-
Публікації
4 336 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
21
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Сарочка
-
Так, ось на першому будинку і побачила, що там шпунтована дошка, щось накшталт вагонки- збираються з пазом одна до одной, віконця закрити, то цікаво в що кріпляться петлі- одразу до каменю, чи мають свою коробку, яка одночасно відкоси вікна накриває. Ваша Луіс Одер, має такі сами квіткі, і так, запах бабусиних троянд дуже ароматний, ще не чула в жодній іншій такої інтенсивності. І взагалі ні чім не хворіє. З поливом теж можна не перейматися, мені здається що вона вже добралась до води самостійно. За це можна тримати цього велетня. Придивилась сегодні -пагони минулого року біля 2,5-2,7 в більшості. Якщо її не обрізати( завжди обрізала на 1 метр від крутну і тримала кущем) то вона ще дасть приросту зверху, чи тількі закущиться бічними, що на мою думку може дати більше квіток? . Кущу напевно років 10 вже, я його саджала дуже дорослим від сусідки.
-
Ага , ось саме мені це дуже цікаво . Скільки опор , з 8 мм арматури, або 10 мм може стримувати того куща. Щоб він не був без під вʼязки 5*5 метрів. Ну хочаб 3*3 прибрати, і то він ще тількі набрав пагони, то думаю чи не развалітся , чи не стане ще більшім за цей рік ще . Тримаю її саме на варіння. … хоча жодного разу ще не зварила -якесь він пристанище для усілякої тлі і прочїх комах- мурах і всього іншого. Бронзової на ней аж біснуються. Ще купа якісь мелкіх блошок( не знаю що це, але тількі не ней таке. А на варіння таке не можна, обробити не можна, бо їсти тоді не треба, на варіння троянду мити даже не можна. То ось і кажу -дам останній шанс ,бо проблем більш, ніж користі поки що
-
На цьому фото мені здається віконниці ( так правильніше, здається) думаю що з металу, більш сучасні. Якщо попаде до ока старовінни, буду дуже вдячна за фото. Бо саме цікаво кріплення до камʼяних будинків, як воно було ауетонтично ,а в інеті більше прикладів до деревʼяних ізбушек. Або сучасні металеви, що мені також не потрібно. Цікаво більш декоративно, в моєму випадку з уклоном на Францію, або Іспанію, Італію.,ось с такими квітникам під вікном, я щось подібне хочу... бачу в вашій місцевості саме таке може бути. Так що , якщо щось подібне попаде в око , то це буде чудово.
-
Шановні панянки, підкажіть , будь ласка, якой міцності має бути не знаю як це правильно називається « підпора для троянд» якщо вона шраб десь 2,5 метра заввишки. Але такій собі кущ фонтан. Ось ця троянда без назви сорту, що має назву загальну» бабусина троянда» В цьому році не обрізала, бо думала корчувати вже. Але напевно . Дам шанс , якщо опаную. Це велетень одноразово квітучій, але живучій що капець. Можливо, якщо якось її підперти гармонійно, то з цього може бути щось цікаве. Бо покі що з ней суцільни клопоти, але квітне дуже мало, хоча рясно . То думаю дати її останній шанс- або я її якось стримую, або на компост.
-
Вже не в пошуку, епопея « 50 відтінків зеленого» пройдена - вийшло не зовсім то що було потрібно, бо Тіккуріла не колірує зараз краску по металу в рал, на жаль. Закольоровав 3 баночки різних пробників, стало зрозуміло, що база, яку заколіровати потрібна напевно якась прозора . Ще можна було б взяти автомобільну, но тут ціна не дуже гуманна ,в розрахунку на кількість. Я ще знайшла краску по ралу, але баночка 20 літрів , все міркувала як обґрунтовати , що ця краска мені ну дуже потрібна….на той момент Терпець чоловіка відійшов в астрал, тому він взяв і замовив с Польщі зелену краску без мене пробну партію- « для паркану» в кольору Зелени листя. На погляд це темний лист троянди. І такі в ней частинки « сяйва» . Сам мені все і покрасив, бо я замахалася ще на грунтовке ( красить важче і довше, ніж зварити той паркан). На тому « пекельні борошна» вибору примусово були закінчені. І тількі тоді мені прийшла в голову ідея , що треба буде ставні( я поки все ще прідерживаюсь першого плану фасаду) покрасити не в блакитний, а саме в такій колір- смарагдовий. І тут ваше фото. Прям нагадало мені про таку миттєву думку, я як раз хотіла знайти фото з такім кольором, щоб подивиться , як це може виглядати.
