akineo
Пользователи-
Публікації
4 108 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача akineo
-
йому не потрібна електроенергія взагаі. там п'єзорозжиг і газ. все. класний варіант автономності опалення.
-
так вихлоп на вулицю ж? теж розглядав як варіант. але газовики сказали, що треба трубу по фасаду ззовні квартири тягнути ...
-
теж хотів замінити батареї на 33 тип і на всю ширину вікна. але вона коштує 10 тисяч 🤣
-
все змінюється. є імовірність, що зелю будуть проклинати не одну сотню років.
-
та схоже що вже не має значення кількість мобілізованих технологічно і по ракетам-кабам нас випереджають на порядки якщо план - додавити населення психологічно (і без світла, тепла, унітазу, інтернету, жд, газу) і щось підписати - то все по плану
-
а хто ж рабів випустить з неньки? в 2022 або 2023 повинно було все закінчитись. і збереглась би країна, і люди повернулись би, і інвестиції пішли б. а так.. невідомість війна повинна була бути короткою. а затяжна знищить всіх.
-
то що хоче пан - Властелин форума Мужской US7IGN ?
-
а від чого залежить? я так розумію, що бензин на АЗС зараз з добавками зимніми?
-
попит на генератори +++++++++ п.с: Схід07:52 Захід16:25
-
а чим вони взагалі допоможуть?
-
бо поквапились вони. потрібно було продовжувати проекти з русифікації, якщо були такі плани. і не дивитись на нас з висока. інвестувати інвестувати .. \ війна он скільки вже коштує? 1 трильйон, два? а якщо б вклали в Україну 100 млрд доларів, 200? або ж їм дійсно потрібна була війна, а тема народів то для внутрішнього громадянина
-
так вона людей рятувала, а гроші це побічний ефект
-
ого. з таким графіком я б не вивіз
-
морози -20 і нижче = позачергові канікули
-
а без градусника не життя?
-
в дитинстві така зима - мрія була, для активного проведення часу
-
для цього потрібно спочатку генератор 🤣 у вас яка модель?
-
закулісний договорнячок буде чи всьо?) до весни наче і не довго, але тепло буде з 15 квітня, а це 90 днів ще
-
ха. а в мой голові злотий все ще 8 грн а воно вже 12
-
3000!!! фламінго. уявних
-
і що весь світ "горою" за Україну даа
-
як швидко розвинули тему дронів. на порядки попереду нас а пам'ятаєте, як Старлінк був лише у нас? а тепер всьо? бізнес ..
