Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. та схоже що там не зарядка, а безперебійне живлення-акум.
  2. бо серед цивільних пропаганди не має. марафон хз для кого.
  3. а може це чисто наша пропаганда? навіщо їм європа? з ким тоді торгувати? де відпочивати? де ховатись від своїх?
  4. це називається ПРОПАГАНДА. і він правий, коли людина потрапляє в зовсім інший закритий соціум, де кожен день тобі розповідають що правильно і що ні, то ти змінюєшся. Мої родичі і колеги теж змінились.
  5. так і є. жінки за красунчика голосували. і виїхали ..
  6. так прикол. скільки зусиль і ресурсів було кинуто на всі ці організації, мітинги паради? і який результат? хотіли авто за 500 євро купити в Польщі і кататись тет не заплативши ні гривні більше?
  7. а де ж єдина транспортна зона чи як воно називається? ті що скакали за дешеві авто, вони де?
  8. щоб це стало реальністю 😬
  9. ну шо ви, настрій новорічний є?
  10. блін а я все вагаюсь брати чи ні коливання молекул шкідливе
  11. а там всього до кіловата 🙂 1000 ухилянтів = мегават + чайник 2 квт = 3 мегавата 🤣
  12. орєшкін продемонструють?
  13. є люди, які ходять 1 раз в 3-7 днів 😁 щасливчики
  14. заважаю вам працювати? від вас, як пенсіонера, було б більше толку від проповідей серед живих людей чи вив стигажте і там по***іть?)
  15. ля 13 зарплату не дали 😭
  16. всього 10% залишилось каже. дрібниці
  17. ох і пздц намічається але щоб не зробили зелені 73%, хороших сценаріїв не має
  18. оце сцють в очі народу експерс курс по зняттю рожевих окулярів головне красиво сформулювати речення політика це саме кінчене в цьому світі. є чіткі питанні і відповіді ДА чи НІ. а політика робить так, що ДА перетворюється в "да напевно можливо" і це все за 28 000 грн в місяць!
  19. ля чому вони не повертаються в Україну? ніяка діяльність не зрівняється з особистою участю звалили, вийшли радісні засливі з прапорцем чи плакатом, пздц підтримка
  20. так зелені і готуються робити.
  21. у нас поганий клімат? чи це сарказм був?)
  22. ці цифри показують як обезцінилась гривня а так середня зп в Україні в 2013 3000 грн, в 2025 - 21500 (+700%) а от з пенсією взагалі сумно. доречі, накопичувальна система вже працює? дорога комуналка це напевно у всіх країнах так, а оренда так взагалі.. а от те, що на ХАРЧІ в Україні пів зп уходить це не норма. їжа повинна бути доступною.
×
×
  • Створити...