Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 837
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Закривають цей проект відкривають інший
  2. Дивно, декілька хвилин тому ти писав що їх продавалося дуже багато))))) А зараз вони закривають лінію випуску форда з двз інвестують 2 лярда доларів щоби через два роки випускати електрички
  3. Суть у тому що продовжує випускати електрички попри політику Трампа.
  4. Всі прихильники продовження війни.
  5. Виробництво Ford Escape у США офіційно завершено: останній автомобіль зійшов з конвеєра Louisville Assembly 17 грудня 2025 року. Завод Louisville Assembly проходить модернізацію (приблизно на $2 млрд) під майбутній середньорозмірний повністю електричний пікап із запуском у 2027 році — саме для цього лінію Escape зупинили.
  6. Вони же зняли з виробництва авто з двз задля виробництва електричного
  7. Ну нахрена виривати з контексту?)) ..... «Я вважаю, що Україна також здійснила кілька дуже сильних атак, і я не кажу це негативно. У різних частинах росії було кілька вибухів. Я не думаю, що це прийшло з Конго. Я не думаю, що це прийшло зі Сполучених Штатів Америки. Можливо, це прийшло з України» — Трамп на запитання, мовляв, що він думає про останні масовані ракетно-дронові атаки рф на Україну
  8. Сучасні яблуні вередливі, за ними доглядати з хімією треба А старі давно виродилися
  9. Вас послухати то в селі одні мічуріни живуть)))
  10. Зберуть на зиму кілька відер яблук та і то половину внукам дітям віддадуть якщо не більше
  11. Тепличні і досить багато в Україні
  12. Ці ідіоти в полі раком стояли щоби у твого тестя висока пенсія була
  13. У людини на все про все 2 долари на день
  14. Для більшості населення України саме так. Скільки коштують яблука зимою? Який пенсіонер може собі дозволити їх?
  15. Якщо видалити зловживання то все спирається на генетику
  16. Брехня. Все вирішують гени.
  17. Судячи по статистиці жителі цієї території не відрізняються довголіттям
  18. З якого хрена я трампіст?))) Не Зеленський вирішує чи воювати, без підтримки народних мас йому це не вдасться зробити
  19. Це залежить від того що ти вважаєш розвагами
  20. Мені байдуже на кого вкаже Трамп У кінці кінців воювати чи миритись вирішують дві сторони. Інші можуть цьому сприяти
  21. Мільйони пенсіонерів живуть на 3 тисячі гривень
×
×
  • Створити...