Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сарочка

Пользователи
 • Публікації

  4 166
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  21

Усі публікації користувача Сарочка

 1. Так, через дуже спекотний квітень тому час черешні, абрикоса і горіха перемістився на два тижні раніше. горіх останній в саду квітне, завжди десь в травні, такі сережки на ньому висять. Потім вони валяються як хробакі не землі. Якщо приморозок бье то горіх чернеет, потім в цей рік буде богато зеленої маси.А ще горіх тугодум. Перши плоди напевно на 8-9 рік. К тому віку він вже величезний збір горіха починається десь с першим приморозком то странно, щоб плод був в серпні. В один день скидає все листя, то аж шум стоїть коли він їх скідає, якщо без вітру.( один раз намагалася знімати відео, але чомусь по відео не було так вражаюче, ) в цей час треба одразу зібрати всі листя, тому що слідом починають падать горіхі Дивовижно, в один день стає голим і і тилькі на кінчиках вісят горішкі. Потім за пару днів і ті горішкі так само впадут як і листя
 2. панянки, нагадаю що зараз ( і ще 1-2 дня )время збора волоського горіху молочної стиглості на вареннечко і лікер «ночіно». Якщо хто хоче зробити щось новеньке, можу поділитися рецептом. В цому році буду робити 2 варіанта варення і трохи лікеру. Я його не пью, але це кондитерська добавка в мене. А, ну до кави і морозива ще іноді додаю, під настрій. Ну що ж , дари саду треба зберігати і щоб вони приносили не тількі приємні спагоди , а ще і задоволення
 3. В мене зелено- фіолетовий. Та я не думала що їх стільки різних. Фото додала як приклад, саме точно таку саму не намагалась шукати по фото, бо вирішила, що колір не має значення.То може в мене теж брендовані, але маю сумніви. Ей вже років 5-6 купляла за щось до 30 грн, її от прям майже насильно продавчиня вручила. Ну тобто ціна схожа з ціною на сайті (119) грн.
 4. А що саме важко? PS Взагалі нічого а ні складного , а ні важкого в кладці газоблоку в одну людину нема. Трохи довше, ніж вам би хтось підносив блок, а так все теж саме.
 5. Я ж дібілувата. Спочатку я хотіла мансардне вікна, ну щоб зіркі бачити. Ага , щаз. Зірок біля міста самого великого , смішно чекати, ну то я не знала. Потім ще в ту кімнату два вікна натовкала, кімната біла. Це капець. Гарно тількі в осені і на весну. В остальний час мансардни вікна наглухо закрити шторами і одно вікно в підлогу також. Дуууже світло. Картини малювати гарно . Завжди гарне світло. На вікнах ,в більшості ,в мене ще ролети день- ніч. А літом ще плівка дзеркальна зараз, зі всіх південних вікон, бо с охолоджуванням зараз не дуже. На звичайних. Але мансардне вікна потребували повного затемнення. Бо світять в монітори, та ще куди попало. Потім виявилось, що взимку з них пре холод, то такі щільни штори дуже спасають. Через то, легкі штори також з лену, але невесомого,які я придбала спочатку, зараз складені в коробку, бо не все сталось як гадалось .
 6. В мене страждання тількі з шторами на підкладці. На мансарді лен( більш схож на парусіну , такій щільний) якій на підкладці блек- аут 100%. Це мій біль. Вони 100% гаренни. Але як я їх ненавиджу. Їх 5 штук. Вони біли. То треба часто прати і також часто прасувати. Лен першого шару сідає , треба прасувати парою с відтяжкою. Блек аут підкладці якась дивна штука . Мокра наче різіна на дотик. Тому прати її неможна дотиком праски. Тількі пара . А краще одразу в хімчистку. Щоб з ними там гралися. На першому поверсі 6 штор з лену, але блек аут 30%. То там просто довго , бо їх богато, але не сільно бентежить . Остальне на фоні ніх, то дрібнота. Деякі можна взагалі не прасувати, які без підкладу.
 7. Шланг вже више додали. Не думаю що він якось може бути іншим . Ну в мене він помаранчевого коліру , і ще плоскій а сенс такій самий. Єдине що він не працює від садового насосу, тількі від насосу з будинка( треба 3 Ат тиск)
 8. На стрічку, чі на квітку? О стрічку вже додали
 9. В мене просто зменилось навантаження. Тому зараз користуюсь якоюсь гідотой. Колись мені доводилось прасувати тількі 1000 карл! 1000 рубашек на рік. Ще брюки, ще все інше , білизна, дітячий одяг, постіль та і все інше. Мій чоловік колись не уявлял собі, що шкарпетки можуть бути не по прасовані і не складени як в магазини, і обовʼязково в оргонайзері стоя( так краще зберегти та обирати колір) . Та життя змінюється. Якщоб знов хочь вполовину того було б психанула і купила б то, що треба. А так, як зараз. Ну добре. Штори якось за день попрасую. Ну не кожен тиждень я їх прасую. Все інше не дуже треба і ладно.