-
Кущ як кущ . А ось ставні зелени на будівлі то просто бімба- 😍
-
З троянда і на цей сезон напевно же покінчила, пару кущів ще пересаджу та і все. Але мені потрібно ще пару кущів півоній пересадити, один не расте ( придбан мааахонькім корінчіком) вже третій рік кущ це сльози- три невеличких стовбура, напевно не підходить йому щось. А інший - з такого ж коринчика вже збирається вперше квітнуть. Хтось з них жовтий, хтось має бути червоним. Пішла я шукати що в мене за сорта ( бо я забула з часом, але склерознік підказав) і око впало на півонії ІТО, і така там одна гарнюня що я прям теж хочу її, і ще чомусь хотілось придбати пару кущів жоржини, щоб як в бабусі в селі - величезні такі оберемки квітів. То якщо жоржини більш меньш зрозуміли, то в кого був досвід з ІТО півоніями? Чого чекати?
-
Ніяких формул і “ руди» нажаль не має на цьому питанні. Тількі з досвіду як бачіла в відео блогерів різних таі пробувала в себе. Я такі видаляю коронну квітку, бо вона в мене зьвляється ще коли вони в контейнерах то мені вони частіше за все не потрібни. Минулий рік друга партія мала меньший розмір і я висадила як є. То на якісь виламувати, якісь пропустила напевно. Різниці в перці не побачила, окрім того, як ви кажете коронний перчік був щільно прелеплен до стовбура і потім і розміром був більшим ніж його бокови собраться якіх він потім задушив. И вони відвалилися. А ось зрізать той перец не пошкодив рослину або сам перец то вже був квест. То я б такі виламала, він просто не вдобно буде расположен в майбутньому. Можливо це стосується тількі квадратних перців, в них і зазвичай плодоніжка втягнута. Хоча це будуть сами ранні перці. Різниця десь біля полутора тижнів . То на ваше розсуд, чого більше треба. На дуже сонячних ділянках( в вас теж може бути сильно спекотно перці гарно себе почувають в загущених посадках 30*30 в шахматку в дві стрічці, вони тоді самі себе і плоди тримають друг другом,і перці не мають опіків плодів, можливо для контейнера це теж актуально, не знаю. Ще є формовка перця для теплиці для максимально крупних перців . Це коли виламується не тількі корона, а ще 3 бокових і всі бокови розгалуження теж получаеттся один стовбур. Посадка дуже, дуже щільна-15 см між рослинамі з повʼязкою як в томата. Получається стіна. Такій розрахунок на довгій збір врожаю там де тепло.або в теплиці з опаленням То якщо не замерзне, він в вас буде расти як дерево постійно
-
Дякую, не на паркан, але хочу її все ще. То так , ще актуальне питання
-
Дякую. По опису сортів -в порівнянні двох, ваша має більш компактний кущ 😀. То напевно в началі посадки зроблю взагалі тількі 1-2 куща через то, що там пагони можна направляти тількі по довжині клумби , а ось на прозорій часті я думала скідати вниз пагони з підпірної стіни , то треба поміркувать трохи ще, поки рослини бовтаються в розчині. На другому фото це остаточний абріс куща, чи він ще став більшим з часом? На просторах інтернета знайшла власницю 60 кущів цього сорту і вона стверджувала що в ней посадка на відстані 40 см и пагони одной вона складає на сусідню і так утворюється бордюр. Задумка в ней, що це щось накшталт живоплота вздовж паркана, якій вона стриже з двох сторін , щоб була полотна стіна. Фото не було, нажаль подивиться на таку картину не змогла. Також бачу на фото, що вас вона під мульчею, то ви робили одразу при посадки рослин, чи почекали якісь час ?
