Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. йому не потрібна електроенергія взагаі. там п'єзорозжиг і газ. все. класний варіант автономності опалення.
  2. так вихлоп на вулицю ж? теж розглядав як варіант. але газовики сказали, що треба трубу по фасаду ззовні квартири тягнути ...
  3. теж хотів замінити батареї на 33 тип і на всю ширину вікна. але вона коштує 10 тисяч 🤣
  4. все змінюється. є імовірність, що зелю будуть проклинати не одну сотню років.
  5. та схоже що вже не має значення кількість мобілізованих технологічно і по ракетам-кабам нас випереджають на порядки якщо план - додавити населення психологічно (і без світла, тепла, унітазу, інтернету, жд, газу) і щось підписати - то все по плану
  6. а хто ж рабів випустить з неньки? в 2022 або 2023 повинно було все закінчитись. і збереглась би країна, і люди повернулись би, і інвестиції пішли б. а так.. невідомість війна повинна була бути короткою. а затяжна знищить всіх.
  7. то що хоче пан - Властелин форума Мужской US7IGN ?
  8. а від чого залежить? я так розумію, що бензин на АЗС зараз з добавками зимніми?
  9. попит на генератори +++++++++ п.с: Схід07:52 Захід16:25
  10. а чим вони взагалі допоможуть?
  11. бо поквапились вони. потрібно було продовжувати проекти з русифікації, якщо були такі плани. і не дивитись на нас з висока. інвестувати інвестувати .. \ війна он скільки вже коштує? 1 трильйон, два? а якщо б вклали в Україну 100 млрд доларів, 200? або ж їм дійсно потрібна була війна, а тема народів то для внутрішнього громадянина
  12. так вона людей рятувала, а гроші це побічний ефект
  13. ого. з таким графіком я б не вивіз
  14. морози -20 і нижче = позачергові канікули
  15. а без градусника не життя?
  16. в дитинстві така зима - мрія була, для активного проведення часу
  17. для цього потрібно спочатку генератор 🤣 у вас яка модель?
  18. закулісний договорнячок буде чи всьо?) до весни наче і не довго, але тепло буде з 15 квітня, а це 90 днів ще
  19. ха. а в мой голові злотий все ще 8 грн а воно вже 12
  20. і що весь світ "горою" за Україну даа
  21. як швидко розвинули тему дронів. на порядки попереду нас а пам'ятаєте, як Старлінк був лише у нас? а тепер всьо? бізнес ..
×
×
  • Створити...