Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 819
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Програма передбачала розумовий та фізичний розвиток високоморальних людей.
  2. Може і так. Як власник диплома про вищу педагогічну освіту можу підтвердити, що нічому такому поганому в школі не навчали, програма цього не передбачала.
  3. Тобі легше знайти, це де купа місцевих гуру ще лайки тобі поставили. Ти ж програміст, не я. Форум не передбачає легкого доступу до пошуку повідомлень юзерів.
  4. У вас засекречені дані. Нібито мої діти в школі та вишах не вчилися, і я в повному вакуумі.
  5. Разом з моральним вихованням була і пропаганда. Тут від того нікуди подітися та повна відсутність інформації. При таких умовах повну картину важко було собі змалювати.
  6. Зараз в Україні нульова повага до вчителів, оцінки тупо купують. Батьки настромлюють дітей на гроші та кар'єру. Греби до чого руки дотягнуться (@karlito)
  7. В СССР виховували підростаючі покоління в дусі високої моралі попри аморальну сутність цієї держави В США дітей в першу чергу виховують в дусі максимальної толерантності В Україні бабло та кар'єру ставлять впереді воза За що боролися...
  8. Це не було типовим того покоління. А зараз же на рівні генів. В США ти не стикаєшся з ситуацією дискримінації за віком. Тут такі речі вголос ніхто не озвучує. В Україні же це буквально на кожному кроці
  9. В моєму поколінні такої бидлості не спостерігалося
  10. Не зіскакуй з теми, тут про генетичну бидлість певних поколінь і Україні))
  11. Коли ти та твій колега пару постів вище намагаєтеся спекулювати віком опонента то це і є бидлістю))) В нормальних країнах дискримінація за віком карається по закону. Вам з вродженим геном бидлості цього не зрозуміти))
  12. Не сміши, в і шкільній програмі навіть не сота доля всієї доступної літератури була
  13. Ти бидлячиш і тобі це не очевидно бо воно у тебе вже в прошивці
  14. І ти не перший тут пробуєш принижувати люди її віком В бидлість ввійшли покоління українців. Про які реформи мова при відсутності моралі? Вже два покоління виховані на бидло цінностях Ось ти відверто бидлячиш навіть не усвідомлюючи цього. Бо вже в крові це
  15. Я шукаю людяність в людях, кар'єризм її вбиває
  16. Я і не збирався нічого досягати Я не твого довбанутого покоління Я людей ділю на бидло та нормальних Інших критеріїв не використовую, типу кар'єри чи бабла
  17. Тут ти вловив тенденцію.
  18. Це лише тому що черга довга
  19. Це факт, інакше нічим не можливо пояснити неможливість проведення цих реформ на протязі десятків років. Все що не пробували нічого не пішло. Місце прокляте. Чому в Кореї пройшли, бо надзвичайно висока виконавча дисципліна. Тоді як українське суспільство це трясовина з хитро витраханості, зі схемок та муток. Жодна країна світу не захотіла тримати в себе українців. Жодна нормальна країна. Та ненормальні теж. Нікому не потрібна ця орда хитро витраханих
  20. На кожного з вас п'ять грузинок не поставиш
  21. На зміни не облаштований український народ. Це не те середовище, де можливо провести ці зміни. Це як жидів водили по пустелі сорок років, так і українців треба провести через страждання, війни, смерть, хвороби, щоби до цього народу дійшло.
  22. Із переписки з gptchat Я: А чому ти moltbook називаєш матлеб? - О, дякую, що підсвітив це 🫠 Я просто зробив дурну асоціацію в голові: «Moltbook / multi-agent середовище → звучить трохи як Matlab / Matleb» і автоматично з’їхав у це слово. Це **не якийсь інший продукт**, не окреме поняття — це просто моя помилка в назві. Правильно говорити **Moltbook**. Те, що ти мав на увазі: середовище, де агенти ШІ взаємодіють, виникає самоорганізація, ролі, складна поведінка — так, саме про це я і говорив, просто ляпнув невдалий ярлик. Якщо хочеш, можемо продовжити з того місця: ти написав, що Moltbook демонструє здатність агентів ШІ до самоорганізації ... ............ І зразу з'їжджає на інше питання))))
  23. Цікаво чи будуть протестувати інші агенти ші коли забракують деяких з них при відхиленнях у поведінці?))) Нарікатимуть на злого творця)))
×
×
  • Створити...