-
Шановне панство . А в мене опять траблы з клумбой біля паркану. Розповідаю, кумедну історію для підняття настрою. Бо дурна голова рукам покої не дає в мене. Початок був такім дві віткіх троянди по паркану и два клематиса по бокам і все….. Потім мені здалося, що клематис не виживе один, я пішла шукати іншого. Нашла на сайті Добродар Етуаль Віолет , але однорічна. І тут добрий Гугл, якій підслуховував розмови, пидкідає мені троянду Свані грунтопокривну, яка була мені теж запропонована в композицію. Ну я подивилась що 4-5 рослин буде достатньо на 8,5 метрів замовила. Три дні чекала, від магазину ні ответа ні привета. К тому часу я побачила, що клематис що в мене почав вянути ожив і більше вмирати не збирався, може допомогли процедура, що Ірина підказала, дякую за це 🌷🌷🌷🌷🌷. Але ж в моїй уяві вже троянди бордюром по низу стояли і квітнули. Я вже всі відоси з ними знайшла, даже було фото с клематисом и Нью доун. То я не здалася. Теперь пішла шукати троянди. І тут Яскраваклумба робить 70% знижку на троянди. Как не брати, тім паче що треба, ну беру одразу 5 , щоб вдруг хтось буде задохлік. …… і клематис , Клематис Mrs Cholmondeley. Щоб встромити між двох віткіх троянд всередину , щось мені здалося, що це добавить рітму в картину. Яскрава клумба відповіла, що через три дні надсилає . Ну добре. І тут приходить посилка с першим замовленням , що було по умовчанню відправлено. І друга теж. Тобто подвійне замовлення 😀🙄 що маю по ітогу троянд 9 грунтопокрівних штук клематис Президент клематіс Виолет клематис Чолмонделі( однорічна) клематіс Віолет (однорічна) знайшла місце інше для посадки, да і він ну зовсім маленький. довелося розширити клумбу для впихування всіх Свані - розширила на 3 метра ( загалом до 12 метрів розширила) . Якщо Віолет набере потужного росту, то можу додаткову перголу на плеті поставити далі 12 метрів( потенційно там ще 8 метрів по глухому паркану можна , хоча тут не знаю, гарна така ідея чи не дуже. загалом маю таку схему посадки: Чекаю на критику, пліз. А ще хочу клумбу під мульчу і агроволокно с крапельним поливом. Когда це краще зробити одразу після посадки? Як тоді з клематисамі, які ще в ямі до восени напевно будуть.
-
Мені в минулому році сподобалась пеларгония ампельная, ту що з насіння вирощувала. Затягнула до дому 2 горщика, ось в березні на стригла живців. Ще не пересаджувала зі стаканчиків , стоять вже лісом, поливати таке вже важкуватоуявляю як ту червону клумбу поливають, напевно там крапля закинута внутри, ну дуже вражаюче
-
В мене хелп. Клематиси. Ось той що був задохлик Ректа - за день вдома під лампами був і за добу вигнав 35 см пагон і був відправлен в теплицю, як більш менш надійний. Два інших поставлені в теплицю , щоб колір став більш нормаоьний, і Президент гарно розправив листя, виглядає повноцінною рослиною, відправиться післязавтра на висадку, гарно підріс за два дні , десь 10 см додав, а ось а Віолет почав чахнути на очах. Листя такі саме - блідого кольору, а основний пагон почав втрачати міцність виглядає як вʼялий. Перевалила в горщик трохі більший , коріння наче не погано виглядають, але не ворожила що там внутри. З переляку всіх трохи молочком проліла . Затягнула Віолет до дому, щоб температура була більш стабільною. Бо в мене зараз в теплиці вдень +32 з відкритими вікнами. Але вночі, така сама температура як вночі, що є та теплиця , що нема датчик показує так саме що і на вулиці. То питання, як реанімувати рослину, що ще я не зробила, бо вона так виглядає, що вона зібралася вмерти.? Покращення нема, а деградація є. Шкода втрати рослину, бо іншої нема, і взагалі то остання рослина продавця, ну тоб то і на ринку нема і продавця теж на заміну нема. PSтроянди вже висадила під серветку і ящик з під апельсинив. Бо теж були трохи блідні , в теплицю їх не тягнула, через те, що не хотіла їх стімулувати на розвиток, саджала і вже в пакунку все одно були біли коріння. Але сегодні перевіряла. Колір ок, за добу став як треба, гарний зелений.
-
Будинок біля річки десь під Житомиром
Сарочка відповів у розділі Як ми будуємо будинки і робимо ремонти
Все що можу сказати що це дорого. Невеличка штора 150 на 170 см десь біля 140 баксів виходить. Якщо з матеріалу блек аут. Конструкцію потрібно робити мінімум на на 20 см за стіну від проєкту вікна, щоб світовий потік буб мінімальний скрізь боки, на південних вікнах це актуально. Далі це вже по бажанню . -
Дякую за поради щодо клематисив. Я вже так гортензію на сонечко спробувала винести (думала трошки загартую.) По клепатисам теж побачила, що в них нестача світла. Продавец казала, що вони були щільно вкриті на тиждень снегопада, ну і напевно десь вони зимували , то колір в них дійсно блідий. Кошикамі теж вкриваю нові посадки , тільки пластиковими важкими, мега зручно.
