-
Публікації
4 464 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
21
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Сарочка
-
А ще заквітнув третій клематис на паркані, і це знов точно не Етуаль віолет, це якась величезна квітка, щось більше к Президенту, бо квітка з величезними абррісамі, більше ніж 15 см . І все трі різни геть. Хай мене покрасять, але цю красу доведеться відривати. . Бо з цім першим чорним ( не знаю , хай буде по определів джпт як Романтіка, але і цей теж не то , що я саджала по сорту) ітого - маю на паркані замість размереной композиції купу рандомних растюх. Це якісь анріал . Надам завтра фото це якісь рондо жах. до речі, в цьому типу « умовна Романтика» є величезний плюс він квітне від ніг по всьому стовбуру, такі дуже пасує до білих Свані. Чі то незнайомі хто, але квітів безлич. Цілком гарний. Якщоб теперь зрозуміти що це за звір і як з ним погодитися ( напевно ж схожій на 3 групу, бо інший від всіх), то має право на життя, якщо знайти йому пару.
-
Сорян, вже задовбалась виправлять помилки. Поки печатаю, начебто бачу, потім бачу вже в тексті ще купу. То сліпа , вибачте
-
О, щоб запобігти цей ситуації конфликтной , вони одразу сказали, що готови надати мені іншу оправу на час вирішення ситуації, в яку пропонують мої замовленни лінзи( ті що я зараз замовила) але одразу сказали сорян, це буде не оправа Сілует. . Еее ну то таке, знищимо на цей час ще і замовлені лінзи( всі ж тут розуміють коштовність ліз на замовлення) Ну і я не поняла мені ту оправу теж пропонують придбати чі нададуть безкоштовно. В останньому дуже сумніваюсь. Але таке. Лінзи такі доведеться стратити , бо пів року в старих окулярах я не зможу ходити, поставлю їх в іншу свою оправу, чі як вони вирішать бо і до моєї іншой оправи вони також не підходять, бо там центра не будуть співпадати, то не знаю взагалі чім то дійство вирішиться
-
В мене сьогодні взагалі якась опа з новин. Віддала окуляри на заміну лінз… сегодня дзвонять…. Бляха зламали дужку оправи, заміна 6!!!!!! Місяців від заводу. Я розумію все, але ж поїду ві второк вирішувати з майстром, за чий рахунок ми будемо міняти зламани окуляри в майстера, якій від сервісного центру, ( але мені не сподобалась фраза « ну ми вас попереджали що так може статися, нічого такого , звісно не було, фік би я б дала при таких умовах окуляри за 14000 тис , на рандомниий змін потрініруватися, рукожопу майстеру) о, мені запропонували інші окуляри на цей час( я не поняла мені їх купити чі як, бо була якось дуже сумна , такой новиною і ось цім ми вас попереджали, намагалась вспомніть, коли, через 5 мінут після розмови поняла, що николи , николи не було цей розмови взагалі. Це як купити нови окуляри, в яких вже стоять лінзи, віддати їх на установку і потім мені кажуть, ну ми ж попереджали , що установка не можлива. Правда, це ж брідово звучить при будь яких обставинах.? Чі я трохі доскіплююсь до майстерні? Бо мене визивають на то, щоб вирішувати конфлікт( дужка буде коштувати пів зарплатні майістера) або моїй пів зарплатні, це не важливо бо це дуже дорого, зламати титанову дужку окулярів Сілуєта, то треба бути міцним не наляканим майстером. І тут вопрос , хто повинен платити за цей не поганий досвід. Бо зламали їх на етапі доставлення лінз. А в шоці що так можливо.