 10. На одному із шлангів в мене є така дуже дешева насадка квітка, вона такі удобна. Якщо поливаю з озера брудною водою садовим насосом( маленькій тиск) то взагалі маст хев. . Із усілякої прилади для поливу дуже подобається шланг - туман. Він одразу поливає 5 метрів ширина і довжина яка на шлангі-15 метрів і можно більше, якщо тиск насосу дозволить. Хочь 30-45 метрів одночасно. Вмикнув і пішов. Це вдобно. Пока крапля летіть, вона нагрівається, бо дуже маленька. .
 11. В мене так само- найнижча ділянка з 3 вулиць. То з них тек ручей, потім дорогою, потім потік перетнув мій бруствер заліз через паркан і вже до мене, бо хотів до дому- до річці. Так був потік природою. Це йому вже настроїла усіляких перешкод, щоб він тримався до моє межи. Якщо проривався, то тут працювали 6 дренажних полів. Але вони були вовни під завʼязку. Тому вода почала підніматися, але я зробила 8 різних сценаріїв відводи води, чоловік казав тоді що я божевільна панікера, що це закопані в землю гроші . А вчора зате сказав, що я помилилася і на два метра не розрахувала трубу. . Якщо б вона була б на 2 метра правіша, то ми б взагалі не побачили проблем. Але, емперическіе міркування, це ж не досліджуванння 30 років( кажуть що такі опади , така кількість в розрахунку на час останній раз були 30 років потому)
 12. В мене зараз взагалі Скарлет чогось там. Бо коли навернулася мій парогенератор, я тоді вирішила, що або куплю гладільну систему с парогенератором Miele, або нічого не куплю. Бо мені не вистачало активної гладільной дошки . Дошка к тому часу в мене теж за 10 років зіпсувалась вже, нову не купляю. Зараз прасую на полу на рушнику. Бо що там зараз прасувати- 3 вишиванки час від часу . Цю прасувальну систему я вже замовила, але вона не дійшла до мене, бо почалася війна, шкода була куууупу грошей, через то , нічого не хотіла мабуть пів року. Свекровь мені привезла в подарунок оце одоробло Скарлет . Матюкаюсь , постійно, кожен раз, коли беру в руку цю купу лайна. Вже стратила три речі цім одороблом. Але витрачати гроші на щось інше ( окрім мрії) поки що не хочу і не на часі знов робити замовленння на таку забаганку.. ну то таке суто мій тарган
 13. О, я забула про вагу. От цей парогенератор має вагу вагу, сама праска. Якщо б про це не нагадали , то я б за те не звернула увагу.. Він щось накшталт трохи важчій ніж дуже старий советскій. Але це вдобно, дуже вдобно, тому що не потрібно давити на нього, тількі рухати в бік, і це не важко, бо він гарно повинен ковзати по поверхні. І не треба щось одночасно на ньому давити на кнопку, бо пара подається сама. Але так, він важкій. Приблизно в два разі більш важкій ніж звичайна
 14. Так, от ваші дощі я і бачила на горизонті.
 15. Граду в нас не було. Але в мене річка з берегів вийшла. Такого на моїй памʼяті також не було. Озеро піднялось на 50! См .це також було ой как неочікувано, але більше вразило, що грунт з пісків вже не змог смоктати воду, яка тут ніколи не затримується. І 6 ! Дрінажних труб 100 діаметру не встигали відводити воду. Радує що через дві години такі грунт і поля змогли скинути воду, але враження, коли бігаєш по теплому дощу і відкриваєш всі дамби , додаєш нових труб, щоб річка маленька не зруйнувала дамбу ставка, ну то таке.. підвали такі не встигло затопити. Чому я дуже- дуже горжуся, бо на моїх ґрунтах подавали взагалі неможливи і я їх дуже довго рахувала. Ще довше робила, але то таке. Мені є зараз чім пишатися, ну пару тижнів приблизно:) А ще мій дах. Оооо я так його довго робила і він виявилося бездоганним. Пишаюсь собою, також на два тижні. Потім нову забавку придумаю.
 16. Так, до того 2 місяця жодного дощу. Були грози. Ну в сенсі. Блискавка , грім і три краплі , рядом злива , в нас жодної крапельки. Все геть посохло. В мене всі дрінажи над якими 50 см ґрунту зʼявились. Намалювала карту даже де кабель . Над ними по сохла трава типу газон.
 17. А на вашу думку одяг на тремпелі сам такій в вашій шафі після пралки зʼявляється ? Чоловічій одяг типу костюм і все к ньому інши причиндали неможна витягнути з машини і надягнути на чоловіка. Жіночі деякі також. Тому якщо не прасувати білизну і шкарпетки, то все одно є речі, в яких не можна ходити, якщо вони не пройшли праску. .
