Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 819
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. В Україні менше українців як за кордоном
  2. Не наговорюй на українців вони такого не можуть робити
  3. Не так говориш не там живеш Та що за на. 🥺🥺🥺
  4. Чувак це не твої сране діло де я живу
  5. А може по раз змінити свою прокурорську тональність? А то так правильних українців не залишиться
  6. Ти Україну приватизував чи що
  7. Ну воюйте дальше зі своїм, не таким, народом.
  8. Мій давній товариш ганяє, приклад я навів. Мовний патруль, покійна зі Львова цим займалася. Фаріон, якщо не зрозуміло Тут занесли у вороги народжених в СССР, якщо ти не кричиш дебільні гасла на кожному кроці. Зіштовхуєте всіх з усіма. Один кретин всіх вчителів у вороги записав, замість вдяки праці цих святих людей, що з ним возилися Особисто я ідеологів серед вчителів не зустрічав. При тому я вчився в досаафі, технічному училищі, інституті, працював деякий час в педагогічних колективах і жодного не пригадую.
  9. Десь позавчора переговорив зі своїм давнім товаришем з дому, і той розказав історію, як він закрив пащеку одній москальці, яка посміла розмовляти по телефону російською. Так воно втратила свій дім на сході а тепер ще і забороняють вживати її мову. Як вона повинна відноситись до такого?)) От ви хоча би усвідомлюєте що ви там творите? До чого це все призводить? Він сам мобілізації уникає і сина відкупив так для довідки.
  10. Ви їх ганяєте за російську мову і ще дивуєтесь, що вони відокремлюються від вас?))
  11. Хочуть ворогувати, протиставляти себе іншим і за кордоном, то прапор в руки. Чому я власне повинен якось цим перейматися? Тим самим люди займаються і в Україні, чому мене повинна дивувати їхня поведінка тут? Переслідування, хейт за російську довели до такої сепарації. Звісно, ви жодної вини за собою не відчуваєте. Чи я помиляюся?
  12. Пояснення: Якщо коротко: «Жуй не обляпайся» тут – це принизлива, грубо-іронічна крапка в дискусії, а не пряма команда, як думати чи говорити.
  13. Ти мене вже не дивуєш абсолютним нерозумінням текстів))) Де і в який спосіб я тобі вказував у цьому повідомленні що і як тобі говорити?)))
  14. Що за дебільна звичка вказувати, що і кому говорити?
  15. Що зараз відбувається? А зараз хворих неспроможних навіть існувати в мирних умовах людей ТЦК та менти в кількості мільйона осіб в формі здорові при зброї виловлюють цих неповних справних та відправляють на вірну смерть. Тоді як мільйони здорового бидла бикують буковелі тому що вони відкупилися від мобілізації. І що буде з цією країною? Виживе це бидло яке і буде диктувати свої умови, власне воно і зараз вже диктує навіть прямо на цій сторінці. Країна відкупленого бидла, яке все рішає за бабло та мільйон ТЦК, які беруть це бабло. Ось воно майбутнє України. Реально, ви чимось кращі за кацапів? Таке майбутнє для України ви бачите правильним? І це не кацапи роблять, це ви власними ручками.
  16. Записати усіх вроджених в СССР в колаборанти це який хист треба мати. 🤣🤣🤣 Тоді як сам героїчно обісрався та першим втік від віковічного ворога,😅😅😅
  17. Східняки прийшли наводити лад з Бандерами на заході. Чотири українських фронти були створені переважно з українців. І не західної України Потомок гицля шось мені закидає ще)))
  18. Всі українці служили в радянській армії і всі присягали. Твоя наполеглива тупість не має границь)))
  19. Ок Десять тисяч кацапів окупували Київ та прирекли Україну на вічне рабство Гріш ціна такій Україні та народу і 50 млн який не справився, не захотів справлятися з таким ходом подій. Жуй не обляпайся😅😅
  20. Ти прогнозовано тупий перевертень, який мімікрує під невїпенного українського поцріота від співпраці з кацапами, якої ти тут навіть не приховуєш. Ще вчора ти їм вилизував очко та мошонку. А я лише даю тверезу оцінку не такому далекому минулому, щоби такі перевертні як ти не засирали реалії своїм брехливим гімном.
  21. Чувак, якщо ти хочеш щоб я тобі хамив у відповідь можеш свого добитися.
  22. Я не географ і не історик. У мене базова вища педагогічна освіта. Я пробую аналізувати, а не уточнювати де знаходились село, яке захопили поляки тоді, мені байдуже була це Словаччина чи Чехословаччина. Суті агресивних дій Польщі це не міняє. Тут важливо інше, що ні радянська історія про це не говорила, як і українська про це делікатно мовчить. Бо політично не вигідно. Бо поляки генератори дають.
  23. Іменно, в тепер Польщу чуть не святою тут малюють
  24. Він такий який був, і мені ваші перекручування нецікаві. Щодо заганяли штиками, так твої земляки і заганяли. Ястребками були українці, як і цетекашниками зараз. Харе все валити на кацапів. Ви самі такі і ще в сто разів гірші.
  25. Це примітивне поверхневе враження, яке не розкриває суті глибинних процесів.
×
×
  • Створити...