Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 837
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Опубліковано: 27 січня 2014 Майдан не розігнали, Дефолту не відбулося Миротворчих сил не ввели
  2. Нечай 2009 рік анонсує війну, розпад України та прихід зелених до влади
  3. Та я - то ладно, я ж не військовий ) А от коли генерали казали, що не змогли передбачити наступ з єбларусі через Чорнобиль - ото вже гірше... Ти тіпа сліпий, чи що? ) Там жеж написано: Тут я про їх сучасну роль де вони взяли на себе функції декількох родів військ
  4. Нібито орестович ще 16-му говорив
  5. Жодний тверезий аналіз не передбачав такої ситуації. Достатньо переглянути виступ Путіна перед початком війни. Особливо зверни увагу на шок його політбюро Особливо зверни увагу на реакцію патрушева
  6. Здійснилися його фобії. Не тверезий аналіз.
  7. І втік ти через свої фобії, в не аналіз ситуації. Хоча тобі хочеться видати останнє за істину. Сидіти під кордоном Росії і сцятись її нападу це не передбачення, це нормальний стан підсвідомості особи, яка не втратила почуття страху.
  8. Чергове натягування сови на глобус. Нечай проголосив пророцтво і воно здійснюється на цей час. І зробив він це одним файлом, повнометражно, без підтягування вигідних окремих слів.
  9. 08.10.2017 Сказав би про дрони, то хоча би трохи це змахувало на передбачення, ти навіть про літаки не згадав.
  10. С Беларуси. Ти не вгадав. З усіх напрямків одночасно
  11. Ну і? Війна почалася 24. Всю цю херню говорили через одного. Тут вірогідність 50%, як у здибати динозавра. Я , наприклад, назвав до години час нападу. І що?
  12. Як вбивали міндіча IMG_8186.MP4
  13. Любиш ти заднім числом натягувати свою сову на глобус)) Ти хоча би усвідомлюєш, що ти займаєшся підтасовуванням фактів?))
  14. Ахаха Вінсолу вперше дали доступ до ютюб)))
  15. Іде мир, багато покалічених і це люди, які не придатні до роботи. Надіюсь, це для для ботів типу вінсолів Якщо пораненим ветеранам то треба.
  16. Вони жруть і бухають, бухають і жруть. Медогляд взагалі про ніщо в такій ситуації.
  17. Ну та так, платити абсолютно дикі гроші за аренду в Франківську чи безплатно жити в своєму домі людина вибере Франківськ?)))
  18. Кожну людину тягне додому найперше. Тож відновлювати будуть житло в себе, тим більше програми такі обіцяють. А ще дуже багато хто з них залишається за кордоном і житло в Україні це останнє, що їх може цікавити Наприклад, я з Прикарпаття і на Закарпатті не жив навіть якщо би мені доплачували. І ще з України багато хто виїде внаслідок відкриття кордонів та акумуляції таких запитів. На війні люди немало заробили. Якби там не було, але я не бачу жодних причин для росту цін на житло на заході України. Уникати треба мобілізації, а не обстрілів, і люди дуже добре зрозуміли. Тож не захід України рятує, рятує просто захід.
  19. Всі ці дурні питання виникають лише тому, що в школі не навчили, що оборона власної країни це обов'язок кожного громадянина.
  20. Ми завжди чекали снігу та морозів бо ковзани та лижі, більше розваг для дітей не було
  21. Звичайно же)) нібито ніколи не ходив колядувати чи щедрувати цілими зимовими днями та вечорами)) і це маленькою дитиною був тоді Чи в школу 3 км пішки у будь-яку погоду
  22. Це не для професійних занять велосипедним спортом. Для звичайного дядька на побутовому велосипеді в рамках комфорту.
×
×
  • Створити...