akineo
Пользователи-
Публікації
4 108 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача akineo
-
ну от. у кожного свій інтерес. і чим США не агресор?
-
www.slovoidilo.ua/2020/07/09/infografika/suspilstvo/skilky-lyudej-peretnulo-kordon-ukrayiny-kudy-najchastishe-yizdyat-ukrayinczi 2020 рік
-
їздили відпочивати. казали бензин там дешевше, молочку вихваляли, дороги. що батька маладєц взагалі з України всі кудись їхали і їдуть. чи є країни, з яких їдуть до нас на заробітки чи відпочинок і кажуть як тут класно?
-
а те, що зробили і роблять з України вас влаштовує? головне щоб не як у білорусів...
-
до 2022 року з України багато їздило туди і хвалили як там добре.
-
правильні для кого? жорстокі для цивільних то зрозуміло. цікаво в якому році буде розстріл на місці?
-
ну так..населення то другорядне.
-
ну вони принаймні живі
-
добре що хоч їм щось зрозуміло. бо мені ніхуа не зрохуміло. я взагалі я чекаю фініша. безкінечна боротьба то не для мене
-
богом даний Україні! і всього за 28 000 грн в місяць ще напишіть як погано білоруси в диктатурі живуть і як там страшно жити. не те що в Україні
-
плавно передають владу "силовому блоку"?
-
і будуть бомбити нас ще і США
-
тобто закулісні договорянки все такі існують?
-
вже навіть генштаб про перемогу не говорить? оце так лінія партії - "справедливий мир"
-
як? влада ж це розуміє, що електорат там, тому і голосування буде заточене під них теж.
-
основна маса 7№ 2019 року - за кордоном. в Україні залишились люди в безвиході. не потрібно ображати всіх(
-
А у мене нікого не має. накрили події в особчитому житті 2025 року. так сумно( бережіть своїх мам, пап
-
так це він вважає, що знає. а зі сторони він - бидло
-
цікаво, що найбільше такі фрази (люди гівно, непотріб і т.д.) трігерять тих, хто нічого доброго ніколи не робив, але вважає себе ахуєнним чуваком, який краще будь кого іншого все знає як жити, а сам живе первинними потребами і виключно заради власного задоволення
-
бо світ кончений люди кончені
-
там є ХХХ кінотеатри? чи то було в старі добрі часи і не в Іспанії?
-
ви не в Україні? як так?)
-
раптова смерть це завжди добре. а померти у себе вдома у своєму ліжку - взагалі не часто так буває. без мук, страждань. ..