-
Це сама звичайна фітофтора.ось так вона виглядає на листах і стовбурах. я показала лист, з зеленимабрисом по темному, це ні з цім не можна сплутати . Якщо тількі по листу треба відірвати вісі листи і почати лікування. Ввесь врожай одразу зняти, якій є одразу. Але якщо бачити такі плями на стовбурі то не вже нема сенсу- всі плоди будуть також уражени. Даже збирати недстігли плоди нема сенсу, бо вони стануть коричневими, раніше ніж наберуть стиглості. В моєму окремому випадку, вони були в стадії зростання, це даже не молочна стиглість, з можливістю достигання в ящику.То взагалі нема сенсу, це хвороба моей місцевості болотнятной і волого літа. Це моя недбалість, я не зробила обробку після висадкі і планово кож6их два тижні. То суто моя недбалісь( ну то дощ, то нема часу то ще щось, інтервал був збільшений) . Клещ взагалі анріал. Час очікування після обробки. 50 днів після препарату від кліща. Тому я всім казала, що баклажани одразу обробляю після висадкі, бо кліща в мене хлопають в теплиці, а час очікування дуже довгій. Я не хочу їсти огіркі одразу від обробки на утро( мені всі кажуть ось ти дурна відомчі їх в воді і все добре, чі то в твоїй уяві в магазині якісь інши огіркі не на ранку після обробки. Але Мени здивувало, що так роблять і вдома. Обробляють… і використовивають, тому що шкода втрачати врожаю . Це дуууже погано, я не думала що так роблять, боя як би не було шкода, я завжди все обривала, і позначала як уражене…. То я вже дуже сумніваюсь що даже домашні огіркі безпечни. Взагалі ще більш через таку думку не безпечни. Бо вечори покормили зранку на базар. Це суцільний жах, якщо чесно. Бо треба 10 днів знищувати все . Якщо про горігркі. Якщо про баклажани з перцями від кліща, то зробить це- відірвіть всю завʼязь в будь якому стані і обробіть згідно часу обробки. Але…. Кліща в мене на перцях николи не було. Напевно в мене це само безпроблемна рослина.
-
Невчасно оброблений помідори виглядають так. На жаль, в цьому році без помідорів взагалі. Лікування не доцільно. Якщо почалось на стовбурах то це все.
-
Вся ідея ще не завершена( трошкі металевих виробів, ще планую. Це північна сторона, трохі було темнувато, тому біле. А взагалі то все майже безкоштовно, бо це залишкі від плитки. Дивно, що мені вистачило повно стількі плиткі, скільки було, жодної не згубила і жодної не осталось в залишку. )
-
А тута я:). Просвітництво було вночі , бо не спалося мені , щоб чимось зайняти собі знайшла ось той чудовий прототип димоходу і чомусь вирішила сказати, що це якось стремнувато чистити буде. Це я ще не знала що там одразу ще і вентиляцію будуть робити. Не заважаю більше людине отримувати досвід за власні гроши. Але я пас, даже вирішила не відповідати на коменти. Вчора я щось не побачила, що мене гукають на допомогу. Я вчора заканчивала плитку на відкоси дверні робити, та причепляла вітражного светильника, якій я знайшла до пари в цей коридор до того дзеркала, зʼявилось, що в мене нема потрібних лампочок, довелось ще зганяти до магазину. Короче була трохи втомлена. виправляюсь. з квасолі гострий є такій рецепт. Це більше як квасоля в марінаді. Якщо не класти чілі ( хоча це основний інгрідіент смаку окрім кислоти, солі , та цукру) в цей рецепт, можно получить універсальний полуфабрикат, якій взимку можно додати до овочевого рагу, запеканкі, супи. Або їсти як є в ікісті гарніру. Це так само як огірочки з кетчупом чілі , всім подобаються, якщо прибрати чілі і додати насіння гірчиці замість то буде смачне і наче снігова куля в банці , коли перевертаю. Я залишаю рецепт Інгредієнти (на ~1–1.5 л готового продукту) 500 г стручкової фасолі марінад: 1 літр води 200 мл 9% оцту 2 ст. л. солі 2–3 ст. л. цукру кетчуп чилі — 200 мл Прянощі: зубчики часнику, лавровий лист, чорний перець горошком, насіння гірчиці, насіння