Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сарочка

Пользователи
  • Публікації

    4 354
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    21

Усі публікації користувача Сарочка

  1. А альтернативи Радіфарму нема? Я його беру лише для дорослих рослин под пересадку, бо ціна такі вражаючая та і і в доступе його нема так щоб пити купити, то тількі через замовлення . З радіфармом саджались Нью даун, їм аж два раза пощастило. 😀 З цей серії в мене є Viva (Віва) біо стимулятор органічне добриво 1 пакетик залишився, можна їм? Чи таки краще замовити радіфарму і пару днів почекати замовлення? Дякую за схему обрезка, піду зараз зроблю. В середині квадрата на фото ,мені здається, то просто бруд , хоча якщо це залишки гілки, то я зверну увагу на це.
  2. ТРОЯНДИ. ВЕЛИКЕ ПИТАННЯ. Щоб трішечки підняти настрій Я дивлюсь на троянди. Багато. Дуже багато. Клумба — фантастична. Люди зупинялись. Деякі плакали. Це факт. Але чи ростуть вони? Може так. Може — ні. Хтось сказав — молоді. Інші — холодно. А я думаю: просто троянди. Вони не пояснюють. Я дивлюсь на троянди. Чудові. Сильні. Молоді. Може, навіть занадто молоді. Клумба — найкраща. Люди вражені. Але чи ростуть вони? Це питання. Може так. Може ні. Кажуть — холодно. Кажуть — весна. Але хто вони такі, щоб казати? І головне: Змусити їх рости? Чи не чіпати? Дати сонце? Дати свободу? А може — дати лопату? Люди не знають. Але я знаю. Напевно. Можливо. Бо навіть якщо не ростуть — вони все одно троянди. А троянди — це краса. Як Америка. Просто стоїть — і все навколо росте.
  3. В мене теж учора була букетотерапия останній бузок
  4. Сорян, сегодні була ніч. , Якой в мене не було ніколи. Даже коли я гради пакети бачила з вікна так не було лячно.. Всі 200 …шахедів , як ніколи до того, шахідів були через мене і по суті,. ніколи такого не було . Від початку . Ни коли , це срака. . По відчуттям - прокидаюсь від того , що вібрує драбина на другій поверх, і це -вібрація від влучання десь дуже- дуже поряд, якщо без ракет. Прокідаюсь , шкаю що відбувається , майже три ранку, разумію , що не ракети, можна спати, начебто, але 200 шахедів, чомусь вперше через мій маршрут, і тут…. Дім начебто живе своє жіття і йому це не подобається , він весь шкрипить по різному одночасно. Драбина на свій звук , стіни на свій, кровать теж свій, разумієшь що дуже поряд, пора якось прокидались…. Но така апатія, на грані з фатальною відстраненностью,, начебто прокинувся, але це кіно, яке було ввечері , ти лягав спати і то сон, і так саме ставлення до подій . В мене було одночас відчуття що я в тірі їв мене стріляють як в статичну мішень(я це будинок а не особістисть) , і це було богато годин безперестанно. Врешті решт я просто відключілась , запустила кота і більше не помьятаю. Начебто тумблер. Як можна було відключитися я не знаю. Бо зі всіх сторін від дома ібашили. Але просто викл і все . Це гарно і погано одночасно, бо зранку, я відчувала, що для моей громади вночі була жопа. Буде дуже поганих новин і мертвтх людей. Але зранку було сонечко. І це ***ець. Я раділа сонечку більше ніж сум і тривогу.
  5. Ще рік таких цін і я займуся посадкою більш уважно, бо такі полуницю мені треба. В мене питання. Троянди на паркані . Знов питання . Нью Доун один кущ вже пагони по 40 см, ще трохи і почну підвʼязувати. Другій менший вдвічі, але теж гарно виглядає . А ось 8 кущів Свані якось всі по різному, в більшості почали базальни побіги рости швидше, ніж бічні з тих чубуків що були спочатку . А ось в одного Бруньки які були червоними так і залишаються в том же стані, ніякого руху . І один що був не посаджений в цю клумбу так саме не живий ні мертвий. Питання по ним- що з ними робити, може треба чимось їх «покохати»? Стебла нема, то під корінь може чимось? Я два разі їх корневіном поливала. Грандисом при посадці ( і замочувала на 6 годин також) і потім через 2 тижня ще полила після поливу. А потім почались дощі, напевно весь тій корневін пішов вже вниз по піску. Що в такі дощі робити, чи ото просто спостерігати та і все.?
