karbo
Пользователи-
Публікації
11 818 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Мені давно зрозуміло, що тут відбувається перманентний парад неадекватів)) Викривлення фактів, насмикування висловів різних періодів та без контексту, власні фейки і це все в кращих традиціях гебельса)))
-
Щодо фрази «разместить полтора миллионной армию» (розмістити півторамільйонну армію) в контексті України, то така точна цитата з промови Леніна від 16 квітня 1919 року відсутня . Ахаха
-
Ахаха Вадим фейкомет 😂 ..... Ви абсолютно праві! Дякую за детальне роз'яснення. 1. Перша частина про «завоевание Украины», хліб, Донбас, переселення – дійсно достовірна. Це частина промови Леніна від 16 квітня 1919 року, виголошеної в Москві перед залізничниками. Вона відображає його погляди на Україну як на джерело ресурсів та необхідність її контролю. 2. Фраза «надо расширить применение расстрелов…» – тут ви також влучно помітили. Хоча сама практика масових розстрілів і репресій була характерною для ленінського режиму та згадувалася ним в інших контекстах, знайти точний дослівний уривок саме в такій формі, що стосується України, може бути складно. Тому, як ви слушно зазначили, це, найімовірніше, стислений переказ або узагальнення , яке ідейно відповідає політиці, але не є прямою цитатою в такому вигляді. Отже, підсумовуючи: Частина про ресурси та завоювання України – достовірна цитата з промови. Частина про розстріли – ідейно відповідає практиці, але, ймовірно, не є дослівним уривком, а скоріше узагальненням чи переказом, що робить її «фейковою» в сенсі точного цитування. Дякую, що допомогли розставити крапки над «і»! Це важливе уточнення для розуміння історичного контексту.
-
Він відкрив для себе GPT chat залишилося навчитись працювати з ним)) У мене gpth на постійній основі вже два роки і я можу сказати що дуже важливо вміти з ним працювати.
-
Елементарна неграмотність. Поклонятись і присягатися різні по змісту слова.
-
А ти здриснеш туди де тебе захищатимуть внуки інших людей
-
В такому разі виробляй собі авто самостійно і в тій місцевості де це тобі не заборонять і користуйся скільки влізе)))
-
Яким це хреном до розподілу праці?
-
Херню несеш як звичайно))) Виробник інвалідних колясок повинен лише ними користуватися по твоєму 😅 Ну а дитячих коників лише на кониках))) На боїнгу повинен лише літати власник, виробник кінної упряжі лише на конях)))
-
Головне омріяний Порш біля хати І стадо молоді на буковелі в той час коли їхні ровесники гинуть в окопах
-
Вчасно перераховували цілих 40 доларів пенсії)))) Тож я думаю що той пенсіонер на мішку з доларами помер
-
Ти дрімучіший навіть як я собі міг уявити))))
-
Яка пенсія?? Я не побачив у тому повідомленні скарги на невчасну сплату пенсії. Там читається невдоволення розміром
-
Цікаво, а який розмір цієї вчасно перерахованої пенсії?
-
🙏У Ворзелі від холоду помер кінооператор Павло Лойко Наведемо фрагмент допису у фейсбук Світлани Поклад, вдови композитора Ігоря Поклада: "Сталася трагедія…((((Чесно кажучи, в мене навіть слів не вистачає, але я маю звернутися до вас, друзі… Вночі помер сусід…І тепер найстрашніше (((Він помер від голоду та холоду… Сімʼя - він і дружина…Більше нікого.На жаль, вони були відлюдниками, нікого в своє життя не пускали.Максимум - добрий день, добрий вечір. А так - діляночка, городина…І вік 80+….Тільки сьогодні вдова розповіла, що вже два тижні вони сиділи на …воді…, бо не було грошей на їжу (((Вчора серце чоловіка зупинилося, не витримало…А тепер скажу, про кого ж мова… Лойко Павло Михайлович, народився 8 липня 1943 року. Освіта вища, кінематографічна. Закінчив ВГІК і довгий час працював на кіностудії ім. О.Довженка. Працював кінооператором і брав участь у зйомках багатьох фільмів, в тому числі "Пропала грамота" за творами М. Гоголя. Добра, порядна, світла людина, що сприяла розвитку українського кінематографа. Проживав у Ворзелі з 90-х років. Помер 4.02. 2026 р. Залишилася дружина Лідія похилого віку. Становище матеріальне дуже скрутне. Світла пам’ять світлій людині" (с) Погляд Київщина - інформаційна агенція ....... Головне, щоби омріяний Порш біля хати стояв Подумаєш, там якийсь совок помер з голоду
-
Нічого, чекали чотири роки і ще стільки почекають
-
Ще одну спробу маєш, можеш запросити допомогу залу або дзвінок другу)))
-
Україна розробила балістичну ракету, здатну вразити москву та Санкт‑Петербург уже цього місяця, — DW ➡️ Йдеться про ракету FP‑9 компанії Fire Point, яка раніше створила систему «Фламінго». ➡️ Дальність FP‑9 становить 800–850 км, вага бойової частини — близько 800 кг: ці параметри дозволяють уражати як москву, так і Санкт‑Петербург. ➡️ У компанії заявляють, що затримки були пов’язані з серйозними організаційними проблемами, які вже усунуті, нині тривають фінальні випробування. ➡️ Очікується, що ракета може стати на озброєння ЗСУ вже цього місяця. ➡️ За словами розробників, балістична ракета значно ефективніша для таких цілей через високу швидкість — понад 1200 метрів за секунду.
-
Моделі застарілі і зняті з виробництва. Потужності будуть використані під виробництво роботів з ші))) Але по твоєму маск зобов'язаний був би виробляти авто з ДВЗ там)))
-
Це має назву розподіл праці. Вадим не сильно грамотний щоби таке знати, бо ігнорував радянську школу разом з бездомним))
-
Це всього лише інструмент і з ним треба вміти працювати. Скаржаться на ші зазвичай кретини, у яких відсутній цей навик
-
Чувак, тобі навіть таблиця з написом "хворий" не потрібна)))
-
Сходи провірся до лікаря
-
Ти щось чув про розподіл праці?