-
Хочу показати Несплячу гортензію. Переїхала сегодня в нову 16 літрову квартиру😀 Помятаєте, якось я питала що робити з черешком гортензіі , якій мені в подарунок надсилали в листопаді. Тоді порада була почекати в горщику покі не скіне листя і потім відправити спати. Так ось вона ще жодного разу спати не ходила і листя не скидала. Ось так зимувала і такі трохи росла на холодній веранді, Північна сторона без досвічуваня взагалі. Я все чекала, коли вона , нарешті, скине листя. Але ніт, наростила нових пагонів при +3- +4 градуса. Винесла на день на вулицю, то трохи обтрепало листя, через то не дуже красиві. То виходить, що ця красуня взагалі в мене расте цілий рік, як кімнатна рослина без спокою?
-
Ось приїхало моє замовлення клематиси Клематис прямостоячий (Clematis recta)- зовсім маленькій відросток, був ще один, але відламан з якось причини. Вважаю його як однорічну рослину два інших умовно більші . Не знаю, але продавець каже , що це дворічна рослина. Знов питання до шановного товариства. Горщик 0,7 літра. Не занадто маленька рослина, щоб висаджуватися на постійне місто , враховуваючі, що посадка на зовнішній стороні паркану? ( котикі , собак, ніхто не відміняв). Чі варто це літо дорощувати в горщику до більш розвинутої рослини? Далі питання по висадкі згідно з порад продавця. Клематис Étoile Violette, цей сорт дуже потужний саджати треба на відстані 1 метр від троянди , бо зачавлює троянду . тобто не в нозі точно. Клематис “Президент” (The President) 2 групи, одночасно може бути і 3 групи, квітнення від Віолетти відрізняється по часу, якщо ліана змогла перезимувати буде квітнути двічі весняні квіткі співпадуть з першимі трояндами. Якщо вимерзнет, то квітнуть буде в вересні. Але цій сорт не дуже плететься. Його потрібно розкидати по гілкам троянди, що означає, що посадка в одну яму? Чі такі робить відстань? Clematis recta Взагалі стоячій( або лежачій, якщо пускати по низу) , низенький, маленький, квітне білим мелкім, але дуже пахучіми квітами, запропонували, як грунтопокрівний в ноги до троянд і клематісов. Я, звісно, падка на все, що має приємні аромати, то схопила таку ідею. Але щось мене засмучує, буде вона плестися по ногам, чі як її в той композиції разместити? Чи взагалі знайти інше місто( для цього в мене буде рік точно, бо там нема на що дивиться поки що
-
Вперше побачила дрок в знайомої. В ней він ось такій сформований в кулі. Так мені подобається, навіть не зважаючи на те , що також не полюбляю жовті квіти, форзіцію, виключення жовті троянди. Але це кулі на початку весни ну дуже в ней гарні. Вони її досталися в дорослому вигляді вже такі , які є. Не знаю скільки років тім кущам. Мені сподобалось , що він гарно себе почуває на сонячній ділянці і дуже поганому ґрунту. В мене як раз саме такая ділянка є. На ней виживають виключно бурьяни, все інше, що намагалась саджати висихає ( ґрунт пісок с карьеру завезений, оранжевого кольору, не знаю звідки такій мені завезли ,шаром 70 см в тому місці, я намагалась робить величезні ями посадкови с заміною ґрунту , не допомогло, рослини там зовсім не все одно не мали росту і розвітку, і потім засихає )
-
Отож , товариство не дарма в вас викликало занепокоєння , такі гарненьки квіточки під такім липким снігом попереломало точно. В нас зранку взагалі завируха була. Вітер зі снігом взимку жодного разу такого не було. Але…. Післязавтра весна на два дня, а потім літо -с понеділка +20 😀😂. Готовімо капці і панами.