  6. О , так , ще тій дивирсант, за час поки в гостях. Але зараз вже рік не приїжджала, то я навіть сумую. Це вона раніше приїжджала на всі свята, які були більш ніж два дні, і в відпустку , яка в них тривала 5 тижнів. Зараз пішла на пенсію остаточно, та взяла в цьому році собі городину, то даже не знаю коли чекати. А так в ней завжди зуд щось мені посіяти, то в мене все було засаджено навіть морквою, буряком, бо трава ж буде расти, а так бурячок. То я бавилась в щось більш продуктивне а їй залишала на травки- салати. Так навчилися ладнати між собою. Ну я іноді потім бувала в шоці від кількості спаржевой квасолі, або від руколи, кінзи. Ну то таке, зато трава не зростає 😀
  7. Пішла подивилась по супермаркетам( інтернет в поміч) то полуниця коштує 8 євро в середнему. Не маю надії на свою. Ось не моя рослина і піддається мені. Щось постійно трапляється з нею. була в мене начебто гарна покі спочатку я її пере кормила перший рік - то вона була гігантська рослина з величезними листями і нуль квіток. Потім свекровь виришила, що я погана садівниця і на наступний рік ту клубнику « гарно почистила весною, щоб слізняків не водилося під кущем) ,а вона в мене зростала на чорній плівкі. То вона от такой турботи за тиждень згоріла , а так була прикрита мульчею та плівка і все було чудово крім слізняків . Ту що придбала потім новий сорт і размножила син гарно прополол минулою весною, то що дістала з компостника і зробила з ней в іншому місті грядку , то сама вже місто не вдале обрала - на торфʼяному місці і вона погано зростала через спеку і нестачу води, хоч і під агроволокном . Чекала на осінь ,на переїзд, але свекровь на ней витряхнула гроубокси с землею в пошуках картоплі в них, ну і вижило два куща. Інша грядка заквитла, але побив мороз. Зараз знов квітне, але такі дощі постійні що жодна бджола не літає. Не знаю що там буде, але слізнякі вже від такої погоди множаться геометрично і ту ягідку, якщо вона буде не пліснява , звісно, зʼїдять раніше ніж вона достигне. Ту що ремонтантна я по дурості сама вбила всі 30 кущів. Мені захотілося, щоб вона була раніше ніж інша. То я викопала і по горщикам посадила. Хотіла весною перенести до теплиці і тоді вона на мою думку почала раніше зростати . Горщики в рядок на вулиці поставила, щоб не поливати. Це я передивилась мабуть ютуба з полуницею в контейнерах. Вирішила що теж хочу щось таке подібне, але ідея була, що я вставляю горщик вкопаний такій самий горщик і получаю мобільний варіант . Дурна голова рукам покою не дає - це про мене . Ну гарна була полуниця , зелена, потім вдарив мороз, чомусь вся вона після цього почернела і засохла, мабуть, через то що мороз проморозив горщик насквозь? Не знаю. Але жодного куща до квітня не дожило. Якщо людина дурнувата с постійнимі « вражаючімі « ідеями» то мабуть, класична клубника це не по мне. Ну і завжди вона коштувала не багато і всі основни запаси заморозки я так чі інакше купляла. Бо за сезон в мене її завжди багато треба десь ведер 15 мабуть точно треба. То ми її завжди на ринку ящиками купляли без особах питань. Через то я бавилась в експерименти і не сильно печалілась , якщо з ней щось траплялось, бо ніяк їх ставок не було на ней. Так, дітям по грядці побігати в пошуку.
  8. Я в цьому році зробила лайт варіант. Посіяла в одну банку, як бабусі помідори саджали колись. Банка із под цукатів прозора 250 мл з кришкою. Отвод води не робила спочатку. Насінини насипала і закрила кришкою на ней ще таку банку пірамідою, потім ще з якімось квітками, до 5 штук було , ця була знизу майже завжди, через пару тижнів вже коли сходи зʼявилися , то пішла жити в горщик з інжиром , щоб сонечко светіло через кришку, десь так місяц вони під кришкою і зростали. Спочатку вони дуже повільно зрастають. Потім кришку відкрила, коли вже по пів сантиметра десь були. Отвір в дні зробила, все намагалась перенести по стаканам, але ніяк зірочки не сходились. То потім вже і не чіпала до висадки. Ну і так і ростут, ніяк не виходить висадити( планую відривати пучками, потім тім хто приживеться зроблю стрижку, залишків тількі міцний пагон. Враховуючи що кущ в мені с десяток потрібно, то якраз цю невеличку баночку і розтягну на 10 шматків. То потім опишу досвід цього мега ледачого методу.
