Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. так це лише погіршить ставлення до влади, а не змусить людей бігти в армію репресії можуть подіяти хіба що на сім'янинів а взагалі логіка класна - випустити 18-24. знищити 25-60.
  2. українці воювати будуть всі!!!!1111 а поляки, німці, французи - не готові гинути.
  3. хитровиєбані українці платять життями, здоров'ям, країною, грошима, а вони хочуть ще більще грошей або взагалі не дадуть нічого, щоб завершити цей етап війни
  4. от навіщо ці казки? от така погана робота у депутатів і президента, що у таксиста більше доходи, ніж у них. ну всі ж знають, що у кожного депутата, як у шлюжи, є спонсор. є бізнес. що свою посаду вони використовують для власного збагачення, бо посада дає такі можливості. то набіса ви тикаєте людям, що у презика зарлата 28к? в такому випадку ще більше запитань! - набуя він тримається за цю "роботу" менеджера, як він сказав? бо він патріот, бо йому не байдуже на Україну? 10-20 разів намагались вбити, а він все за зарплату в 28 тисяч тримається? бідненький мільярди шукайте на рахунках, можливо навіть не гривень
  5. дивує контингент, який туди ходить
  6. +2 штурмовика на замовлення держави за сприяння Туреччини ?
  7. то причому тут США? вони як посередники в перемовинах?
  8. а хабарі кому давати? ще дрони підв'яжуть до них і тільки акуми подавай надлишок грошей в сучасному світі це небезпека
  9. і яке навчання зараз? люди тупішають
  10. а дрони і ракети є? я вважаю, що виїзджають ті люди, які психологічно не вивозять такої обстановки. бо ваше життя в секунди може перетворитись на ад. і краще жити бідняком в польщі, ніж втрачати психічну стабільність і нервову систему
  11. людьми закриють. тільки як утримати людей.
  12. від 2-3 тижнів від "запасів ракет на 2-3 атаки" до 2-3 масовані атаки на тиждень, бо, виявляється, у них є засоби ...
  13. Хто знає, що ми там "вибрали"? Бо не проінформували www.president.gov.ua/news/yednist-potribna-nam-yak-nikoli-abi-v-nashomu-domi-buv-dosto-101493
  14. не розумію сенсу цього терміну в контексті цієї цитати
  15. та які там зміни? проблема 1 - дефіцит людей значить відмінять бронювання і відстрочки і обовязкову мобілізацію жінок з 20 років
  16. в 23 році заявляли, що було 150 ракет і 90% збиттів а тепер запускають 30 ракет і куча прильотів хтось бреше або щось змінилось
  17. цікавий факт - мобіки і військові за лідора. бояться будь яких договорів зараз. але якщо повністю залежні від грошей і зброї партнерів, розвід даних і умови диктують вони, то які варіанти?
  18. і замість бусиків - автобуси!
  19. а хто замінить цю нафту? за 3.5 роки які частки на ринку? щось змінилось?
  20. а що за орган влади - офіс президента? в конституції він прописаний?
  21. так а магазини залишаються?
×
×
  • Створити...