Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. ото і все)) люди теж люблять
  2. жінок - так. для покращення демографічної ситуації чоловікам дорікають за яйця ***, нехай і жінки відпрацьовують свої органи - або народжують штурмовиків, або йдуть самі
  3. особисто я за цими клоунами вже не слідкую взагалі. залишив пару каналів, новини не читаю. і так зрозуміло, що ці клоуни будуть і далі формувати майбутнє України ніколи нічого в цій країні не зміниться в кращу сторону але душу і тіло ТИ зобов'язанйи віддати і крапка нормального життя не буде НІКОЛИ туті
  4. і що нам робити з цією інформацією?
  5. а він в курсі, що у рф є ЯЗ?
  6. вже тиждень поширюють цю інформацію, наче наводка якась
  7. і тут до зе почало щось доходити ..
  8. таку зиму 3 роки чекали...Київ (та не тільки, напевно) вже має не лише холодні квартири, а і розірвані труби. добре що каналізація ще працює. а до тепла ще 3 місяці
  9. так сказали, що заборона це добре що інтерси бариг їх не цікавлять)
  10. www.rbc.ua/rus/styler/bobri-samostiyno-pobuduvali-dambu-dva-dni-1745432097.html
  11. так вони ж побудували у себе заводи і технології купили і розвивають вже далі самі. чи як? за 2 роки наші і партнери не можуть скопібвати шахед і поставити на масовий конвеєр?
  12. щахеди чого тільки варті. який прогрес, яка мульзадачність. масованість. хз на що розраховують наші. "повернетесь після перемоги" ..
  13. так скоро кордони в тому напрямку будуть дронами з БК охороняти з ШІ
  14. о, чувак вже на нормальну квартиру відосів назнімав
  15. так кажуть ті, хто живе в будинку і просто понтується бо життя в курятнику-квартирі-багатоповерхівці це взагалі не життя
  16. ненавиджу зиму. -18 на 5 днів ..
  17. шахед багатоповерхівки складає, а це якийсь недо-дрон скільки ж грошей спизжено на цих дронах..
  18. діду, 2 питання на мій пост? ти перевищим ліміт ступенів свободи у нас в місцевій групі зачмирили мобіка, який підтвердив, що він в зоні бойових, бо не сподобались його коментарі по темі віддаси життя чи здоров'я за нафронтниць, а їм все одно буде мало
  19. українцям зараз так зручно - в будь якій розмові, суперечці, конфлікті - запттуй, чому ти не воюєш блеать!!!11 і погрожуй мобілізацією особливо розповсюджено серед жінок а якщо людина вже воювала і підняла якесь питання, то все одно будуть погрожувати? адже не має людини - не має проблем. а вирішувати сусідські -соціальні питання то занадто складно. простіше прибрати людину?
  20. у тих, хто обрав військо своєю прфоесією і навіть сенсом життя, дуже спеифічне мислення і ставлення до життя, соціуму. цивільні так ухрінь не зрозуміють ніколи
  21. стільки "зневажливих" постів про орєшкіна і про кинджали і про калібри а у нас і такого не має і не буде. ніколи і калібри складна небезпечна ціль вже
  22. а зеля? suspilne.media/1125291-ukraina-ne-mae-resursiv-dla-povnoi-deokupacii-zelenskij/ який сам сказав, що за 2 роки Донбас повністю втратимо. наші вже ж сформували пункти "мирного договору". знаєте що там?
  23. залишилося переконати населення, що офірмлено потужні гарантії безпеки і нас-їх все влашотовує хоча рік тому розповідали, що єдина гарантія - це НАТО
×
×
  • Створити...