karbo
Пользователи-
Публікації
11 816 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Пора нарешті зрозуміти, що говорячи "всі " мається на увазі більшість, багато і тд...😅 Зав'язуй з цим недолугим шаблоном
-
Та не питання, розмовляй з тими з ким свиней пасеш 🤣
-
Це не в одну воронку, а те, що туди таки долітають говорить про наявність великої кількості дронів та слабкість ППО РФ
-
Це ти тут рвав на собі сорочку, що той острів захопити неможливо, бо як Іран впреться всіма своїми ста мільйонами, як впреться 🤣 Це ти мабуть так спеціально на три тижні відповідь відкладав, щоби розумним виглядати 😂😂
-
До жирафа кажуть три дні доходить, тобі два тижні мало🤣
-
Не любиш ти українців 😆
-
Три рази прочитав цю х уйню і не дійшло. Цікаво, який дебіл такі тести складає?😅😅😅
-
Це стимулює розвивати електрифікацію І заодно сприяє розвитку незалежності від зовнішніх чинників
-
Сходи по відомій тобі адресі
-
😂 Йде до того, що на північному полюсі вигідніше буде електрички використовувати
-
Парализованы 40% мощностей России по экспорту нефти — Reuters По подсчетам агентства, поставки за рубеж в объемах 2 млн баррелей в сутки временно невозможны в результате украинских атак и задержаний танкеров «теневого флота» РФ. В публикации указано, что после атак украинских БПЛА в марте 2026 года на экспортные порты в Балтийском море (в Приморске и Усть-Луге) отгрузки нефти прервались. В Новороссийске, экспортном порту РФ на Черном море, отгрузка также осуществляется ниже планового уровня. Сказывается и повреждение нефтепровода «Дружба», транзит по которому приостановлен в январе после повреждений, вызванных российскими ударами по Украине. Участившиеся задержания российских танкеров «теневого флота» европейскими странами также нарушили поставки нефти объемом 300 тысяч баррелей из Мурманска. По оценкам агентства, Россия без перебоев осуществляет поставки в Китай (около 1,9 млн баррелей в сутки) и Беларусь (300 тысяч баррелей), а также отгружает нефть с проектов «Сахалин-1» и «Сахалин-2» (250 тысяч баррелей).
-
Нові технології позбавляють від необхідності наймати багато робітників, пора би зрозуміти 🤣
-
Та хоч мільйон. Тут важливо вписатись у майбутнє, а не заносити яйця на поворотах аутсайдерам
-
Ось держава і нав'язує напрямки розвитку діяльності
-
Не можу зрозуміти нахрена це все докупи змішувати? Я технічно чи технологічну основу
-
Держава завдає напрямки
-
Не сходи на примітивності. Держава задає напрямок та сприяє його розвитку, а вже які персоналії там присутні інша справа.
-
Розвиток фундаментальної науки це теж не наслідок рамдомного вибрику ринку, це цілеспрямована програма окремих урядів окремих держав
-
Розвиток космонавтики теж не був рамдомним вибриком ринку Це державна програма і надзвичайно затратна
-
Це не було рамдомним вибриком ринку
-
Силіконову долину примусово створили
-
В тому числі і примусом. Тут ринкових відносин немає, ринок того, хто передавить. Про вільний ринок це казочки діда Панаса
-
Та мені пох що ти думаєш про когось Тут очевидні факти необхідності виходу із нафтової петлі
-
В ракурсі нинішніх подій ці адміністративні методи абсолютно виправдані.
-
Перечитай моє повідомлення, і там йдеться про останніх сотню років. Під час розвитку електричок ніхто не давив нафтові технології
