ознакою громадянства або підданства.Формальні реквізити (символіка): Наявність державних символів (герб, прапор, гімн).Додатково виділяють ознаку територіальності, яка відрізняє державу від родоплемінної організації, де влада базувалася на кровній спорідненості
-
Ахаха Ти хоча би значення слова держава прочитай 😂
-
У вигнанні? Держава?😂😂😂
-
Ти про окупацію на короткий час? А я про втрату територій назавжди. І це не просто території, а ще населення на них, яке вже не буде українським.
-
Де ти бачив державу без території?😂
-
Ну якщо ти та інші відкосили, то в результаті України стало менше територіально
-
Підготовка воїна повинна бути постійною та безперервною. Ти не можеш бути не готовим захищати СССР та раптом готовим до захисту незалежної України.
-
Мені цікаво лише одне - ти розумієш, що херню городиш, чи робиш це щиро і від всього серця?😂
-
Не можуть обнулювати 50 тисяч кацапів в місяць, бо кацапи в дефіциті))
-
Вроді не Америка де Трамп довбанутий, а закони копіює Україна))
-
Важко сперечатися)) вибрали його нафто магнати та власники компаній типу Тесла, амазон... Виборці не вибирають, вони голосують за вибрані попередніми кандидатури.
-
Cyka)))) Виходить, ти працездатний, але пенсія "законна"😂
-
Розумієш, якщо ти взмозі розуміти, ти міг бути авторитетом там, тут, в дискусії, авторитет перебуванням в окопі не конає, тут інші умови, так що воюй спочатку
-
Ти це серйозно? Прямо на генеральському рівні віщаєш, як хвалився недавно 😂 Без вибудованої міцної оборони жодної гарантії від нападу (повторного чи тисяча першого) кацапів не буде. Тож, воїне, не розповідай казочки тут на ніч.
-
Звідки тобі знати куди тієї ядерної шмальнуть?))
-
І набуя їй стільки їхати?😂³
-
Зліз, пересів на інший транспорт у випадку необхідності. Тебе не стріляють, памперси ти прихопив у потрібній кількості.
-
Так на таку відстань спокійно їде електричка 😂
-
І який був смисл у цьому? Понос, блохи ловив чи спав з чужою жінкою?
-
Ракета чи діпстрайк тебе все одно дожене. Гармати та дрони далеко не літають. В цій тисячі км жодного здорового глузду.
-
У такому випадку мир би наступив дуже швидко. І з сум тобі точно не було би резону втікати
