Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 839
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Суб'єктом влади була лише кпсс Власне руські майже не управляли СССР. Брежнєв Україна, Сталін Грузія, Хрущов Україна Після параду покійників порулити дали Горбачову руському та й той розвалив СССР
  2. Жодна з республік не була суб'єктом
  3. Я присягав народу своєї держави. Іншої у мене не було.
  4. Ну це вже Сталін потім робив коли він їх від влади відтягував за ноги кого за шию
  5. Жидо комуна мімікрувала щоби бути нібито з народом
  6. Ніколи кацапи в СССР не були панівною нацією. Жидо комуна всіх усереднювала під свій стандарт.
  7. Можна подумати вони хантів не знищували
  8. Тому народу було пох на все Більше того з ентузіазмом будував цю радянську владу
  9. Ще раз - це був радянський союз, де жодна країна учасниця не мала суб'єктності. В тому числі і Росія.
  10. Україна своїм урядом вступила в радянський союз. І це визнали всі держави світу.
  11. Та тієї армії був хрен та ніхрена. Її присутні в Києві на протязі трьох тижнів не могла принципово вплинути на ситуацію бо її погнали звідти. Тоді вже будь коректним і говори три тижні окупації Києва. Про жодну окупації всієї України в тотальному розумінні як це робили німці 41 по 44-й рік і близько не було
  12. То неправда. Муравйова ніхто не пішов стріляти. Лише бідні студентики. Хоча Україна була переповнена солдатнею.
  13. Виграли прихильники російського більшовизму народу було пох на всіх
  14. Лише ті штики тримали українці, ніколи не забувай це вказувати
  15. Цілих три тижні муравйов був в Києві. А ще там було німці, поляки свою владу принесли Але врешті-решт перемогли більшовики які в принципі мали досить сильну підтримку українців.
  16. Цинічна правда того часу Якщо сказати максимально просто: була купка свідомих українських вояків , які справді билися; була масса втомлених і деморалізованих солдатів , яким: не хотілося воювати, не було великої різниці, чия саме печатка буде на паперах влади. А зверху – Центральна Рада, яка: запізнилася з армією, не хотіла бути жорсткою владою , програла тим, хто не цурався терору й сили (Муравйов та більшовики).
  17. Де і які частини і що конкретно захопили
  18. Ясно, нічого по суті сказати
  19. Мені нах твої днр давай по суті
  20. Яку територію вона конкретно окупувала якої кількості була ця армія
  21. Твою голову окупували автомобілі з ДВЗ. Окупація має своє чітке визначення це зв'язано з входом військових сил іншої країни на територію чужої країни. В Україні же перебували частини спільної радянської армії в якій служили мільйони українців.
  22. Ну визнали, а потім перемогли більшовики. Радянський союз ще більше держав визнали. Тут дуже люблю посилатись на сучасні події особливо в Донбасі. Їх тоже не говорить що коли переміг Янукович на виборах то Росія автоматично окупувала Україну Та ні окупація лише тоді називають окупацією коли вона відбулась насправді. Тепер вже є реально окуповані території і вже ніхто не сперечається.
  23. Політична ідеологічна окупація не рівна окупації військовій тотальній, про що ти говориш?)))
  24. Так, більшовики просто виявилися силою, яка змогла задавити всіх інших Фактично: 1. В Україні тоді була купка конкуруючих проєктів : національно-демократичний (УНР, Директорія), консервативний/монархічний (білі, частина гетьманців), анархічний / селянський (махновці, повстанці), більшовицький (радянська модель, зв’язана з Москвою). 2. Перемогли більшовики, бо: мали підтримку потужного центру – більшовицької Росії (кадрово, озброєння, тил), не гребували терором, масовими розстрілами, зачистками , були добре організовані як централізована військово-політична машина . Тобто так – перемогла сильніша й жорсткіша ідеологічна сила
  25. Вся Україна не змогла розбити 10 000 якоїсь сраного війська муравйова. Ну кого ти лічиш?))) Ші Точніше буде так: В Україні справді переміг промосковський більшовицький проєкт . Цей проєкт: спирався частково на місцеву підтримку , але вирішально – на військову силу й політичний центр у Москві . Тому: це була і внутрішня громадянська війна / конфлікт , і зовнішнє підкорення/окупація у політичному сенсі , коли Україну втягнули в радянську імперію.
×
×
  • Створити...