  9. Дійсно жорстко. Особливо полуниця. Цього року , вангую , що ціна на цю ягідку буде недосяжною. Враховуючи різкій стрибок цін на всі овочі, і мороз, якій побив квіти полуниці, а тепер нескінченні дощі, то надія на адекватну ціну марна. Будемо дивитися на ваші світлини і пригадувати смак . Цікаво, яка вартість в вашій країні такой краси відбірної? А яка на смак, кажуть , що ваше сонце робить таку ягідку надзвичайно смачною. Цікаво, це вірне ствердження? Зазвичай в Україні полуниця була досить демократична ягідка, яку вживали мабуть всі . З минулого року все змінилося, меня давила жабка не щоб зелена , на покупку 3-4 кг ягід. Купляла лише раз, мабуть. Тому що ті 4 кг це ні о чем, а по грошам як кіло пармезану. То я краще пармезан і чекаю на черешню.
  10. Я вже давно використовиваю саме насіння кропу в марінаде ( так зручніше, не займає місце в банці і мотлоху нема, вистачає хріну, хочь я його на дно кладу а ріжу в розмір огірка і вструмляю в рядок ,і тількі центральну жилу. Насіння гірчиці теж додаю, однажды побачила як гарно це виглядає в банці в покупних огірках- то був верес кажись. І ось мені так сподобалась ці баночці з корнішонами, що на наступний рік я вперше посадила власні огірочки, щоб саме мати ті 3-4 см огірочки ( в продаж такі не поступають ніколи) і щоб в маринаді ті насінини гірчиці були схожі на сніг в кулі новорічної, то треба було позбавитись всього мотлоху традиційно притаманному нашим рецептам від бабусь. Так і случався кріп з насіння і гірчиця. Ну подобається мені створювати такий літній « снігопад» в банці.
  11. О я теж обожнюю пармезан і слідую класіке старих французьких кухарів. Знаменитий Поль Бокюз використовивал масло як секретний інгредієнт
  12. В мене чомусь саме черешкова не зимує, так , тримається зеленою даже під снігом, але десь в морозу в лютому просто вимерзає і все. Я саджаю її заради черешка, мені з ним подобається літня комбуча. Чоловік та свекор так їсть . Листя з черешків обриваю і сушу зайви черешкі теж, хоча вони довго сохнуть в сушарці, використовиваю на бульйони курячі сушени черешки, листя сушені багато куди додаю. То я б була задоволення, якщо б мене не довелося саджати розсаду, в тому році ще в лютому були живі, і ми тут обговорювали, що зимує то я не садила, думала що буде від корня знов, а коли в мерзла , то вже пізно було по часу саджати на розсаду, і в мене минулий рік був без селери. В цьому знов через розсаду. Стрілок з насінням я теж від черешковий николи не бачила. Це як приклад над приміром,що був вищезгаданій що в межах одного району зимує і вимерзає
  13. Ні теж збрехали. З общего загальний вигляд листя- ажурне, тендітне і зелене. На смак ничого спільного нема. Тобто , якщо пряність має інший смак, то і нейтральний овоч - огирок буде на смак такій, якій ви зробите рассол. Звісно, ферментація надаст загальних ріс, але відтінків огіркі набіраються саме з прянощів. Якщо маринад, то тут взагалі разсол яскравий суто по прянощам, загальних ріс різноманітни рецепти набирають з цукру , оцету і солі їх співвідношенні. Але знов ж таки, кріп завжди в всіх рецептах огірков з прянощами є, як і хрін. Все інше вже варіація , яка притаманна місцевості і вподобань родини і господині, що робить ці огірочки. Так ось. Огірок з фенхелем( з насінням, або стеблом то так собі, на мій смак починає віддавати мікстурою від кашлю з дитинства) Можливо це суто мої асоціації. Хоча намагаюсь завжди бути не предвзятою стосовно нових смаків і взагалі їх шукаю, бо мені завжди цікави поєднання. Наприклад мармелад з червоной цибулі це смачно , конфітюр з томатів з розмарином це пикантно і дуже пасує до червоного мʼяса. Мармелад і конфетюр зазвичай в такіх стравах більше описує консистенцію, ніж кількість цукру. Навіщо треба мати фенхель? Окрім як овоч восени для білой риби, . З фенхелю не поганий чай , зі стебла теж приемний