karbo
Пользователи-
Публікації
11 837 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Опубліковано: 27 січня 2014 Майдан не розігнали, Дефолту не відбулося Миротворчих сил не ввели
-
Нечай 2009 рік анонсує війну, розпад України та прихід зелених до влади
-
Та я - то ладно, я ж не військовий ) А от коли генерали казали, що не змогли передбачити наступ з єбларусі через Чорнобиль - ото вже гірше... Ти тіпа сліпий, чи що? ) Там жеж написано: Тут я про їх сучасну роль де вони взяли на себе функції декількох родів військ
-
Нібито орестович ще 16-му говорив
-
Жодний тверезий аналіз не передбачав такої ситуації. Достатньо переглянути виступ Путіна перед початком війни. Особливо зверни увагу на шок його політбюро Особливо зверни увагу на реакцію патрушева
-
Здійснилися його фобії. Не тверезий аналіз.
-
І втік ти через свої фобії, в не аналіз ситуації. Хоча тобі хочеться видати останнє за істину. Сидіти під кордоном Росії і сцятись її нападу це не передбачення, це нормальний стан підсвідомості особи, яка не втратила почуття страху.
-
Чергове натягування сови на глобус. Нечай проголосив пророцтво і воно здійснюється на цей час. І зробив він це одним файлом, повнометражно, без підтягування вигідних окремих слів.
-
08.10.2017 Сказав би про дрони, то хоча би трохи це змахувало на передбачення, ти навіть про літаки не згадав.
-
С Беларуси. Ти не вгадав. З усіх напрямків одночасно
-
Ну і? Війна почалася 24. Всю цю херню говорили через одного. Тут вірогідність 50%, як у здибати динозавра. Я , наприклад, назвав до години час нападу. І що?
-
Як вбивали міндіча IMG_8186.MP4
-
Любиш ти заднім числом натягувати свою сову на глобус)) Ти хоча би усвідомлюєш, що ти займаєшся підтасовуванням фактів?))
-
Ахаха Вінсолу вперше дали доступ до ютюб)))
-
Іде мир, багато покалічених і це люди, які не придатні до роботи. Надіюсь, це для для ботів типу вінсолів Якщо пораненим ветеранам то треба.
-
Вони жруть і бухають, бухають і жруть. Медогляд взагалі про ніщо в такій ситуації.
-
Ну та так, платити абсолютно дикі гроші за аренду в Франківську чи безплатно жити в своєму домі людина вибере Франківськ?)))
-
Кожну людину тягне додому найперше. Тож відновлювати будуть житло в себе, тим більше програми такі обіцяють. А ще дуже багато хто з них залишається за кордоном і житло в Україні це останнє, що їх може цікавити Наприклад, я з Прикарпаття і на Закарпатті не жив навіть якщо би мені доплачували. І ще з України багато хто виїде внаслідок відкриття кордонів та акумуляції таких запитів. На війні люди немало заробили. Якби там не було, але я не бачу жодних причин для росту цін на житло на заході України. Уникати треба мобілізації, а не обстрілів, і люди дуже добре зрозуміли. Тож не захід України рятує, рятує просто захід.
-
Всі ці дурні питання виникають лише тому, що в школі не навчили, що оборона власної країни це обов'язок кожного громадянина.
-
Ми завжди чекали снігу та морозів бо ковзани та лижі, більше розваг для дітей не було
-
Звичайно же)) нібито ніколи не ходив колядувати чи щедрувати цілими зимовими днями та вечорами)) і це маленькою дитиною був тоді Чи в школу 3 км пішки у будь-яку погоду
-
Це не для професійних занять велосипедним спортом. Для звичайного дядька на побутовому велосипеді в рамках комфорту.
