Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 825
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Коли тобі нічим відповісти по суті ти майже завжди переводиш на іншу тему, стрибаєш як заяць по городу з капусти на моркву)))) Тобі сказали що абсолютна більшість німців у часи нацизму були християнами. Замість конкретики по цьому пункту ти раптом пропонуєш обговорити персонально Христа та вчення
  2. Звезли до союзу німецьких інженерів після війни які і розробили всі ракети, літаки, двигуни д них
  3. У тебе логіка відсутня)) # Коротка довідка: релігія в Німеччині (1933–1945) - Провідна релігія: християнство. - Конфесійна структура: більшість — протестанти (прибл. 60%), значна меншість — католики (прибл. 30%+). - Юдейська громада: менше 1% населення; зазнала систематичних переслідувань і геноциду (Голокост). - Регіональні відмінності: північ і центр — переважно протестантські; південь і захід — переважно католицькі. - Політика нацистів: підпорядкування церков (“позитивне християнство”), підтримка руху “Німецькі християни”, опір “Сповідницької церкви”, Конкордат із Ватиканом (1933), тиск на духовенство та релігійні організації. - Підсумок: попри ідеологічний тиск, суспільство залишалося переважно християнським.
  4. Ми ще в молодших класах робили ракети з тенісних м'ячиків . Десь рівень розвитку китайської цивілізації))
  5. Нацисти, німецькі нацисти, були християнами. Політична течія не має відношення до релігії. У тебе чергова спроба натягнути сову на глобус)))
  6. Китайца косоока запускала феєрверки, а християни освоюють космос. Якби різниця трошки є. Мусліми не зробили в науці чи промисловості нічого. Просто нічого. Абсолютно.
  7. Я сказав, що саме християни створили сучасну цивілізацію. Слово сучасна, сподіваюся, тобі зрозуміло без Вікі?)))
  8. Ти знову вистрілив у молоко))
  9. Наскільки я зрозумів механізм банів, то тут є штатні стукачі, які стукають у відповідний момент на певних юзерів. Матюкаються всі, лише коли тебе хтось не вподобав, то це падло стукає і ти місяць поза цим форумом. Я вже навіть догадуюся, хто це))
  10. Християни і створили сучасну цивілізацію. І твої мусліми постійно до них приповзають зі своїм дрімучим ісламом, бо самі взагалі нічого не спроможні створити. Все, чим вони займаються, це паразитація.
  11. а нічого що таджиками іслам нав'язали?)))
  12. Коли ці слова промовив Ісус, то слово дегуманізація по телевізору не говорили. Був наведений простий і доступний приклад для розуміння всіма верствами населення на той конкретний часовий період. ПС. Дивуюсь твоїй дрімучості))
  13. «Этот вонючий киевский ублюдок пытается сорвать урегулирование конфликта. Он хочет войны. Что ж, теперь ему, по крайней мере, придётся прятаться до конца своей никчёмной жизни» — заявил Медведев.
  14. Ти точно впевнений що він взагалі збирався їх давати))
  15. Я про відсоток бажаючих вибрати його в президенти. Санкції тут скоріше плюс
  16. Прихильники дискутують, боти лише всі теми засирають
  17. У мене таке враження тут лише його боти і жодного прихильника
  18. Вибори президента: опубліковані свіжі рейтинги кандидатів Трійка найбільш рейтингових кандидатів залишається незмінною: Володимир Зеленський — 26,8%; Валерій Залужний — 25,1%; Кирило Буданов — 10,9%. За ними йдуть: Петро Порошенко — 9,8%; Дмитро Разумков — 8,1%; Андрій Білецький — 4,6%; Юлія Тимошенко — 3,4%; Юрій Бойко — 2,6%; Олексій Гончаренко — 2,5%; Сергій Притула — 2,1%; Олексій Арестович — 1,9%; Денис Прокопенко — 1,2%; Віталій Кличко — 1%. Такі дані свіжого соціологічного опитування наводить компанія «Active Group». У другому ж турі виборів, хто б не вийшов до нього разом із Зеленським — Залужний чи Буданов, чинний президент програє обом своїм опонентам. Так, за Залужного свої б голоси віддали 38,5% громадян, за Зеленського — 26,7%. Якби в другому турі опинився б Кирило Буданов, то за начальника ГУР проголосували 32,1% виборців, а за Зеленського — 29,8% Ой, а що ж це таке? Де шоколадний?)))
  19. При чому "Трамп сказав"?)) І чому ти не пишеш, що Трамп надав розвіддані для цієї атаки?))
  20. По резиденції Путіна в Москві це тобі не по роялю))
  21. Супутників тисячі, GPS інтернет, it. Штучний інтелект. ...... Чіп США розробляє виробництво там локалізовано
  22. Можна подумати ти знаєш причини чому так сталося)))
  23. Увесь прогрес іде через заборони старого та стимулювання нового. Силіконова долина, космос в США та і не лише увесь на дотаціях Гітлер програв війну виключно через його власну тупість заборонивши розробку яз
×
×
  • Створити...