кріпа за бажанням Обрізати кінчики, якщо довгі — порізати на шматки (~4 см). Бланшувати в киплячій підсоленій воді 3 хв, потім охолодити і дати стекти воді. Так квасоля більш щільно буде лягати в банку наповніть банки. Готовність бланшування - дочекатися зміни кольру на яскравий зелений. Не переварювати. Чисті стерильні банки наповнити фасоллю, прянощами, часником та кропом. Приготуйте маринад У воді розчинити сіль, цукор, додати гострий кетчуп і довести до кипіння. Зняти з вогню, додати оцет — добре перемішати. **Заливка і стерилізація** Вилити гарячий маринад у банки з фасоллю. Стерилізуйте: 15 хв на 1,5 л банку ( якщо фасування в 0,5, то час стерилізації буде меншим) Закатати, перевернути, дать охолонуть. Ще є радянській салат закусочний ( рецепт свекрові, а в ней з журналу, не то Крестьянка, чі чогось подібного) з спаржевой квасолі та моркви, напевно , так чі інакше всім знайомий, бо в кожной родині таке було. Якщо потрібно. Він називалася закусочний, хоча це просто консерва з готовою стравою овочевою.
-
Я бачила реалізацію саме такой , описаний вами ідеї в Шиделя виключно на газови котли. . Мені здається що такі це зовсім різне, ніж пряме спалювання деревини ( вогнище) . І я її реалізацію бачила в багатоповерхівках. Щось там нічого схожего до каміну не було. Так саме ваша інсталяція це далеко ще не Шидель. Та і Шидель, це не просто купа кирпича . Взагалі не про кирпич. Взагалі не то що ви робите. Але ж це не богатоповірхівка , ну давайте просто поміркуємо …. То ви шукаєте чистого повітря біля димоходу? Чі над ним, чі наскільки під ним? Атмосферний тиск впав, дим стелиться до землі, що в цей час повиннно бути з вентиляцією. Як їй казазати, що вона повинна захлнопнутися і не тягнути повітря до дому. А в цей час ваша жінка включила витяжку і вирішила посмажити млинці. . Поміркуйте. Хто з якого отвіру переможе витяжку? Її мотор 100%, а може 200% більш потужний, ніж природна тяга. Але хто зна. Ніщо вам не забороняє отримувати досвід за ваші гроші. Це ж було лише зауваження, на яке ви можете звернути увагу, або ні.
-
Не ну я намагалась дуже обережно викласти свою думку. Але якщо це « під рукавивицю» на фото , то все , я пас.
-
Єєє , ось тут знов проблемка. Вихід однією шахтою біля димоходу каміну ось ціх двух отворів,зліва, та справа, що вас напевно вінтіляція. Біля отвору якій , напевно, отвір димоходу, то це дуже- дуже- дуже погана ідея. Але це знов не зрозуміло, бо це по фото, без ваших остаточних коментарів.
-
Не зрозуміло. Топка вже є. Як так каміна нема? Чі ви каміном називаєте щось взагалі ?
-
Якщо гільзувати цей отвір, то взагалі то все одно як вам ту шахту викладуть. АЛЕ Але ні в якому разі це не повиннно бути ось це , що зараз на фото, бути димарем каміну, ось так, як воно зараз- з напливами. . Ну добре, не Шіделем єдині, але, якщо наважились ось прям , зовсім якусь саморобну штуку, в в вигляді каміну , то до створення димоходу, теж треба привернуть увагу. Це сама небезпечна штука в домі. Ось прям сама- сама, . Це як вогнище посерд будинку розпалити. Якщо ви міркуєте, що ви з одній строні його в скло спрятали і це вже безпечно, то це не так -не працює. Ваш димохід виглядає зараз більш погано , ніж в старому сіляньському домі, де піч клали після 3 бутилок водяри., і це не просвіт в кінці тунелю. , це тупо край життя мешканців майбутнього будинку , якщо це одоробло залишиться , як димохід , з всій повагою , без образ Якщо ви його залишити як є . То коли буде пожар, це просто час. Ви ніколи цю скелю сталогмітв не зможете гарно почисти . Тому , або гальзувати, або робити як треба, а не ось так робити далі
-
Я зрозуміла що камін. Але в каміні може бути димохід, а може бути шахта с трубами гарячого повітря подібний конструкції . Якщо це димохід, то виглядає він не нормально. Якщо шахта то допустимо.
