karbo
Пользователи-
Публікації
11 819 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
І ще одне, більшість світу не воює, і їм потрібен комфортний транспорт без отруєння навколишнього середовища
-
Проснися, танки на полі бою давно вже раритет))) Враховуючи що кілзона зараз 20-40 км то це лише питання часу коли вони згорять разом з екіпажем
-
Дрони не на акумуляторах літають?)) реально недотепа)
-
Там інстальовано зарядне потужністю 3.7 кВт таки кацапське походження дається в знаки)))
-
Вбити сільське господарство задля виробництва цього спирту
-
Нафта для ДВЗ, для сотень млн ДВЗ
-
А попри це звичайно у нього в квартирі і ще й мікрохвильова включена і чайник і зарядні для всіх телефонів комп'ютерів і ecoflow і що там лише нема
-
Потужності яку споживає цей електричний BMW дорівнює потужності секції промислової хлібопекарні. Для багатоквартирного будинку це просто вбивця
-
І замість розвитку електроенергії почали вбивати екологію світу добуваючи нафту
-
3.7 кВт для домашньої мережі це овердохрена
-
Ахаха i3 є вбудований бортовий зарядний пристрій (AC‑charger) , який визначає, скільки максимально авто може взяти від звичайної (побутової) зарядки змінного струму (AC): Стандартно: 3,7 кВт (однофазна зарядка, ~16 А при 230 В) Опція (майже всі європейські авто мають її): 7,4 кВт (дві фази по 16 А, 2×16 А ≈ 7,4 кВт) або на деяких ринках/партіях – 11 кВт (3 фази × 16 А ≈ 11 кВт) – частіше на пізніх моделях.
-
Ерпецетнутий рибак так не вважає, бо РПЦ це не зло, якому треба протистояти, і саме тому проповідує неспротив оркам, бо вони і є тими воїнами світла))
-
Порядка 15-30 Ампер Якщо врахувати ще довжину цієї переноски метрів 30 буде то ще добавиться Одним словом потужність зварювального апарата)))
-
І сусідам краще відомо чи вибиває запобіжник коли він заряджає чи ні. Тут не треба бути шерлоком холмсом щоб пов'язати ці події один логічний ланцюг
-
Не в будинку, а в під'їзді, де одна електрощитова на всі квартири в цьому під'їзд. І при відповідній потужності зарядного легко потягне, як декілька квартир зразу. Зразу видно, що заряджає програміст, який усе своє життя державі нічого не платив, лише користувався)))
-
Рагулятина когось рагулями обзиває)))
-
Урюк, нахрена ти дітей сюди приплітаєш?
-
Нічого Не такий вже і геніальний
-
Чекаю на дзвінок від Трампа, мав би мені доповісти про результат
-
Вся його космонавтика фінансувалася із державного бюджету
-
Маск не витримав конкуренції в електричках, бо це були понти і дебільня у вигляді його фанів його фінансує У мене мало довіри до нього Він досі не спромігся довести до ладу повне автономне водіння
-
Маск не витримав конкуренції і зняв з виробництва моделі X I S
-
Він скоріше пікап купив.
