akineo
Пользователи-
Публікації
4 108 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача akineo
-
та схоже що там не зарядка, а безперебійне живлення-акум.
-
бо серед цивільних пропаганди не має. марафон хз для кого.
-
а може це чисто наша пропаганда? навіщо їм європа? з ким тоді торгувати? де відпочивати? де ховатись від своїх?
-
це називається ПРОПАГАНДА. і він правий, коли людина потрапляє в зовсім інший закритий соціум, де кожен день тобі розповідають що правильно і що ні, то ти змінюєшся. Мої родичі і колеги теж змінились.
-
так і є. жінки за красунчика голосували. і виїхали ..
-
так прикол. скільки зусиль і ресурсів було кинуто на всі ці організації, мітинги паради? і який результат? хотіли авто за 500 євро купити в Польщі і кататись тет не заплативши ні гривні більше?
-
а де ж єдина транспортна зона чи як воно називається? ті що скакали за дешеві авто, вони де?
-
щоб це стало реальністю 😬
-
ну шо ви, настрій новорічний є?
-
блін а я все вагаюсь брати чи ні коливання молекул шкідливе
-
а там всього до кіловата 🙂 1000 ухилянтів = мегават + чайник 2 квт = 3 мегавата 🤣
-
ядерку побачимо? ура!
-
орєшкін продемонструють?
-
є люди, які ходять 1 раз в 3-7 днів 😁 щасливчики
-
заважаю вам працювати? від вас, як пенсіонера, було б більше толку від проповідей серед живих людей чи вив стигажте і там по***іть?)
-
ля 13 зарплату не дали 😭
-
всього 10% залишилось каже. дрібниці
-
ох і пздц намічається але щоб не зробили зелені 73%, хороших сценаріїв не має
-
оце сцють в очі народу експерс курс по зняттю рожевих окулярів головне красиво сформулювати речення політика це саме кінчене в цьому світі. є чіткі питанні і відповіді ДА чи НІ. а політика робить так, що ДА перетворюється в "да напевно можливо" і це все за 28 000 грн в місяць!
-
ля чому вони не повертаються в Україну? ніяка діяльність не зрівняється з особистою участю звалили, вийшли радісні засливі з прапорцем чи плакатом, пздц підтримка
-
так зелені і готуються робити.
-
у нас поганий клімат? чи це сарказм був?)
-
ці цифри показують як обезцінилась гривня а так середня зп в Україні в 2013 3000 грн, в 2025 - 21500 (+700%) а от з пенсією взагалі сумно. доречі, накопичувальна система вже працює? дорога комуналка це напевно у всіх країнах так, а оренда так взагалі.. а от те, що на ХАРЧІ в Україні пів зп уходить це не норма. їжа повинна бути доступною.