більш мʼякій смак. Якщо проблема з травленням , як після квасолі і капусти, то цей чай після страви саме то. Холодний с лаймом і мʼятою теж цікаво. З огірком лимоном та мʼятою- освіжаючій напій для літа. Якщо заварювати на молоці з додаванням меду, то це допомагає гарно спати, без ковтання таблеток заспокійливих. . В підсумку - фенхель гарно підходить для напіів, напевно існують ще якісь рецепти . І як овоч для різноманіття смаків . Сезон не дуже тривалий збору і храниться погано, через то він майже відсутній в продажі. До війни був в великих супермаркетах наряду з бататом. Далі, що стосується фенхеля- не саджати від жадібності фенхель аптечний, він же листовий, саджати фенхель клубневой, він же овочевий. Це саме головне заради чого я його взагалі саджаю- головку. Його зонтики, треба вчасно зрізати , коли вони вже перестають бути декоративними і починать бурим кольором забарвлени, саме як кріп. Суть саме так. В овочевого це буде поодинока , і взагалі я ік виламаю з початку утворювання за раді нарощування головки, для зонтика можна залишити і кріп, вони схожі по зонтикам з ним. Але сама рослина по а рису відрізняється, і на кріп ну нема на до дивитися, то фенхель , як селера черешкова, тількі більш тендітна. До речі селеру черешкову теж в цю клумбу островком можна, але її треба було з разсади, напевно вже не встигне.
  14. Як ідея. Якщо ви раніше не саджали таке . Першу від городу грядку зробити «перехідною» . Така собі їстівна клумба. Хо можна зʼїсти, а ні, то теж красиво. Набір такій : мангольд кольоровий, фенхель в центрі, кале( кейл) якщо ділянка дозволяє, бо вони високі , середним рядом можна обрати бархати , їх зараз повно усіляких чудернацьких, в ногі базилік фіолетовий, зелений, календула, настурція ( мені подобається на смак) а можна ще салатами края саджати, вони теж різни по листу. Можна добавити кріп на зонтики трішечки, або лук перьями, кінзу . Буде така галявина яку можна з їсти, вона буде яскрава, квітуча. По ітогу все можна заїсти , або ні
  15. Насправді, то що з лимоном, то средство для видалення неприємного запаху ( я купувала в двох різних проізводителеях і чомусь той лимон в двох був однаковий) одна в порошку ще досі є. Оба разу при покупці переплутала з средством для чищення. Другій раз схопила ще і доволі велику пляшку. Через то , що це средство мені майже не потрібно, то досі ще є , вже не знаю скільки років. До війни точно придбала його . Був час- на початку війни використовувала сумісно з фейрі жидкім, якій не можна в посудомойку наливати . Але в цьому средстві є піногаситель, то ось так виходила з положення, пока не почали товари завозити в магазини, і не надішли до продажі таблетки для посудомойкі стандартні. Я чищу доволі часто машинку, приблизно раз на півтора - два місяця от тім двофазовим средством в пляшці. Хоча даже на сайті фінішу написано- 1 раз на 30 циклів використовувати це средство. Я такі роблю це реже приблизно 80-90 циклів Чищу тоді, коли на уровні для приборів ( він пластиковий, білий) зʼявляється сторонній колір. Зазвичай його дає томат та куркума , та копчена паприка в особливо великих дозах в поєднанні з твердим і жирами ( яловичина, баранина) хоч і змиваю с посуд, але ж залишки все одно лишаються на посуді. Що стосується средств для посудомойкі для чищення. На них всіх написано- використовувати БЕЗ посуду, та цикл очистки обирати с високою температурою і без полоскання. В моему циклі для очистки нема предварительного полоскання. Але на средстві для видалення запаху( ось тій що з лимоном )позначене що можна , спеціально зараз пішла подивилась, при чому температура лише 50 градусів позначена. І якщо можна з посудом , то значить що таблетка ,буде сама по різному розчинятися. На мій досвід таблетки і рідина мають різни ступені чищення. І от таблеток ефект меньший, а ось запах дійсно чудово прибирає через маскування. А взагалі, я запускаю машинку десь мінімум 1 раз на день, частіше 2 раза, то в мене не встигають там якісь неприємні аромати зʼявлятися , якщо ви робите це раз на 2 дні, то це средство в вас рішає всі питання. Але я знайшла переклад конкретно до цих Сомат таблеток і ось що в застосуванні там написано: 1. Загрузите посудомоечную машину. 