karbo
Пользователи-
Публікації
11 810 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Тут ти стикаєшся з власним запереченням необхідності та перспективи електричних авто)) Бо роботизація повністю зав'язана саме на електричках
-
Не пи₴ди, кацапе Хлібокомбінати завжди були чистими, звідти санстанція не виходила
-
У суспільстві завжди є відсоток який готовий здохнути, на той час вони вибрали Махно, іншого разу щось інше виберуть
-
У тебе за п'ять хвилин кількість населення України зменшилася на 7 млн. Маєш ще пару спроб😅
-
Тобто, до війни було 30 а тепер 28. Ну нормально))
-
Та не питання Скільки населення в Україні на твій погляд?
-
Є дані по яких можна вираховувати кількість населення без перебування в країні Це і є аналітичний підхід
-
Тут про кількість населення нещодавно зі мною сперечалися .... Населення України скоротилось до 20 млн, редактор британського журналу New Statesman Вілл Ллойд, посилаючись на британського чиновника. За словами журналіста, з понад 40 млн у 2014 році кількість населення могла скоротитися майже вдвічі до 2025-го. Ці дані значно нижчі за більшість відкритих оцінок.
-
Ти від кацапа теж нічим не відрізняєшся Навіть так само бажаєш бомбити Америку 😂
-
Їм щось заважало торгувати?
-
Це як грати у футбол не виходячи за межі власного штрафного майданчику
-
У них 80% бізнесу збиткові
-
А у них є змога з владивостока вести повноцінну війну?
-
Воюють за те щоб твої сусіди продовжували пити та бидлячити
-
Вчора поставили абсолютний рекорд по знищенню кацапів за день і це без дронів, без переваги, неможливо було би зробити. Більше 1700 кацапів за день
-
Ахаха Таки ти визнав себе порохо блддю Щодо джерел, то вони різні, в тому числі і від кацапів стогони йдуть
-
Порохо блді чомусь не пишуть що Україна знову має перевагу у дроновій компоненті на полі бою 😅
-
Новий лідер незрозуміло чи взагалі на цьому світі чи вже в кращому целки збиває
-
Тут @Дощ розповідав байки про те, що Іран нафту зараз не продає, особливо з того самого острова ...... С начала Второй иранской войны 13 танкеров загрузили нефть на главном экспортном терминале Ирана на острове Харг, — Financial Times По оценкам энергетических аналитических компаний, Иран с начала войны ежедневно загружает в танкеры около 1,5–1,6 млн баррелей нефти, что приносит около $140 млн дохода в день.
-
Тим що Путін кубу не захоплює
-
Так порох цей фламінго ще в 2013 зробив?😅