-
Це в вас димохід?, чи шахта?
-
В цьому році я вирішила теж колеуси спробувати. Але посадила насіння вже дуже пізно, в квітні в середині. Якщо би посадила разом з петунійєй ,то було б як треба. Розвіваються з насіння вполнє собі гарно, то якщо є сорті , що вам потрібні, можна не зберігати. В мене інша проблема з ними виявилась - хтось в мене сжер під корінь їх вже. Я так і не зрозуміла, що це було, але явно не хвороба. Бо жерли повільно -дорослу рослину десь за тиждень . Схоже на слимаків, по структурі обжертості, але точно не вони, та і типового сліда від слимака не було. А вас чім хворіють, хто на них зазіхає?
-
То напевне це дивовижне враження, вони дуже яскраві . А в великой кількості це напевно вау ефект.
-
Ось, з саду , де були нагуліваніі квиток повернулися до дому.
-
Ще з кабачків можно зробить щось типу хумуса ( назвем це намазкою, та не солоне з випечкки щось накшталт міні пішого порціонного, в форме від мафіна) ну це ось перше що прийшло на думку. Якщо треба ще, то піду свою тетрадь відкрию, бо щось більш готується, щось меньш. але то стандартний набір - салат- горячее-випечка. Компот не пропоную , але він також є а арсеналі. Уневерсальний овоч
-
Або Кабачки в азійському стилі (у соєво-медовому соусі). Це буде на пательні, але це не деруни, то 3-5 хв , думаю має право на життя такий рецепт. Сразу кажу, що це страва на три людини, мак вихід десь повинен бути до 0,5 кг , бо перевантажувати сковорідку не треба, наче все попливе і буде звичайни тушкований овочі. Треба зберегти балан альденте. Від дійде до мягкісті вже на тарелці. Від часу подачі також повинно пройти не більш ніж 5 хв. Це не блюдо на нагрів, або щ_б залишилось на завтра, то друга концепція. Швидко , яскраво і трохи відчуваєте текстуру. Якщо текстури нема, то треба зменшити час стояння на кухні над пательнею ще на 1 хв. Кабачки китайці готовлять за 5 рухів Вог, але там температура шалена. То в нас треба тількі доче4атися зміни кольору скоринку молодого кабачка, ось так буде візуальна готовність. Ну і нарізка,3 мм то зайве. Гострий ніж та тоненький слайси. Кабачки — 2 шт. Соєвий соус — 2 ст. ложки Мед або цукор — 1 ч. ложка Часник — 1 зубчик Кунжут — за бажанням Олія Нарізати кабачки брусками або кружальцями.товщину - 1.1,5 мм Обсмажити на олії , на великой температурі до альденте, то смажених краєчків. Не треба допускати, щоб потік сік, треба невелика кількість на пательні, та сама велика мощность плити. Краще хай виглядає край дуже підсмаженим ніж все почте пускати сік. Смажимо по принципу китайської кухні, поки скоринка почне зміняти колір на яскравий. Це все. Це займе часу десь 1,5- 2 хв Макс . Пательня предварительно дуже горяча повинна бути, щоб від масла шов димок . Додати соєвий соус, мед і часник.