2. Добавьте средство мытья посуды. 3. Положите одну таблетку очистителя для посудомоечных машин SOMAT на дно загруженной посудомоечной машины, не нарушая целостности водорастворимой пленки. 4. Запустите посудомоечную машину как обычно, используя нужную программу. тобто пункт 3 каже вам що плівку НЕ знимати. Якщо хвилюєтесь, що частина таблетці розчиняється в предварительному полосканні, то тоді киньте в відсік для таблеток, разом с порошком, він відкриється тількі при основном. Не думаю, що місце має значення- всі таблетки завжди падають на дно при відкритті
  16. Так, в задумці це суто декоративна історія з віконницями, тому предполагалось спочатку, що ці віконниці будуть зроблени з готових жалюзійних дверцяток, на варіант Б було з вагонки, по типу амбарних дверей класичний варіант в дуже простом виконанні, бо за ці прикраси будинку не потрібно було , як казала Ірина «Втратити нирку». Під кожним вікном планувала балконний ящик з квітами. Під вікном корзини, або великі кошики з квітами. Гарно щоб всеж такі теракотови , але ось тут треба за такі розміри вже не тільки нирку віддати, тому, буде щось альтернативне Але руки до цього поки що не дійшли , можливо в цьому році. Накидаю фото схожих ідей
  17. Щось в мене сегодні форум не хотів працювати. Так, дуже гарні фото. Як раз все що мені було потрібно. Дякую безмежно . Але якщо щось цікавоє буде попадатися на око, то кидайте фото і нам( ось тут треба губозакаачну машинку вже передати до мне)😆
  18. О, бачу , що вы вже определились поки я добралась до форума. Сурфініі і петуніі серіі Ізі що мають пагони по 80 см в такому маленькому горщику точно не будуть такими, буде щось ріденьке ,с пагонам і десь 40 см макс. Горщик на сонці 4 літра дуже маленькій, в ньому розігріваєтся ґрунт до 40 градусів, даже якщо вологій, рослина починає чахнути. Якщо придивитися на міське озеленення то там горщик значно більший ніж 3 літра. І доволі часто мат з кокоса, думаю що в ньому менша температура ніж в пластиковому. Серія ізі має 80 см пагони тількі в грунті, як грунтопокрівна , і то дуже гарне враження . Серія тайдл то величезни кулі десь більше метра виходіть к серпню. Точно не в горщик. Її можна в горщик, але якщо на 1 ізі норма 12 літрів грунта, то вейв це вже от 25-30 літрів. Я її зараз з трехлітрового контейнера васаджую і там вже весь горщик в тісних корінчиках. Петхоа в минулому році був в сусідки, квітнув все літо, але веранда з орієнтацією північ. На сонці гарно себе веде пеларгонія плющелістна, ось та ампельна , вона посухостійка така собі ажурна куля . То її теж можна розглядати на стовпчик А хіба ампельна бегонія не потребує тінь?
  19. Так, ось на першому будинку і побачила, що там шпунтована дошка, щось накшталт вагонки- збираються з пазом одна до одной, віконця закрити, то цікаво в що кріпляться петлі- одразу до каменю, чи мають свою коробку, яка одночасно відкоси вікна накриває. Ваша Луіс Одер, має такі сами квіткі, і так, запах бабусиних троянд дуже ароматний, ще не чула в жодній іншій такої інтенсивності. І взагалі ні чім не хворіє. З поливом теж можна не перейматися, мені здається що вона вже добралась до води самостійно. За це можна тримати цього велетня. Придивилась сегодні -пагони минулого року біля 2,5-2,7 в більшості. Якщо її не обрізати( завжди обрізала на 1 метр від крутну і тримала кущем) то вона ще дасть приросту зверху, чи тількі закущиться бічними, що на мою думку може дати більше квіток? . Кущу напевно років 10 вже, я його саджала дуже дорослим від сусідки.