 18. Після парогенератору. В сенсі праска - прагенератор, потім що тількі не купляла то все гімно і даремно страчені гроші і час. Хоча в мене була полупрофессійна праска парогенератор, але по грошам була така сама як звичайна праска. Тому звичайну праску , будь яку , аж ніяк не можу рекомендувати, бо в ней тиск пару дуже слабенькій, зіпсує речі від занадто горячой подошви. Тому звичайна праска це зло. я залишу посилання на то , що в мене є. Він зараз вже дуже стара модель. Але щоб суть була зрозуміла . Високий тиск пару жодна праска не дасть. А це саме головне . Може гладити одночасно 6 складень білизни , бо паровий удар це дозволяє. можна прати білизну суто паром не торкаясь - це суто шовк, або щось таке, що драпіроване, але його не можна а ні прати а ні прати( звісно все можна, якщо разу мити як). Будь які складки, які повинні бути, волати чі щось таке, або кружево- мережіво. Гардини можна прати одразу з пралкі. Якщо гардини з льону, то ви мені зрозумієте, що їх прати можна пів дня, якщо на підкладці, то ще довше. Також можна на тремпелі чоловічі рубашки . Але манжети і воротнік потрібно пробити парою , тоді вони за фіксуються, і будуть тримати форму . Тоді вони будуть як з хімчистки, а ні як з домашній праски с налетом від праски . Щоб довго не розмовляти скажу що парогенератор і праска це як праска с вугіллям і сучасна праска. Якось так в них кінцевий результат буде Але і цім і цім можно щось « гладіть» але якщо нехо втрачати на хімчистку, то без парегенератора неможна. eldorado.ua/ariete-6274/p1078163/
 19. Як вчорашня злива? Чого недорахувались ? Я таке ще не бачила. В мене город затопило на 2 години на 30 см водою. І озеро вийшло з берегів. Бассейн також. А там тількі від приморозків почали відходити перці. От знов розквітли і тут знов негоразд . Ну от всіх сьогодні із купи бруду дістала, палочкі вструміла і тепер чекаю що знов оклигає. Врожаю вже не чекаю. Досліджую.
 20. То я ж на то і звертаю увагу - термін дії і термін очікування, це про те щоб не їсти не вчасно. Так само і огірки і томати, якщо ви їх саджали. Термін очікування- це коли не можна споживати. Кількість обробок за сезон, термін захисту, то це коли рослина умовно захищена. Сливи і яблука можна і вкрай необхідно. Але від чого, то тут буде питання чім. Від тлі ну майже весь сезон періодично необхідно, в мене в цьому році східна плодожерка лютує, вже третя приманка геть зліплена вщент за місяць, то без обробок все буде заселено червямі . Деякі сорті яблука тіпа годьден доводиться ще від парши захищати в мене ( в вас може буде по іншому) . с персиком теж в цому році більше курчавості, але не по всім сортам. Груша покі що тримається, окрім тлі. Одночасно в бак заливаю добриво по листу, отрута для шкідника і додати трохи добрива..
 21. В хімії є строк захисту і строк очікування( від обробки до споживання). То плодови дерева завжди чимось обробляються від 5 до 10 обробок за сезон точно є. Без цього будуть гноїли плоди, , вишневий мухі ( самі їх червякі в вашій черешні зараз) зіжруть ваши плоди раніше за вас, тля теж начебто не сільно шкодить, але годовой приріст буде відсутній. Сливи і яблоко. До збору ще далеко, але захист від шкідників і хвороб ім також потрібен. То починайте працювати з ними. Заодно поймете, яка висота дерева вам потрібна, щоб мати змогу його гарно обслуговувати. То на весну, зробите обрізку саду вже з урахуванням висоти. До 1 липня можна після збору абрикоса, зробіть кардинальну обрезку, щоб абрикос встиг на нових гілках заклав бруньки.
 22. А що тюльпани вже можна копати. Я вчора тількі одну корзину дістала, іншим тількі обрізла квіткіи і і листя
 23. Та я на то і натякала, що скоріше за все с першим варіантом помилилась через то запитала про колір квітів, ну додала фото саме Карагани. Бо по квітам там буде остаточно понятно вона чі не вона А в нас далі світло. Покі що більш схоже на графік 6 через 2. Ну тобто 6 світла нема. Вчора спати без світла вкладались, потім вночі далі , проснулась а його вже через 10 хв вимкнули. Ну тобто то останній раз я світло зловила вчора на 30 хв, бо виходила на три години з дому. Без генератора жизні нема. Чоловік виришил перевести гену на газ. Бо ще в 22 придбал запчастини, балон, та потім наче як світло полагодили, вирішил що не буде возитися с цей переробкою. ПС а от і не 2 години світло, а тількі 90 хв. А я тількі разогналась щось поробити, а тут ніт, знов відпочивати доведеться. На рибалку напевно треба сходити, раз знов перепочинок
 24. Придивилась на плоди уважніше. Воні такі більш мені здається схожі на квасолю товстенькі і кругли? Чі плоскі? Квітки ось таки Чі китиці як в акації ?
×
×
 • Створити...