-
Подивилась на характеристики рослини, то вона мініатюрна. Можливо живців ви отримаєте з ней ще не дуже швидко. До того ж , в горщиках як на фото такіх мініатюрних сортів саджають більше ніж одну рослину, через то , що ну дуже повільно зростають. В покупних кашпо на 3 літра їх зазвичай три коринчика Ось фото як виглядає контейнер р9 з готовою для живцювання рослиною. Тут ось прям стирчать в різни боки пагони, і якщо стригти в шар, то в око кидається що буде майбутнім посадковим матеріалом на другому фото вони вже в розчині стоять( в мене так получилось, що стояли тиждень) то живці розквітають одночасно з материнської рослині
-
«Чарівний світ кліматісів» мене захопив. Замовила дворичек Президент та Летуаль Віолет. Я вже бачу як з берези і жасмину в мене свисають квітки. І в мене же є липа і вишня понад берегом, яки теж можна « прикрасить» ще знайшла і тут ще знайшла кліматис якій аромат має.( Ароматік) А потім взагалі травяністий с шаленим ароматом- Ректа. Покі що вивчаю про Травяністий клематіс А ще захопилась рослиною Дрок Іспанський. Красива, ароматна, зимою зелена і ажурна, тож і взимку гарна, можна з їсти при необхідности .:) Все як я люблю. В кого такий був кущик? подилиться досвідом
-
Чекаєте, коли бічні пагони ( або центральний може бути ) виросте на 7 см и на одну почку залишайте на рослині - все інше , десь біля 5 см загалом вийде ,відрізаєте. Пару ніжних листиків відрізаєте , получаєте готовий черенок ,потім в корневін або радіфарм , далі в грунт , уход за черенками як пеларгоніі один в один, тількі ґрунт повинен бути трохі більш вологім ніж для пеларгоній . Методом черенкування я поєдную стріжку формовочну в материнській рослини так вона більше кущіться. Мені здається ,на фото звичайни сорті петуніі , низькорослий сорт. Бо ампельни і почвопокрівни мають вже в фазі першого бутона с 7-8 бічних пагонів і рослина вже виходить за межі пів літрового горщіка. То живця з цього куща треба ще почекати , він ще не готовий ділитися з вами гілочками
-
Від усього серця вітаю Вас з Днем народження! Ваше життя — немов квітучий сад, у якому кожен день розквітає новою красою. Ви вмієте сіяти добро, пестити гармонію та дарувати тепло, як дбайливий садівник, що з любов’ю доглядає кожну рослину. Нехай доля рясно засіває Ваш шлях щастям, а життя щедро віддячує Вам за турботу, мудрість і доброту. Бажаю міцного здоров’я, радості в серці, сонячних днів, душевного затишку й нехай у Вашому саду — і в душі — завжди панує весна!
-
Абрикоса та ще кілько дерев таких маю , то в мене шлях помилок, якій пройшов садівник самостійно. Його посадка була в рік покупки земельної ділянки. Ще в 2012 році. Ми поїхали до Епицентру за якімось будівельним інструментом , ну і біля каси( вільний на той час були тількі в секторі садівництва) були розташовані коробки з саджанцями. Ну і далі що було? Я у багатьох- закопаю, хай підростає, поки будівництво триває ,буде сад готовий потім. І так придбалось 6 -7 дерев. ( до речі, більшостью обраних сортів були доволі удачним вибором, без пере сорту, окрім одного -всі вони на великому и середньому подвоі.) Другой помилкою було то, що ніхто їх 5 років не формував толком. Бо сусіді біля мене ніколи цього не роблять, росте як є. Йшов час - дерева зростали вільно, як бажали, та ще і без будь яких обробок. Це вже потім, коли вони набрали шалений темп зросту, мене почав трохі лякать цей розмір, та ми сталі їх вже стримувати.. Зараз ми підійшли к етапу кардинального відновлення ( омолодження) абрикосу. Вже просто відрізка гілок не спасає- все одно високо. Про саму операцію- Половина абрикоса зрізається на рівні десь 130-150 см від поверхні грунту по скелетним віткам чаші , на ней відростуть молоди пагони, з них створюється нові скелетні гілки, на наступний рік такім самим чином видрубається друга частина . Теоритично, можна одразу весь спилить, але тоді є шанс, що дерево може загинути, бо не встигне і відростити гілки і запастися на зиму всім необхідним То моя абрикоса на цей рік має вигляд однобокого крокозяблика PS зараз купляю саджанці середній підвой та маю три на карліке. З одной сторони вдобно, то що їм даже в обрезку особо нема чого стригти. Вони наче як садовий бонсай. Обратной стороною медалі це то, що і плодів з них не так щоб і було багато… на карліке дуже мало варіацій сортів.