( все це потрібно змішати в чашці заранее) Тушкувати 2 хв, поки карамелізується.. якщо треба більше соуса на білий ріс до гаарниру, то давайте в чашку 1 чайну ложку крохмалю і 4 ст л бульйону концентрованого, або звичайной води+ 1 ст ложка соєвого соусу. Сіль тут за бажанням. Я завжди в азійські страви ще додаю імбірь та гострий перець в цю чашку заливки. Ця страва за 5 хв Дуже пасує до білого круглого рису типу Камоліно. . . Час на готування рису не рахую. Ріс зварити потрібно заранее. На останній хвилині рису, починаємо готовити кабачок. Десь так . Це майже миттєво Опціонно можна додати кунжутний соус в чашку заправки, та дашіду ( корейський сухій бульон )з анчоусов, або мідій, це посілює смак, це як природній глюкомат, не відчувається, як смак, але робить соус більш насиченим. Посипати кунжутом. По такому рецепту готую ще стрілки часника, , які зараз є в промисловому масштабі. Це ось прям бомбічно. Можно додати ще предварительно також швидко піджарени пластини(1 мм мʼяса будь якого, якщо так не можете порізати, то можна фаршу, якщо треба щоб було полу мʼясне блюдо)
-
до простих рецептів з кабачка. Якщо є тека тертушка, як на моркву корейську Молодий кабачок — 1-2 шт.Сир фета — 50–70 гОливкова олія — 1 ст. ложкаЛимонний сік — 1 ч. ложкаМ’ята або базилік — кілька листків.Сіль, перець, італійський трави. Нарізаємо кабачок довгими тонкими стрічками (як локшину) ножем для овочів або теркою. Порскаємо оливковою олією, лимонним сіком. Додємо крихти фети та порвану м’яту. Чавимо в руцях щільно спеції щось на кшталт італійські з трав. Їсти можна сирим або злегка припустити на сковороді 1–2 хв.
-
До речі. Забули з всіма розмовами про пралку. Николи ніт на другому поверсі. З багатьох причин. Починаючі як іі туда тягнути, 70-90 кг штуку , це окрема буде подія , як вона буде там дринчати( вібрація) доцільно, можливо, і то сумнівно , це якщо є сушарка, та якщо є гардероб на другому поверсі. Пралку ви будете запускати вночі, і по перекриттю вона вам на весь будинок буде грінчати в ночі, коли тихо. І це не квартира, в будинку завжди тихо, коли з квартири з їхати, то це буде з часом по вухам дратувати. Можно безліч тем перечитати, тіх хто тількі переїхав в будинок. У всіх було саме одно перше враження ТИХО. Тихо так, що іноді різало вуха. І тут вам пралка …. З часом, все одно життя більш буде на 1 поверсі, так більш зручно. То автоматично, такі краще не тягнути на другій поверх то , що вдобно тримати на першому. Брудний сухій одяг легше стягнути до до 1 поверху , ніж мокре . Бо часи такі бентежни, що сьогодні вас є сушильна машина, завтра ні, з будь яких причин і потягнете ви все це до вулиці, або на 1 поверху до пральної кімнати з сушаркою. . Деякі речі не можна пхати в сушарку і потрібно, щоб було щось на чому можна досушити речі .
