karbo
Пользователи-
Публікації
11 802 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Силові вправи треба було робити. Скидати поступово, не більше двох кг у місяць і все було би добре. Ну і анаболіки в такому віці це дуже і дуже ризиковано. Може спровокувати ріст всяких там утворень. І качати біцепс це просто пи з дець)) більше ідіотською задумкою може бути лише жим лежачи 🤣
-
Спростимо схему, процент жиру 12 при поганому харчуванні проти 24 при дуже гарному. Що краще?
-
Ухилянтам)) ... 🪖Представників ТЦК та ВЛК хочуть карати тюремним терміном до 8 років за порушення законів під час мобілізації — Рада пропонує відповідний законопроект
-
Тривалий дефіцит калорії на поганому харчуванні може призвести до серйозних захворювань, тоді, як набір ваги при достатній фізичній активності при здоровому харчуванні може дати цілий ряд переваг. Далеко не завжди втрату ваги варто розцінювати, як благо і навпаки
-
Дуже суперечливі твердження))
-
Смачного. У мене органічне житнє борошно 🤣 І хліб я печу в загальному більше години.
-
Я про розвиток грибкових захворювань в організмі, а не утворення цвілі на хлібі Це різні процеси. Вадим вказує на пряму залежність поїдання хліба з цвіллю та грибковою інфекцією. Навряд чи воно так є насправді.
-
Вживання зайвих вуглеводів може сприяти розмноженню грибкової інфекції. І тут Вадим правий, бо хліб із пшеничного борошна вищого сорту це міна сповільненої дії. Це легкі вуглеводи, практично це цукор у вигляді буханки хліба.
-
У мене житній спокійно тиждень витримує без всякої там плісняви
-
Та хрен його знає, може чисто випадково, може хто і дійсно фільм дивився
-
Міняти назву іноземного фільму звична практика
-
Слухай, Ванга, сфера англійською буде sphere, а те, що ти пишеш, то коло, круг))
-
Ну так, якби військовий стан не оголошували, то і війни би не було. 😂😂😂
-
Дірка у Твоїй голові і не одна, бо протягом тягне 😂 На відео чітко чути проліт крилатої ракети і не кожне її попадання в ціль повинно залишати вирву у місці потрапляння.
-
Якщо цю хрень прочитати, то виходить, що Європа сама прагне воювати, а Україні нічого не дати, щоби кацап поближче до її кордонів підібрався і якомога скоріше 😄
-
Привіт, гарний у тебе підпис 🤣
-
А тут не вірили, що наші славні українці їжу в Чикаго у бідних крадуть 😂
-
Вдарить в одне місце то в інше не полетить. Собі насрати в штани у відповідь він зможе.
-
Гадаю бояришніком вдарять у відповідь
-
Не як загально прийнято. Всупереч логіці побудування мови. Тобто, ти не сприймаєш українські лінгвістичні конструкції адекватно.
-
Руки відсохли пістолет вставити у бак? Я ще не бачив в сша на заправці, щоби сторонні тіла пістолет вставляли)))
-
Та я в курсі, що твоє сприйняття реальності навиворіт 😂
-
Генсек НАТО Марк Рютте прибыл в Армению. ..... Лошара
