Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. ну от. у кожного свій інтерес. і чим США не агресор?
  2. www.slovoidilo.ua/2020/07/09/infografika/suspilstvo/skilky-lyudej-peretnulo-kordon-ukrayiny-kudy-najchastishe-yizdyat-ukrayinczi 2020 рік
  3. їздили відпочивати. казали бензин там дешевше, молочку вихваляли, дороги. що батька маладєц взагалі з України всі кудись їхали і їдуть. чи є країни, з яких їдуть до нас на заробітки чи відпочинок і кажуть як тут класно?
  4. а те, що зробили і роблять з України вас влаштовує? головне щоб не як у білорусів...
  5. до 2022 року з України багато їздило туди і хвалили як там добре.
  6. правильні для кого? жорстокі для цивільних то зрозуміло. цікаво в якому році буде розстріл на місці?
  7. ну так..населення то другорядне.
  8. ну вони принаймні живі
  9. добре що хоч їм щось зрозуміло. бо мені ніхуа не зрохуміло. я взагалі я чекаю фініша. безкінечна боротьба то не для мене
  10. богом даний Україні! і всього за 28 000 грн в місяць ще напишіть як погано білоруси в диктатурі живуть і як там страшно жити. не те що в Україні
  11. плавно передають владу "силовому блоку"?
  12. і будуть бомбити нас ще і США
  13. тобто закулісні договорянки все такі існують?
  14. вже навіть генштаб про перемогу не говорить? оце так лінія партії - "справедливий мир"
  15. як? влада ж це розуміє, що електорат там, тому і голосування буде заточене під них теж.
  16. основна маса 7№ 2019 року - за кордоном. в Україні залишились люди в безвиході. не потрібно ображати всіх(
  17. А у мене нікого не має. накрили події в особчитому житті 2025 року. так сумно( бережіть своїх мам, пап
  18. так це він вважає, що знає. а зі сторони він - бидло
  19. цікаво, що найбільше такі фрази (люди гівно, непотріб і т.д.) трігерять тих, хто нічого доброго ніколи не робив, але вважає себе ахуєнним чуваком, який краще будь кого іншого все знає як жити, а сам живе первинними потребами і виключно заради власного задоволення
  20. бо світ кончений люди кончені
  21. там є ХХХ кінотеатри? чи то було в старі добрі часи і не в Іспанії?
  22. раптова смерть це завжди добре. а померти у себе вдома у своєму ліжку - взагалі не часто так буває. без мук, страждань. ..
×
×
  • Створити...