Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. а буває не справжня? уявна?
  2. прям безисходность якась. постійно закручують і закручують ... а взагалі, за такі думки в 22-23 держзраду приписували. але ж тут буде як і в 2019 - одні наголосували і втекли, а душу і тіло віддають інші
  3. глуха оброна це не вихід вже пройшли межу в 200, 500, 700, і очевидно, що буде далі. і коли всі 700 летять в одну точку, це великі проблеми. плюс вони їх використовують вже як і ретранслятори, і засоби доставки, і розвідка, і онлайн-керування.
  4. а мопедів все більше і більше буде і по тисячі за добу?
  5. та які гарантії? світ хоче війни, крові, страждань. це неминуче.люди зажрались. війна нагадає що дійсно має значення і сенс життя.
  6. чому? українці ж хочуть як в ЄС
  7. вирішили скинути всю відповідальність на людей через референдум?
  8. ну чому. було ДПЮ. не було проганди. потрібно щоб мозок був постійно під відчуттям непереможності. а дідівщина то частина "оборони!"? а новини із загиблими строковиками в мирний час, були? якось брат на "збори" їздив ще до 2013. 40 днів бухали, починаючи з поїзда. ніхуа не робили. а в звітах напевно багато чого зробили.
  9. стІльно модно молодьожно чувак робить те, що виходить найкраще - відосики і жарти 😎
  10. до 2013 року масово косили від армії - законними способами і за гроші кабінетні воїни в пагонах, які оруть на цивільних, хоча не мають ні права ні влади над ними. було ж? та і є чому? бо проойбаний час, не пристижно, дідівщина, зломані мізки і т.д. що змінилося після 2013? нічого додалась абсолютна влада над цивільними уявіть людину яка срочку не служила, мякотіла, потім її бусифікували, заперли в армію, чмирять, наказують, вимагають, знущаються і т.д. і чому люди не йдуть в армію? ...
  11. чому наші копіпастять лише вигідні їм закони? в рф є гарний закон про куріння, де *буть за куріння на балконах. а у нас кури де хочеш. сипеться попіл гарячий зверху на речі, балкони інших, дим тягне ... ЧОМУ В ЦІЙ КРАЇНІ БИДЛУ МОЖНА ВСЕ?!
  12. бо не бояться людей. під гаслами вільних людей роблять рабство, як не гірше. сумно те, що серед суспільства вистачає таких. уявіть що там в голові повинно бути, яке мислення і світогляд.
  13. христос воскрес! якщо б він жив в наші часи, його бусифікували б?
  14. навіть з різдвом не може нормально привітати...
  15. шо у вас тут праісходіт!?
  16. уявіть якщо б всі 30 мільйонів виїхали в ЄС, були б одразу і в ЄС і в НАТО, і не треба нічого робити.
  17. Україна в будь якому випадку в гіршій ситуації, м'яко кажучи.
  18. то понятно. то що робити бусифікованому мобіку, якого киули на м'ясо?
  19. ех, не те що зараз! молодець президент! богом даний українцям
  20. в Україні це не так працює. ти або обраний для системи, або ресурс
  21. сумно те, що всі оточуючі думають, що їх це не токнеться
×
×
  • Створити...