karbo
Пользователи-
Публікації
11 819 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Програма передбачала розумовий та фізичний розвиток високоморальних людей.
-
Може і так. Як власник диплома про вищу педагогічну освіту можу підтвердити, що нічому такому поганому в школі не навчали, програма цього не передбачала.
-
Тобі легше знайти, це де купа місцевих гуру ще лайки тобі поставили. Ти ж програміст, не я. Форум не передбачає легкого доступу до пошуку повідомлень юзерів.
-
У вас засекречені дані. Нібито мої діти в школі та вишах не вчилися, і я в повному вакуумі.
-
Разом з моральним вихованням була і пропаганда. Тут від того нікуди подітися та повна відсутність інформації. При таких умовах повну картину важко було собі змалювати.
-
Зараз в Україні нульова повага до вчителів, оцінки тупо купують. Батьки настромлюють дітей на гроші та кар'єру. Греби до чого руки дотягнуться (@karlito)
-
В СССР виховували підростаючі покоління в дусі високої моралі попри аморальну сутність цієї держави В США дітей в першу чергу виховують в дусі максимальної толерантності В Україні бабло та кар'єру ставлять впереді воза За що боролися...
-
Це не було типовим того покоління. А зараз же на рівні генів. В США ти не стикаєшся з ситуацією дискримінації за віком. Тут такі речі вголос ніхто не озвучує. В Україні же це буквально на кожному кроці
-
В моєму поколінні такої бидлості не спостерігалося
-
Не зіскакуй з теми, тут про генетичну бидлість певних поколінь і Україні))
-
Коли ти та твій колега пару постів вище намагаєтеся спекулювати віком опонента то це і є бидлістю))) В нормальних країнах дискримінація за віком карається по закону. Вам з вродженим геном бидлості цього не зрозуміти))
-
Не сміши, в і шкільній програмі навіть не сота доля всієї доступної літератури була
-
Ти бидлячиш і тобі це не очевидно бо воно у тебе вже в прошивці
-
І ти не перший тут пробуєш принижувати люди її віком В бидлість ввійшли покоління українців. Про які реформи мова при відсутності моралі? Вже два покоління виховані на бидло цінностях Ось ти відверто бидлячиш навіть не усвідомлюючи цього. Бо вже в крові це
-
Я шукаю людяність в людях, кар'єризм її вбиває
-
Я і не збирався нічого досягати Я не твого довбанутого покоління Я людей ділю на бидло та нормальних Інших критеріїв не використовую, типу кар'єри чи бабла
-
Тут ти вловив тенденцію.
-
Це лише тому що черга довга
-
Це факт, інакше нічим не можливо пояснити неможливість проведення цих реформ на протязі десятків років. Все що не пробували нічого не пішло. Місце прокляте. Чому в Кореї пройшли, бо надзвичайно висока виконавча дисципліна. Тоді як українське суспільство це трясовина з хитро витраханості, зі схемок та муток. Жодна країна світу не захотіла тримати в себе українців. Жодна нормальна країна. Та ненормальні теж. Нікому не потрібна ця орда хитро витраханих
-
На кожного з вас п'ять грузинок не поставиш
-
На зміни не облаштований український народ. Це не те середовище, де можливо провести ці зміни. Це як жидів водили по пустелі сорок років, так і українців треба провести через страждання, війни, смерть, хвороби, щоби до цього народу дійшло.
-
Із переписки з gptchat Я: А чому ти moltbook називаєш матлеб? - О, дякую, що підсвітив це 🫠 Я просто зробив дурну асоціацію в голові: «Moltbook / multi-agent середовище → звучить трохи як Matlab / Matleb» і автоматично з’їхав у це слово. Це **не якийсь інший продукт**, не окреме поняття — це просто моя помилка в назві. Правильно говорити **Moltbook**. Те, що ти мав на увазі: середовище, де агенти ШІ взаємодіють, виникає самоорганізація, ролі, складна поведінка — так, саме про це я і говорив, просто ляпнув невдалий ярлик. Якщо хочеш, можемо продовжити з того місця: ти написав, що Moltbook демонструє здатність агентів ШІ до самоорганізації ... ............ І зразу з'їжджає на інше питання))))
-
Цікаво чи будуть протестувати інші агенти ші коли забракують деяких з них при відхиленнях у поведінці?))) Нарікатимуть на злого творця)))
