Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 816
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Сотня років електрички в загоні і лише біля десяти стимуляції розвитку, тоді як нафтове лоббі більше століття при владі
  2. Ми про електрички та їхню перспективу))
  3. Все із контексту. Єдине, що від тебе не підбереш, це вміння ніс по вітру тримати, перевбуватися, чисто, як арестович 😂
  4. Я багато з тобою спілкувався безпосередньо, мені не потрібні чужі характеристики))
  5. Друже, ти вже поміняв тональність)) вже не так агресивно та однозначно, не так далеко до повної толерантності до електричок 😆
  6. Особливо в світлі того що дебіли з гранатами отримали контроль за нафтою
  7. Тут ти стикаєшся з власним запереченням необхідності та перспективи електричних авто)) Бо роботизація повністю зав'язана саме на електричках
  8. Не пи₴ди, кацапе Хлібокомбінати завжди були чистими, звідти санстанція не виходила
  9. У суспільстві завжди є відсоток який готовий здохнути, на той час вони вибрали Махно, іншого разу щось інше виберуть
  10. У тебе за п'ять хвилин кількість населення України зменшилася на 7 млн. Маєш ще пару спроб😅
  11. Тобто, до війни було 30 а тепер 28. Ну нормально))
  12. Та не питання Скільки населення в Україні на твій погляд?
  13. Є дані по яких можна вираховувати кількість населення без перебування в країні Це і є аналітичний підхід
  14. Тут про кількість населення нещодавно зі мною сперечалися .... Населення України скоротилось до 20 млн, редактор британського журналу New Statesman Вілл Ллойд, посилаючись на британського чиновника. За словами журналіста, з понад 40 млн у 2014 році кількість населення могла скоротитися майже вдвічі до 2025-го. Ці дані значно нижчі за більшість відкритих оцінок.
  15. Ти від кацапа теж нічим не відрізняєшся Навіть так само бажаєш бомбити Америку 😂
  16. Путін не мій президент.
  17. І Америка зразу ляже 🤣
  18. Їм щось заважало торгувати?
  19. Це як грати у футбол не виходячи за межі власного штрафного майданчику
  20. У них 80% бізнесу збиткові
  21. А у них є змога з владивостока вести повноцінну війну?
  22. Воюють за те щоб твої сусіди продовжували пити та бидлячити
  23. Вчора поставили абсолютний рекорд по знищенню кацапів за день і це без дронів, без переваги, неможливо було би зробити. Більше 1700 кацапів за день
  24. Ахаха Таки ти визнав себе порохо блддю Щодо джерел, то вони різні, в тому числі і від кацапів стогони йдуть
×
×
  • Створити...