  20. Ага , ось саме мені це дуже цікаво . Скільки опор , з 8 мм арматури, або 10 мм може стримувати того куща. Щоб він не був без під вʼязки 5*5 метрів. Ну хочаб 3*3 прибрати, і то він ще тількі набрав пагони, то думаю чи не развалітся , чи не стане ще більшім за цей рік ще . Тримаю її саме на варіння. … хоча жодного разу ще не зварила -якесь він пристанище для усілякої тлі і прочїх комах- мурах і всього іншого. Бронзової на ней аж біснуються. Ще купа якісь мелкіх блошок( не знаю що це, але тількі не ней таке. А на варіння таке не можна, обробити не можна, бо їсти тоді не треба, на варіння троянду мити даже не можна. То ось і кажу -дам останній шанс ,бо проблем більш, ніж користі поки що
  21. На цьому фото мені здається віконниці ( так правильніше, здається) думаю що з металу, більш сучасні. Якщо попаде до ока старовінни, буду дуже вдячна за фото. Бо саме цікаво кріплення до камʼяних будинків, як воно було ауетонтично ,а в інеті більше прикладів до деревʼяних ізбушек. Або сучасні металеви, що мені також не потрібно. Цікаво більш декоративно, в моєму випадку з уклоном на Францію, або Іспанію, Італію.,ось с такими квітникам під вікном, я щось подібне хочу... бачу в вашій місцевості саме таке може бути. Так що , якщо щось подібне попаде в око , то це буде чудово.
  22. Шановні панянки, підкажіть , будь ласка, якой міцності має бути не знаю як це правильно називається « підпора для троянд» якщо вона шраб десь 2,5 метра заввишки. Але такій собі кущ фонтан. Ось ця троянда без назви сорту, що має назву загальну» бабусина троянда» В цьому році не обрізала, бо думала корчувати вже. Але напевно . Дам шанс , якщо опаную. Це велетень одноразово квітучій, але живучій що капець. Можливо, якщо якось її підперти гармонійно, то з цього може бути щось цікаве. Бо покі що з ней суцільни клопоти, але квітне дуже мало, хоча рясно . То думаю дати її останній шанс- або я її якось стримую, або на компост.
  23. Вже не в пошуку, епопея « 50 відтінків зеленого» пройдена - вийшло не зовсім то що було потрібно, бо Тіккуріла не колірує зараз краску по металу в рал, на жаль. Закольоровав 3 баночки різних пробників, стало зрозуміло, що база, яку заколіровати потрібна напевно якась прозора . Ще можна було б взяти автомобільну, но тут ціна не дуже гуманна ,в розрахунку на кількість. Я ще знайшла краску по ралу, але баночка 20 літрів , все міркувала як обґрунтовати , що ця краска мені ну дуже потрібна….на той момент Терпець чоловіка відійшов в астрал, тому він взяв і замовив с Польщі зелену краску без мене пробну партію- « для паркану» в кольору Зелени листя. На погляд це темний лист троянди. І такі в ней частинки « сяйва» . Сам мені все і покрасив, бо я замахалася ще на грунтовке ( красить важче і довше, ніж зварити той паркан). На тому « пекельні борошна» вибору примусово були закінчені. І тількі тоді мені прийшла в голову ідея , що треба буде ставні( я поки все ще прідерживаюсь першого плану фасаду) покрасити не в блакитний, а саме в такій колір- смарагдовий. І тут ваше фото. Прям нагадало мені про таку миттєву думку, я як раз хотіла знайти фото з такім кольором, щоб подивиться , як це може виглядати.
  24. Кущ як кущ . А ось ставні зелени на будівлі то просто бімба- 😍
  25. З троянда і на цей сезон напевно же покінчила, пару кущів ще пересаджу та і все. Але мені потрібно ще пару кущів півоній пересадити, один не расте ( придбан мааахонькім корінчіком) вже третій рік кущ це сльози- три невеличких стовбура, напевно не підходить йому щось. А інший - з такого ж коринчика вже збирається вперше квітнуть. Хтось з них жовтий, хтось має бути червоним. Пішла я шукати що в мене за сорта ( бо я забула з часом, але склерознік підказав) і око впало на півонії ІТО, і така там одна гарнюня що я прям теж хочу її, і ще чомусь хотілось придбати пару кущів жоржини, щоб як в бабусі в селі - величезні такі оберемки квітів. То якщо жоржини більш меньш зрозуміли, то в кого був досвід з ІТО півоніями? Чого чекати?
×
×
  • Створити...