-
Тут, якщо солод на пивоварні, з всіма паузами температурними і витримками, то буде як по рецепту чі то 4, чі то 6, що потрібно, то майже і буде. .В залежності від рецепту. Нам подобається щось біля 4 , оптимально. Але діло не в сорті , то взагалі другорядно. Діло в щільності. Щоб пиво мало плотний смак, густий з після смаком, не треба добавляти Ще 30 відсотків води. Це як сік. Він гарний, коли має определенну концентрацію, а потім це якесь Садочок( намагаюсь на прикладі сіку надати приклад) . Але то що зараз з бутилок, то мальтозне пиво, мені здається , що то юппі-90 газоване. Ничого загального з пивом воно більше не має. Це просто напій, схожий по смаку на пиво, як юппі схожій на сік. До речі ,в крафтових півоварнях роблять саме з тих же рецептур,можливо з тіх же пакунків, і точно з того самого солоду, бо здебільшого, саме смачний в нас не расте, а ще його жарять і солодять ( однажды ми і таке пробували робити, це анриіал в домашніх умовах, простіше купити готовий) але в промисловості, на їх гарному оборудованні, щільності пива дуже низька, в мене враження, що замість 30 літрів на пакунок( умовно) додають ,40 для виходу прибутковості, бо пиво більш за 100 не дуже купляють( 100 це вже на виході, але то реальна ціна собівартості зараз , в міру неврожай хміль то взагалі, а американський хміль то і є смак) Украиінській хміль то гарно, але він про гіркоту. Да речі ,якось ми даже на дикому хміль місцевому пробували. Ну таке. Посередне щось. Але я знов розлого , та не по теме. Якщо цікаво, то або в лічку, або до моєї темі. Бо це вже не повага до ТС. . та як ви сказали вчора - Амінь 💋
-
Не знаю що таке порошці. Але почали робити, коли майже почалася окупація. Тоді чотири місяця ничого не продавали. Випили все що було За пів року до ціх подій , я чомусь вирішила, що мені сподобається спробувати зварити піва, це ж не складніше ніж квас. Тому купила три набору солоду , дріжджів і хмелю. Це була готова рецептура. Ну тобто додайте одне -по варіть стількі,потім додайте це. рецепт завжди додається. Я чесно кажу- в мене так руці і дійшли спробувати. Якщоб не війна, напевно так би ще б лежали. Спочатку варили в чані, ( на мій погляд це було саме смачне пиво, чі то часи були таки) , потім купили першу пивоварню, потім іншу , вже повністю автоматичну. Але це суто , щоб чоловік разважался. Це його кухня, його забаганка, є даже аламбік, як надстройка , ( а ось це вже не цікаво , як і колонна і і все інше, як надстройка до півоварні). . Почалось з бутлей, перешли в кегогенератори, та навіть холодильники. Це хоббі чоловіка, він там прикупив багато книжок з рецептами, ми іноді відтворюваємо рецепті аутентічни 19 віку, всякі різни піваси типу гарбузового, октоберфесту, можжевелового, та безліч. Якось додавали липу в іпу. Все залежить від складу , на нашої , з додаванням деяких солей, все одно воді неможливо зварити лагер. База іпи, аббатьске, с щільной текстурою гарно виходить. Коли зробили підвал, то пиво з витримкою 6 місяців типу Imperial Stout, в молодому виці це ірландський чорний статут ( як марінад до рулькі, це бомбічно). тому рецептів безліч. Через три рокі чоловік каже , пиво можна варити будь-звідки чого, був би гарний хміль, бо такі він дає смак і забиває іноді все інше. Я не заважаю, він так не сходить з розуму, коли займається ділом. До речі це досить прибутково, в деякій час була черга, на пиво. Але складно( важко на пиві працювати, постійно щось треба мити) бочки тягати, бочки мити. . Але це дорого. Пиво що зараз продається це всеж теж саме , але розбавлено рідиною десь відсотків на 30-40 , але щоб зберегти градус( більше не можливо природне вибродити) додають спирт. . Тому рідке на смак, але якось торкуче. Ніколи не могла писати кратко, тому вибачаюсь, що в чужій темі , та не по темі Але ось яскравий приклад, як життя в будинку накладає нових забаганок, ніколи в квартирі б не робила пивоварню. Даже подумати про це не було можливости. То , з огляду квартири, то робить треба більш гнучку інфрастукту. Бо квартира , це не дім. в обратно сторону - мені здавалось , що до мене будуть приїжджати багато друзів, . Виявилось, ніт , то короновірус , то віна з блокпостами. А тепер і друзів не залишилось. Тому бані, і альтанки с шашликами, то не не актуально. Шашлик 2 раза в рік, макс.. бо в гарной духовці мʼясо краще, як ні круті.